Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žvejyba jūroje ir nuo kranto
 #637941   Agis
 14 Rgs 2015 13:44
Žiūriu Ramūnas dar sprendžininių drapakų šienui rinkti dar neatsisakė :-D
 #638637   marijus*
 23 Rgs 2015 05:48
Kad jau museliavimo sezonas į pabaigą, tenka grįžti prie kitokių ne ką mažiau romantiškų žvejybų :) Tad vakar po darbo minu dviratuką į Smiltynę ant smėliuko. Banga pasitinka nemaža , žoles neša smarkiai. Visai ant ribos žvejyba, bet bandau užmesti suradęs vietelę, kur jų mažiau neša.Kas 15-20 min tenka parsitraukti sistemas, kad nuravėti žoles. Visgi temstant sukibo. Ištraukiau 8 storas tvarkingas plekšnes, kokių jau senokai buvau matęs- tokių formų. Šešios iš jų po 300-400gr. Gaudžiau 18,30-22 val. Visai smagu, kaip atsidarymui :)
 #638686   Fishermenas
 23 Rgs 2015 16:08
marijus* rašė:Kad jau museliavimo sezonas į pabaigą, tenka grįžti prie kitokių ne ką mažiau romantiškų žvejybų :) Tad vakar po darbo minu dviratuką į Smiltynę ant smėliuko. Banga pasitinka nemaža , žoles neša smarkiai. Visai ant ribos žvejyba, bet bandau užmesti suradęs vietelę, kur jų mažiau neša.Kas 15-20 min tenka parsitraukti sistemas, kad nuravėti žoles. Visgi temstant sukibo. Ištraukiau 8 storas tvarkingas plekšnes, kokių jau senokai buvau matęs- tokių formų. Šešios iš jų po 300-400gr. Gaudžiau 18,30-22 val. Visai smagu, kaip atsidarymui :)
Smagu girdėti :) ar toli reikėjo mest nuo kranto ar radai kokia duobelę ? :)
 #638690   marijus*
 23 Rgs 2015 17:14
mečiau apie 50-60 metrų. stojausi pagal tai ,kur žolių mažiau kabinosi, o ne duobių ieškojau. mano manymu , ten, kaip tik bus lygesnis dugnas, nes kur perkritimai staigesni ar duobė, ten ir žolių daugiausiai kabinasi. spontaniška ta žvejyba gavosi, nebuvo laiko po darbo pasirūpinti geru masalu, tad iš kameros ištraukiau kuojas ir plakius.
 #639800   marijus*
 05 Spa 2015 19:30
vakar buvo tinkama jūra žvejybai nuo kranto, tad su pirmu keltu ir dviratuku prie jūros. tačiau tačiau per pusantros valandos sulaukęs saulės pakilimo, bet ne kibimo ir neįvertinęs, kad jau nebe vasara, sušalęs- namolio. plekšnės ir su kapryzais :D
 #641785   balius
 27 Spa 2015 09:26
Su sąlyga, kad oro prognozė labai nepasikeis, penktadienį ir šeštadienį bandysiu pažvejot ties Juodkrante. Masalui turiu planą-chuliganą pasigauti kuojų nuo krantinės - prieš tris savaites jau kibo, na, dar kokių naktinukų nusipirkti. Vietiniai kolegos - krevetes verta pirkt? Jei taip - atšaldytas, virtas ar šaldytas virtas?
 #641788   balius
 27 Spa 2015 09:33
Aha. tokias atšildyt ir apvirt? berods kažkas yra rašęs, kad apvirt reikia - tampa standesnės, ant kablio geriau laikosi?
 #641812   eLPi
 27 Spa 2015 16:11
Nebežaidžiu, iš vakaro pametu atšilt, o ant rytojaus tik nusukęs galvą dedu ant kablio, jei reikia - apvynioju guma, kad tvirčiau laikytusi ir nenusimuštų užmetant.
 #641928   marijus*
 28 Spa 2015 18:39
jei turėsi šviežios kuojos, manau kito masalo ,kaip ir nebūtina. krevetėmis daug esu gaudęs ir pagavęs, bet sakyčiau gera porcija pranašesnė. ypač jei tai šviežia strimėlė ar kuoja. sliekai jūroje man visai nepasiteisino, nes matyt jūrinės žuvys prie jų nepratusios, o ir tokiu metu sliekus tikėtina nutampys smulkios plekšnikės greičiau nei didelė prieis iki masalo :) dar dažnai į porciją česnako biški įtarkuoju :)
 #644074   Djj
 17 Lap 2015 21:44
penktadieni buvo pietu vejas ir pietu srove, taip jau baltijoj suredyta, jei pietu srove tai siena nesa kaip reikaint.
 #658902   Agis
 24 Kov 2016 16:00
Vat ir man įdomu, nes balandį sugautos jau būna "popierinės", ir taip jau keli metai atgal.Teigia, kad joms neršti užtenka 3-7 laipsnių, tai kai tokios žiemos gal jos ir kokį vasarį išneršia :roll:
 #658918   marijus*
 24 Kov 2016 18:27
vakar iš tų pagautų šešių trys kūdos, dvi normalios į storąją pusę, o viena išvis formos, kaip oto- apvali, ne rombas ir stora. bus jūrinė - tikroji plekšnė :) (dydžiai po 200-350gr kažkur)
pastebėjau su tom plekšnėm , kaip kada. aną rudėnį buvau berods aštuonias ten ištraukęs savo vietikėj (rašiau šiame forume), irgi nedaug, bet visos storos ,kaip reta, senai taip bebuvo man. paskutinį kartą prieš kokius 7 metus balandyje, kai vien didelės ir storos (400-800gr) , o kitas žvejybas retai tokios papuola ir nesvarbu ruduo ar pavasaris. rudeni tų didelių, bet kaulinių daug papuola man taipogi, o pavasari iki vasaros būna ir storos sukimba -didelės, bet aišku pagrindas yra didelė ir perdžiūvusi ( sakyčiau net nevalgoma). tai kažkaip nesuprantu aš tų ,kas šneka, kad rudenį storos, o pavasari kūdos kimba.
 #659054   eLPi
 26 Kov 2016 12:53
O gal čia patinėliai (salyginai storesni, nes neturi kišenės, kur ikrai bręsta) ir patelės (kai išneršia, pasidaro permatomos) :roll:
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 82
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė