Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žvejyba jūroje ir nuo kranto
 #284580   karpiukas
 25 Geg 2011 20:05
visų pirma,tai yra ne mūsų kraštų žuvis,antra,jie minta kitų žuvų mailiumi ir ikrais,trečia jie dauginasi labai greita,per kelis paskutinius metus jie tapo vos ne dominuojančia žuvimi Baltijos priekrantėje ir Kuršių mariose...nežinau kas dėsis dar po 5 metų.....
 #284592   martiz-zz
 25 Geg 2011 20:53
karpiukas rašė:visų pirma,tai yra ne mūsų kraštų žuvis,antra,jie minta kitų žuvų mailiumi ir ikrais,trečia jie dauginasi labai greita,per kelis paskutinius metus jie tapo vos ne dominuojančia žuvimi Baltijos priekrantėje ir Kuršių mariose...nežinau kas dėsis dar po 5 metų.....
o kam po 5 metu? po 2 metu jau pleksne sunku pagaut bus, nes tik pasieks masalas vandens pavirsiu jau bus abziojas byciokas :-D
 #284594   dusys
 25 Geg 2011 20:58
Pries kelias savaites prigaudziau kibira pleksniu, ir nei vieno bycioko. reikia kablius didesnius deti ir porcijas padorias.
 #284599   dusys
 25 Geg 2011 21:02
karpiukas rašė:visų pirma,tai yra ne mūsų kraštų žuvis,antra,jie minta kitų žuvų mailiumi ir ikrais,trečia jie dauginasi labai greita,per kelis paskutinius metus jie tapo vos ne dominuojančia žuvimi Baltijos priekrantėje ir Kuršių mariose...nežinau kas dėsis dar po 5 metų.....
Grundulas needa : Starkiu, Lydeku, lasisu, samu, upetakiu, eseriu ir slakiu ikru. Kitaip tarian needa vertingu zuvu ikru, kita vertus visos sios zuvys eda grundulus.
 #284613   Skumbrotas
 25 Geg 2011 21:40
sonca rašė:Iš kur tokia info :?: šaltinį v studiju prašom :)
Todėl kad dar nedasikasė iki šių žuvų nerštaviečių :!: :-D
 #284617   martiz-zz
 25 Geg 2011 21:46
Skumbrotas rašė:
sonca rašė:Iš kur tokia info :?: šaltinį v studiju prašom :)
Todėl kad dar nedasikasė iki tų žuvų nerštaviečių :!: :-D
o nuo kada upetakiai dasiseke iki ju plaukiojimo vietos? :D
 #284623   Skumbrotas
 25 Geg 2011 22:02
karpiukas rašė:visų pirma,tai yra ne mūsų kraštų žuvis,antra,jie minta kitų žuvų mailiumi ir ikrais,trečia jie dauginasi labai greita,per kelis paskutinius metus jie tapo vos ne dominuojančia žuvimi Baltijos priekrantėje ir Kuršių mariose...nežinau kas dėsis dar po 5 metų.....
Prieš kažką teigdami, pirma pasitikrinkit savo prielaidas praktiškai :!:
Nuo šiumetinio masinio byčiokų pasirodymo jų prigaudžiau kiekvienoje žvejyboje, o žvejojau kas antrą dieną praktiškai, tai visą šį laiką domėjausi jų pilvo turiniu - ir visą laiką jie buvo prisiriję mažujų juodųjų midijų, tik retkarčiais tepasitaikė viens kitas apvirškintas mažasis tobis bei krevečių liekanų. Taip kad teigti jog anie minta vien mailiumi ir ikrais nesiimčiau !nea!
Kad tampa dominuojančia žuvimi irgi nelabai pritarčiau, nes paprastai kaip praėjusiais eile metų tie didieji suaugę byčiokai apie birželio vidurį kažkur išsivaikšto, matyt po neršto, ir lieka iki rudens pagrinde jų mailius, mėgstantis apsimetinėt naglaisiais kirstukais.
Pagaliau byčiokai jau dešimtmetį kaip pasirodė, pastaraisiais 3-4 metus gan gausiai, bet kažkaip nepastebėjau ir negirdėjau iš kitų, kad būtų apmažėję tradicinių žuvų palyginus kiek kad prieš daleiskim 5 metus !nea!
Vot kormoranų tai kiekvieną rytą pajūryje nesuskaičiuojamos eskadrilės dabar patruliuoja, tų tai tikrai prieš 2-3 metus tiek nebuvo, matyt mariose nebetelpa :twisted:
 #285209   Juliuoshius
 29 Geg 2011 18:50
vakar buvau 18h. nebuvo labai koks kibimas. maciau pora zmoniu istrauke vejazuviu, deje man nepavyko.. vejas dar nekoks buvo, ant vakaro zvejei skirstes lauk..
 #285223   romas26
 29 Geg 2011 20:01
Juliuoshius rašė:vakar buvau 18h. nebuvo labai koks kibimas. maciau pora zmoniu istrauke vejazuviu, deje man nepavyko.. vejas dar nekoks buvo, ant vakaro zvejei skirstes lauk..
o su pleksnem kaip reikalai?
 #285238   Lorenas
 29 Geg 2011 20:48
Buvau sestadieni ant tilto (palangos), vejas didelis, bangos irgi, zveju pilna, vejezuviu pagauna po truputi, pleksniu ne gausiai, bet pagavo nemazu visai, 20-30 cm skersmens
 #285246   romas26
 29 Geg 2011 21:01
LOR'kiss rašė:Buvau sestadieni ant tilto (palangos), vejas didelis, bangos irgi, zveju pilna, vejezuviu pagauna po truputi, pleksniu ne gausiai, bet pagavo nemazu visai, 20-30 cm skersmens
o bicioku ?
 #285393   Lorenas
 30 Geg 2011 14:04
romas26 rašė:
LOR'kiss rašė:Buvau sestadieni ant tilto (palangos), vejas didelis, bangos irgi, zveju pilna, vejezuviu pagauna po truputi, pleksniu ne gausiai, bet pagavo nemazu visai, 20-30 cm skersmens
o bicioku ?
pagavom po beveik simta, seip gan prastai '''bum
 #286399   Skumbrotas
 03 Bir 2011 08:17
stirlic rašė:vaziuju siandie palangon noretusi ant tilta nueit ,ar verta maskere pasiimt ?vejazuviu neisgaude visu ? :grin:
Aišku pasiimk, jei žuvis nekibs tai bent laisvai vietos žvejybai turėsi :lol:
 #286814   stirlic
 05 Bir 2011 20:25
nuva gryzau is palangos apkepes truputuku :shock: ,penktadieny pavakay buvau ant tilta biciokai kimba belekaip,vejazuves kimba (kaip sako atzagariais dantim )is 23 kliovu tik keturios relizuotos(daugiau man ir nereikeja)zvejojau nuo 18h iki 21 vejas sustipreja vesu pasidare kopos mielesnes pasirode ten ir saulute palidejom ir...
 #287060   Vaidis
 06 Bir 2011 19:49
stirlic rašė:ir saulute palidejom ir...
eh šelmiau tu :twisted: metų turi, gėdytis reikėtų :-D
 #288333   Skumbrotas
 13 Bir 2011 09:05
svaika68 rašė:zadu vaziuoti i sventaja,ar ant molo bekimba kas gero? bycioku dar dalima pagauti?
Savaitė jau bangos per molą ritasi, tad šviežios info nerasi. Bandyk ir parašyk pats kas ten gero :/braj;
 #288916   Lorenas
 15 Bir 2011 17:43
Gal kas zinot, ar dar kimba byciokai ant palangos tilto? kiek mozni pagaut? :ks> :lol:
 #290955   Lorenas
 26 Bir 2011 20:39
ir vel as smalsauju, kaip kibimas ant tilto ir ant sventosios molo? domina byciokai, noriu draugus nuvest zuvies pagaudyt smagiai :)
 #291194   Lorenas
 27 Bir 2011 19:49
LOR'kiss rašė:ir vel as smalsauju, kaip kibimas ant tilto ir ant sventosios molo? domina byciokai, noriu draugus nuvest zuvies pagaudyt smagiai :)
negi nera zuklaujanciu?
 #291215   Skumbrotas
 27 Bir 2011 20:50
Šventosios molas jau mėnuo kaip neužlipamas dėl besiritančių per jį bangų.
O kas dėl Palangos lieptelio tai čia nelabai randasi mėgėjų stumdytis ten vasarą poilsiautojų minioj :donknow'
 #293473   Gedasas
 11 Lie 2011 07:56
buvau keleta dienu pailset palangoj, tai situacija su tiltu nekokia, byciokai viena diena ant kreveciu kibo kaip isproteje, dydis iki cigareciu pakelio... , sventojoj nuo seno tilto pazvejot nepavyko, nes minu nuo karo buvorasta ir kareiviai buvo aptvere teritorija, paciam uostelyje kibo iki 9 val ryto, pagrinde faniera. Sestadieni vel ant tilto jamem byciokus, bet jau ant dziku.. per valanda gal tik kokie 5 kibimai, kiti, kurie salia stovejo, tai aplamai tusti ..
Sunus vel eilini karta mane apgaude... jame viena rimtesni bycioka, dydis apie 20 cm, juodas visas kaip anglis :) kai bandziau kabliuka atkabint tai vos pirsto nenukando :lol: sukandimas pas ji konkretus kai tokio dydzio zuvelei ... teko paleist su kabliu burnoj ..
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 20
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė