Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žvejyba jūroje ir nuo kranto
 #624986   fozas
 01 Geg 2015 16:46
jei vejas didelis tai zudynes vis atkeliomos
oj dasirausiu iki ju,
ir man negaila ju
 #625018   Skumbrotas
 01 Geg 2015 22:25
Su žieminiu spiningėliu prasieinu per molo lunkes, po puskibiriuką prirenku ir kolkas užtenka pavalgymui visai šeimynai įskaitant katinus ir šunis :lol:
Laukiu gražaus oro viduryj savaitės, kad komfortiškai nesigrūdant ant Palangos lieptelio primušt porą kibirų - balykus laikas džiaut :!:
 #625216   banginux
 04 Geg 2015 10:33
sekma dieną ant tilto žvejų daug, grundulų ne stebuklas. nemačiau, kad kas pilną kibirą būtų pritraukęs, tik po nedidelį puskibiriuką. bet laikas praleistas gerai, oras buvo fantastiškas. tik kultūrą žvejams reiktų įskiepyt, gėrė, bonkes ir maišelius į jūrą... gaila nemačiau kuris
 #625224   Skumbrotas
 04 Geg 2015 11:24
banginux rašė:sekma dieną ant tilto žvejų daug, grundulų ne stebuklas. nemačiau, kad kas pilną kibirą būtų pritraukęs, tik po nedidelį puskibiriuką. bet laikas praleistas gerai, oras buvo fantastiškas. tik kultūrą žvejams reiktų įskiepyt, gėrė, bonkes ir maišelius į jūrą... gaila nemačiau kuris
Nu kažkaip keistai žiūrėjai, kad nematei :roll: Vakar pavakarę buvau pasižvalgyt (ne žvejot, šiaip su dvirka buvau nulėkes gėlių ant motinos kapo padėt, tai ir užsukau pasižmonėt), tai jau artėjant prie tilto sutikau pilnus kibirus betysiančius piliečius, o ir ant pačio tilto nemažai buvo su sklidinais kibirais ir net dėžėm. Byčiokai didieji, mažų tik kelis mačiau per visa tiltą ištrauktus, o kibimas visai neblogas - per pusvalandį kol stovėjau ir arbatą gurkšnojau aplinkui visi traukė "non stop"....
 #625247   samas235
 04 Geg 2015 14:29
algis82 rašė:Kas papasakos kokiu saligu reik kad byčiokai ateitu prie kranto?vandes temperatura ,vėjas?
spesi dar 3 savaites ju ten bus milionai:)
 #625312   dagasxdx
 04 Geg 2015 23:19
Skumbrotas rašė:
banginux rašė:sekma dieną ant tilto žvejų daug, grundulų ne stebuklas. nemačiau, kad kas pilną kibirą būtų pritraukęs, tik po nedidelį puskibiriuką. bet laikas praleistas gerai, oras buvo fantastiškas. tik kultūrą žvejams reiktų įskiepyt, gėrė, bonkes ir maišelius į jūrą... gaila nemačiau kuris
Nu kažkaip keistai žiūrėjai, kad nematei :roll: Vakar pavakarę buvau pasižvalgyt (ne žvejot, šiaip su dvirka buvau nulėkes gėlių ant motinos kapo padėt, tai ir užsukau pasižmonėt), tai jau artėjant prie tilto sutikau pilnus kibirus betysiančius piliečius, o ir ant pačio tilto nemažai buvo su sklidinais kibirais ir net dėžėm. Byčiokai didieji, mažų tik kelis mačiau per visa tiltą ištrauktus, o kibimas visai neblogas - per pusvalandį kol stovėjau ir arbatą gurkšnojau aplinkui visi traukė "non stop"....
Pavakary situacija galbut pasitaise, bet nuo 11 iki pirmos valandos sekmadieni pats buvau tai stebuklu tikrai nebuvo ir aplinkui labai retai kur nekur trauke, o zveju buvo tikrai daug kad jau su vieta reikejo tarpelio paieskot, deja veliau teko isvaziuot. O vat penktadieni tai tikrai nuo pacio ryto kas netingejo net po du kibirus per pietus jau tempe namo.
 #625383   banginux
 05 Geg 2015 15:48
aš buvau iki 15 val. tikrai žoro nemačiau, pagaut pagavo, bet pilną kibirą nuo tuščio dar atskiriu :)
gaila, kad nesulaukiau to momento, kai lupti pradėjo.
 #625935   vava
 10 Geg 2015 09:46
fozas rašė:visi mars i pajuri-bikai patys lipa i kibirus.3 pagavom gal 100 kg
ir ka su tiek daryt?? darzus trest?? :)
 #625951   whydoes
 10 Geg 2015 11:19
Sako skonis ju neblogas, ale kaip eserio. Bet kazkur girdejau, kad ju mesa turetu but gerokai uztersta, nes ju maisto racione nemaza dali uzima geldeles, kurios filtruoja mariu vandeni ir surenka sunkiuosius metalus. Neaisku kiek cia tiesos, pats tokiu straipsniu neskaiciau. Kita vertus maximoj dar ne tokio sh.. perkam.
 #625952   vava
 10 Geg 2015 11:32
prie ko skonis, nors jis tikrai neblogas. Ir kepto, ir dziovinto.
Bet kur kist 30kg .... vat kame klausimas :)
 #625957   Skumbrotas
 10 Geg 2015 12:02
whydoes rašė:..... Bet kazkur girdejau, kad ju mesa turetu but gerokai uztersta, nes ju maisto racione nemaza dali uzima geldeles, kurios filtruoja mariu vandeni ir surenka sunkiuosius metalus. ......
Tikra tiesa, geldelių liekanų jų pilvuose netrūksta - čia jie tiesioginiai konkurentai plekšnėms, kurios taip pat pagrindinai maitinasi geldelėmis šaltuoju metų periodu. Manau kad tai yra tikroji priežastis kodėl pasirodžius byčiokams juntamai sumažėjo plekšnių - jos pasitraukė ten, kur dar tų parazitų nėra, ar nėra dar daug, ir tebėra gausu šito maisto.
O kas liečia užterštumą - byčiokai dabar yra pagrindinis maistas menkėm, sterkam, ešeriam ir uotam, tad pagal maisto grandinės teoriją tas pats biesas, ar valgyt byčioką, ar šimtus byčiokų prarijusią plėšrūnę.... :)
Kas liečia skonį - be moliuskų kita didelė dalis maisto sudaro krevetės, dėl ko ir skanūs tie parazitai... :)
 #625962   Skumbrotas
 10 Geg 2015 12:12
vava rašė:.....Bet kur kist 30kg .... vat kame klausimas :)
Mačiau ant lieptelio piliečių, kurie gudresni už kitus ir prie dėžių su laimikiu pasidėja kartono lapus su užrašu "Parduodama šviežia žuvis" - nu kam tįst namo tuos sunkius kibirus jei eurus tįst yra kur kas lengviau :!: :) ... Ir tesingai daro - žuvis nelimituota, invazinė, nepageidajamų sąraše, tad ko nepasinaudojus proga kažkiek ant kabliukų užsidirbt :gutgut
 #626018   fozas
 10 Geg 2015 21:18
vava rašė:
fozas rašė:visi mars i pajuri-bikai patys lipa i kibirus.3 pagavom gal 100 kg
ir ka su tiek daryt?? darzus trest?? :)
kodel nekeliat problemos kai pasigaunat 2-4 karsius po 1-1.5 ir tai kas 3-7 diena?Taip darzus tresiam -pomidorus auginam.Dar gal sia savaite varysim.Norinciu yra?
nereikia matyti tik blogaja puse
 #626026   fozas
 10 Geg 2015 21:42
vava rašė:prie ko skonis, nors jis tikrai neblogas. Ir kepto, ir dziovinto.
Bet kur kist 30kg .... vat kame klausimas :)
vienam tiek.....
kitam tiek.....
o vaziuojam ne kas dien
pasiziuri ne kas ir teliko
taip kad baudziamoji operacija galioja
 #626033   Vaidis
 10 Geg 2015 21:59
Tik gaudykit tuos parazitus, nors ir po pomidorais kiškit, nors šiokia nauda bus, vytinkit, šaldytuve laikykit sandariai, tai ir žiemą galėsit lukštenti!
Beja, aš juos lupu kaip ešerius, lieka filiukas grynos mėsytės, prisilukštenkit, į dėžutes nuo ledų prištabeliuokit, vandens ant viršaus, kad apsisemtų ir į šaldiklį, taip mėsa neišdžiūva ir skonio praktiškai nepakeičia :gutgut kada panorėję tik čirkšt ant sviestuko, puikumėlis! :/braj;
 #626035   fozas
 10 Geg 2015 22:08
Vaidis rašė:Tik gaudykit tuos parazitus, nors ir po pomidorais kiškit, nors šiokia nauda bus, vytinkit, šaldytuve laikykit sandariai, tai ir žiemą galėsit lukštenti!
Beja, aš juos lupu kaip ešerius, lieka filiukas grynos mėsytės, prisilukštenkit, į dėžutes nuo ledų prištabeliuokit, vandens ant viršaus, kad apsisemtų ir į šaldiklį, taip mėsa neišdžiūva ir skonio praktiškai nepakeičia :gutgut kada panorėję tik čirkšt ant sviestuko, puikumėlis! :/braj;
tik atsaldzius labai gerai nusausinti ir su prieskoniais be druskos arba minimaliai.Pripazystu svieziai rukyta- tinka prie alaus,su alumi ,kai kam vietoj alaus
 #626392   marenas
 13 Geg 2015 15:48
hiebra nuo melnarages molo nevaiko lauk,baudu nededa.Z?
galvoju varyt palupt ant molo,palangoi buvau palupau.turiu laisvu dienu tad galvoju rasiu vietos ir ant molo.
 #626410   Skumbrotas
 13 Geg 2015 17:57
Neteko matyti nei girdėti kad kas būtų vaikes nuo Melnragės molo, juolab baudave.... Lipk drose, tik saugokis kad bangos nenuplautu :)
 #626440   Alytus
 13 Geg 2015 20:50
Kiek dar grundulai kibs? Pirmadieni busiu Palangoje, galvoju ar pavyks nuo tilto pazvejoti....Ir beje ant ko gautote? Teisybe kad net ant zalios vistos gabaliuku?
 #626475   Skumbrotas
 14 Geg 2015 10:10
Dar kibs byčiokai, tik dydis jų pradės mažėti.
Paskutiniu metu kaip masalą naudojų vištos širdelių gabaliukus - gerai laikosi ant kablių, nenumuša, o ir kaina kapeikos tekainuoja, ir kimba ant jų puikiai. Geriau už paprastą vištieną, nes širdžių raumuo tvirtesnis, geriau laikosi.
 #626628   fickle
 15 Geg 2015 12:02
Alytus rašė:Kiek dar grundulai kibs? Pirmadieni busiu Palangoje, galvoju ar pavyks nuo tilto pazvejoti....Ir beje ant ko gautote? Teisybe kad net ant zalios vistos gabaliuku?
vistienos krutinele :gutgut gali susipjaustyt 10x10mm gabaliukus, tada mazu bicioku nepagausi ::hai-bai
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė