Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #66316   Ms69
 01 Rgp 2008 10:55
Sveiki kolegos, rašau jums visiems čia nes ryt lekiu i kaišedorys žuveliokų traukti.

Taigi klausimai būtų jums kas žino kaišedoryse ežeriukus:
Kuriuose iš jų apsimokėtų merkti žylką?
Galvoju apie spiningavimą , ir po spiningavimo naktinę žvejybą, tai lynų, mekšrų, dar kokių leščių .

Tai gal kas lankotės kokiame, nes man siūlo "bedugnis" "nebrėkšta" "varlyčio" lyk "neuzakes" tai vat nezinau net laukiu patarimu skubiai jei galima.

Ir jei kas paatviraukite kokie jaukai, ant ko kliovas rimtesnis.

Skolingas neliksiu sekanti žvejyba tada bus kartu :) :cool:
Paskutinį kartą redagavo 1 Ms69. Iš viso redaguota 1 kartus.

 #66328   ogis
 01 Rgp 2008 12:16
Neprekstoi kadaise zvejodavau,tai visko ten buvo,o dabar nezynau.

 #93828   ansanas
 28 Sau 2009 18:18
matau tema sena bet vistiek gal atsiras kam idomu.
ezerai Gireles,sabnicos vienas salia kito
Gireles ezere salia misko zvejomi karosai, bet dazniausiai kimba nedideli.

Sabnicos ezere zvejojami daugiausiai karpiai baltyminiais kukuliais ir eseriai ant zyvco, dugninemis, pludinemis, ant batono kimba didesni karosai. sliekais mazai kas zvejoa, nes juos iskart griebia arba nedideli eseriai arba ratanai.

Tryliskiu ezeras kimba lydekos ir eseriai.
Kiemeliu ezeras kimba lydekos, bet gana sudetinga gaudyti nuo kranto nes nera daug tinkamu prieimu.Girdejau jog yra karsiu bet paciam pagaut neteko.
Kalniskiu tv. neblogai kimba lydekos leidimas dienai 2lt.
Nedideli karosai gerai kimba beveik visuose tvenkiniuose.
Pats labiau megstu spiningaut todel kur kimba balta zuvis daug vietu nzn.
vasara planuoju spiningu patikrint nepreksa ir aplinkinius ezerus.
Butu gerai jei kas prisidetu prie sios temos atgaivinimo ypac spiningautojai :)

 #93916   Agis
 29 Sau 2009 08:42
Nors ir "sausa" bet gana konkreti informacija.Uzsikabinus uz ezereliu pavadinimu, paguglinus zemelapyje jau kazkas gales atrasti naujas viecikes zvejybaiarba prisiminti pamirstas ::liux

 #142769   Vegys
 25 Rgs 2009 08:22
mangis rašė:Paežerojus (Paežeris) ežeras.
Randasi:- Kauno apskritis, Kaišiadorių rajono savivaldybė
Plotas: - 5.7 ha
http://www.panoramio.com/photo/17205312

Kas daugiau galėtumėt papasakot apie šį ežerą?Kas jame gyvena, ką pagavot?

 #143514   ansanas
 29 Rgs 2009 22:34
Buvau keleta kart nuvykes pasizvalgyt paskutiny karta pries koky menesy.zvejybai nuo kranto yra tinkamos gal dvi vietos.gana pelketa vieta.viena vieta lieptelis mazdaug 2m ploto galima naudoti ir guminei valciai nuleisti.kita vieta tai poilsiaviete vasara daznai lankoma su mazdaug 25m ilgio mediniu gerokai paluzusiu lieptu-taku kuris i vandeny islenda apie pora metru.apie paty ezera zinau nedaug tik tiek kiek pasakojo sutiktas zvejys kuris sedejo su dugnine,bet nieko nepagavo.anot jo gylis prie kranto didelis ir pats ezeras gilus,pats blizge nuo liepto pametyt buvau tai mano manymu pora metru nuo kranto apie 4 metrus gylio planavau su echolotu patyrinet ta ezera bet taip ir neprisiruosiau.zvejys pasakojo,jog velkiaujant kiti pagauna lydeku.takart maciau plaukiojant kelias pripuciamas valtis.nors seip ten zveju nedaznai sutiksi..kogero del to kad gan sunkiai randama vieta.tai tiek.beje nepatarciau vaziuot ten su zemu auto, nes kelias pakankamai duobetas.
 #204436   ansanas
 18 Bir 2010 15:56
Apie nepreksta nieko nezinau nelabai teko zvejot,bet salia neprekstos yra uzelus kudra kurioje kiek teko girdet, kimba lynai.jei vaziuojant nuo kaisiadoriu tai ties neprekstos ezeru reik pasukt i desne ir pavaziavus keliu matyti kairej neprekstos ezeras,o desnej uzelus kudra.
 #229849   vava
 01 Lap 2010 20:34
Siandien su draugu tikrinom Zasliu ezera. Per 5 val isbandem voblerius, gumas, gelezis. Vienintelis kibimas man buvo ant varines Kibs blizges. Deja, likus porai metru iki valties atsikabino...... issiverte ir nuplauke. Kiek spejom pamatyt , turejo but virs kilo tikrai, o kiek tiksliai biesas zino. Draugas neturejo nei dzimbt.
 #243460   pensininkas
 27 Gru 2010 17:00
Blyn, ka gaudo ezeriuke prie A1 kelio is karto uz ziezmariu vaziuojant is Vilniaus i Kauna? 5dieni pravaziavom - 9 zvejai. Siandien vaziavau pro sali - 6 zvejai.
 #243498   ansanas
 27 Gru 2010 18:42
Greiciausiai eserius,girdejau neblogu ten yra. Yra ir lydeku paciam teke pagaut...na bent jau buvo... kai vasara uzkabinau tinkla tai po to laiko nelabai ten lankaus.. Beje labai "gudrus" privaziavimas prie sito ezero,kelias vienintelis iki jo yra,bet kazkoks gudragalvis sugalvojo pastatyt zenkla draudzianti stovet.. O autostradoj juk irgi masinos nestatysi.. Nors tfpu tfpu kiek ten zvejojau,nieks apibauduot nebuvo atvaziaves :-D
 #243509   pensininkas
 27 Gru 2010 19:16
Vilnius - Kaunas nera autostrada, todel stoveti, sustoti kelkrastyje galima. Beto, salia stovejimo aikstele ziezmariuose, degaline bp ir orlen.
kagi, reikes kada pro sali vaziuojant sustoti pameginti
 #243522   ansanas
 27 Gru 2010 19:51
Vuo liuks ne nezinojau,kad sustot galima :) bet vistiek man ten ne logiskai zenklas stovi.. Ivaziavus tuo keliuku pakankamai vietos automobiliui statyt ir netgi reikiamas 25m atstumas gautusi..bet ne negalima.. Kazkam nervai neatlaike tai ta zenkla nusuko i priesinga puse ir zemyn nuleido :-D
 #243543   zzzubarruu
 27 Gru 2010 20:56
pensininkas rašė:Blyn, ka gaudo ezeriuke prie A1 kelio is karto uz ziezmariu vaziuojant is Vilniaus i Kauna? 5dieni pravaziavom - 9 zvejai. Siandien vaziavau pro sali - 6 zvejai.
tokiuose ezeriukuose, kur prie diziuju magistraliu, zvejai gaudo ne del to kad kimba ten o del to jog mate kad ten nemazai zvejoja.
tas pats buvo kai kazkada vasara prie didziulio buvau nuvares, matydavau, kad pastoviai ten zveju pilna. na galvoju gal zuvu pilnas. ale ko bepaklausi tai<<pirma kart as, maciau kad zvejoja tai ir atvaziavau>> :-D
 #270111   kastetas
 02 Bal 2011 20:03
Na ka siandien uzdariau sezona :D Buvau Kalviu ezere ledas 25cm vietomis ir maziau ten kur isteka upeliai girdejau ir vietinius pludine mete bet nieko gero netrauke. Asmeniskai as 2 lesciokus po 1kg istraukiau ir plakioku apie 50vnt skersai delna tokiu :) skaitau visai neblogas uzdarymas tik kad ledas jau linksta tai daugiau nebepatariu ant jo lipt gaila nera kaip ikelt laimikiu foto. Dabar teks gal kita savaitgali ant upelioku kokiu palekt bet palauksiu kol vanduo pakris :)))
 #279611   Mike
 06 Geg 2011 09:36
Kadangi ant paskutinio ledo viename Kaišiadorių rajono tvenkinuke Kamštukas, Legendinis ir kiti monstrai pagavo įspūdingų ešerių, o ir aš pats neblogai pagavau, vakar nusprendžiau patikrinti ar tie ešeriai kimba ir atvirame vandenyje. 9 val. jau valtyje. Esu žioplys ir išsižiojėlis, todėl namuose pamiršau irklus. Teko pasikliauti tik elektrinio varikliuko pagalba ir tikėtis, kad akumas nenumirs kur nors vidury tvenkinio. O akumas tai toks niekam tikęs, galiu pasakyti. Iš karto nuplaukiu į tikėtiną ešerių kibimo vietą. Valtyje du spiningai. Vienas ešeriams, o kitas lydekoms, jei prireiks. Pirmas metimas - kliuvinys. Priplaukiu atkabinu, vėl leidžiu inkarą. Antras metimas, šalia valties - bum. Ne ešerys. 1,11 kg lydekiokas. Smagu. Dar keli metimai ir jau ešerys nukala mikriko uodegytę. Keičiu spalvas, bet kibimai labai atsargūs, o ir mažiukai turbūt kapoja, nepavyksta net pakirsti. Dedu naują masalą - Reins "valgomą gumą". Per pusvalandį pagaunu 4 ešeriokus. Du nedidukai, o du tokie iš bėdos rūkinami. Šitą "valgomą gumą" kanda labiau užtikrintai. Nors ešeriukas nedidelis, bet visa 5 cm guma gerklėje. Keičiu vietą. Nedidelėje įlankėlėje ant to pačio pasirašo dar viena lydekaitė, visai nedidukė. Ir karto keliauja atgal. Plaukiu toliau, į seklumas. Tai vienur, tai kitur bakstelėjimas, bet tuščiai. Galiausiai visiškose seklumose vėl bum. Keli smūgiai, dar pamatau lydekos šoną ir guminukas lieka pas ją. Nukando valą. Plauku atgal ir jaučiu, kad akumas po truputį silpsta. Todėl plaukiu tiesia trajektorija link auto, vis sustodamas ir pamėtydamas aplinkui. Neima nei ant mikriko, nei ant lydekinių masalų. Parplaukiu iki auto, surizikuoju ir dar kartą nuplaukiu iki pirminės vietos. Gal grįšiu. Inkaruojuosi. Ant mikriko tuščia. Imu lydekinį spiningą. Keli metimai. Pravedant šiek tiek virš dugno Manns baltą su mėlyna nugara guminuką apie 10 m nuo kranto vėl bum. Iš karto pasijaučia svoris. Kova neilga, nes įrankis pakankamai galingas, o lydeka po neršto neatsigavusi, dar vangi. Įsikeliu į valtį. Įsisegusi visai "ant snarglių". Plaukiu į krantą. Pamatuoju, pasveriu. 86 cm, 4,2 kg. Gėda pasakyti, bet kol kas mano rekordinė. Nunešu atgal prie vandens. Plauk, gyvenk, dauginkis. Gal dar kartą užkibsi. Ant dūšios gera ir ramu. Pakuojuosi įrankius, šiandien užteks.
 #279627   Edosius
 06 Geg 2011 10:39
Jo, Maikas gražiai rašo :gutgut O jei dar kokia foto būtų, išvis fantastika ;uolrait
 #309052   vava
 03 Spa 2011 20:38
Sekmadienis. Zasliu ezeras. Ryte rukas, veliau islindo saule, vejas nestiprus panasiai pietrytinis. Dviese su spinais. Tikslas - plesrunai. Draugas bande guminukais, as - vobleriais (labai norejau prakalbint naujaji pirkini..). Atvaziavus jis man is karto pasake, kad vobleriais cia nieks negaudo ir ant ju cia nekimba.. Nu *BLYN* galovoju.. :)
Vienzu, po sesiu valandu zvejybos jis tiketinai turejo kelis bandymus imt guma, as turejau grazu eseri(nesveriau , nezinau.. 200-300??) ir lydeka kilas su biskiu.
Valciu buvo nemazai. Kiti pagrinde gaude guminkom arba baltom blizgem. laimikiu nesigyre nei vieni
 #310323   ansanas
 09 Spa 2011 22:17
aha ten apie zaslius yra tokia nuostata, kad ant vobleriu nekimba.. nezinau ar jie patys ant ju net nebande gaudyt ar kaip.. atsimenu siemet netoliese esanciam limine zvejojau tai vietiniai vaikai mane irgi perspejo, kad kimba tik ant metalo.. na takart nekibo ant nieko.. :-D
 #310339   vava
 10 Spa 2011 07:06
vakar Zasliu ezere kolega istrauke puskilini lydoka (guminukas baltas-juodas su raudona galva). As neturejau nei barkst...
 #310793   Foje
 11 Spa 2011 09:59
Nežinau, ar kas iš čia rašančių žino tokį vandens telkinį kaip Dainių prūdas (bent jau taip pas mus krašte vadina), bet ten žuvies tikrai daug ir įvairios yra, pats irgi esu pora lydekėlių pagavęs, bet kadangi dar esu jaunas ir nepatyręs, tai pasigirti negaliu dydžiu :D Su vienu vyriškiu vasaros pabaigoj kalbėjau, tai buvo keletą 8-9kg į krantą išvilkęs :) Pats irgi ne kartą mačiau, kaip jos duodasi vandeny.
 #311373   ansanas
 13 Spa 2011 15:44
tai daugiau nebepagausi.. :-D kazkada rasiau apie vietinius ezerus, kad karosai kimba tai aplinkosaugininkai vienam vietiniam laikrascio straipsni skundesi, kad kazkas parase apie kimbancius karosus i internetini foruma ir kad atvaziavo vilnieciai ir viska isgaude.. dabar nebent i privat parasau kur ka gaudziau, kad nerustinciau aplinkosaugininku :-D
 #311428   Vegys
 13 Spa 2011 18:00
ansanas rašė:atvaziavo vilnieciai ir viska isgaude
Vilniečiai ? Ne iš Kauno ir ne iš Kaišiadorių ? :roll:
Kažin, ar Lietuvoje yra vieta, kurios "neišgaudo" vilniečiai ... ? :roll:
 #311434   ansanas
 13 Spa 2011 18:23
busiu nepelnytai apkaltinines vilniecius :roll: .. dar karta permeciau straipsni akimis ten pasirodo apie vilniecius neraso... raso - sveciai is svetur. „Mes įžuviname telkinius, o atvažiavėliai išgaudo ir menkiausias žuveles, - konstatavo V. Karpavičius. - Pats skaičiau viename iš interneto pokalbių portalų, kad Kaišiadoryse gerai kimba karosai. Štai ir išgaudo viską - karosus ir ne tik juos".
 #315697   Foje
 01 Lap 2011 13:25
Buvom sekmadienį su draugu Dainiuose pažvejoti. Kadangi iš vakaro truputį paminėjom ilgąjį savaitgalį, tai buvo sunku susitarti, kada abu keliamės (mat reikėjo laiką sukalioti, tai nežinojom, kaip į tai mūsų telefonai-žadintuvai sureaguos) :D. Suskambėjo ryte žadintuvas 8:30, pažiūriu į rankinį laikrodį - rodo tą patį, reiškias dabartiniu laiku buvo 7:30. Nulėkiau susirinkti draugo ir mynėm ežero link. buvome vietoje dar prieš 9. Pūtė smarkus ir šaltokas vėjas, buvo rūkas ir kažkokia ūkanota diena pasitaikė. Kadangi draugas užsigeidė paspiningauti šį kartą su valtim, tai kol jis pūtė valtį, aš kelis kartus užmečiau gumą. Kai jau susėdome į valtį, rūkas sklaidėsi ir pasimatė dar 4 valtys. Na šį kartą tikrai tikėjomės kažką įkirsti. Pasileidome pakrantėmis palei nendres. Už kokių 20 metrų matėme, kaip mailius pradėjo skraidyti į šalis - NU TEN JAU TIKRAI LYDEKA AR EŠERIŲ BŪRYS BUS, pagalvojome. Iš lėto yrėmės toliau pakrante, bet nieko. Mėtėme guminukus, vobleriukus, blizges/vartykles, sukriukes - a nė grybšt. Taip išmaišėme visą ežerą skersai išilgai - 0 kibimų. Paklausėme kitų žvejų - irgi neturėjo kuom pasigirti. Galiausiai įgriso visa žūklė ir patraukėme namo. Kol kas tokia sezono uždarymo pabaiga nusimato, bet nesinori pasiduoti...
 #315860   Evaldas Z
 02 Lap 2011 11:50
Foje rašė: Pamirškit, ką rašiau, nėra ten jokio ežero :D
vat butent, kad ezero ten ner. ten tvenkinys. zuvies yra, bet kazko stebuklingo tikrai ne. ten taip pat vilnieciai lankydavosi, kai ispopuliarejo karpiu zukle visokiais boiliais ir kitais neregetais gardumynais. sededavo ten parom... ir pagaudavo tikrai graziu egzemplioriu. dabar nzn, retai ten lankausi. buvau sia ziema ant ledo pora kart.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė