Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1

 #6830   Va|{are
 02 Geg 2006 11:00
Pagaliau atidariau pludines sezona ir as ''plot
Per savaitgali net tris kartus meskere mirkiau. Pirma diena laimikis siaip sau (juk Dzukijoj zuvies ner :grin: ), antras pamirkymas ir tebuvo tik pamirkymas. O va, trecias kartas, kaip sakoma, nemeluoja.
Grazus pirmadienio rytas, o ka veikt? Tik prie ezero eit ir zuvytes pavaikyt. Sedziu, metau. Kybina, bet neuzkimba. Plude sulauziau, beda 'viarkt Padariau padelka... ir kazkaip pradejo kibti ;-var-var. Uzkimba lilipute, vos izurima. Kabinu nauja dzikeli, koreguoju gyli. Kol tai darau, plude vandeny palei liepteli. Ale ziuuuuu, kimba :!: Didesne lilipute. Trecia dar didesne.. ka gi, jei jau kimba cia pat, a velniam as ten i zoles metau... Plepu su DiCaprio, veiziu, kad mano plude kazkaip keistai guli. Patempiu... o jo majo :!: kad nese i sona :,-wow atsistojau... issigandau... meskere perlinko, svilpti pradejo... DiCaprio rekia, laikyk, nekelk :!: Cia lydeka :!: Nu laikau... Tas uz valo, vos ne i vandeni... Istrauke grazuole lydekaite. Ir dar kaip uzkibusi :!: uz ziaunos kabliukas istriges... Rasau banditui apie laimiki, tas netiki :tia-tau Nu palaaaaaaaaaaaauk, parnesiu, parodysiu :lol:
Skani buvo, uj skani. Tik va, brakoniere as... Nezinau gi, kokio dydzio galima gaudyti lydekas... O maniske, pasirodo, per maza :-D

 #7499   Aukstaitis
 15 Geg 2006 07:59
Jau penktadienio popietė,o aš su Tomu ( sūnumi) vis dar neapsisprendę kur rytoj važiuojam pažvejoti.Dėl visa ko nusiperku pašaro ir pora dėžučių musių lervų.Vakare susėdam pasižiūrėti LKL finalo, po kurio nuotaika dar labiau pakyla.Galutinai nusprendžiam,kad ryte sugalvosim kur važiuojam. Puse šešių ryte keliamės,susirenkam meškeres,užvežu žmoną į darbą,ten dar kavos išgeriam ir kaip tikri žvejai iš Vilniaus išvažiuojam jau po 7 val. ryto . Tiek gerai,kad apsisprendžiam kur važiuojam – į Elektrėnų marias iš Pastrėvio pusės.
8 val. jau vietoje ,žvejų beveik nėra,kas labai keista.Arba visai nekimba,arba visi sodina bulves.Neskubėdamas ruošiu pašarą.Toks ir ruošimas,nesu iš tų kurie skaičiuoja gramų tikslumu ir pašarą ruošia keliasdešimt minučių. Į kibiriuką supilu kuojinio pašaro 1kg,ant viršaus pora saujų sezamo sėklų,dar šiek tiek kokoso drožlių ir mažą skardinę konservuotų kukurūzų.Šliukšteliu vandens, pamaišau ir viskas......
Vandens paviršiuje matosi gyvybė – vis pliuškenasi aukšlės.Na bent jau jų pasigausim. Nesinaudodami jokia literatūra susirišam plūdines sistemėles,kabiname musės lervas ir pirmi metimai. Ot velnias, gylis tik ,tik metrą siekia.... Bandau mesti tolyn,bet ir ten iki pusantro metro dar trūksta. Keisti vietą tingisi,juo labiau,kad visur kitur piktas vėjas ......
Užmetu prie pat nendrių , iš karto kibimas ir delninė raudonsparnė keliauja į tinkliuką.Metimas – ir kita gelsvašonė spurda ant kabliuko. Užleidžiu savo vietą Tomui, pats pasišeriu šiek tiek toliau ir stebiu,kaip sūnus vieną po kitos traukia raudes. Giliau,kur pasišėriau,jokio veiksmo.Sumažinu ir taip mažą gylį,kabinu tešlos gabaliuką (pirktinės) ir viena kita raudė susidomi šiuo masalu. Prie nendrių baigiasi kibimas ir Tomas užmovęs ant kabliuko kukurūzą užmeta šiek tiek toliau.Kibimas – ir visai solidus plakis jau jo rankose.Tik užmeta ir vėl už delną didesnis plakis giliai praryja kukurūzą.Taip vieną po kito ištraukia 6 gražius plakius.Pagaliau po poros valandų,mano pasišertoje vietoje prasideda kibimas.Iš pradžių ir aš ištraukiu plakioką, po to iš eilės ištraukiu 6 “motinines” kuojas,maždaug po 300-400g. Tomas irgi neatsilieka,traukia tai raudes ,tai plakius. 16 val nutariame ,kad šiam kartui žuvies užteks ir renkamės įrankius.
Sverti nesvėriau,bet 8 l kibiriukas buvo pilnas rinktinės žuvies.Mažų faktiškai nebuvo.....
:roll:

 #66002   Gdainius
 27 Lie 2008 20:43
Gal kam nors pravers:
Paveikslėlis

 #90762   capuletis
 13 Sau 2009 16:39
Sekmadieni radau vos keturis normalesnius eseriukus 15 :shock: gylyje.

Is eketes 54 vienetai, kitose skylese tuscia.

 #93726   crazypapa
 28 Sau 2009 14:17
buvau vakar ant mariu bet nieko 2 eseriukai ir viskas ir siaip niekas nieko gero nepagavo tikriausiai oras keitesi ar kas nes kolega buvo pires mane 2 dienas tai po 4kg eseriu parsitempe namo

 #100373   crazypapa
 27 Vas 2009 20:50
sveiki :) na gal kas buvot ant mariu? as siandien buvau bet nieko tik 2 eseriukai per sprindi :( gal jus ka pagavot? ant kokios marmiskes gaudot jeigu ka? as tai ant auksines su fosforiuku :cool: bet nieko gero visa laika uzsiraunu ant elektrenu mariu kai nebuna kliovo :(

 #111599   crazypapa
 16 Bal 2009 09:07
na papasakokyte ar atidarete pludines sezona elektrenuose?

 #156043   Skridžas
 28 Lap 2009 18:50
Kas gero gyrdėti?Gyrdėjau kad lidekiu elektrėnu marose ne labai gaudo,o kažkoks ežerėlis lidekinis yra netolies?
 #161225   Jara
 22 Gru 2009 21:16
Gal jau yra zmoniu isbandziusiu siu metu elektrenu mariu leda? :?: Kaip su kibimu?
 #163058   kosovaras
 06 Sau 2010 13:20
kiek girdejau su kibimu preita savaite buvo ne kas. sake dar kazkas nuo pastrevio puses kabinejosi bet nedideli. pats dar nebandziau vaziuoti, bet reiks kazkada susiruosti
 #168236   pensininkas
 25 Sau 2010 22:40
Gal kas pastarosiomis dienomis uzmate judejima elikuose? :shock: mastau gal savaitgali pajudet ten, aisku, jei vejas nenupus, nes cia zada ant dienu gusius iki 25 m/s 'viarkt
 #177744   Benasdu
 11 Kov 2010 18:34
Sveiki, atsisaukit kas buvot artiniausiu metu ant mariu elektrenu parasykyt kaip sekes, noriu palekt bet kiek buvau tai vien atsaso... :)
 #178989   Donatelo
 18 Kov 2010 16:07
Aloha ;)

as buvau per praitas ilgasiais iseigines Elktrenuose pameginti... gaudziau kovo 12 ir 13 dienomis.. Zodziu kaip visada ieskojau eserioku... tik nuvazevus,, labai keistai pasirode kad ant ledo tik kur nekur matesi vienas kitas zvejas,, seip ten ju buna tikrai daug... pto viska supratau,, kadangi tevukas dirba Elktrenu elektrineje,, tai papasakojo,, kad uzdarius ignalina,, kur kas smarkiau pradejo dirbti musiske (Elektrenu).. Buna dienu kad tiek siltam tiek saltam kanale srove paleidzia kaip kalnu upej... Taigi, ledas labai vietomis isplautas,, vietom eini,, tai ir vos grazto uztenka eketej isgrezt,, o vietom ledas vos 10 ar dar maziau cm... krc vienam buvo nejauku,, tad ant gyliu nepedinau,, nesu lengvas tad nerizikavau :grin: :grin: .. Galvojau pabandysiu pakrantese,, ilankelese... Gaudziau netoli elektrines prie sodu,, tam krante,, gal 1 - 2 m gylyje... eseriai kibo neblogai abi dienas,, pasitaikydavo ir visai neblogu,,, nesveriau,, bet su 0,08 valu jau buvo ka veikti,, tik beda kad tokiam gylyje labai daug dygliu (nezinau kaip jos tiksliai vadinasi,, bet tai tokia maza zuvele su dygliais per visa kuna :grin: ) Va cia ir buvo problema,, pagavus viena eseri,, jos iskarto uzpuldavo masala ir tekdavo keisti ekete... nedidelej ilankelej pravariau gal 30 ekeciu ir taip laksciau nuo vienos prie kitos visa diena... oras buvo puikus,, saule,, jokio vejo,, o ir kibimas sakyciau puse velnio... Va taip pora dienu prazvejojau ir esu patenkintas savaitgaliu elektrenu mariose :grin: gal tik liudnoka buvo vienam,, nerandu as kolegu ziminiai zuklej :grin: maniskiam visiems salta :)
 #178994   Donatelo
 18 Kov 2010 16:25
Ir seip,, kaip ir minejau prisistatyme,, apie Elektrenu marias zinau BEVEIK viska... 15 metu ten ir plaukioju,, ir braidau,, ir per leda vaikstau... Pazistu ta bala ''plot zinau seklius ir t.t. Tad jai kils kokiu klausimu,, visada praso :!: Visgi nemazai ten to vandenuko,, tikrai nemazai,, suprantu kad echolotai dabar labai padeda,, bet ir jie nevisagaliai,, kartais labai macina zemelapis kuris issaugotas makaulej ;;yel
 #179365   Marozas66
 20 Kov 2010 11:24
O nuo Pastrėvio puses kokie reikalai su ešeriais nežinai? Ten vienais metais neblogai buvau pagavęs. Įdomu kaip šiemet?
 #179409   Donatelo
 20 Kov 2010 14:29
Nuo Pasrevio puses buvau tik po nauju metu,, tai gan senokai,, tada kiboneblogai bet nedideli... Dabar nebuvau,, bet seip visada ir as ten neblogai pagaunu pavasarejant,, kai ledas nueidineja... Anksciau neblogai pagaudavau jau pastrevio pusej,,na ten uz tilto,, bet kazka girdejau kad dabar ta vieta jau ne Elektrenu marioms priklauso... Jai suzinosiu daugiau pranesiu...
 #179447   Marozas66
 20 Kov 2010 17:03
Taip, ta vieta jau ne elektrenu mariom priklauso. Privatus dabar ten kazkoks. Del leidimu nieko nezinau, bet lyg vaiko zvejus is ten sake. As ten varau, kur nauju namu kvartalai pastatyti.
 #179606   Donatelo
 21 Kov 2010 15:17
Kol tu namu nebuvo,, ten kur kas smagiau buvo zvejoti,, vasara ten ir lynu ir karsiu neblogai pries kokius 7 - 10 metu pagaudavau,, ziema ir lydeku su veliavom esu nemazai ten pagaves.. Po to kuri laika ten negaudziau,, o po keliu metu atvaziaves ten tikrai nustebau,, iki tol lingavusios pievos tapo prabangiu kvartalu :) Aisku gaila,, bet nieko nepadarysi... Turejau ten tokia ilankele,, buvogalima zuklauti tik isibridus,, tad zminiu nebuvo niekada,, o db is tos ilankeles pliazas padarytas,, zvyro pripilta... Zodziu,, liudna... Tvoros iki vandens,, bandziau praiti kazkada,, tai vos malkunegavau kad po privacias teritorijas slampineju...

O ziema is kurios puses prieini?? Nuo pastrevio?? Ar nuo silto kanalo istaku i ezera?? Nes kaip supratau,,pro tuos naujus namus tai nelabai iseina praiti... O gaudai arciau kranto,, ar siek tiek toliau kur kalniukai yra??
 #182540   balius
 31 Kov 2010 08:53
Gal kas iš vietinių nušviestų situaciją Elektrėnų mariose, konkrečiau - šiltąjam kanale? judesio ar kibimo yra/nėra?
 #182592   Donatelo
 31 Kov 2010 11:34
Aš ne vietinis,, bet galiu kazkiek nusviesti :)
Tevukas bande kelias dienas (jis vietinis) tai sake nieko gero, siltam kanale tik mazos aukslytes ir kelios kuojytes susigunde.. Oras sake buo neblogas,, pavasariskas,, bet kanalas dar negyvas... Si savaitagali pabandyt pats zadu,, tada galesiu parasyti kazka daugiau...
Pernai neblogai pagavau ten,, bet jau antroj balandzio pusej,, gaudziau pries ta tilta kur kanalas issiskiria i dvi dalis,, kibo nerealiai,, tikrai stambios kuojos... Bandziau viska,, ir dzykeli,, ir kkuruza,, ir perlines,, bet kobo sunkiai... tada atsitiktinai uzidejau apsiuva (ta kur vandni pagaliuke gyvena) ir prasidejo... gylis apie 2.5 m metro,, na zoziu,, meti per viduri,, taip kad apsiuva siek tiek dugnu ridentusi ir eini pasroviuj,, taip,, nieko neserdamas vienas pagavau apie 10 kg kuoju...Kita diena tevas lygiai taip pat gerai pazvejojo,, o atvaziavau sekanti savaitgali,, pagavau tik kelias kuojas... Reiskia buvau nors karta pataikes laiku ir vietoj :)
 #246035   zzzubarruu
 05 Sau 2011 20:55
sestadieni planuojam Elektrenu mariose eserius pagainiot.
gal kokiu atsiliepimu is ten yra?
 #246047   pensininkas
 05 Sau 2011 21:08
Kad orus nekokius zada eseriams, atsils, atlidys, misrus krituliai ... bet jei ka, tai praeitais metais buvom, parkavomes prie ligonines ar poliklinikos, zvejojom tarp salu ... kitur dygles nedave ramybes ... laimikiai neisskirtiniai buvo ...
 #246371   Donatelo
 06 Sau 2011 21:39
Siandien as, Bratka ir Vava, klaidziojom po Elektrenu marias... Bratka blizgiavo, Vava ir blizgiavo ir avizeliavo,, o as tik avizeliavau... Rezultatas daug smulkmes is ivairaus gylio,, grazesni eseriokai uzkibo tik keli... Spaude neblogas saltukas, oras buvo kaip ir eserinis,, tik gal per didelis vejas buvo... Seip kibo neblogai, daug paiesku nereikejo kad rastum buri,, tik gaila tam buri visi neuzaugos budavo :)

P.S. jai yra laisva vieta sestadieniuj,, gal butu imanoma pasijungti eseriu paieskom???
 #246424   vava
 06 Sau 2011 23:03
jo, prisirinkt eseriu buvo nesunku. ypac su aviza. tik su dydziais nefontanai.
bet vistiek smagu - pasivaiksciojom neblogai, padirbejom, pavargom kazkiek. :)
Pastebejimas: aviza dirbo geriau
 #246443   vava
 06 Sau 2011 23:34
labai ivairiai. vienoj vietoj Mora sukisau iki rankenos, kitoj vietoj 20cm, o dar toliau matos vanduo tyvuliuoja.
Kaip sake Donatelo, reik zinot, kur kanalai eina, kur vaga. ten ir reik pasisaugot
 #246447   zzzubarruu
 06 Sau 2011 23:46
Donatelo rašė:Siandien as, Bratka ir Vava, klaidziojom po Elektrenu marias... Bratka blizgiavo, Vava ir blizgiavo ir avizeliavo,, o as tik avizeliavau... Rezultatas daug smulkmes is ivairaus gylio,, grazesni eseriokai uzkibo tik keli... Spaude neblogas saltukas, oras buvo kaip ir eserinis,, tik gal per didelis vejas buvo... Seip kibo neblogai, daug paiesku nereikejo kad rastum buri,, tik gaila tam buri visi neuzaugos budavo :)

P.S. jai yra laisva vieta sestadieniuj,, gal butu imanoma pasijungti eseriu paieskom???
Donatelo, kadangi si kart esu keleiviu, tai del laisvos vietos pasiklausiu ir atsakysiu ryt.
 #246654   Donatelo
 07 Sau 2011 19:21
Nu ka padarysi,, gal kita karta pavyks tevisken nusigauti man ;) Informuok ryt kaip sekesi ;)
 #246710   Jara
 07 Sau 2011 23:24
vava rašė:labai ivairiai. vienoj vietoj Mora sukisau iki rankenos, kitoj vietoj 20cm, o dar toliau matos vanduo tyvuliuoja.
Kaip sake Donatelo, reik zinot, kur kanalai eina, kur vaga. ten ir reik pasisaugot

Dar viens klausymukas ne i tema! VAVA o Tu arba Jus 2011-01-06 nebuvai Vilniaus Ermitaze apie pietus(tarp 11val ir 13val ) ir nepirkai sniego kastuvo kad idet i masina :idea:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė