Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #315945   ansanas
 02 Lap 2011 19:29
ner is vis pas mus kur paspiningauti.. as kita sav paskutini kart ko gero spininga pramankstinsiu.. jei kas turit minciu kur rast aplinkui ksd lydeku neslepkit pasidalinkit info :-D galima ir i privata parsyt jei viesai sakyt nesinori.
 #316060   Foje
 03 Lap 2011 00:46
ansanas rašė:ner is vis pas mus kur paspiningauti.. as kita sav paskutini kart ko gero spininga pramankstinsiu.. jei kas turit minciu kur rast aplinkui ksd lydeku neslepkit pasidalinkit info :-D galima ir i privata parsyt jei viesai sakyt nesinori.
Tai lėk kur į Kalniškes arba Neprėkštą :)
 #316153   Evaldas Z
 03 Lap 2011 13:20
Foje rašė:Bačkonių prūde
kad ten taip pat tvenkinys... bandyt verta, tik reikia zinot kur, nes aplink apeit aklai sukuojant dienos neuzteks.
 #316195   Foje
 03 Lap 2011 16:16
Evaldas Z rašė:
Foje rašė:Bačkonių prūde
kad ten taip pat tvenkinys... bandyt verta, tik reikia zinot kur, nes aplink apeit aklai sukuojant dienos neuzteks.
Ponas Evaldai, jei nežinojot, tai prūdas ir yra tvenkinys, nereikia manęs taisyti ;)
 #316332   Evaldas Z
 04 Lap 2011 08:40
tai kad ne ponas as. vadink kaip nori ir nesinervink, as nesikabineju. geriau sakyk, ar teko ten kada ka rimtesnio suviliot. kiek girdejau (gandai ?) paskutinis buves nuomininkas ten pats tinklais semdavo...
 #316351   Foje
 04 Lap 2011 10:28
Labai rimto tai ne. Teko prieš pora metų karšius gaudyti ir su plūdine šiaip baltos žuvies pavilioti - nebuvau nusivylęs rezultatu.
 #319526   ansanas
 14 Lap 2011 11:29
buvau vakar Kalniskese nieko nepagavau, bet vaizdu buvo neblogu... tikrai nemenkos lydekos malesi, bet visai mano vobleriais nesidomejo.. toks vaizdas, kad bijo mano storoko pinto valo ar pavadelio, nes masalus tai grynai meciau ten kur lydekos vartes, o gal vobleriu darbas kazkuo neitiko..
 #319609   Foje
 14 Lap 2011 17:11
Che, mes su draugu buvom šeštadienį irgi Kalniškėse :) Guma, blizgės...Ką turėjom, tas ėjo į trasą, bet kliovo irgi nulis. Beje, net ir jokios gyvybės nesimatė, tai ilgai mes ten ir neužsibuvom. Labai gaila, sezono uždarymas visai nenusisekęs :(
 #319634   ansanas
 14 Lap 2011 18:38
nu as gyvybes maciau ten kur visai seklu paciam gale, tai mailiu pavaike tai puldama issivertus nebloga buvo , o visur kitur irgi nieko jokio judesio nesimate..
 #462708   vava
 01 Bal 2013 00:36
siandien maciau fotkes is chebros tarp saves surengtu varzybu vienoj Kaisiadoriu apylinkiu baloj.
tai zinokit, karosai kimba :) nu bliamba, as pvz nepamenu, kad karosa is po ledo istraukes buciau :) dazniausia karasikus pats po ledu kisu :)
 #576766   rimantasm
 25 Bir 2014 14:28
Gal kas nors esat žvejoje "Kovinės" ar "Bedugnio" ežeruose šalia Neprėkštos? Labiau domina plėšrūnų gaudymas spiningu.
Jau atsibodo tuos pačius telkinius Kaišiadorių apylinkėse braidyti, kur jai daugiau mažiau žinoma kiekviena potenciali lydekos vieta :)

Noris patikrinti nebandytus telkinukus, o šie iš nuotrauku atrodo patrauklus ir nebaisiais krantais :) Tik va klausimas, ar tekę kam nors ką nors sužvejoti? (tinka informacija ir apie taikiasias žuvis :))
 #576808   ansanas
 25 Bir 2014 16:34
zvejot zvejojau, bet pagaut nieko nepagavau.. tas buvo uzpernai. Nors kalbu girdejau, kad pagave ten zmones lydeku, pats nemaciau tai tik gandu lygyje viskas :)
 #576932   rimantasm
 25 Bir 2014 22:58
Buvau šiandien nuvažiavęs apsižiūrėt prie tų ežerėlių. Nu vaizdas akį traukia Kovinės ežere :)
WP_20140625_19_45_52_Panorama.jpg
Buvo pora žvejų, tai sakė šiame ežere reikia kantrybės. Mailius nesikabinėja, didesnių yra, bet reikia palaukti (kalba apie lynus/karosus). Dėl lydekų labiau minėjo Bedugnio ežerą, ten buvau nuvaręs, porą spiningautojų buvo, bet be laimikių.
Nu bet manau, kad pritaikysiu progą tam gražiam ežeriuke pakymarinti su dugnine ar pludine keletą valandų :) Juolab vietos, kur palapinę pasistatyti pakankamai daug. Aplink pušys, smėliukas - nu beveik kurortas :)
 #576986   rimantasm
 26 Bir 2014 09:15
SKYLINE rašė:Gal kas žinot, kas gaudoma tuose tvenkiniuose kai važiuoji į kaišiadoris, vienas kairėj kelio pusėj, kitas su čiuožykla dešinėj. Esu ne vietinis, bet greitu metu gali būt kad apsilankysiu. Šitie du http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=527 ... tops,zebra
Na čiužyklos jau ten nebėra :) bet tame, kur ji buvo - paprastai žvejoja mažai žvejų. Kiek žinau pasigauna karosų pagrinde. Gandų lygyje girdėjęs kad pagaunama karpių. Yra ešerių, ypač žiemą nemažai jų pagauna, bet dydžiai nėra labai dideli
Kitoje pusėje (prie miško) žvejoja dažniau. Pagauna lydekų su spiningais, anksčiau pasitaikydavo starkių. Su dugnine pasigauna didesnių karosų. Šiuo metu kiek girdėjau, užėjo daug nedidelių karšiukų, kurių plūdine nuo kranto galima nemažai pritraukti.

Pats paskutiniu metu tik su spiningu tame prie miško kartas nuo karto nuo kranto pamėtau. Pasitaiko viena kita ~1kg, bet būna pagauna ir ženkliai didesnių. Labai stipriai jį nustekeno prieš kokius 3-4 metus, kai didelį kiekį nedidelių lydekų buvo įleidę. Suvažiavo visi kas netingi, reikėdavo vietos su spiningu ieškoti, kad nesusipainioti su kitu žveju. Tai ant to bumo buvo egzempliorių 12kg, 8kg, 6kg. Pats tuo metu buvau 3,2 kg pagavęs. Bet, nešė tada žmonės viską namo ką ištraukdavo - tai per 1-2 metus tas džiaugsmas ir baigėsi :)
 #577023   vava
 26 Bir 2014 11:45
esu ziema bandes tame, kur vaziuojant link miesto po kaire. deja, tik pugzliai. bet daug :)
 #577096   ansanas
 26 Bir 2014 15:45
rimantasm rašė:
SKYLINE rašė:Gal kas žinot, kas gaudoma tuose tvenkiniuose kai važiuoji į kaišiadoris, vienas kairėj kelio pusėj, kitas su čiuožykla dešinėj. Esu ne vietinis, bet greitu metu gali būt kad apsilankysiu. Šitie du http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=527 ... tops,zebra
Na čiužyklos jau ten nebėra :) bet tame, kur ji buvo - paprastai žvejoja mažai žvejų. Kiek žinau pasigauna karosų pagrinde. Gandų lygyje girdėjęs kad pagaunama karpių. Yra ešerių, ypač žiemą nemažai jų pagauna, bet dydžiai nėra labai dideli
Kitoje pusėje (prie miško) žvejoja dažniau. Pagauna lydekų su spiningais, anksčiau pasitaikydavo starkių. Su dugnine pasigauna didesnių karosų. Šiuo metu kiek girdėjau, užėjo daug nedidelių karšiukų, kurių plūdine nuo kranto galima nemažai pritraukti.

Pats paskutiniu metu tik su spiningu tame prie miško kartas nuo karto nuo kranto pamėtau. Pasitaiko viena kita ~1kg, bet būna pagauna ir ženkliai didesnių. Labai stipriai jį nustekeno prieš kokius 3-4 metus, kai didelį kiekį nedidelių lydekų buvo įleidę. Suvažiavo visi kas netingi, reikėdavo vietos su spiningu ieškoti, kad nesusipainioti su kitu žveju. Tai ant to bumo buvo egzempliorių 12kg, 8kg, 6kg. Pats tuo metu buvau 3,2 kg pagavęs. Bet, nešė tada žmonės viską namo ką ištraukdavo - tai per 1-2 metus tas džiaugsmas ir baigėsi :)
o as ta ezera laikiau kaip beviltiska lydeku atzvilgiu, niekad ten nespiningaudavau, o jei spina ir pametydavau tai tikedavaus eserio, geriausiu atveju starkio. Kai siemet pamaciau prie kranto sprindine lydekaite maniau pasivaideno, nes buvau tikras, kad ko ko bet lydeku ten nera. O pasirodo yra ''plot . Beje nesigiriant.. tame ezere visi kurie su valtim plaukioja tai plaukioja tik mano deka, anksciau ten buvo draudziama zvejot is valties. Kol as neparasiau uzklausos i aplinkos ministerija del draudimo plaukiot, o gauta laiska persiunciau i vietos laikrasti. :ruko
 #577099   Sokratas
 26 Bir 2014 15:53
tai buvo draustinis , patapo nebedraustiniu?
 #577100   rimantasm
 26 Bir 2014 15:58
bobis rašė:tai buvo draustinis , patapo nebedraustiniu?
Anksčiau priklausė Kaišiadorių žvejų draugijai ir jie platino atitinkamus savo leidimus, kuriuose buvo parašyta, kad iš valties žvejyba draudžiama.
Tikrindavo leidimus kone kasdien.
Tačiau po visų perversmų su išnuomotais tvenkiniais, matyt draugijai gal nebeapsimokėjo jų laikyti, nežinau, bet galų gale jie įgavo statusą kai neišnuomoti vandens telkiniai, kuriuose pakankamas žvejo mėgėjo bilietas. Atitinkamai atsirado galimybė ir iš valties pažvejoti :)
 #577102   Sokratas
 26 Bir 2014 16:04
na, Ansanas sako, jei ne jis, tos galimybės neturėtumėt :)
 #577105   ansanas
 26 Bir 2014 16:14
nu ne visai taip.. zveju draugija savivaliavo ir pardavinejo bilietus ir savo raudona antspauda uzdedavo kur buvo parasyta draudziama zvejot is valties.. Va to jie niekaip negalejo daryt ir nesvarbu,kad tie ezerai priklause jiems. Kai as viena kart kazkokio vietinio zvejo buvau aplotas uz tai,kad is valties ruosiuos zvejot, - tipo ka nematai, kad ant bilieto uzrasyta draudziama. Susidomejau as tuo klausimu labiau, parasiau laiska i aplinkos ministerija, atsiunte atsakyma, kad draust zvejot is valties negali as ta laisko kopija persiunciau i vietos laikrasti, o laikrascio zurnalistai nuvyko i zveju draugija issiaiskint kaip cia yra. Zveju draugija pripazino, kad savivaliavo ir pazadejo, kad nedraus plaukiot is valties. Zveju draugijos pasiaiskinimas buvo toks- draudem plaukiot is valciu, nes valtys trukdo perintiems pauksciams.. aha viskas labai grazu jei ne tai, kad visa kas ten plaukioja tai dvi gulbes ir kelios antys, o ezeras tikrai didelis. Ne taip toli yra Bartaiciu ezeras ten ir gulbiu ir anciu ir ko tik ten nera, bet kazkodel niekas ten valtim plaukiot nedrausdavo ir neknisdavo proto. Zodziu issivarte neva gamtos myletojai.
Seip ne kazkas ir pasikeite su ta zveju draugija.. su jos zinia Kriauciskiu ezere taip pat draudziama zvejot valtimis ir imamas belekoks mokestis uz bilieta. Zveju draugija sako ezeras licenzinis. CHA ir vel paistalai, ezeras joks ne licenzinis, o eilinis isnuomotas ezeras i kuri bilietas kainuoja 5lt/2 dienom, o ne 30-50lt parai, kaip kad papasakoja paskambinus numeriu is informacines lenteles esancios prie ezero.
Dauguma zveju to nezino ir del to tame ezere arba nezvejoja arba smarkiai permoka zvejodami.
 #577120   Sokratas
 26 Bir 2014 17:22
keista te pas jus...o kada ima 30, kada 50 lt, nuo ko tai priklauso?
 #577127   ansanas
 26 Bir 2014 17:45
kai pries metus gal daugiau skambinau man sake 50lt parai, bet vienas zmogus man i emaila rase, kad is jo 30lt prase. Zodziu ar 30 ar 50 esme, kad turetu but 5lt. Sakiau atsispausdinsiu bilieta uz 5lt, atsispausdinsiu laiska is aplinkos ministerijos ir eisiu zvejot paziuret kas bus. Bet kad niekaip neprisiruosiu.
 #577131   Sokratas
 26 Bir 2014 17:51
sumos tikrai didžiulės... žuvies turėtų būt tirštai...
 #577138   rimantasm
 26 Bir 2014 18:28
Na jo, Kriaučiškės irgi ten sava istorija. Dabar gali žvejoti nusipirkęs leidima is ALIS ir vsio. O vietinis verslininkas, kuris tą ežerą nuomavosi, dar ir dabar telefonu paistalus skiedžia.
Aš apskritai dabar viena taisykle tik vadovaujuosi :) ALIS sąraše ežero nėra - žveju ramiai, yra - pasiimu atskira leidimą jam. Ir tose Kriaučiškese kai žvejojau, važinėjo jis su džipu aplink, tipo klausė kas leido žvejot ir ar leidimą turiu. Pamojavau ALIS lapeliu - taip ir baigėsi mūsų pašnekesys :)
 #577139   rimantasm
 26 Bir 2014 18:29
bobis rašė:sumos tikrai didžiulės... žuvies turėtų būt tirštai...
Kažkada buvo :) dabar jau ne ypatingai, bet egzempliorių užsilikusių dar galima surasti :)
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė