Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #641446   TomasA
 23 Spa 2015 07:16
arcia3334 rašė:O jei rimciau?
Važiuok į Balžio ežerą. Aplink visą ežerą puikus priėjimas ir dar vienas kitas ešerys pasigauna.
 #641462   arcia3334
 23 Spa 2015 09:14
TomasA rašė:
arcia3334 rašė:O jei rimciau?
Važiuok į Balžio ežerą. Aplink visą ežerą puikus priėjimas ir dar vienas kitas ešerys pasigauna.
Anksciau ziema ten budavo gerai. Salia tapelio ez. galima pametyti bet tenai geriau vasara. :) gal kas i kompanija antradieni i elniakanpi ? P.M
 #642672   Arturijus
 03 Lap 2015 21:04
Gal kas meginote Vilnojoje dzigauti, galite pasidalinti patirtim, bo nesugalvoju kur pasiduoti. Jei didele paslaptis, galite imesti info i PM ezeriokas netoli, o kazkaip as ji vis ignoruoju.
 #642694   vava
 03 Lap 2015 22:36
Dar Rieses ezero nepamirsk, kur salia yra
 #645169   Maniakas
 29 Lap 2015 18:53
WooHoo rašė:Pasakykite kas ar dar imanoma su priekaba aplink Vilniu isileisti valti, ar jau viskas uzsale?
:shock: tai kad man atrodo neuzsale dar :grin:
 #646152   MikuMaku
 10 Gru 2015 16:24
Sveiki tautieciai:)
Kaip visada reikia Jusu pagalvos:)
Gal isduosite koki padoru ezeriuka? Arba i kokius ezerus vaziuojate su spinunir valtimi bagazineje , kai neturite laiko sukti simtus km po Lietuva?
Buvau sian nulekes po Širvio / Glitiskiu ezera pasiplaukioti. Privaziavimas neblogas, tik kad su laimikiais ne kas:) Viena gal kokio kilo apziojo tvicinant raudongalvi. Atkabinta ir paleista auginti svori toliau.[l
Ezeras labai nuobodus, kaip bliudas. Tiesa, pries tris metus gruodi visai neblogai buvo...
 #649350   Jara
 13 Sau 2016 18:22
Gal yra tarp forumo dalyviu zvejojanciu Karvio ezere ziema? Domina kokie laimykiai kimba ziema, kokie masalai labiausiai pasiteisina . :?: :ks>
 #649381   pracke
 13 Sau 2016 21:28
[quote="Jara"]Gal yra tarp forumo dalyviu zvejojanciu Karvio ezere ziema? Domina kokie laimykiai kimba ziema, kokie masalai labiausiai pasiteisina . :?: :ks>[/quote
Žvejojo avižėle arba blizgute. Teko pagauti ešeriokų. Pasitaiko kartais ir gražesnių. :)
 #649400   PER_cH
 13 Sau 2016 22:34
Ešeriukų pasigauna, kartais ant švytuoklių užkimba :shock: . Bet didesnių :? ... na nežinau, kiekvienas savaip sprendžia, kas yra didelis kas nelabai. Dar kuojų yra tik giliai sėdi. O kokiuose gyliuose gaudai ? Kokio maždaug dydžio tie gražesni :donknow' , nes kažkaip ten didelio neteko sugaut ? Būna prie ežero paklausi kaip kimba, sako ešerių didelių sugavom, poto ištraukia parodyt, tai tokie max 20cm :grin: . Šiaip dar ežere teko senuką užkalbint su valtim plaukiojo tai tokį apie puses kilo buvo ištraukęs, sako gražus jau.
 #649408   Jara
 13 Sau 2016 23:09
PER_cH rašė:Ešeriukų pasigauna, kartais ant švytuoklių užkimba :shock: . Bet didesnių :? ... na nežinau, kiekvienas savaip sprendžia, kas yra didelis kas nelabai. Dar kuojų yra tik giliai sėdi. O kokiuose gyliuose gaudai ? Kokio maždaug dydžio tie gražesni :donknow' , nes kažkaip ten didelio neteko sugaut ? Būna prie ežero paklausi kaip kimba, sako ešerių didelių sugavom, poto ištraukia parodyt, tai tokie max 20cm :grin: . Šiaip dar ežere teko senuką užkalbint su valtim plaukiojo tai tokį apie puses kilo buvo ištraukęs, sako gražus jau.
O kaip ziema kuoju,karsioku dydziai? Kuriam ezero gale ieskot baltos zuvies?
 #649485   Maniakas
 14 Sau 2016 20:56
Sveiki,noretus per laisvas nulekt karsio kur nors,kur pasiulytumet,nes aplink vilniu nezvejojau ziema dar niekad specialiai butent karsiu :ks> :e:e
 #649551   andrius0302
 15 Sau 2016 13:47
Širvio ežeras, dar vadinamas Glitiškių. Kiek ten esu buvęs karšiukai kabinėjosi pastoviai. Tiesa šiais metais dar nebuvau, bet turbūt nelabai kas pasikeitė.
 #649571   Zmeegolov
 15 Sau 2016 16:32
andrius0302 rašė:Širvio ežeras, dar vadinamas Glitiškių. Kiek ten esu buvęs karšiukai kabinėjosi pastoviai. Tiesa šiais metais dar nebuvau, bet turbūt nelabai kas pasikeitė.
Būtent karšiukų rojus...bet jei tikslas karšis ar puskaršis tai ten nėr ką veikt...
 #649594   Jara
 15 Sau 2016 20:10
andrius0302 rašė:Širvio ežeras, dar vadinamas Glitiškių. Kiek ten esu buvęs karšiukai kabinėjosi pastoviai. Tiesa šiais metais dar nebuvau, bet turbūt nelabai kas pasikeitė.
Sirvio ezere buvau si 3dieni. Vietoje buvau galkokia 10 val ir zvejojau iki 16 val( tiksliau jau uzkuriau masina). Per 6 val 2.8kg zuvies. Pagrinde pusdelniniai plakiai, siek tiek didesnes kuojytes ir gal kokie 10-15 delniniu puskarsiuku. Pagrinde man kibo nuo 10val iki 11 30 ir nuo 15 iki 16 val, o likusi laika pavieniai kibimai. Nors buvo vidurys darbo savaites, bet zveju tikras kolukis. Zvejojau siek tiek atokiau nuo visu, tai ir laimykis nestebuklai. Masalui naudojau pinkus ir motylius.
 #649607   PER_cH
 15 Sau 2016 21:06
Klausei apie Karvį, tai ten kuojos, karšiokai plačiai pasiskirstę. Reik eit nuo pagrindinio privažiavimo, ten kur ež pavadinimas ir ten matosi kolūkis žvejų, eini truputi dar toliau ir ten gali paieškot kuojų. Šiaip dar gali šiaurinę pusę pabandyt, ten reik toliau gerokai paeit ten yra 23 m gylis ten karšių būna, kuojų. Dažnai migruoja, su echolotu man tai nesunku rast žuvį. Dėl dydžio tai kuojos tokios nuo 16-25 cm buna, karšiukai na retai pagaunu :grin: .
Galvoju nuvaryt šį savaitgalį į Širvio ežerą, tai į kurią vietą maždaug reik eit ? :ks>
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 44
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė