Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1

 #132361   Shtulas
 03 Rgp 2009 17:31
Dziaukis, kad tik antra karta :D As kiek ten esu buves, tai visus kartus pagaudavau tik nakti arba anksti ryte. Diena nuo ~8h iki ~22.00h visiskai nieko arba pora kuojyciu.

 #132375   Gadas
 03 Rgp 2009 18:22
Na va gausiu valti, tai patikrinsim dabar kaip ten su tais grobuonimis :D

 #132391   Shtulas
 03 Rgp 2009 20:47
Siaip kiek maciau ten spiningaujant, tai niekas nieko gero netrauke. Va tik tie "zvejokliai" lydi pajame. Ir maciau diedukas kazkoks eseri nebloga istraukes dziaugesi.

 #132396   Gadas
 03 Rgp 2009 21:25
hm.... nureik pabandyti vistiek, o sita kur galima pabandyti dar koki eziuriuka toj pusej? Kaip Rieses ar Vilnojaus ezerai?

 #132455   gizmoun
 04 Rgp 2009 11:24
Gadas rašė:hm.... nureik pabandyti vistiek, o sita kur galima pabandyti dar koki eziuriuka toj pusej? Kaip Rieses ar Vilnojaus ezerai?


na tu suderves ezeru neapsimoka bandyt juk juos brakusos isgraibe seniausiai tai nebent koki viena kita ir ikirstum ant fukso :lol: :roll:

 #132461   Gadas
 04 Rgp 2009 11:59
gizmoun rašė:
Gadas rašė:hm.... nureik pabandyti vistiek, o sita kur galima pabandyti dar koki eziuriuka toj pusej? Kaip Rieses ar Vilnojaus ezerai?


na tu suderves ezeru neapsimoka bandyt juk juos brakusos isgraibe seniausiai tai nebent koki viena kita ir ikirstum ant fukso :lol: :roll:
'''bum [oj-me: :jop-mat

 #132462   gizmoun
 04 Rgp 2009 12:01
:jop-mat :devil: as ir taip manau

 #132517   Shtulas
 04 Rgp 2009 19:04
Pas Valinska varyk karpiu :D

 #132518   gizmoun
 04 Rgp 2009 19:13
ir koks idomumas tvenkini gaudyt, ir taip aisku kad pagausi jokio idomumo tik kad vienas dalykas zinojimas kad pagausi...

 #132519   Skridžas
 04 Rgp 2009 19:16
Be reikalio jus čia teršiat tėma tuščiom kalbom...Vilnojios ežeras visai neblogas spininfgavimui iš valties,aš net neabejojiu kad ten tokiu laimikiu yr kad ohogo,poto yraa toliau tokss ežeras kaip ELNAKAMPIS, irgi vertas demesio spiningystams,riešės ežere netekio buti,bet ten iš valties tykray neblogiu laimikiu gaalima butu paimti...ŽODŽIU nepilstykim iš tuščio i kiaura geriau aptarkim sstartėgynes vietas ssu ne tuščiais komentarays o su visai ispudžiais irr t.t ir žinomia visais pastebėjimnais ;-) Aš aplink vilniu prasymales tiek kaad užtektu kurio aplink europa :-D

Gizmoun o tu toks krutas zvejias?Nes kiek tekio gyrdėty komertcinuose tveenkinuose irgy ne visiem šypsosi laimė ;-)

 #132520   gizmoun
 04 Rgp 2009 19:25
na dar neikart man neteko tusciomis gryzt is ju

 #132527   Gadas
 04 Rgp 2009 20:41
Skridžas rašė:riešės ežere netekio buti,bet ten iš valties tykray neblogiu laimikiu gaalima butu paimti...ŽODŽIU nepilstykim iš tuščio i kiaura

Kas kaip tu cia pats sau priestarauji, nebuves ir sakai... tai man rodos cia ir yra pilstymas... :P mes aptarem vilniaus ezerus si tema man rodos apie tai ir yra...

 #132530   Skridžas
 04 Rgp 2009 20:52
Atsyprasau kad taip neaiskai isireiskau,as prie jio buvau privaziaves,bet nuo krantio isai netynkiamas zveejoti,bet is valtiesa ten butu labai patogu ;-) Tiesog as ten nezvejojaau...Bet mielai prisjungciau jaigu kas mane pajamtu i didelia vaalti :lol:

 #132544   Gadas
 04 Rgp 2009 21:47
Skridžas rašė:Atsyprasau kad taip neaiskai isireiskau,as prie jio buvau privaziaves,bet nuo krantio isai netynkiamas zveejoti,bet is valtiesa ten butu labai patogu ;-) Tiesog as ten nezvejojaau...Bet mielai prisjungciau jaigu kas mane pajamtu i didelia vaalti :lol:
Nu va db kitas reiklas :) :gutgut gal kada ir galesim :aliukas-2

 #132555   Jara
 04 Rgp 2009 23:32
gizmoun rašė:ir koks idomumas tvenkini gaudyt, ir taip aisku kad pagausi jokio idomumo tik kad vienas dalykas zinojimas kad pagausi...
....


Pas valinska irgi reik pasistenkt kad karpi pagaut. Buna dienu kad karpiokai kimba noriai, o kita karta jos reik net ikalbinet. Yra, kaip bebutu, savotiskas azartas ten zvejojant . ;-)

 #132678   Shtulas
 05 Rgp 2009 19:01
Tiesa sakai, buna, kad ir nenoriai kimba, bet dazniausiai neilgai taip, jei ieskai budu juos suviliot :) O jei sedi ir lauki, tai tada gali ir be "laimikio" grizt :)

 #133128   inco`
 09 Rgp 2009 14:26
Gal zinot kaip siuo metu Gulbinu ezere lydekos kimba :?:

 #137134   sunnuva
 01 Rgs 2009 14:49
Laba diena,

Planuoju kurią nors dieną nuvažiuoti dviračiu spiningo pamėtyt. Gal žinot kokį nedidelį patogų ežerą apie 30km nuo Vilniaus, su per daug neapžėlusiais krantais, kad būtų patogu nuo kranto paspiningaut? Ir aišku kad be karosų būtų ir plėšrūnų :]

Ačiū

 #137139   giedriuzzz
 01 Rgs 2009 14:54
sunnuva rašė:Laba diena,

Planuoju kurią nors dieną nuvažiuoti dviračiu spiningo pamėtyt. Gal žinot kokį nedidelį patogų ežerą apie 30km nuo Vilniaus, su per daug neapžėlusiais krantais, kad būtų patogu nuo kranto paspiningaut? Ir aišku kad be karosų būtų ir plėšrūnų :]

Ačiū
Bandyk varyt i Balžio ežeras (Šilo ež.) Kaip su lydekomis nezinau bet eserioku ten yra ;-)

 #137855   bartezas16
 03 Rgs 2009 13:08
giedriuzzz rašė:
sunnuva rašė:Laba diena,

Planuoju kurią nors dieną nuvažiuoti dviračiu spiningo pamėtyt. Gal žinot kokį nedidelį patogų ežerą apie 30km nuo Vilniaus, su per daug neapžėlusiais krantais, kad būtų patogu nuo kranto paspiningaut? Ir aišku kad be karosų būtų ir plėšrūnų :]

Ačiū
Bandyk varyt i Balžio ežeras (Šilo ež.) Kaip su lydekomis nezinau bet eserioku ten yra ;-)
Nieko rimta :)

 #137863   sunnuva
 03 Rgs 2009 13:36
Tai ten tikrai nevažiuosiu, pusė Vilniaus sėdi. Be to 20km, aš beveik tiek į darbą važinėju, tai ieškausi kur toliau ir nuošaliau.

 #139176   andrius0302
 09 Rgs 2009 09:00
sunnuva rašė:Tai ten tikrai nevažiuosiu, pusė Vilniaus sėdi. Be to 20km, aš beveik tiek į darbą važinėju, tai ieškausi kur toliau ir nuošaliau.

Gali dar pamegint prie didziulio uz grigiskiu.Ten girdejau lydeku papuola ir vietu nuo kranto biski yra.

 #139179   Skridžas
 09 Rgs 2009 09:33
Šeip i traku puse ir už ju verta pavažuoti :roll:

 #143161   Vegys
 28 Rgs 2009 09:54
Vakar trejetą valandėlių bandžiau laimę Antavilių ežere. Tingėjau vežtis valtukę, tai gaudžiau nuo kranto. Tiksliau - kaip užlipau ant vieno tiltuko, tai nuo jo visą laiką ir gaudžiau. Kibimas ant gumos, ale nepasikirto. Įkandimas į uodegą. Po to dar vienas kibimas ant gumos - vėl nepasikirto. Įkasta prie galvos. Užsidėjau Ownerio rip'n minnow, sakiau gal koks ešerys susigundys. Susigundė 2 lydekaitės. Ko gero - pernykštės. Max 30 cm. Jei tokios bandė atakuot gumą, nieko keisto kad jos neapžiojo ...

 #143563   Kairys
 30 Rgs 2009 09:30
Praeitą savaitę bandžiau Žaliuosiuose gaudyt. Prieš tai rašiau, kad bandžiau spiningu, nieko gero, tai šį kartą bandžiau su plūdine. Nieko gero, pagavau tris delninius karšiukus, vieną ešeriuką ir kelias aukšles, taip sakant, prisirašiau šitam ežere. ;-) Šiaip tai ten turbūt galima tikslingai bandyt aukšles, nes įmetus mašaro jų tokie tuntai apspinta, kad kitos žuvys į šalis išsilaksto pamatę. Nors mažokos dauguma, bet pažaisti galima. Tik tikriausiai reikėtų imti nedidelį kabliuką (aš gaudžiau su nr. 10, mano mėgstamiausi kažkodėl), dzikiuką ar ką nors panašaus, ir pirmyn, bent jau man tai atrodo. Gal dar ir susiruošiu pabandyt, kol neatvėso rimtai. ;-)

 #144086   Vegys
 02 Spa 2009 07:14
Kai žvejojau Antaviliuose, pora bičiukų buvo priėjusių. "Kas kimba ? Ant ko gaudai ? Kodėl šitaip masalą trauki" ir tt. Įsikalbėjom - sako "žinai, su echolotu Šilo ežere plaukiojom. 30 virš metrų gylį radom.".

Kažin, tikrai ten toks gylis gali būt ?

 #144161   Kairys
 02 Spa 2009 11:12
Radau taip rašant:
Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos
Balžis, Bildžių ežeras
Vieta Vilnius
Plotas 0,2 km²
Kranto linijos ilgis 2,2 km
Kilmė Ledyninė
Vidutinis gylis 11,5 m
Didžiausias gylis 27,1 m
Balžis arba Bildžių ežeras - ežeras Lietuvoje, Vilniaus miesto šiaurės rytinėje dalyje, 2 km į rytus nuo Antavilio. Ilgis šiaurės vakarų - pietryčių kryptimi 0,8 km, plotis iki 0,4 km. Giliausia ežero vieta siekia 27,1 m. Ežero dubuo rininės kilmės. Krantai aukšti, sausi, miškingi (supa pušynas). Šiaurės vakaruose išteka upokšnis į Skarbelio ežerą (Neries baseinas).
Kiek suprantu, Šilo ežeras ir Balžio tai tas pats objektas. ;-)

 #144168   Vegys
 02 Spa 2009 11:26
Oho ! Nieko sau. 20 ha ežeriko vidutinis gylis 11,5 m ir max iki 27 m. Gal tie bičiukai ir nemelavo, gal tikrai yr ir virš 30 m - juk gali būt paklaida šioje informacijoje. Kažin, kaip ten su žuvim ?

 #144189   rmz
 02 Spa 2009 13:31
Vegys rašė:Oho ! Nieko sau. 20 ha ežeriko vidutinis gylis 11,5 m ir max iki 27 m. Gal tie bičiukai ir nemelavo, gal tikrai yr ir virš 30 m - juk gali būt paklaida šioje informacijoje. Kažin, kaip ten su žuvim ?
Vakar Bildzių ez. bandziau nuo kranto tai nieko, siandien Antaviliuose vienas eseriukas ~ 300 g :?

Idomu ar yra siose plotuose kas rimciau ka pagaves?

 #144202   Tomas_G
 02 Spa 2009 18:08
Teko siemet pirma karta pazvejot Antaviliuose: pries du menesius dar kaip siltos dienos buvo tai prastai su plude buvo, vidurdieni iki 7 net nieko, jokio kliovo arba menkniekis, su dugnine neblogu kuoju pora gavom, bet tik pora. Velaiu dar po menesio jau saltesniu oru bandem spiningauti su valtele, oras buvo apniukes, vejas kintantis ir vietom palasnodavo , tai visiskas nulis( tiesa as tik ant Mepps'u gaudziau ir and 3 mikro masaliuku sistemeles), zvejojom apie 2h, tai nulis visiskas, sutikom dar valteleje pora zvejo, tai tiem tas pats. Ai, dar tarpe tarp siu zvejybu buvom nuo kranto karta pametyt ( nuo kranto netoli lieptelio kur visi maudosi), tai ten istraukem pora grazesniu eseriu ant meppsu. Sekmadieni planuojama ataka i viena netoli Minsko plento esanti tvenkinuka:)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 44
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė