Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #300659   Tadunce
 25 Rgp 2011 14:57
Taip, buvai teisus, iš akies mažiau atrodė.
Gylis visur 3.10, o nuo salos plaukiant rytų, atrodo, kryptimi, užplaukėm ant 3.60, bet reljefas tai tooooks nuobodus..
Pas mane kieme didesnis nuolydis, nei tam ežere..
 #304497   Wytux
 11 Rgs 2011 18:47
Siandien Balninkuose ryte karsiai kabaliojosi kaip isproteje, veiksmas vyko iki 8 ryto, poto labai silpnai. Neskaiciuojant delniniu ir kuoju- sumoje pasikabino 18 vnt standarto taip apie/iki 1 kg, vienas sieke koki 1.5 kg max. Didzioji dalis plauke namo, o keli parvaziavo i rukykla :ruko
 #337093   Zariune
 27 Sau 2012 18:43
Siandien buvau ant Leno. Ledas neperstoriausias max iki 7 cm. Kur sniego nera ten storesnis, kur sniego sluoksnis, ant virsaus ten visai nelipau, nes pavojingas. Laimikiai irgi nieko gero, kaip ir ledas :-D
 #337288   liorenas
 28 Sau 2012 20:44
Na as siandien irgi aplankiau Lėną (pirma kart tap kitko :ruko )... :-D Ledas visumoj geras...gal sakyciau kiek plonesnis prie pakrasciu, nes ten sniego sluoksnis supustytas storesnis...Zodziu vietom 5 cm, vietom 10 cm, vietom ledas dvigubas, vietom ant ledo vanduo su sniegu...dobze visa puokste... :-D
Visa diena pabalansyrinau (kas man labai nebudinga)... :-D rezultate istraukti 1 eseriokas ir viena ant legalumo ribos lydekaite...kadangi lydekaite 43 cm, tai buvo nufotografuota ir amnestuota...jei kalbet apie kybį, tai 3 jomai lydekos, pora eserio...vienas eserys ir viena lydekiote eketej atsikabino, o dar viena lydekiote matyt nelabai pataike ant kablio, tai ir iki eketes nebuvo prikelta...
Šala... ;-var-var. Ryt leksiu vel kur nors aplink Ukmergę... :/braj;
 #337415   liorenas
 29 Sau 2012 19:19
Siandien buvau ant Zirnaju... :ruko is pradziu iki Gelves buvau nulekes, bet ten zinau kad ezeras gilus, zveju nesimate, o puse ezero skaidriu ledu padengta, tai nesiryzau vienas repliot... :roll: tada galvojau lekt i Alionis, bet grizdamas nuo Gelves ziu kad ant Zirnaju stovi vienas pingvinas... :shock: tai nutariau ir as ten pabandyt...Ledas bent pakrasciuos geras ir net labai, svyruoja 10-14 cm intervale...vidury ezero matosi nemazos dėmės skaidraus ledo..., tai i pati viduri nejau, tryniausi netoli salos... kalbant apie zuvi, tai kaip ir daugeliui siandien labai nestebūklai...per visa diena vos 8 eseriukus buvau sukrapste...tik pries namo vaziuojant vienoj eketej uzejau kuojyciu ir eseriuku bureli, tai dar siek tiek paguodai (čipsam :-D ) pasigliaudziau...balansyro apsoliuciai nieks nekando, visa ka surinkau tai ant avizeles...neisdrysau nurepliot iki sėklių kur norejau, tai gal mazu kita savaitgali seklius patikrinsiu...
Tiek ziniu... ::hai-bai
 #337537   liorenas
 30 Sau 2012 13:16
Matosi.... :roll: kai pavarai ekeciu bent 50 ir praeini su balansyru... :-D
O jei rimtai, tai kam tu orientyru...as jau atsimenu kurioj vietoj jie yra, tai labai nesunkiai atrandu....beto zirnajuose ten prie kaimo turizmo sodybos dauk idomesnis dugnas nei man vasara atrode kai su spinu gaudziau...yra daugiau ten kalniuku, duobeliu... ;uolrait
O vat Lene nezinau kur eseriai ziemoja...reiks vina kolega gal issitemt iki Leno, kad parodytu kurioj ezero daly jis eserius smaugia... ;uolrait
Paskutinį kartą redagavo 1 liorenas. Iš viso redaguota 30 kartus.
 #337539   Tadunce
 30 Sau 2012 13:21
Tai mes su echolotu kai praplaukėm irgi mačiau, kad ten dugnas neblogas visai :)
Ir nuo salos link mažojo Žirnajų iškart kažkoks įdomus kalnas yra - vasarą buvo gal žolėm apėjęs, ir virš jo ešerių sėdėjo, tik su mikriukais kai buvom, sunku buvo be žolių pravest, ale stuksenimų pastoviai buvo..
http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=548 ... tops,zebra
 #374477   Tadunce
 19 Geg 2012 12:33
Antakalnio tv. galima faneros paieškot, Mūšoj tikrai yra svarių
 #374480   mariukaz
 19 Geg 2012 12:44
Tadunce rašė:Antakalnio tv. galima faneros paieškot, Mūšoj tikrai yra svarių
aciu uz info. Antakalnio tv. su pludine buvau nemazai pagaves karsioku toj pusej kur miskas. Musoj kaip suprant reikia ieskoti vagos?, nes kitur dugnas eis daugmaz lygus?

P.S. o kaip Ilgajo ezeras?
 #374568   Tadunce
 19 Geg 2012 21:56
Faneros irgi buvau pagavęs prieš 5 metus kokius, kai dar murziškais dalykais užsiiminėjau :-D
 #374669   Arvidys
 20 Geg 2012 16:11
Arčiausiai Ukmergės kur galima pagaut egzeplioriu po 3kg ir didesniu yra Muša. Tik reikia įdėt laiko ir pasiruošimo, mano Brolis vapše ne žvejys, bet su draugeliais užšėrė praeita vasara viena vieta. Nu taip visa savaite pastoviai pirktinis koks pašariukas plius žirniai tai pagavo ir nemažai, keli buvo lygtais net virš 3kg. Tokiu palei tris tai tikrai buvo nes savom akim mačiau kai Brolis juos parsigabeno namo.
 #375072   Tadunce
 22 Geg 2012 10:03
Nu ten yra kilometro gero atstumu HBH ar Vilkmergės, dabar nepamenu, senokai bebuvau :)
Nusukus nuo autostrados žvyrkeliu pavažiavus 4km kokius..
 #375076   Donatelo
 22 Geg 2012 10:13
Tai tas pats tada ;-) Tirejau kadaise mergiote tokia, tai jos tevu sodyba ant to tevnkinio kranto yra,, tai vasaras ten leisdavau daznai ;-) Nebloga ta bala visai,, ir karsiu ir lynu esu prigaudes,, su valtim ir lydekaiciu ir eserioku prikapodavau ten :grin:
 #375168   Tadunce
 22 Geg 2012 14:52
Ten net aš lynų esu pagavęs. Nuo betonkės, liepos mėnesį, kai ant dugno kilimas užsideda.. Aš dabar taip galvoju... Ten tik pora sodybų yra ant kranto :-D
 #375170   Donatelo
 22 Geg 2012 14:55
Tai vat vienoj is tu poros,, as ir budavau,, bet ne tam gale kur betonke,, priesingam,, ten pirtele ant kranto salia vandens kur stovi...
 #375173   Tadunce
 22 Geg 2012 14:57
Znaju,, :)
Ten pačiam gale, apaugusioj įlankoj irgi labai smagiai smulkmė kabinėjasi
 #375352   Donatelo
 23 Geg 2012 07:49
Ir netik smulkme,, ir karsiu ir lynu esu ten pagaves virs kilo,, lydeku irgi apie pora kg ne viena sugaves... Karoc man visai patiko ta bala,, tik vat beda kad ta merga atsibodo, tai nera kur apsistot ilgesniam laikuj :grin:
 #375615   Wytux
 23 Geg 2012 18:59
su kuo is forumieciu benuvaziuociau ant tos balos visi bazara prededa panasiai : " Zinai, Donatelo cia kazkokia merga 'tvarke'..." :?
 #376093   Rapalas
 25 Geg 2012 14:16
:D :D :D
prie antakalnio tvenkinio tam gale kur ta sodyma yra kalnas, o ant to kalno yra pusbrolio sodyba :) jau daug metu, tai kai mailius dar buvau tai tikrai zuvies buvo dafiga, ir karsiu ir lynu ir karpiu laukiniu budavo, chebra zvejodavo su rimta yranga, lydeku tikrai daug. Bet dabar kaip ir visur murziu nutrinti prisiukslinti ir apsnerksti krantai, zuvies sumazeje keliasdesimt kartu. Imanoma pagauti ir silkuciu ir karsiuku ir lynuku, bet nieko ispudingo. Si savaitgali kaiptik buvau ten ir zvejojom, per dvi lydeku zvejybas tik 3 silkutes ir per viena vakarine zukle nuo kranto su pludine tai isvis snipstas, kelios smulkmes ir viskas...
 #378691   Yozuri
 04 Bir 2012 15:04
Pasigaudavo tame tvenkinuke kuoju, nedidelių karšiukų. Buvom pagavę ir gražių lynų, bet po to buvo daug tuščių žvejybų, tai jau kokie du metai ten nebebandau.
 #379506   mariukaz
 06 Bir 2012 19:56
Yozuri rašė:Pasigaudavo tame tvenkinuke kuoju, nedidelių karšiukų. Buvom pagavę ir gražių lynų, bet po to buvo daug tuščių žvejybų, tai jau kokie du metai ten nebebandau.
o kaip ten gylis, dugnas?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 14
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė