Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #545684   Jackal
 17 Vas 2014 13:35
tukasG rašė:Sveiki. Gal kam teko nesenai žvejot Puožo ežere netoli Kupiškio? Kaži kaip ten dabar su žuvimi? Vaikystėje tai buvo mano pirmoji ir sėkmingiausia žūklių vieta. Beveik visos mano sugautos didžiausios žuvys iš ten. Po to, kai ežerą sugražino buvusiai savininkei iš Amerikos, kažkaip nustojau ten žuvaut. Dabar girdėjau, kad vėl leidžia ten žvejot ne tik savininkės poilsio namų lankytojams, bet ir kitiems žvejams. Tik iš savininkų leidimą reikia nusipirkt. Seniau, ten grožėdavomės didžiuliais karpiais, karšiais, lynais. Pačiam yra tekę pagaut gražių ešerių, raudžių, karšių. Gal sakau ir dabar dar tas ežeras nėra toks nualintas, kaip kai kurie visiems laisvai prieinami telkiniai. Visgi savininkai saugo, žuvina ir žvejot bet kam ir bet kaip neleidžia. Gal kas turit šviežios info? Ar verta ten tuos kelis litus mokėt, kad kažką pabandyt sugaut?
Jei ką sudomins, ape žūklės sąlygas šiame ežere galima sužinot čia: http://www.puozas.puslapiai.lt/zemelap.htm.
Žinau, kad į seną žinutę atrašinėju, bet gal pravers info.
Esu buvęs pas tą amerikietę 4 kartus, iš jų tris kartus - žiemą (čia gal 5-7 metai atgal). Nieko įspūdingo pagaut nepavyko, vyravo nedidelės kuojos, ešeriukai. Su spiningu - nieko, išskyrus tinklas dešinėje ežero priekrantėje (žiūrint nuo sodybos pusės), kuriame buvo prisivėlę nedidelių žuvų.
Pati šeimininkė nelabai žinojo apie žuvis.
Per tuos keturis kartus tik vienąkart sutikau žveją, su valtimi. Tuščias buvo.
 #545965   tukasG
 18 Vas 2014 09:44
Buvo ne per seniausiai ten mano pažįstami žvejai poledinėj žūklėj stambesnių nei vidutinės kuojų prilupę, bet kitą dien ten pat atvažiavę jau nieko įspūdingo nebe pagavo. Atsitiktinumas matyt. O šiaip tiesa, nieks labai įspūdingom žūklėm tame ežere dabar nebesidžiaugia. Tinklų išties yra. Vietiniai jais gaudo.
 #546173   albertas70
 18 Vas 2014 21:06
Tuos vietinius lopus tai aplamai i vieta statyt reikia visur,jejgu vietinis tai viska galima tipo,vos ne nuosavybe savo laiko,gaidziai,tokie amarai daugiausiai ir pridaro
 #546362   tukasG
 19 Vas 2014 17:51
Matai yra vienas bet... Tas ežeras yra privatus. Kaip mano ar tamstos (jei turite) prūdelis sode. Tad jeigu viskas suderinta su savininku ir savininkas tam neprieštarauja, tai vadinasi kad taip ir turi būt. :gutgut ;uolrait
Gal ten ir pačios savininkės tinklai. Nežinau. Kaip sakoma nuosavybė šventa ir neliečiama, ką nori, tą gali ir daryt su ja. ;uolrait
 #571030   Mark0
 29 Geg 2014 00:40
Sveiki, Gal kas patartumet kur paspiningaut vertėtų 20 km spinduliu aplink Švenčionėlius? :/braj;
 #577151   Mark0
 26 Bir 2014 20:27
Buvau čia ne per seniausiai Žeimenį prie salų su valtim, tai vienas ešerys, o daugiau nelabai kibimų buvo. :(
 #577297   TheStyl
 27 Bir 2014 18:08
Ieskau ezero nuo vilniaus 30 km spinduliu, pasedet su fideriu karsiu,plakiu, kuoju. Turit gal kokiu ezeru kur baltos zuvies yra? :)
 #584895   robke13
 18 Rgp 2014 10:38
Sveiki, kolegos, gal kas zvejojate Avilio ezere ir zinote neslagbaumuota privaziavima, buciau dekingas :/brazasista
 #585201   Jozhas
 20 Rgp 2014 06:54
Sveiki, Kolegos,

Savaitgalis nusimato prie Asalnykscio ezero Ignalinos rajone, galbut kazkam teko buti ten? Internete jokios info nerandu, domina karsiai, lynai ir lydeku pabandyt ryte su valtimi. Galbut kazkas kazka papasakot galetu? Ant ko kimba bent jau, visi zinom, kad zuvys siais laikais isrankios ir ne viska ima :) Pasidalinkit patirtim, dekui :)
 #711489   Ulafas
 20 Sau 2018 21:33
Taute rašė:
20 Sau 2018 20:07
Gal kas ant Sartų buvot, verta važiuot?
Buvo ketvirtadieni, ne kas. Taciau tai nieko nereiskia, vis tiek tikrinsim ir tikesim. :grin:
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė