Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #245115   Wytux
 02 Sau 2011 20:01
Gruodzio 31 Staskuniskiu kudroje eseriai nepasirase, kuojos kabaliojosi ... sausio 1 Balninkuose eseriai neblogai vaike blizgute....sausio 2 Kurenu ezere tylu ramu....
 #245197   Wytux
 02 Sau 2011 22:17
Ta isiemet pora kart ant Kurenu buvau, tai pugzliai netrukde ... bet gal cia man pasiske :-D

Del karsiu balninkuose tai ant gylio sedinciu nemaciau vakas ( nu be manes dar du rybokai tebuvo) o praeita karta tai visi praktiskai prie krastu sedejo, ant gylio tik viena maciau ... na ir pire kapiniu burelis buvo( ten man rodos gylis irgi), bet nezinau nei ka , nei kiek pagavo.
 #245271   ponas niekas
 03 Sau 2011 12:33
To Wytux

O kurioj vietoj gaudei , kad pugžliai netrugdė.? o balninkai dar ankstoka baltai žuvei , ypač padlėsčiui. Nors.........
 #245272   edikas
 03 Sau 2011 12:34
ponas niekas rašė:To Wytux

o balninkai dar ankstoka baltai žuvei , ypač padlėsčiui. Nors.........
Ten reikia gero atlidzio :)
 #245351   Wytux
 03 Sau 2011 17:59
ponas niekas rašė:To Wytux

O kurioj vietoj gaudei , kad pugžliai netrugdė.? o balninkai dar ankstoka baltai žuvei , ypač padlėsčiui. Nors.........
Stoju nuvazeves nuo autostrados prie to baro ir einu link salos... paskutini karta gadziau prie salos ir einant link salos po kaire puse uz kampo.
Del Balninku tai jo ... lesciam gal dar ir anksti, nes pries sawaite mielocius baltas kibo, bet si sawaitgali tai eseriai normaliai jame. Kaip su lesciais pernai buvo ? as buvau kelis kartu- bet nieko gero .... nezinau , ar nepataikiau, ar ka .... bet ir ant gylio nelabai buvo prigreziota pernai - gal ir ziema kalta ?
 #245363   ponas niekas
 03 Sau 2011 18:51
Echh , ne ten Jus ant kurėnu buvot.. Prie salos pūgžlių nėra daug .. Hmm , balninkai pernai , na ledas buvo ohohoho , ne kaip šiemet . Prie "kryžiaus" pernai ne koks kibimas ( čia mano žinomis ) , ant gylio 6-7m ėjo kuojos ir tos neišdidžiausių buvo , bet plonų valu yra azarto . Aplamai pramoninė "padarė" savo jau ten :( .O kas liečia plešrunus t.y. lydekas , tai aš asmeniškai negaudau žiema .
 #245368   Wytux
 03 Sau 2011 19:01
Prie kryziaus- tai cia prie kapiniu ? ir kas ta 'pramonine' ?
 #245374   ponas niekas
 03 Sau 2011 19:11
Pramoninė :D juk ten "semia" žuvį bučiais vasara, bučius apie 15m ilgio ir jų suskaičiavau apie 14 vnt , o rudeny ten tinklais gaudo žuvi ( stovi pramonime gera mėnesi). Paskui parduoda 1 kg 5lt "seniau taip buvo dbr kainos nžn ". Lesčių apstu budavo , dbr liko tik vienetai ir padlesčiai. Tai vat , tokia politika . nuo miestelio puses juk kryžius , bet nžn kaip ten dbr ledas.
 #245379   Wytux
 03 Sau 2011 19:21
Tai nuo miestelio puses ir gaudziau uzvakar- ledas ok, tik prie kelio kut upelis nedidele propersa matosi.
Tai tuos bucininkus ir tinklistus paemus telefona i GA pridavineti be gailescio gal pristabdys arklius .... :-ug
 #245403   ponas niekas
 03 Sau 2011 20:13
Juk ežeras išnuomotas jau gal 10 metų , nuoma bus 99 metams :D . Gal kokie 7-8 metai atgal per para gera "išeidavo" iš kudros , vos nepilna priekaba žuvies , dbr nžn kaip jau bepagauna . Aišku kiek girdėjau buvo įžuvintas starkių , kaip sakė 25 kg starkiaus mailiaus buvo prileistas ( praėjo 5 metai ). rezas pagal mane nulinis , jokio prieaugio. Šią vasara stipo ešeriukai ir kaip manau tie starkiukai , plaukiojo pastype .
 #245404   Wytux
 03 Sau 2011 20:31
Reiketu su Vegiu pasitikslint, bet man rodos jau negalima pramoniniu budu gaudyti vidaus vandenyse pagal istatymus .... :roll:
 #245412   ponas niekas
 03 Sau 2011 20:53
Juk yra viskas popiergaliuose surašyta kada ir kokia žuvim reik įžuvint , aš ir ne specas tame reikale , bet yra kaip yr. Tiesiog , žiauru žiurėt kaip tokiais kiekiais išgaudoma žuvis..
 #248889   Arvidys
 16 Sau 2011 22:47
Šiandien bandžiau pagauti ešerių Obelių ežere. Vietu visai nežinau aš ten, bet teko girdėti, kad galima visai neblogų pagaut. Deja gerų ši kart nebuvo (nors pavyko suvilioti pirmuosius savo ešeriukus su spiningėliu) ir šeip visiška nekiba, net vietiniai tai pripažino. Gal galit ka patart, kur man ieškot ešerių netoli Ukmergės?
 #249095   Wytux
 17 Sau 2011 23:50
Nezinau ar netoli Umk, bet buvau gaudau Balninkuose karts nuo karto ..... kartais pasigauna ir grazesniu eseriu ..... buvau sestadieni ir siandien- tai tokie smulkoki kibo .. .sestadieni ant blizgutes pagavau dar keturias kuojas ir viena puskarsi .... is principo si savaitgali nelabai kibo.
 #250992   Rapalas
 24 Sau 2011 09:51
Vakar meškeriojau žirnajuose, ešerių surasti taip ir nepavyko, bet pirma karta pagavau žuvelioka ant balansyro ir tai buvo kuojytė :D ir ešeriuka dar viena. Kuojytė ne už šono, o už burnos, tvarkingai, bendras rezultatas per tris, galima sakyti per du nes vienas tuscias, tai pagavom as trejeta kuojyčiu ir šešeta ešeriuku, koleda du ešeriukus.
 #250999   mepps
 24 Sau 2011 10:43
Rapalas rašė:Vakar meškeriojau žirnajuose, ešerių surasti taip ir nepavyko, bet pirma karta pagavau žuvelioka ant balansyro ir tai buvo kuojytė :D ir ešeriuka dar viena. Kuojytė ne už šono, o už burnos, tvarkingai, bendras rezultatas per tris, galima sakyti per du nes vienas tuscias, tai pagavom as trejeta kuojyčiu ir šešeta ešeriuku, koleda du ešeriukus.
O taip visda kimba ar buna ir geresniu dienu? Domiuosi del to, kad daug vasaru praleistu prie sio ezero, tai zvejybu buta neblogu. Idomu butu ziema nuvaryt paziuret kas ten dedasi, bet kai paskaitau komentarus kad po pora kuojyciu ir eserioku,tai nekas tada.
 #251024   Rapalas
 24 Sau 2011 12:16
Šiemet visur taip, pagal vietinius prieš dešimt metu buvo gražiū ešeriu, dabar neaišku, liorenas berots ant pirmo ledo vare tai pagavo ešerioku, kuojyčiu, lydeku.
 #251029   liorenas
 24 Sau 2011 12:23
Privet... ::hai-bai
Na jo, gaudžiau, pagavau kažka... :-D Idomu ir man kodėl taip sunkiai su kibimu Žirnajuose... :donknow' Vakar su draugeliu kaip tik norejom palekt iki ten, bet žiu gerai kad nevarėm... :-D Na bandysiu dar Žirnajus vasario menesi as...žiuresim kaip ten bus...Kad žuvies ten gražios yra tai tikrai, bet vienas bet, kartais sugauti ją sunku... :ruko :-D
P.S. kaip ledas ant Žirnaju?storas, plonas, vientisas ar dvigubas?
 #251245   Rapalas
 25 Sau 2011 09:10
Šiaip apie 30cm, vienalytis visur ir sausas, bet keletas vietu buvo kur grežiant supratau kad buvo apačia kaip ir šlapias ledas. truputi dvigubas, bet tarp ledo beveik nera tarpu, po šiu keliu dienu, jau bus visur vientisas. Žveju šiaip buvo, bet kiek girdejosi tai vienas kitas kuojyčiu ešeriuku ir viskas. Aišku nereks kad prilupo garbyliu :D O ju ten mano manymu irgi yra nors vietiniai sako kad čia tuščia, bet patys sedi :D
 #253383   Arvidys
 02 Vas 2011 20:56
Vakar Zirnajuose draugelio pazystamas istrauke 1,5kg eseri. :superšokas Si savaitgali jei galesiu ir as bandysiu ten pamedzioti...
 #253387   Wytux
 02 Vas 2011 21:04
nu be kazkokiu yrodymu sunku patiketi .. vistik kaimyno draugelis .. tfu ...draugelio pazystamas :-D
 #253391   Arvidys
 02 Vas 2011 21:23
Draugelis tikrai nepavestu, beto ir jo tevukas paliudijo, savo akim mate. Aisku kiekvieno valia tiket ar ne...
 #253448   Rapalas
 03 Vas 2011 09:18
Buvo cia vienas veikejas kuris irgi sake kad pernai 1,7 kg ešeri pagavo žirnajuose, bet irgi man sunkoka patikėti. Tokio dydžio egzemplioriai labai reti. Nors plateliuose vakar ar užvakar irgi vietinis atseit ant gylio paeme 5 ešerius nuo 1kg iki 1,7kg.
 #254008   Zariune
 04 Vas 2011 16:57
Sveiki zvejai, prisidesiu prie jusu forumo. Siandien porai valandu buvau nulekes i Zirnajus. Sutikau zveji pakranteje renkanti kirminus is kieciu stiebu. Sake , kad pagaves 4 delnines raudes ir kad kimba tik ant ju. Ant ezero dar sedejo keletas zveju, bet nebuvau priejes pakalbet. Pakrantej pagavau 2 eseriukus, o patraukus i gilesnes vietas pakilo labai stiprus vejas ir pradejo pustyt tai begau kuo greiciau nuo ezero, kad gyvas likciau :grin: tokie ispudziai siandien :/braj;
 #254395   RamaZ
 07 Vas 2011 09:45
Kiečių "kandukai" - tokios "mini musės lervos" - labai dažnai nepamainomas dalykas būna, ypač antroje žiemos pusėje, taip kad verta visiems pabandyt
 #257833   Wytux
 20 Vas 2011 12:16
Iki savo prudo siandej neprivaziavau, tai nulekiau prie Kavarsko uztvankos ... zemiau jos vienas su balansyru tampe, bet nieko nepagavo, as su blizgute pameginiau, poto ant matylio - tuscia ... dar pasivaiksciojau auksciau uztvankos, per koki 30 skyliu niekas nei bac .....
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė