Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #678930   Kairys
 16 Spa 2016 19:56
TukaiG, smagu, veiksmo jau yra. ;-) Pats kaip vietinis padabok temą, pakurstyk, ugnį. ;uolrait
 #678938   rimvydas22
 16 Spa 2016 21:04
o gal gali placiau truputi kokie masalai kokie gyliai kokios sistemeles dabar dirba nes as buvau treciadieni tai nei vieno kliovo neturejau...
 #678951   tukasG
 16 Spa 2016 22:11
Prašom, bile tik mačytų. ;-)
Gaudžiau nuo kranto, kibo daug kur ir gan aktyviai, bet kaip visada daugiausiai smulkūs sportinukai. Rupesnieji sukibo vienoj vietoj, kur nuo kranto šiaip taip pasiekiau damest iki tokio kiek staigesnio dugno perkritimo. Ten ir segdavo. Bandžiau įvairius masalus bet Nr. 1 šiandien buvo šis: https://garbus.sklep.pl/mikado-twister-38mm-op10szt spalva 79. Beveik viską ant jo ir pagavau. Kadangi mano masalų dėžutėj jie buvo sukomplektuoti su 1g galvakabliais, tai svorio šiam telkiny ryškiai buvo per maža. Normalesniam darbui išgaut, teko ant valo maždaug 10 cm virš masalo užspaust dar 3 plūdinės svarelius po 2g tada jau buvo maždaug tai ko reikėjo. Pravedimas - džigas, po vieną du ritės rankenėlės pasukimus ir ilgoka pauzė. Pagrindinis kibimas apie pietus, kai pagaliau iš po debesų saulutė išlindo. Pora valandų kibimo ir vėl ramuma. Nors žvejojau iki vėlaus vakaro, daug apėjau, bet po piet jau tik vieną kitą mažių besugavau.
Kiek mačiau kibo ne man vienam, pas kitus irgi gražių egzempliorių buvo. :gutgut
 #679089   rimvydas22
 17 Spa 2016 20:35
as sendien buvau su valtim tai bandziau starki bet nieko tik vienas neuzauga. bandziau ir eseriu bet ne barkst... negaliu as ju niekaip iskrapstyt nors tu ka... o apie kuria vieta gaudei as sukausi apie palevenele.
 #679106   tukasG
 17 Spa 2016 23:51
Aš Kupiškio pusėj žuvauju. Konkrečiau, dovanokit, bet negaliu...
 #679674   rimvydas22
 23 Spa 2016 10:01
buvau palekes vel pamegint i mares tai sikart seip ne taip iskrapsciau du starkiukus bet sy kart jau legalius ir viena eseriuke... kazkaip su eseriukais tai baisiai nesiseka niekaip as ju nerandu arba nemoku suvijiot.
 #679690   Vitolis
 23 Spa 2016 12:55
tukasG rašė:Aš Kupiškio pusėj žuvauju. Konkrečiau, dovanokit, bet negaliu...
paskutines savaites, jei nuo kranto, tai tik nuo miesto pusės ir teina užmest. Vėjai baisuliniai, tai prieš vėją mikrobo nelabai užmesi.
 #679713   tukasG
 23 Spa 2016 16:41
Bandžiau ir aš praeitos savaitės vidury ešeriokus pagainiot, tai šį kartą tik vieną panašesnį šiaip taip pavyko suviliot. Vitolis tiesą sako, vėjas šiomis dienomis buvo baisingas, bangos galingos, tai jei užmest dar šiaip ne taip lyg ir pavykdavo, tai bangos beskęstantį lengvą masalą greit nunešdavo ne ten, kur man reikia, o galvakablį pasunkinus iki 10 g žvejot dar kaip ir įmanoma būtų buvę, bet ešerys tokios "bombos" jau nebeėmė. Žodžiu, šį kart žvejyba nepavyko... Lauksim geresnio oro :-) .
 #680544   Jurginas
 31 Spa 2016 14:57
tukasG rašė:Bandžiau ir aš praeitos savaitės vidury ešeriokus pagainiot, tai šį kartą tik vieną panašesnį šiaip taip pavyko suviliot. Vitolis tiesą sako, vėjas šiomis dienomis buvo baisingas, bangos galingos, tai jei užmest dar šiaip ne taip lyg ir pavykdavo, tai bangos beskęstantį lengvą masalą greit nunešdavo ne ten, kur man reikia, o galvakablį pasunkinus iki 10 g žvejot dar kaip ir įmanoma būtų buvę, bet ešerys tokios "bombos" jau nebeėmė. Žodžiu, šį kart žvejyba nepavyko... Lauksim geresnio oro :-) .
Yra paprastas sprendimo būdas - paternosteris.
 #680560   tukasG
 31 Spa 2016 20:18
Jurginas rašė:Yra paprastas sprendimo būdas - paternosteris.
Vietiniai dažniausiai juo ir gaudo, tik įrankis ne spiningas, o donkė, masalas ne guminukas, o žuvies porcija, laimikis ne ešeriokai, o sterkiukai... :lol:
P.S. Na, o jeigu rimtai tai aišku, kad tokiais atvejais paternosteris :gutgut. Reiktų kada pabandyt "paparernosterint", ar bent jau "padropšotint". Reiks tik spiningą tam tinkantį nusipirkt, nes paskutiniu metu tiek nusismulkinau su spiningo masalais, kad net nebeturiu koto tinkančio tuos paternosterius tampyt, na nebent fyderiu... :grin:
 #680948   tukasG
 05 Lap 2016 17:00
Šiandien įlanka prie "Uošvės liežuvio" salos jau beveik švariai po ledu, vos kelios properšos. :gutgut Tuoj galėsim nuo ledo ešeriokus erzint, jei panašūs orai ilgiau užsibus. ''plot
 #681106   Vitolis
 07 Lap 2016 20:14
tukasG rašė:Šiandien įlanka prie "Uošvės liežuvio" salos jau beveik švariai po ledu, vos kelios properšos. :gutgut Tuoj galėsim nuo ledo ešeriokus erzint, jei panašūs orai ilgiau užsibus. ''plot
Jokio džiaugsmo nejaučiu Gintuk. Taip norėjosi tinkamai, su gerais laimikiais užsidaryt sezona, bet...... 'viarkt
 #681662   Vitolis
 15 Lap 2016 12:27
tukasG rašė:Jeigu kam netyčia Kupiškio mariose užkibs salatis, būkit geri - nesuvalgykit... ;-) http://www.temainfo.lt/kupiskio-marias- ... s-auksles/
Šaunu. Seniai reikėjo. :gutgut Tikėsimės, kad jie čia ras geras sąlygas veistis. O kulinariniu požiūriu, tai šeipsau. Labai jau ašakotos ir sausokos. O vat isikinkyt tokią, tai traukinukas gęras būna. Tarp žvejų jis dar vadinamas ,, varguolių lašiša,, :grin:
 #681665   Wytux
 15 Lap 2016 13:03
Upinis rudeninis tai atsiseres, riebus ir skanus. Kaip balose uzauges- sunku pasakyt :-D
 #681757   edmad
 16 Lap 2016 13:28
Kurten nesuvalgis -:kiwl butumet mate kaip valge karpiukus tik paleistus ekmariose :twisted:
 #683467   press
 05 Gru 2016 21:58
Nagi. Niekas negaudot? Parasykit kaip ledas!

TukasG?!

Aciu :)
 #683580   liorenas
 07 Gru 2016 09:19
;-read! cia mano pirmadienį rašytas postas... ::hai-bai
liorenas rašė:Siandien medziojom palei kupiskio marias... :yaaah! uz laukminiskiu maciau keleta ryboku jau ties viduriu sliauziojant...vainiunisky jau sake vakar atlaidai buvo, tik prie issovusios veleveles po viena begdavo... :-D siaip nuo palevenkos link galo visos marios uztrauktos... ;-var-var. Priekio nemaciau... :donknow' tiesa, zvejojo jau ir mituvos zioryse....zodziu procesas vyksta... ;-var-var.
 #683755   tukasG
 08 Gru 2016 20:00
press rašė:Nagi. Niekas negaudot? Parasykit kaip ledas! TukasG?! Aciu :)
Girdėjau, kad gyrėsi, jog praeitą savaitgalį žvejojo ir net gi sugavo, bet savomis akimis nemačiau, tai nepletkavosiu.
Pats nebandžiau ir net į tą pusę nuvažiuot pasižiūrėt nėra kada. Juodai prieškalėdinis darbymetis užspaudė, viršvalandžius darbe "ariam", tai po darbo miego labiau, nei žvejybos norisi... ;-)
 #683821   zvejass
 09 Gru 2016 15:07
Gal zinot kaip marios nuo kupiskio gal nera ledo ? Gal valty galima dar isileist?
 #686311   press
 07 Sau 2017 12:53
Sveiki, kolegos,

Buciau dekingas jei pasidalintumet siandienos laimikiu rezultatais.

Ryt planuoju pajudet i Palevenele.

Aciu!
 #686337   tukasG
 07 Sau 2017 15:28
press rašė:Buciau dekingas jei pasidalintumet siandienos laimikiu rezultatais.
Prašom. :) Kai už lango -24 šalčio realiausias laimikis toks.
Prikabinti failai
images.jpg
images.jpg (13.09 KiB) Peržiūrėta 8219 kartus(ų)
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 84
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė