Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1

g

 #58366   carllos
 23 Bal 2008 06:22
nu ar bandet lydeku gargzdu karjeruose?

 #59248   Airis
 05 Geg 2008 09:14
vakar buvau prie vadinamojo "skaidriojo" gargzdu karjero. skaidrumo nebeliko visiskai. matomumas gal 1 metras, o tarpais isviso zalias. matyt suzydejo po tokios lengvos ziemos, supuvo visos zoles. bandziau dzerkauti, tai 2 peiliukus ikirtau priepat valties.

 #60738   Airis
 21 Geg 2008 08:58
gargzdu skaidriajame šapaliukai šildosi prie vandens paviršiaus, laukia musiu. ar nereikes užsiimti?

 #61542   Kuzmičius
 28 Geg 2008 20:49
Airi-kažkada buvome šnekėje kad i ta tvenkinuka galima paleisti žuvies ižuvinimui,kokios rušies galima ten paleisti.? Jūriniu nevešim. ;-)

 #62139   diego
 05 Bir 2008 10:03
vakar diena praleista su muselka, nauju, paties ristu vabalu bandymas :roll: nu sauniai, pora po 20cm sapaliuku... aisku nedidziausi, bet kaip pirmi sapaliukai pagauti ant savo risto vabalo tai super :cool:
o seip tai sapaliukai juda... reik jau pradet rimciau mastyt :roll:

 #62144   Airis
 05 Bir 2008 10:52
Alvydas rašė:Airi-kažkada buvome šnekėje kad i ta tvenkinuka galima paleisti žuvies ižuvinimui,kokios rušies galima ten paleisti.? Jūriniu nevešim. ;-)
karjeriukas apie kuri snekejome yra uz pirteles. siaip galime leisti visas zuvis, isskyrus pleksnes :grin: jau esu paleides 6 karpius nuo 2.5kg iki 9.2kg(pries 2 metus) ir dabar 5 peiliukus iki 1kg. zvejoti ten draudziama ir gali taip nutikti, kad liks vienintele vieta, kur galima zvejoti ir pagauti.

 #66036   tench
 28 Lie 2008 11:17
Žinojau kad Dovilų karjere yra lynų, užpraeitą vasarą 3 ar 4 kartus bandžiau jamt, bet vis užtaikydavau ant visiško nekliovo.
Šįryt atvažiavau į vietą dar tamsoj. Nestiprus Š-ŠR vėjas, bangavimas. Prasivaliau dugną palei nendrių kraštą, pasišėriau pusės metro skersmens tašką, sumontavau meškerę. Kabliuką pririšau dar pasišviesdamas galvalempe. Pirmas žvejot eina storuliukas užsienietis sliekas. Praejus ~10 min. po užmetimo — yra. Puskilinis. Maunu ant kablio idijotišką eksperimentinį masalą — niekam tas neįdomu, nors 2 kartus moviau, 2 kartus ištraukiau tuščią kabliuką. Paragavau — nu lygtai neperviriau, kietoki... Grižtu prie sliekų. Prieš 6-ias gražus lyninis kibimas — šiektiek prinardina plūdę, taip palaiko apie pusę minutės, tada pakelia ir lėtai, bet užtikrintai važiuoja į šoną. Pakirtimas, jaučiasi kad visai sakyčiau neblogai... Nepertoliausiai nuo kranto jam pavyksta įlisti į nendres, bet negiliai. Atpalaiduoju valą, paimu graibžtą, žiūriu pajudėjo. Pajamiau, 1 kg. Sekantis užmetimas, plūdė dingsta po 5 sekundžių. Ešerys, ketvirtis kilo.
Daugiau nieko įdomaus nevyko — iki 9 val. visiška ramybė. Šiaip jau, ryte gaudant lynus, verta pasedėti iki 10-11-tos val., net jei po ankstyvo ryto kibimo ilgas nekibimo tarpas — neretai apie 10-tą įvyksta "antrasis atejimas". Bet šiandien aš turėjau reikaliuką apie 9-ias, tai teko vyniotis. Nu bet griekas skųstis:

Paveikslėlis

ty

 #66182   carllos
 30 Lie 2008 13:56
pamenu tam dovilu karjere dar pats vienas lynus gaudydavau pries kokius 4 metus visi skaidriajam sededavo:) ir pagaudavau po 11 lynu kartais pakibdavo iskarto 2 tai budavo ka veikt... dabar sakis noriu atvaziuot uzsiimt vieta turi vaziuot nakty jau;DD na siemet buvau 2 kartus pagavau pirma karta 2 ir antra karta 3 visi virs kilo:)

 #70287   mcdee
 03 Rgs 2008 08:29
Vakar bandziau "skaidriajam" sanarius pramankstint su spiningu, na kaip pirmai zvalgybai puse velnio, smarkiai nesistengiant viena peili sugebejau isprasyt.
Nepatinka man tie karjerai, kazkaip visai neaisku su dugnu, stoji apie 50-70 metru nuo kranto, o gylis vos ne 2m is kuriu dar 1m zoliu. Taip kad vakar tik viena krasta patikrinau, gal kitam giliau ir aiskesnes dugno linijos, duobes, gilu, seklu ir pan. Gal ten ir zoliu maziau. O ir vanduo vejo smarkiai sudrumstas buvo.

 #70379   jashas
 03 Rgs 2008 21:18
sveiki,
ka galetumet pasakyt apie triuseliu karjera kokios zuvies ten yra? kaip kas ant ko?
Dekui is anksto :roll:

gh

 #70496   carllos
 04 Rgs 2008 12:57
skaidrusis karjeras jau mirsta dugnas vien zoles nardom ten daznai su nardymo iranga toj karjeras bus apzeles visas po keleriu metu o didziausias gylys palei kelia 5 metrai

 #77239   spiridonas
 22 Spa 2008 18:47
meginau siandien pagauti zuvi viename slaptame karjeriuke netoli Klaipedos. Ka ten slaptas - Triuseliu karjeras.
atvaziavau apie 15 val. kitame krante jau buvo zvejys, bet taip ir nesupratau ar jis gaude su spiningu ar kaip kitaip. Labai jau ilgai vienoje vietoje budavo :?
na kagi uzsidejau Husky Jerk`a ir pragejau timpciodamas vagoti karjero vandenis- nieko, pakeiciau i vartikle- nieko, pakeiciau i guminuka- nieko.... jau vanduo susilo nuo mano taskimo, bet zuvys nesirode. zvejys nuo kito kranto dingo. atvaziavo dar du- su spinigais.
as toliau raizau karjera savo atsiveztais masalais. uzsidedu sukre- nieko, uzsidedu maza cikada nieko, vel keiciu i vobleri- nieko. uzsidedu sukre ir pagaliau.... :shock: atsiveja vienas eseriukas su pakelta skiautere. Pamato mane ir apsisukes nuplaukia :evil: -vel nieko.
po geros valandeles susitinku tuos spiningautojus- sako, kad nieko. as jiems atsakau: Pas mane irgi nieko. nueinu i masina pasiimu mikrikus, pasidarau sistemele is 3 mikriuku- nieko. uzsidedu viena mikriuka- nieko. spinigautojai isvaziuoja. Prie mikriuko pritvirtinu atskira sukriukes lapeli- nieko.... supikstu susidedu meskere ir einu link masinos... temsta. dar eidamas pakrante atsitupiu prie vandens, ikisu ranka i vandeni ir is pirstu suformuoju... ŠPYGA :!: :!: :evil: . Tegu dziaugias, kad ko blogiau neparodziau. esu pikts ant to karjeriuko ir jo gyventoju.

 #77301   Edosius
 22 Spa 2008 21:00
spiridonas rašė:uzsidedu sukre ir pagaliau....
Nu čia jau galvojau prisidirbai, bet NIEKO :-D
spiridonas rašė: esu pikts ant to karjeriuko ir jo gyventoju.
Bet vistiek NIEKO, ane spiridonai? ;-)
spiridonas rašė:atsiveja vienas eseriukas su pakelta skiautere
Geras išsireiškimas :grin: ::liux

 #82925   Airis
 20 Lap 2008 18:34
siandien , vaziuodamas pietaut uzmaciau, kaip iskele is vieno is karjeru, metrine lydeka, nusipenejusia. gaila, nebuvo galimybes sustoti ir nufotkinti, o vieta tai zinoma visiems ir cesiui nervus pagadinau :-D

 #82928   Rimasx
 20 Lap 2008 18:40
airis rašė:siandien , vaziuodamas pietaut uzmaciau, kaip iskele is vieno is karjeru, metrine lydeka, nusipenejusia. gaila, nebuvo galimybes sustoti ir nufotkinti, o vieta tai zinoma visiems ir cesiui nervus pagadinau :-D
aisku cia apie skkaidruji kalba ejo ,turbut

 #82947   Airis
 20 Lap 2008 20:50
ir siaip yra dar karjeru ;-)

 #90001   kursis
 08 Sau 2009 20:54
Siandie atidariau ziemos sezona Gargzdu skaidriajam (bo stintos tik svajonese po kol kas :cry: ) ''plot Pirmoji ekete:
Paveikslėlis
O cia kuklus laimikis
Paveikslėlis
Ledo storis apie 7-8 cm (ant virsaus sniegas ir vanduo), kibo ir ant "mormiskes" ir ant blizgutes tik reikia daug grezti - ieskoti. Vienas kliovas buvo nerealus, kaip kirto vos nuo kedutes nenukritau :shock: Pakirtau i vsio- mormiskes nerasta, itariu geras klumpius buvo, o gal ir koks lydekis :?: Gaudziau nuo 12 val. iki 16 val. Diena orelis buvo :gutgut
Paveikslėlis

 #91593   bonderas
 18 Sau 2009 22:27
as vis nesusiruosiu ant Gargzdinio prudo,o iki Plateliu jau trejeta kartu variau, tuscias da niekad negryzau, reiks kita savaitgaly pabandyt jei leis orai.

 #92172   Vaidis
 22 Sau 2009 11:26
sveiki, gal kas esat bandęs čia pažvejoti, prošalį važiavau, pristojau, gan simpatiškas karjeriukas pasirodė :roll: čia prie Palangos oro uosto
http://www.maps.lt/map/query.aspx?actio ... 0f3a4e0547

 #97378   tekila
 17 Vas 2009 01:00
wisi sakot kad gargzdu karjere mazos lydekos yra ir dideliu esu pagaves dvi po 6kg ir viena 3.5kg.o ira ir mazu daznai kabinejasi bet paleidi yra tam tikros vietos kur jos stovi,esu per 3m visa karjera isanalizaves ir duobes ir lydeku laikimosi wietas ir kai gaudidavau tose vietose be laimikio nepalikdavau niekada.geras karjeriukas bet jau 3m kaip jame nebegaudau nes dauk mazu isaude ir elektrikai prasisukdavo ir zvejyba budavo vis silpnesne ir silpnesne.

 #97379   tekila
 17 Vas 2009 01:02
gal kas suteiks informacija apie KARTENOS karjera kur yra sale kapiniu senai tenai bezvejavau jame

buciau dekingas :grin:

 #113937   Agis
 26 Bal 2009 22:03
nightblade rašė:esat gaude Kuslenu karjere? esu zvejojes anksciau taj atsimenu geraj kibdavo eseriai ant krokodiliuku

 #120916   Ceslovas
 02 Bir 2009 13:46
Gal kas yra gaude Slengiu karjiere, ten vaziuojant ant Radailiu? Kelis kart esu bandes bet nulis. zuvies kad yra tai matos kad duodas ant pavirsiaus bet pagaut dar nieko neteko...

 #120922   jashas
 02 Bir 2009 14:05
Ceslovas rašė:Gal kas yra gaude Slengiu karjiere, ten vaziuojant ant Radailiu? Kelis kart esu bandes bet nulis. zuvies kad yra tai matos kad duodas ant pavirsiaus bet pagaut dar nieko neteko...
Esu as ten pagaves ir lydeku ir eseriu tik nezinau kaip su taikia zuvim nes ten vaziuoju tik spiningaut.

 #120923   Ceslovas
 02 Bir 2009 14:41
Su spinu tai jo, daug maciau kad kas gaudo. Ten kokiu karosu ar lynu tikrai turetu buti, nes dugnas normalei zolem apejes bet gylio tai nelabai rasi... nu reiks pabandyt dar kelis kart nuvaziuoti.

 #120924   cesius
 02 Bir 2009 14:44
Apie koky cia kalba, kur ten skaitos tie Slengiai :?:

 #120927   cesius
 02 Bir 2009 14:50
Ar ten isvis yra nors metras gylio, knieti ir man pabandyt ka nors uzdzerkint :grin:

 #120936   Ceslovas
 02 Bir 2009 15:27
Nuo "Tehaso" vaziuoji link bajoru, (pravaziuosi posuki i Gindulius) toliau bus sankryza, toj sankryzoj i kaire ( Radailiai bus zanklas)ir pavaziavus kai baigiasi nuosavi namai po kaire matosi tie karjierai (ten lygtais du ar trys salia vienas kito jie yra) ir po nosim bus zenklas "Slengiu karjieras" ;-)

 #120951   cesius
 02 Bir 2009 16:38
A tai tipo toj baloj da zuvies y, saki kad te tik shushara :shock: , tipo peiliukai tik po 20cm :?:

 #121009   Vaidis
 02 Bir 2009 22:01
nu aš ten esu su maske išmakalavęs tą karjerą, ten tik vėžių amerikanskų dachrena, o taip tai gal kokio kilo lydekiuką didžiausią esu matęs, nu y dar karosą vieną kitą neblogą, ešerių nedaug tesutikau, vienas gražus toks buvo, ale viens pats kaip piršts plaukiojo, aplinkui nei mažesnių nesimatė..
dar buvo bajeris, plaukiu ramiai po vandeniu, grožiuosi augmenija, tik fyst fyst pro šoną tuntas smulkmės, o iš paskos peiliukas parsigena :-niak' , gražu :cool:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė