Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #292323   SatanKlaus
 03 Lie 2011 19:32
Vakar su tėvuku buvom ant starkių išstoję, tai nuo 7 ryto iki 21 vakaro aš tik vieną 40 cm (amnestuotas), tėvukas du iš po valties po kiograminius. Veiksmas tik ryte, vėliau vėjas nesveikas pakilo ir kryptis pasikeitė :(
 #293222   Vudis
 08 Lie 2011 14:06
galvoju atvaziuoti pazvejoti i kauno mares dar niekad nebuves kur ten butu galima valty nusileist? ir kaip ten gyliai pavelkiaut?
 #293424   henri
 10 Lie 2011 19:00
wwudizs rašė:galvoju atvaziuoti pazvejoti i kauno mares dar niekad nebuves kur ten butu galima valty nusileist? ir kaip ten gyliai pavelkiaut?
''plot valti gali nuleisti Lasiniu pilekalni ir kur yra privaziavimas gyliai geri 10,15,5,ir t.t ''plot -h-
 #298676   evdinas
 14 Rgp 2011 13:30
vakar kauno marios buvom 5kiese bet neilgai ant vakarinio ,rezultatas pas mane plakis du sausaruriai kiti keturi labai panasiai, papuole dvi plotkes po 500gr. ta pati vieta ,tik pries trys dienas, nuo 2dienos iki 9 vakaro ,dviese, pas mane tris sausaruriai ir ziobriukas, pas kolega du karsiai, kilo gal daugiau. ir vienas nuejo palei kranta ,ir taip pat gal trys sausaruriai.ryt vel bandysiu atakuot gal uzgaudysiu kada jie matinas :D
 #298702   vyrgaz
 14 Rgp 2011 19:15
evdinas rašė:vakar kauno marios buvom 5kiese bet neilgai ant vakarinio ,rezultatas pas mane plakis du sausaruriai kiti keturi labai panasiai, papuole dvi plotkes po 500gr. ta pati vieta ,tik pries trys dienas, nuo 2dienos iki 9 vakaro ,dviese, pas mane tris sausaruriai ir ziobriukas, pas kolega du karsiai, kilo gal daugiau. ir vienas nuejo palei kranta ,ir taip pat gal trys sausaruriai.ryt vel bandysiu atakuot gal uzgaudysiu kada jie matinas :D

Katroj vietoj žvejojot? Kokiu būdu, ant ko? Tiksliau truputį aprašyk..
P.S. Plakis= "Sausarūris"
 #298865   evdinas
 16 Rgp 2011 13:16
zvejojau amaliuose, ant makarono su cesnaku kvapu,vakar buvau vel bet nieko gero trys sausariuriai nuo 14 iki 21val. apie 20 00 atejo vietinis grynai ant vakarinio sako, porai valandu ,ir sake visada kazka paisgauna diena ar ryte net neina prie mariu. meta gan netoli iskart uz zoliu kokia 35 metrai nuo kranto ir tik ant dziku,tai tipo pries trys dienas paeme pora karsiuku po kila ir karosa pusantrini plius dar tu delniniu.siandien vaziuosiu grynai ant vakaro busiu iki sutemu bandysiu zvejot kaip isai pasizesiu pasiteisins ar cia tik mitas :D ryt jei ka tai parasysiu.
 #298866   vyrgaz
 16 Rgp 2011 13:21
Amaliuose tai čia prie Vieškūnų piliakalnio? Žvejodamas jaukini ar tiesiog užmeti ir lauki kol žuvis tavo makaroną susiras?
P.S. Donkė su plastelino prikimšta šėrykla nėra jaukinimas. :roll:
 #298868   evdinas
 16 Rgp 2011 13:28
nu su plastelinu dar nebandziau jaukint dazniausiai pasaru jaukinu ir nedarau is jo plastelino darai biru ir minimaliai lipnu kad uzmest eitu. siaip spicialei kazkaip iskirtinai nesiseriu seriu tik tuom kas buna seryklelej yr gyvenime namaciau kad kazkas mariuose labai jau stipriai uzsiserinetu. bet jai tu taip viska gerai zinai tai gali pasidalint savo ziniom mintim kaip tu gaudai ant ko kur ir ka pagauni????
 #298877   vyrgaz
 16 Rgp 2011 14:04
Gal ne taip užklausiau..Pasiskaityk gražvio postus, tas Kauno marių specas, prieš žvejybą jaukina gausiai, žvejoja fideriu. Aš ir žvejoju fideriu,prieš žvejybą visalaik sumetu apie 10 šėryklų jauko į vieną tašką,grubiai 1kv.plote, gražvis, skaičiau- gerokai daugiau primeta..Kauno mariose tik iki vasaros pradžios žvejoju, kada karosai suaktyvėja..Kitu laiku kažkaip manes ten netraukia..
 #298966   evdinas
 16 Rgp 2011 22:08
pries valanda gryzau is mariu vienas karsiokas 800gr 1sausaruris ir 1na plotke,senei du gaude man is kaires uz kokia 50 metru tai nzn kiek patrauke kliovu belenkiek turejo ir pasigavo graziu karsiu neblogai, nu tiksliai negaliu pasakyt kiek bet vienas tai penkis tikrai grazius turejo ,ir dar smulkmes kazkiek. ju alarmai visa diena dirbo ,nu bent jau nuo ketvirtos val kada as atvaziavau. kolega man is desines zvejojo viena kliovuka tik mate. as gal 8 kliovus turejau, bet smulkme turbut kabinejos ,tai tiek sios dienos ispudziu.
 #298969   vyrgaz
 16 Rgp 2011 22:18
Nubrač..Reikėtų ir man ten apsilankyti kitą savaitgalį..Tik kad gana toli eiti..Prieš porą metų rudeni buvau ten žemyn su bulka nusileidęs..Tai galvojau kad traktoriaus reikės ieškot..Tik kai be jokio gailesčio paspaužiau, tai pasišokinėdama per tas skyles plokštėse užrėpliojo viršun..O mantos tai daug pas mane neštis..
 #299827   bobas
 22 Rgp 2011 08:27
Vakar ant betonkės, kolhozas visiškas, tradiciškai einamas makaronas česnakinis, pavyko išprašyt karšį kilo ir tredždalio viršaus, kitiem sekėsi geriau, o kitiem ir praščiau.
 #299918   vyrgaz
 22 Rgp 2011 14:55
bobas rašė:Vakar ant betonkės, kolhozas visiškas, tradiciškai einamas makaronas česnakinis, pavyko išprašyt karšį kilo ir tredždalio viršaus, kitiem sekėsi geriau, o kitiem ir praščiau.
Betonkės tai čia prie pačio heso iškart už gelžkelio bėgių? Vakar pravažiavau šalia, mašinų daug buvo..Giliau pakapsčius, tai ten nelabai legali vieta žvejybai..
 #300185   bobas
 23 Rgp 2011 13:45
"Giliau pakapsčius, tai ten nelabai legali vieta žvejybai.." - sudomino, gal galima nuorodą į tą pakapstytą 'duobutę' ? O vieta tai ta pati, iškart už bėgių tiek iš vienos 'heso vartų' pusės, tiek iš kitos.
 #300295   vyrgaz
 23 Rgp 2011 19:34
<..>žvejoti draudžiama:
12.7. žuvų praplaukimo takuose (specialiuose įrenginiuose žuvims migruoti per užtvanką), ties tvenkinių vandens nuleistuvais ir arčiau kaip 100 m nuo jų.<..>

Hesas yra kaip ir vandens nuleistuvas..Kita vertus, taisyklėse yra parašyta, kad draužiama žvejoti 0,5km upės atkarpoj žemiau heso. :ks> Nor, jei butų draužiama ten, tai tokioj vietoj tikrai AA prasisuktų..
 #300377   bobas
 24 Rgp 2011 08:49
Tiesa. Ačiū. Šimtas metrų į abi puses nuo heso 'vartų' negalima. Žinosime.
 #300388   xolera
 24 Rgp 2011 09:35
sveiki,

kur butu galima pagaudyt eseriu nuo kranto, ant mikriko mariose, kad giliau butu ir kad nebutu labai toli nuo kauno?lasiniai jau tolokai.
 #301532   Antistatic
 30 Rgp 2011 17:16
nuo kranto yra kelios vietos,bet nupasakoti tai tik i asm.zinute...
 #301535   Antistatic
 30 Rgp 2011 17:19
vyrgaz rašė:<..>žvejoti draudžiama:
12.7. žuvų praplaukimo takuose (specialiuose įrenginiuose žuvims migruoti per užtvanką), ties tvenkinių vandens nuleistuvais ir arčiau kaip 100 m nuo jų.<..>

Hesas yra kaip ir vandens nuleistuvas..Kita vertus, taisyklėse yra parašyta, kad draužiama žvejoti 0,5km upės atkarpoj žemiau heso. :ks> Nor, jei butų draužiama ten, tai tokioj vietoj tikrai AA prasisuktų..
50 metu ten visi kala karsius dugninem,spiningauja...ir ka ..o nieko zvejoja visi patenkinti ir vargo nemato is ten trauktis...ten donsciku meka. ''plot
 #308599   Mindaugasm
 01 Spa 2011 16:05
Siandien nuo 5 ryto prasedejom iki 16:00 prie Kruonio elektrines ir tikejomes pagauti karpiu , bet nei mum nei kitiem zvejam nepasisek ,nebuvo net menkiausio kliovo , apklausem visus kitus jiems irgi.
 #309055   Mindaugasm
 03 Spa 2011 21:03
TITANIC rašė:Tai nei maziukai neeme?

Jokio kliovo nebuvo , sekmadieni buvom prie Kapliu tvnkinio , dar savo valti pasiimiau , bet niekam niekas nekibo
 #309317   TITANIC
 04 Spa 2011 19:18
Keistai tada. Kiek zinau tai sako kad Dovainoniu ylankoje gaudo tas plotkes. Ir sako gan gerai kimba jos.
 #309781   Dariovas
 06 Spa 2011 21:43
siandien dviese, 3 meskeres. dzikas, sliekas, dzikas+sliekas.. 2 kibimai, 1 tuscias o kitas = ? ogi pugzlys..! ejom ant karsiu/karosu ar karpiu o pasirodo ir tie pizdukai kimba :D kas zvejojat ar dar kimba karsiai? ar jau upese reik zvejot?
 #310039   TITANIC
 07 Spa 2011 16:32
Tai kad pagal mane tai viskas su balta zuvim mariose. Nebent dar Dovainonyse kimba tie padliesikai ant matilio.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 63
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė