Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #120001   mantas60
 27 Geg 2009 08:20
Sveiki.Sarkio ezere neblogai kimba kuojos,vakar buvau neblogai pasigavo.masalas grudas su dziku arba kukuruzas.Verta apsilankyti. :-D

 #120003   mantas60
 27 Geg 2009 08:24
Gal buvote kas Orijos ezere,kaip ten kliovas?

 #126208   Agis
 29 Bir 2009 00:51
Agis rašė:Dzukeliz, mano vaikystes linu eldorado buvo Juodelis, Sakelis ir Skaisteliai.Zinoma prie anu priejimai gana sudetingi buvo.Dabar nezinau, jauciu visuotinio ezeru tustinimo metu anuos vietiniai ir ne tik tikrai perkose :roll:
http://www.maps.lt/redirect.asp?eid=79136
Karsius zvejodavau tik siame ezerelyje, nes ju tenai buvo apsciai ir sugauti is valties su paprasta bambukine pludinuke kokius tris keturis per rytine zvejyba, nebuvo jokios problemos.Zinoma tai budavo birzelio-liepos menesiais ir gaudydavome ant sviezios mazos bulvikes, is vakaro darze atkapstydavom tokias vos didesnes uz zirnius (neseniai uzsimesgusias) uzplikydavome karstu vandeniu ir ryte jau kabindavome ant kabliuko.Serdavome sutintais kvieciais ir sytrintomis bulvemis :oops: tada apie pasarus nieko nebuvau girdejes :lol: Inkaruodavomes ties kapinemis arba uz saleles, kartais prie pirteles(dabar kiek zinau ana sudeginta)Ties tramplinu (kur desantininkai sokinedavome) pavasary nutirpus ledams rengdavome tar draugu ezgiu (pugzliu) gaudymo varzybas su zieminem meskerikem.
http://www.maps.lt/redirect.asp?eid=46330
Reketija ir Salauperugis dziugindavo ziemine zukle (eseriokai), o Salaperaugyje net ziema uzkibdavo veziai, ypatingai mazajame .Ankstyvais ziemos rytais (atvaziuodavome pirmu autobusu
6 val) pakrasciais smirinedavo vilkai atsibaste nuo Lenku puses, tai kartais nemalonu budavo :lol:
http://www.maps.lt/redirect.asp?eid=32928
Nu, bet visa tai tik praeitis, apie naujienas manau parasys jaunasis tu apylinkiu zvejys :-D

Tomazas rašė:Agi Juodelis tai puikus ezeriokos ir dabar tik labai užžėles bet zuvies tai kokios nori lydeku tai misraine bent buvo pakol po uzpraitu metu galingos ziemos neisduso bet ir tai 2006 buvau tai nenusivyliau laimikeis juk visos neisdusta dar ir pats gelbeti padejau.O del sakelio tai jau nuosavas noredamas nepazvejosi nebet pazysti savininka bet ir tai nieko nebus nes sakelis 2 savininku ir jis padalintas pusiai tai nelabai o siaip tai labai prastas nes tuoj valtimi neis praplaukti zoles ten zolem neina pavadinti tiesiok saknys pluduriuoja spiningauti beveik neymanoma bet zveriuku tai patikek yra is patirties rasau .
Tomazas rašė:Agi galiu pasiulyti pazvejoti uz juodeliu liubavo kaieruose patikek zuvies tai yra kiek esu pagaves tai eseriokai ir karosai mazesniu nepagavau kaip kilas bet adgal dar koki 3 metai kaieruose viespatavo elektros dievai pats poto dar nezvejojau kiek is kitu kalbu girdejau jau ir vel pagauna karosu .
Tomazas rašė:Dzukeli tau lynu pagaudyti galiu pasiulyti pazvejoti Juseviciu uztvankoje ten pagauna neblogu lynu pats ten zvejojau tik podlescius o pats kiek girdejau tai pagauna lynu ir neblogu bet tik nakty .
kliovas rašė:nu nezinau kas ten tuose ezereliuose yra gero.Viena galiu pasakyti lynu yra kiekviename, ir geru.karshiu nesu girdejes kad kas pagautu :-D,chia jau tavo sapnuose Agi .Abu Skaisteliai pilni skiedru(kuojytes, raudikes ir kazkokie ishsigime puskarshiukai.Lydeku, eseriu galima pagauti kieviename.Yra ir karosu kai kuriuose ish ju(ezeriniai toki geltoni bet nedideli).Zinau visus iki vieno ezerelius tame shone , daug laiko praleidau ,tevai kile ish ten.nelabai kas like dabar bus po visu brakonieriu aplink.reikia valties visur nes neprieisi vasara, uzzelia labai.Tame shone jau senai nera tikslo gaishti laika.
Tomazas rašė:Kliovas tu ka skaityti nemoki ka as parases te zuvies yra tik tie ezeriokai jau nuosavi taipa is ten ir mano tete kiles tai gali nesigirti o apie skaistely tai net nesvaik kad pazvejosi ten vienas berniokas norejo pazvejoti tai atsidure Riaunimazinem ir jam tikrai smagi zvejyba nebuvo nes tam kraste dauk geru ezeru yra o pats ir turetai suprasti kur yra telkinys geras ir jame yra zuvies tai ir brakonieriams knieti laidus ykisti tai jei neturi giminiu tai ten nepapulsi ir gali nepasakoti kad Juseviciu ustvankoi nera podlesciu ten daznai lankausi o juodeliuose ir vasara ir ziema taip nebuna kad nepazvejociau blemba tu mane yzeidei :bvia :-byta: :yaaah! juokauju
Tomazas rašė:SVEIKI.Saul galima aš jau buvau šymet ne tikrai nežvejoti tik valtį išbandyti ne įsitaisiau plastikine bent dabar nuo Balandžio 20 pakol dar žoles nesukile važiuok ir įsveikata gaudyk tikrai turetum pagauti .
Aš ten žvejojiu pagrinde mepsai 3 ,4 Nr kartais guma .Tik nesunkiom nes dugnas tikras šiukšlynas . Visko ko geriausia SAUL ;-)
Nepyk kad ankščiau neatrašiau nes esu įstojes į burelį ir turim savo svetaine tai šita buvau primiršes dabar dažniau apsilankysiu :oops: :-D
relaxc rašė:o kaip jurgezeriuose reikalai su karpiais?ar dar imanoma pagaut?gal kur kitur pasiulytut pazvejot?
 #165935   mantas60
 15 Sau 2010 00:35
tadyla rašė:ka anl dedo ezerus gero pagaunat?
vakar sarkio ezere zvejota su blizgute ie su pludine masalas lervute. rezultatas vienas eserys neblogas ie du emimai tusti,cia su pludine.
 #166599   mantas60
 18 Sau 2010 10:02
tadyla rašė:kur ka gero mantas60 anl ledo?
kiek buvau ezeruose tai nieko gero.kolega buvo minijoi tai gerau kuoju pagavo.
 #168862   Agis
 28 Sau 2010 10:25
Tam yra visagalis google :lol:
http://maps.google.com/maps?ie=UTF8&ll= ... 5&t=h&z=15

Mes tą didįjį vaikystėje Šarkiu arba Asavos ežeru vadindavome, o tą mažiuką Šarkaičiu.Žemėlapyje didysis kažkodėl Šarkaičiu užvadintas.Gal tai tiesa, gal mes neteisingai vadindavome, juk per tiek metų daugel kas pasikeitė.
 #168864   mantas60
 28 Sau 2010 10:28
tadyla rašė:kur randasi tasai ezeras? :lol:
Uz Kalvarijos link sienos vaziuojant,pries pat balta bara i desine pasuki ir uz 2km ezeras, Asavos kaimas vadinosi.
 #168866   Agis
 28 Sau 2010 10:35
Berods kryžius buvo dešinėje vat prieš pat jį ir posūkis vieškeliu :lol: Baltas baras jau pravažiavus, tiksliau nusileidus nuo kalno plentu.
 #168871   mantas60
 28 Sau 2010 10:45
Kryziaus jau lyg tai nera,o baras prikyja uz 300m. desineja matosi.Pries pat keliuka buvo lenta su uzrasu Pasinio ruosas.
 #169041   mantas60
 28 Sau 2010 18:53
darenas rašė:gal kas zinot kaip reikalai Balsupiu uztvankoje?
;-var-var.
 #169383   mantas60
 30 Sau 2010 08:52
I šarkio ezera vakar nejo privaziuot,uzpustytas kelias.
 #171222   dariusx
 06 Vas 2010 18:24
mantas60 rašė:DARENAS varom i šarki,zuvys i krantus lenda ;-var-var.
nori pasakyt kad dusta?! nesamone netikiu.. :grin: ar kliovas geras? kas kimba?
 #171860   Agis
 10 Vas 2010 08:30
Ar čia gelbėt ruošiesi ar autoklavą išbandyti reikia :lol:
 #171862   Edosius
 10 Vas 2010 08:33
Greičiausiai antras variotas :-D
 #171888   tadyla
 10 Vas 2010 09:32
sau y balka zuvu noriu tai puiki proga pasitaike cia jau vienam isduse ne gyvos dvaselkes o jau dvokas 'viarkt
 #171912   mantas60
 10 Vas 2010 10:35
dariusx rašė:
mantas60 rašė:DARENAS varom i šarki,zuvys i krantus lenda ;-var-var.
nori pasakyt kad dusta?! nesamone netikiu.. :grin: ar kliovas geras? kas kimba?
šarki zuvys neduso ir nedus nes yra daug gylio ir upelis prateka.Tik dabar kbimas neblogas. Dusta sake zuvys zaltytcio ezere.
 #171915   Agis
 10 Vas 2010 10:49
Tai Janave tikriausia irgi jau krenta :roll:
 #171920   mantas60
 10 Vas 2010 11:15
Apie janava dar nebuvo girdeti,pries tris dienas vaziavau pro sali tai zveju nesimate.
 #172015   dariusx
 10 Vas 2010 16:50
zaltycio ezere nedusta ..tik alkanu murziu armija prikirte ekeciu ant ytekanciu kanalu ir laukia praplaukianciu..pagauna bet tik meksru..
 #172241   dariusx
 11 Vas 2010 14:58
kurioje vietoje ezero pjove? savo akimis matei ar girdejai? nes cia visi antis leidzia..
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė