Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #470782   Dlu
 23 Bal 2013 19:23
Buvau nuvaziaves siandien i Vaisvydavos karjera, pasiziureti kaip ten reikaliukai, ledai visi sustumti i viena puse, didzioji dalis vien vanduo, nepasakyciau kad ten ledai, 7 metrai nuo kranto tokia kose, kelios dienos ir jos nebeliks. Vanduo pakiles labai labai nedaug, zvejybos vietos neuzsemtos.
 #483316   Jenkis
 02 Bir 2013 13:07
Laba diena lietuvos zvejai taigi gryztu atostogom i lietuva ir noreciau siek tiek prie tvenkinio pasedet domintu lynai karsiai karosai karpiai ir tvenkiniai kad rastusi joniskio rajone jei kas ka zinote parasykite platesne informacija kur randasi kaip ten su bilietais leidimais aciu jums :)
 #483386   Edmis
 02 Bir 2013 19:54
Buvau siandien Lampedziuose.Galvojau,gal koks lynas,karosas,ar karsis papuls :) Deja,tik raudeles,nors viena ir grazesne papuole,bei vienas karosas delninis.
Paveikslėlis
 #485600   Vaclovas
 09 Bir 2013 22:18
Edmis rašė:Buvau siandien Lampedziuose.Galvojau,gal koks lynas,karosas,ar karsis papuls :) Deja,tik raudeles,nors viena ir grazesne papuole,bei vienas karosas delninis.
Paveikslėlis
Buvau praeita savaite nulėkęs tai be keliu raudžiu ir ešeriu, pakirtau lyną apie kg bet prie pat kranto pasimuistė ir dingo mat net graibsto nebuvau išsitraukęs, valas 0.18 plūdė.
 #485999   Sportininkas
 10 Bir 2013 22:50
as sestadieni/sekmadieni nuo pietu per nakti buvau. vienas karsis per lietu, ir vienas lynukas delninis nakti.. daugiau nieko nors kibimu daug buvo. kita kart mazesni kabliuka bandysiu det, gaudziau ten kur kazkoks ale senas tiltas buvo.. prie salos
 #486693   Vaclovas
 12 Bir 2013 15:05
Buvau snd nulekes nuo 5-9, kelios raudes ir tiek nors oro salygos idealios, tik gal naktis saltoka.
Gal kas aplink Kauna gali rekomenduot karosu koki pruda,
beje kas ka galit pasakyt apie Įmonė "Lašiša" siuloma tvenkini, kam teke gaudyt kokie laimikiai ?
 #486759   Sportininkas
 12 Bir 2013 18:08
Vaclovas rašė:Buvau snd nulekes nuo 5-9, kelios raudes ir tiek nors oro salygos idealios, tik gal naktis saltoka.
Gal kas aplink Kauna gali rekomenduot karosu koki pruda,
beje kas ka galit pasakyt apie Įmonė "Lašiša" siuloma tvenkini, kam teke gaudyt kokie laimikiai ?

gaidziau lasisos tvenkinyje, karosai, karpiai, amurai, karsiai. pats pagavau per 5h kokias 3 karsius ir viena karosa, visi 1kg mazdaug o karsis vienas ir apie pusantro gal net buvo. 30lt kainuoja dienai, nakti 40lt. gal ir apsimoka jei nori ramiai pabut ne tai kai prie tokiu vandens telkiniu kur zmones tusina ir maudosi.
 #499637   Daugirdas
 10 Rgp 2013 19:56
08 09d. buvau su tėvuku lašišos tvenkiny. Įklabėjo nuo spiningo atsipūst (o kai dar tokie karščiai) ir jam kompaniją palaikyti. Nuo 5 ryto iki kokių 9:30 galima sakyti konkrečiai :cig. (t..y "rūkėm" :)) ant dugninių nespėjom keisti masalų nes viską kaip kokios piranijos nukapodavo plakiai. Net ir kukurūzus. Apie sliekus ar dzikus net nekalbu. Tik kai pamėginim su lengvom plūdinukėm ir arti kranto pagaliau atsirišo. pirmas į krantą parėjo ~kilograminis lynas, po jo smagūs karosai iki kokių 600-700g. Boilių neturėjau ir tai ko gero didžiausia klaida. Nesitikėjau kad ten tokie agresyvūs plakiai :)
 #505104   vaitko
 05 Rgs 2013 08:00
Sveiki, matau pries menesi buvo teirautasi apie Zatysiu bala bet niekas nieko neatsake, dar bandau perklaust - gal buvot kas paskutiniu metu? Ar tikslinga ten vaziuot ir bandyt lydeka issiprasyt ant kranto kokia? Zukles reikmenu pardavejas minejo kad nieko gero ten nes neva is kolektyviniu sodu ten pastoviai eina ir gaudo chebra... Bandysiu sestadieni anksti ryte ten laime ir butinai pranesiu kaip sekes.
 #505675   Vido
 07 Rgs 2013 08:36
vaitko rašė:Sveiki, matau pries menesi buvo teirautasi apie Zatysiu bala bet niekas nieko neatsake, dar bandau perklaust - gal buvot kas paskutiniu metu? Ar tikslinga ten vaziuot ir bandyt lydeka issiprasyt ant kranto kokia? Zukles reikmenu pardavejas minejo kad nieko gero ten nes neva is kolektyviniu sodu ten pastoviai eina ir gaudo chebra... Bandysiu sestadieni anksti ryte ten laime ir butinai pranesiu kaip sekes.
Ten yra mano draugo sodai (nors jis ten ir gyvena), tai taip, ten vietiniai tikrai daug gaudo. Nors esu pakirtes nebloga lydekaite prie "pagrindinio" plezo dienos metu apie 16h dar kai zmoniu pilna aplink buvo pats jauciu, kad tai buvo tiesiog sekme. Daugiau apie ta karjera nieko gero negaliu pasakyt, kiek teko lankytis, o vasara as ten daznai sedejau tai nieko neistraukiau.. Bet gal as tiesiog nemoku zvejot :)

EDIT#1: Beje, pries gera menesy draugas narde prie "zuvedru salos" kairiau nuo pagrindinio plezo, sake mate neblogu egzemplioriu, karsiu ir t.t. po poros dienu nulekem vel jis nere bet nieko nemate..
 #505711   vaitko
 07 Rgs 2013 11:22
Kagi katik nuo vandens... deja kepu kiausiniene o ne zuvi. 6:30 jau buvau prie vandens - pasirinkau vistik Muniskiu tvenkini vien todel kad iki jo arciau o isbandyt vistiek reiks daugiau maziau viska aplink Kauna. Kad ir kaip perspektyviai atrode viskas ryte - garuojantis vanduo, vesus oras, saulute dar tik pradeda teketi, krantai grazus krumai prie pat vandens - mintis tik ir sukasi apie milziniskas lydekas :) deja... realiai net kibimo neapturejau... is pradziu dar sioks toks veiksmas buvo vaike mailiu siek tiek bet rimtais isejimais toli grazu nepavadinsi. Meciau ivairiausiu atspalviu gumas, keleta vartykliu ir keleta mepsu ir net vobleriuka eserio imitacija rapala prasibandziau - niekas nedomino margasoniu... vienoj vietoj neuzsibuvau stengiaus pazint bala todel is pradziu ejau pro praeinamas vietas o paskui pradejau eit pro nebepraeinamas... ir vis keitinejau masala pravedinaujau palei zoles pavirsium viduriu palei dugna zodziu atrodo isbandziau viska ir snipstas... beje kazkur apie 9val baiges isvis judesys visame tvenkinyje ziurint toks jausmas kad zuvis isvis neegzistuoja cia. Spiningeli meciau vienas pats buvo kiek apejau dar bent keturi ekipazai su dugninem ir pludinem kelis pasnekinau tai nekazka... panasu kad irg valgys kiausiniene. Na bet visumoj vistiek patiko nes is paziuros ten tikrai turi buti geru lydziu tik gal dar per anksti joms kaip tik turesiu poros savaiciu priverstine pauze nes reik isvykt darbo reikalais tai va kai grisiu rugsejo antroj pusej manau dar pabandysiu sita balute. Sekmes visiems zvejyboje!
 #509436   kokonas
 21 Rgs 2013 19:33
vaitko rašė:Kagi katik nuo vandens... deja kepu kiausiniene o ne zuvi. 6:30 jau buvau prie vandens - pasirinkau vistik Muniskiu tvenkini vien todel kad iki jo arciau o isbandyt vistiek reiks daugiau maziau viska aplink Kauna. Kad ir kaip perspektyviai atrode viskas ryte - garuojantis vanduo, vesus oras, saulute dar tik pradeda teketi, krantai grazus krumai prie pat vandens - mintis tik ir sukasi apie milziniskas lydekas :) deja... realiai net kibimo neapturejau... is pradziu dar sioks toks veiksmas buvo vaike mailiu siek tiek bet rimtais isejimais toli grazu nepavadinsi. Meciau ivairiausiu atspalviu gumas, keleta vartykliu ir keleta mepsu ir net vobleriuka eserio imitacija rapala prasibandziau - niekas nedomino margasoniu... vienoj vietoj neuzsibuvau stengiaus pazint bala todel is pradziu ejau pro praeinamas vietas o paskui pradejau eit pro nebepraeinamas... ir vis keitinejau masala pravedinaujau palei zoles pavirsium viduriu palei dugna zodziu atrodo isbandziau viska ir snipstas... beje kazkur apie 9val baiges isvis judesys visame tvenkinyje ziurint toks jausmas kad zuvis isvis neegzistuoja cia. Spiningeli meciau vienas pats buvo kiek apejau dar bent keturi ekipazai su dugninem ir pludinem kelis pasnekinau tai nekazka... panasu kad irg valgys kiausiniene. Na bet visumoj vistiek patiko nes is paziuros ten tikrai turi buti geru lydziu tik gal dar per anksti joms kaip tik turesiu poros savaiciu priverstine pauze nes reik isvykt darbo reikalais tai va kai grisiu rugsejo antroj pusej manau dar pabandysiu sita balute. Sekmes visiems zvejyboje!
Munishkiai jau geri 2 metai kaip ishvalyti :) sedi ten diedai tik butelius kilnoja.
Pociunuose panashu irgi tas pats, dar vienas kitas lydekiokas likes ;) bet seip net eseriukai mazhai jau bevaikhsto ;)
 #509561   vaitko
 22 Rgs 2013 18:21
kokonas rašė: Munishkiai jau geri 2 metai kaip ishvalyti :) sedi ten diedai tik butelius kilnoja.
Pociunuose panashu irgi tas pats, dar vienas kitas lydekiokas likes ;) bet seip net eseriukai mazhai jau bevaikhsto ;)
Gali buti... zodziu kolkas liudesys aplink kauna su tvenkinukais ir karjieriukais teks eit I pazinti artimesne su Nemunu nes ten zuvis niekada nesibaigs aisku ten ir knowhow kur kas rimtesnio reikes...
 #513926   vaitko
 10 Spa 2013 21:20
Stebint sito topico aktyvuma kelios mintys persas, arba aplink laikinaja sostine nelike vandens telkinuku su zuvim arba like tik tokie kur niekam negalima zinot nes isgaudys visa zuvi arba visi bbd ant telkinuku ir tvenkinuku nes turim abi didziausias upes pas save :) pasidalinkit rudeniniais laimikiais nestresuokit ;)
 #514002   zaltyzz
 11 Spa 2013 13:37
Yra tos zuvies aplink Kauna tvenkiniuose tik ispudingesniu dydziu nepapuola :grin: cia va paskutine pagauta Pociunuose, tiesa ten gerai kibo gerai pries dvi savaites dabar kazkaip silpniau kimba :)
Paveikslėlis
 #514301   zaltyzz
 13 Spa 2013 16:57
Turbut galima :) as pats ten praeita rudeni buvau gal keturis kartus, gaudziau nuo kranto, visos zukles buvo nesekmingos :grin: , bet viena vakara salia gaudes zvejys pagavo dvi. Siaip girdejas, kad pagauna, bet labai inoringas telkinys jame yra labai daug dugno perkritimu, turbut reik zinot ivairius povandeninius skardzius kuriuose laikosi lydekos :roll:
 #534355   zaltyzz
 05 Sau 2014 17:43
Na, reikia palaikyt mirštančią tema :) Gal kam nors bus įdomu, nežinau čia ar uždarinėjau, ar atidarinėjau sezoną :roll: . Pabūvojau Pociūnuose ir Krivėnuose didesnioji 2kg žvejojau nuo kranto :ruko
Paveikslėlis
Paveikslėlis
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė