Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1

 #94583   press
 01 Vas 2009 10:23
gerai kad saltis atbaide vaziuot sekmad ryta i Kupiskio marias... Visa penktadieni praleidau ant ezero, kur vasara kaip isproteje traukiam karsiokus ir tik keliolika mizernu kuojyciu :evil: prastas savaitgalis ...

 #94670   Vitolis
 01 Vas 2009 20:17
Sheshtadienis. Rytas ir mes Mariose. Nors ryte shaltukas -8, taciau vejas ishilgai mariu ir dar neblogas, tai nutariau su marmoshkem nesbovyt, nes nagai greit atshals, tai bovijausi su blizgute. Sunenas ishsiilges ziemines zvejybos atleke net ish Vilniaus ir sedo ant fanieros. Taciau per pora valandu tik 2 padleshcikai ir jorshas. Atejo prie manes ir kartu blizgiavom. Toli niekur nejom ir nevaziavom. Gaudem prie miesto. Nors ish ryto zveju buvo sociai, o tolyn link Paleveneles matesi dar daugiau, taciau matesi, kad niekam labai jau didelio kliovo nebuvo. Tai susispiete i kruveles stoviniavo "shildesi", tai maklinejo po visas marias. Dar priesh 12 val. Zveju liko tik vienas kitas. Pakankamas shaltis, vejas ir nekiba padare savo. Bandeme toliau ir arciau kranto. Labai mazi ashariukai ir tai retai. Viena pakabinau apie 200 gr. Ir visas ulovas. Tiesa vienoje atkarpoje uzejome Starkioku. Dviese pakirtome 6 nelegalus. Gal pranesh savishkiams, kad jiems pasiseke ir pabego ish musu. Tegu paauga. Gryzus, nuo katino atsigynem. Tai tiek. Pavakare gryztant mashiniuko termometras rode - 15. O shiandien saulei tekant buvo - 18. Lauksim atshylant ir vel ant ledo. Gaila, kad su Gelmem nesusitikom. Lyg ir jis ten rashe buves.

ma

 #94696   artistas
 01 Vas 2009 23:03
Čia,matyt,staigus orų perkritimas "meškos paslaugą" daro. Pas mus irgi tylu. Nors šefas šeštadienį Kupiškyje žvejojo,sakė,kelis puskilinius karšiokus ir kilograminį starkiuką "nužnybo".

 #94977   Samir
 03 Vas 2009 09:14
Sestadieni zvejojom mazdaug pora km nuo Paleveneles link uztvankos.Is ryto po kelis pagavom,po to ilga pauze.Kazkas nuo 12h ar nuo 13h isismagino fanieriukai kiekvienoj lunkej eme kuri buvo paserta,ale vistiek iki vakaro neiskentejom-sugrubom nuo vejo,palikom kliova.Tiesa emesi smulkus,vienas kitas ~200g papuole

 #95032   press
 03 Vas 2009 10:31
Na, ar ruošiatės kas šį savaitgalį aplankyt Kupiškį?
Šaltukas kuo arčiau savaitgalis, tuo labiau neša kudašių ... gal tai geras rodiklis? ką užkietėję žvejokliai prognozuotumėte apie tokią orų kaitą?

 #95036   senelis
 03 Vas 2009 10:38
press rašė:Na, ar ruošiatės kas šį savaitgalį aplankyt Kupiškį?
Šaltukas kuo arčiau savaitgalis, tuo labiau neša kudašių ... gal tai geras rodiklis? ką užkietėję žvejokliai prognozuotumėte apie tokią orų kaitą?
Noretusi istaikyt kokia dienele su karsiokais pazaist :roll: Jei nebuciau mates pernai pavasariop,kad kimba krsiukai apie 200-300-400 g,tai tikrai su mazyliais bovytis nevaziuociau,bet kai zinau,kad uzeit galima ir stambesniu ,tai norisi pabandyt anuos pagaut :roll: bet ta oro kaita... :?

 #95044   gelmės
 03 Vas 2009 10:57
Kiek žinau, tai atodrėkis gerai, baltai žuviai. Bet būt gerai, kad nusistovėtų pastovus orelis. O jei šokinės, tai gali būti didelis burbulas.
Planuose y pas many žvejyba savaitgalį.

 #95050   press
 03 Vas 2009 11:12
na gismeteo.ru nurodo, jog penkt - šešt - sekm orai bus labai panasus
:roll:

 #95119   Samir
 03 Vas 2009 14:22
Kiek pastebejau per atodreki,kada tiesiog malonu sedet prie eketes,nieko gero nepasgauna(tik tiek kad prasedi) o kai smagesnis saltukas paspaudzia akivaizdziai geriau(tenka ir padirbet).(Gal cia tik man taip?)

 #95123   gelmės
 03 Vas 2009 14:32
Aš sakau dėl to, nes mūsiškiai visad mieliau varo į marias karšiokų, kada atlydys. Jei gaudoma prie tiltų, tai vyrai kuojas traukia.

 #95375   dagys
 04 Vas 2009 21:56
Būtent Kupišky ir būtent karšiokai geriau jama šąlant. Gerai gaudėm esant ir -20. Vietiniai turėjo tokią buržuikę ant rogučių atsitempę, tai karts nuo karto rankas pasišildai, eketę peiliu pragremži ir vėl gaudai. Per atlydžius karšiokus sunkiau prisikalbint. Tai tokie mano kelių metų pastebėjimai, bet orų neužsisakysi, todėl bandyt vistiek teks.

 #95377   Vitolis
 04 Vas 2009 22:20
dagys rašė:Būtent Kupišky ir būtent karšiokai geriau jama šąlant. Gerai gaudėm esant ir -20. Vietiniai turėjo tokią buržuikę ant rogučių atsitempę, tai karts nuo karto rankas pasišildai, eketę peiliu pragremži ir vėl gaudai. Per atlydžius karšiokus sunkiau prisikalbint. Tai tokie mano kelių metų pastebėjimai, bet orų neužsisakysi, todėl bandyt vistiek teks.
Leiskit paprieshtaraut kolega. Dar nesu gerai pazvejojes esant shalciui Kupishkio mariose. O va butent per atlydzius, beveik visi gerai pagauna ir karshioku ir tuo paciu starkioku. Tik gaila, kad daugeliu atveju tai nelegalai. Tai tikrai daugelio metu pastebejimai, nes gaudau ten nuo pat mariu patvenkimo. Ir cia ne vien mano pastebejimai.

 #95381   dagys
 04 Vas 2009 22:38
Ir ku mon dabar atsakyt :?: Reiškia nemoku gaudyt per atlydį, o tamsta per šalčius :-D . Ar planuojat ten būt savaitgalį :?:

 #95382   Vitolis
 04 Vas 2009 22:41
dagys rašė:Ir ku mon dabar atsakyt :?: Reiškia nemoku gaudyt per atlydį, o tamsta per šalčius :-D . Ar planuojat ten būt savaitgalį :?:

 #95391   dagys
 04 Vas 2009 23:29
Ir ku dabar mon atsakyt :shock:

 #95401   gelmės
 05 Vas 2009 07:17
O čia nėr ką ir atsakinėti. Reikia daryti reziumė: vieniems geriau per atlydį, kitiems per šalčius. ;-) Teko ir man šalant pagauti karšiukų, bet tik kelis kartus.
O dėl oro salygų, dėl vietos pasirinkimo, dėl kitų kibimo kaprizų vėl gali būti atskira diskusija.
P.S. Jei nieko nenumatyto neinvyks, savaitgalį bandysiu pagauti kokį vieną žuvį, ar visas daug. !-kliovas-! Gal ir senelį prikalbint reiks. Bo jau kelis savaitgalius tik lovoje šonus šildosi ../;nzv ir apie ritę galvoja. ;-)

 #95411   senelis
 05 Vas 2009 08:48
gelmes rašė:savaitgalį bandysiu pagauti kokį vieną žuvį, ar visas daug. !-kliovas-! Gal ir senelį prikalbint reiks. Bo jau kelis savaitgalius tik lovoje šonus šildosi ../;nzv ir apie ritę galvoja. ;-)
:-ou-je ;-) su rite neprisikarksek ;-)

 #95983   senelis
 07 Vas 2009 21:05
Siandien su gelmesu pasisedejom ant Kupiskio mariu. Oras +2,vejas nestiprus. Pratesiant karsiu-plakiu tema galiu pasakyti,kad is mano pagautu 23 zuvelioku (zuvim vadint nedristu,nes visi bendrai svere 2,65 kg.) tai 22 buvo karsiukai ir tik vienas plakis :roll: Gelmes pagavo 2 starkiokus po 100 gr. :roll: Kuo labai dziaugsesi ir ilgai fotografavosi ivairiais rakursais :)
Paveikslėlis
O siaip tai smagiai pasisedejom ant storo ir tvirto Kupiskio mariu ledo kartu su tukstanciais kitu aplinkiniu rajonu zveju :)

 #96010   Vitolis
 07 Vas 2009 21:58
Gelmes: "Ei starkiok, nu papozuok, prashau. Na shypsenele nutaisyk, va taip, pliaksht. Viskas. Gali keliaut atgal"

 #96130   gelmės
 09 Vas 2009 08:11
Jo, blyn. Iš vienos eketės : du starkiukai, trys šarikai, trys karšiukai, trys palkiukai, viena kuojikė. Pūgžlio tetrūko. :-D

 #96290   dagys
 10 Vas 2009 06:21
mums marios šeštadienį padalino paguodos prizų :-D . Kolegai tokį :-D
Paveikslėlis
pėda 45 išmieros, man kuklesnį
Paveikslėlis
560gr

 #96296   audrutis
 10 Vas 2009 08:02
Jofana koks grazuolis. O kiek tas matroskinas svere mazdaug, nu kur uz 45 ismieros peda didesnis :?: :shock:

 #96302   gelmės
 10 Vas 2009 08:40
Čia ir pietums būtų užtekę. ;-)

 #96345   tomas19920529
 10 Vas 2009 11:31
girdejau sy savaitgali buvo giaras kliovas tevo draugelis pagavo 15kg karsiu maziausi plstakinei buvo ;-)

 #96383   AurimasB
 10 Vas 2009 16:32
na as sekmadieni buvau irgi mariose ties Palevenele tai nuo 8h iki 13h, 5 karsiukai delniniai ir viskas. Draugai gaude eserius blizgute tai apie 10 kiekvienas suviliojo, bet dydziai neispudingi.Tai kaip ir ispudingu kliovu nepasigirciau.

 #96420   dagys
 10 Vas 2009 20:29
O kiek tas matroskinas svere mazdaug
kolegos tėvuko surudijes bezmėnas rodė 800gr. Tas ešerys buvo vienintelis iš keturių galimų. Kiti trys atemė avižas ir nuplaukė :( . Kiti sugauti ešeriukai buvo visai maži.

ra

 #96424   artistas
 10 Vas 2009 20:58
gelmes rašė:Jo, blyn. Iš vienos eketės : du starkiukai, trys šarikai, trys karšiukai, trys palkiukai, viena kuojikė. Pūgžlio tetrūko. :-D
Reiškia įvairovę mėgsti... Prieš trejetą dienų, Krekenavos užtvankoje ketvertą tokių starkiokų ir man teko paimti.Paleidau, tegul daugiau prisiveisia. Buvo ir pora neaiškių kliovų. Viena aviža nulaužta, kitą atlenkė.Teks rytoj pasiduoti miestan,vėl žūklės parduotuvėje kokį šimtelį paliksiu. :oops:

 #96435   Vitolis
 10 Vas 2009 22:24
dagys rašė:
O kiek tas matroskinas svere mazdaug
kolegos tėvuko surudijes bezmėnas rodė 800gr. Tas ešerys buvo vienintelis iš keturių galimų. Kiti trys atemė avižas ir nuplaukė :( . Kiti sugauti ešeriukai buvo visai maži.
Tokiu grazuliu zinau tik keleta vietu mariose. Viena ish ju tu ir busi rades. Viens toks zvejukas pan pakuzdejo, kad buvai mano vietoje. Ash buvau sakes Seneliui,kad ten pasiduotu, deja jie su Gelmem truputi nedaejo iki tos vietos. Kagi, sveikiju su geru shariku. Tikri zvejai geru vietu neishduoda ane :grin:

 #96747   dagys
 12 Vas 2009 10:26
:-ou-je :-D geros tos slaptos visiem žinomos vietos

 #96926   press
 13 Vas 2009 11:55
Na, ar ruosiasi kas mariu sturmui si ilga savaitgali ?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 84
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė