Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1

 #39048   Gintasas1
 24 Rgs 2007 08:22
Buvau vakar ant Lygainių (Ilgučio) ežero Vilniaus raj.
Valčių :shock: seniai tiek nemačiau, nuvažiavom po piet.
Pradėjom žvejoti guminukais, kokių tik spalvų ir dydžių nedėjom totalus nulis. Bemėtant reikėjo dar žiūrėti kad į skrytulius nepataikytum, jų buvo visur ir daug :shock: Ežere štilis anei bangelės, kur nekur matėsi ešerių judėjimas bet :cry: nesusigundė niekom. Po kurio laiko pakilo vėjas nedidelis ir atsirado bangelės tai viens vyriokas tris lydžiukus virš kilo pagavo o daugiau tai lyg ir nieks nieko. Nuplaukias į įlankėlę ir užsidėjas 2 nr. mepsą kaip visada ašarį ištraukiau, dydis apie 200gr. Buvo paleistas atgal :lol: Ir tai buvo vieninyelė žuvis iki sutemų, buvo gal pora kibimu bet labai silpnų, žolės kaip vasarą iškilusios iki pažastų :-D
Tai tokia sekmadieninė žvejybą po žmonos gimtadienio :-D

 #39629   tuomahaukas
 02 Spa 2007 19:31
wors rašė:Gal esat kas bande ir ka pagave Vilnojos ar Rieses ezere? Gal kokiu vieteliu ten yra demesio vertu :roll: nes kaip bandziau rieses tai nei menkiausio kliovo, vilnojoj lydekaite ape 600/700g ir dar timptelejimas tvisteriukui uz uodegos... ir visa rybalka :evil:
kiek zinau tai izuvinti abu ezerai ir dar taip normaliai... o kur tos zuvys :-D :?:

tiesa kaip gulbinu ez? ten dar neteko bandyt :oops:

 #47643   Kairys
 10 Sau 2008 13:40
Teko vasarą pabandyti Gulbinuose vieną kartą. Iškylaudami birželio pabaigoje buvome su draugais prie šio ežero, tai mačiau smarkiai neršinčias aukšles upelyje. Todėl ir susigundžiau atvažiuot pabandyt. Rezultatas - nieko gero, kelios nedidelės raudikės ant tešlos susigundė, pora mekšriukų. Žodžiu, man nepatiko, vanduo tamsus, nuo kranto sunkoka prieiti, visur lelijos, mažai tinkamų vietų. Bet tuščių maišelių nuo pašaro karosams ir karšiams, pratryptų vietų aptikau nemažai, reiškia, gyvybės ežere esama, tik reikia subtilybes ežero žinoti.
O kur tas Riešės ežeras yra, toli nuo Gulbinų?

 #48147   tuomahaukas
 15 Sau 2008 13:31
Gintasas rašė:Buvau penktadienį ant Karvio prie Vilniaus, kliovasnerealus tik nuleidi avižėlę jau griebe tik aišku nedičkiai dryžuotiejį, nors tikėjausi baltos žuvies pagal tokį orą, bet išėjo atvirkščiai. Išbandžiau visokių spalvų ir dydžių avižėles, jama kaip išprotėję, bet iki 12 val. Po to vis retesni ir retesni kibimai ir 15val. praktiškai nustojo kibti.
Vienoje eketėje TOKIO Dydžio ašariai pradėjo kibti :shock: , kad 5 štukas į degtukų dėžute buč patalpines. va kokio dydžio :lol: :-D

 #62984   donke
 16 Bir 2008 11:58
Kad naujos temos nekurti - klausiam čia: kas ką gero ar blogo galite pasakyti apie Papio ežerą ? Pats pakeliui į sodą pravažiuoju pro Papiškes, Mikašiūnus link Baltosios, matau būrelius prie Vokės stovinčius, bet apie patį ežerą esu tik girdėjęs. Ar eina prie jo privažiuoti ir ar verta tą daryti ? Ten kaip ir ornitologinis draustinis, ar apskritai galima žvejoti ?

 #63016   tuomahaukas
 16 Bir 2008 14:06
Anksčiau domėjausi, buvo paaiškinta kad išvis jame negalima lankytis nuo 04 iki 09 mėn., jau nekalbant apie žūklę, plaukiojimą valtimis ir pan. Na, o jei esi pažistamas su vietine Mikašiūnų fauna ir flora, turėtum lengvai atspėt už ką jie geria "lauko terasoje" ir kokia žuvimi sprogsta aplinkiniai gyventojai.

 #63021   donke
 16 Bir 2008 14:22
Dėkui už paaiškinimą.
Ne, nuo vietinių ten kaip tik kuo toliau :-D Sodas už Baltosios, tai tik pro šoną langus užsidaręs :-D

 #65539   Kairys
 22 Lie 2008 16:35
Aplankiau šįryt vieną ežeriuką Vilniaus aplylinkėse. Apie šeštą buvau jau vietoje. Galvojau, oras nelabai koks, žvejų nebus. Kur tau, radau jau penkis besėdinčius. O ežeriokas panašus į lyninį, nebaisiai gilus, nes įvairiose vietose auga lūgnių kupstai, dugnas irgi vandenžolėm apaugęs. Tai supratau, nes mačiau kaip kaimynai su dugninėm žolių kuokštus vanojo. Pasibuvau tris valandas, gaudžiau plūdinėm, turėjau tris kibimus, abu ant slieko. Realizuoti du, dviejų degtukų dėžučių didumo ešeriokas ir delninė kuoja. Ir viskas. Kitų rezultatai taip pat labai panašūs. Bet šiaip tai ten pagauna, sakė, bet kiti. :-D Nieko, reikės pabandyt kitą dieną, gal geriau seksis. ;-)

 #66608   Vegys
 05 Rgp 2008 10:21
O Karvis nepatapo licenziniu ezeriu ? Ejo kalba, kad prileis karpiuku ir zvejot bus galima tik su licenzijom (brangesniais bilietais). Nieko nepadare ar .... ? Sakau gal kas zino ...

Raimis09 - Karvyje galima pagaut karsiu (bent jau seniau esu pagaves), eseriu (cia kazkuria ziema Toumahaukas mate sugauta arti 1.5 kg), lydeku, kuoju. Siaip - zuvys tos pacios kaip ir visur kitur. Tik karpiu sako yr - prileide buvo pries kazkiek tai metu. Sako, vietiniai tuos maziukus greit isgaude .... Ezere yra veziu (teko sugaut ant kabliuko). Ezeras gan gilus, gileja tolygiai, dugnas kaip "lovys".

Karvys - liuks ezeras. Ne todel kad ka nors ten pagauciau, ale patogus privaziavimas, netoli Vilniaus - pats tas nerimtai trumpai zuklei. Kas gaudo rimciau - manau ir zuvys pas juos rimtesnes.

 #74537   Gintasas1
 06 Spa 2008 10:18
Vakar buvau ant Ilgucio, anei dziubt, ant ko tik nebandziau totalus nulis. O valciu pilnas ezeras ir visiems snipstas :cry:

 #75881   dddainius
 15 Spa 2008 17:54
sveiki.pasiskaiciau jusu postus,ir ispudi gan nebloga paliko Karvys.tik va klausimas nuo kranto ar imanoma prieti?ar valtis reikalinga?

 #75887   Skridžas
 15 Spa 2008 18:06
Imanoma ,ten praktyškai žvejoti galima tyk jo galuose nuo krantio,ta prasme nereikia niekur toli grustis peškom..Su mašina galimaa privažuoti prie pat ežerio,net aikštutė yra padartyta :)

 #89080   Zaicinis
 05 Sau 2009 12:11
Gal kas buvo Karvyje??? Ar galima jau ant ledo lipti???? Ezeras gilus, tad idomu ar ledas jau stiprus.....

 #89115   sakulz
 05 Sau 2009 15:23
TAi vyrai, kaip del karvio, ryt planuoju vaziuotr pazvejot. nors ir -11 bus.

 #89321   Zaicinis
 06 Sau 2009 15:04
sakulz rašė:TAi vyrai, kaip del karvio, ryt planuoju vaziuotr pazvejot. nors ir -11 bus.
Parasysi kaip sekes :) laukiam!!!

 #90136   sakulz
 09 Sau 2009 15:50
Zaicinis rašė:
sakulz rašė:TAi vyrai, kaip del karvio, ryt planuoju vaziuotr pazvejot. nors ir -11 bus.
Parasysi kaip sekes :) laukiam!!!
tex pakentet, issigandau salcio, tai nevaziavau, bet ryt 10000% vaziuoju i Karvi, tad vyrai laukit.

 #91160   lemba
 15 Sau 2009 15:12
laukit laukit :D visi laukiam nesulaukiam.

 #91325   Vegys
 16 Sau 2009 11:54
Gal kas nors ka nors galetumet parasyt apie Antaviliu ezera beigi tuos mazesnius ezeriokus, kurie salia Antavilio ezero ? http://www.maps.lt/map/query.aspx?actio ... 5c26f6eac6 ? Siaip niekad sie ezerai manes nedomintu, bet kai gyvenu per 2 km - sakau, reiktu isbandyt :)

 #91437   sakulz
 17 Sau 2009 14:21
Eh ,pavelavau su atsakymu. Bet parasysiu visvien

Na ka gi, praejta sestadieni buvau ant karvio, ledas 8-14cm , gan grejt gileja jame. Bet taip nuo 10val iki 13,, kazkur apie 1 kg eseriuku, augiau nieks nekibo, viskas ant matyliaus, nekart net nekibo ant balansyro. Bet likau laaaabai patenkintas, silta buwo, saule , liux, ir zveju uztektinai buwo.
 #91521   mepps
 18 Sau 2009 12:44
Buvau ant Antaviliu ir Balzio ir ant Tapeliu, tai ten nieko doro, buvau po karteli ant ju tai nusivyliau zvejyba. Pagavau po kokius 10 eserioku per visa diena ir viskas. Ten net vasara nekas:(
 #91522   mepps
 18 Sau 2009 12:57
Gal kas zino kokiu geru ezereliu Vilniaus rajone? nes as ziema dazniausiai zvejoju ant didziulio, ten visai normaliai buna:) Va vakar buvau ant Asvejos tai nieko doro. Paskui nuvarem ant kito ezeriuko tai per 4 valandziukes prigaudem 2kg:) Noriu paklaust gal kas zino ar gaudo ir ka gaudo ziema Buivydiskese ant tvenkinuku tu?

 #91871   Kairys
 20 Sau 2009 20:21
Ir man įdomu būtų dėl tų Buivydiškių telkinėlių... :roll: Ežerėlyje vasarą tai žinau, kad lynus gaudė, o kaip žiemą neaišku. Bent vasarą šiek tiek gyvybės buvo. ;-)

 #95609   balius
 05 Vas 2009 20:43
gerbiami kolegos,

kadangi šitoj temoj daugiausia kalbama apie Karvio ežeriuką, įkeliu jo batimetrinį planą - gal kam pravers.

Prie to paties: gal kas gali jo skaičiukus paaiškinti?
Paveikslėlis

 #95617   Gintasas1
 05 Vas 2009 20:59
Skaiciukai- tai gyliai ;-)
O rupke :shock: neatsidares parasiau :-D ,bet turetubuti giliai,bet nezinau kuom jie ten parasyti,nes tokiu ten metrazu nera :cool:

 #95626   Skridžas
 05 Vas 2009 21:18
Čia berods metraai virš juros ligio,noriint suzinoti gyli metrais tarkim pačiame vidurije?iš 129 atimam 152,8 gaunam 23,8 metrus toks yraa gylis ežerio vidurije.taipat galima suzinoti ir kraanto linijoss,tiesog reikiaa viena iš kito atimti.Turbut suprantamaai paiškinau? :roll:

 #95659   tuomahaukas
 05 Vas 2009 23:55
baliau, ar esi ten žūklavęs ?
Didelis ačiū dėl batimetrinio :-ou-je :lol:

 #95671   balius
 06 Vas 2009 07:47
Kolegos,

Karvy esu žvejojęs gal porakart, neitin rezultatyviai, nes žvejyba nebuvo pagrindinis tikslas apsilankymų prie ežero.
Savaitgalio kažkurią dieną ruošiuosi patikrinti, kaip ten reikalai, šį kartą jau tikslingai. Painformuosiu apie rezultatus, gal kokį reportažėlį...

Zebros ftp'škej esu užtikęs folderiuką "ežerų batimetriniai žemėlapiai" ar pan - iš ten ir Karvio batimetrinis pas mane atsirado. Kas turi - pabandykit paieškot, aš savo ruožtu irgi bandysiu prisiversti pasiknisti tam bardakėlyje, jei rasiu - dalinsimės :idea:

 #95679   Skridžas
 06 Vas 2009 08:36
Pas mane yra batymėtriniu per 50 vienetu,tik ne visi spalvoti,bet gyliai matiosi normalai,tei gyliai ir svarbausia.Jai kam kokio reikės ežerio laisvai imesčiau :grin:

 #111206   Vegys
 14 Bal 2009 17:12
lemba rašė:Vegi, o kaip ten tas antaviliu ezeriukas ? ten draugas valti turi, tai siule atvaryt pazvejot, bet pats jis nelabai koks zvejis, vat ir klausiu kokia ten zuvi gaudo.
Kol kas dar pats tik renku zinias. Viena kart ziema buvau, vietinis sake kad yr lynu, karsiu. Sake - sugauna. Man ta ziemine zukle padovanojo tik kelis eseriukus :) Vasaros metu dar negaudes, nes tik per Kaledas persikrausciau i sita puse gyvent ... As noreciau pabandyt lynu tame mazuciame prie parduotuves kur yr .... Ale tik priejimas prastokokas. Sako, ten lynu yr .... :roll:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 44
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė