Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #343365   bobas
 20 Vas 2012 10:25
Savaitgalį antrą kartą nesėkmingai bandžiau aplankyti Voškonyse esantį molio karjera. Pirmą kartą ten lakstė su motociklais, antrą jaunimėlis ir ne tik su lengvosiomis mašinomis... Praeitais metais, ten gražių ešerių pavykdavo pagauti.
 #343891   bobas
 22 Vas 2012 08:42
Buvau Drąseikiuose, savo vietų neturiu, tiesiog lipau ant ledo, gręžiau ir radau kelis imamus ešerius. Daugiausia priekrantėje.
 #362388   vyrgaz
 15 Bal 2012 19:02
:/braj; Šiandien su vakarykštės žvejybos jauko likučiais (apie 3ltr) nulėkiau prie Pociūnų tvenkinio..Susiradau vagą, ir per 4 val. žvejybos visą ištaškiau..Atstumas- apie 50m, vos pasiekiamas su Fox'u 42gr..Laimikis "kalba pats už save".. :) Kaip kirtimas taip žuvis..Nedidelė, bet smagu..Masalas- musės lerva+ pinka, arba 2 musės lervos, arba musės lerva+ 3-4 trūkliai..Labiausiai dirbo 1 derinys..Jaukas- traper feeder geltonas + traper feeder raudonas..Priedo į jauką pridėta pinkų ir musės lervų..
Su sąlyga, kad praėjusį savaitgalį pasiruošta vieta http://www.maps.lt/map/default.aspx?lan ... tops,zebra buvo užimta.. :twisted: ,žvejota čia, http://www.maps.lt/map/default.aspx?lan ... tops,zebra ... :(
 #365368   Sportininkas
 21 Bal 2012 16:04
xmindax rašė:Sveiki, nusiziurejau Muniskiu bala, noreciau paklaust ten zvejojanciu, kaip situacija spiningautojams, eina neblogu lydziu ir eseriu pagaut?

praeitais metais vasara buvau viena kart. nuo 6-6:30 kazkur iki saules kepinimo neiskentimo su spiningu krantais vaiksciojau tai 1 lydekioka 2-3kg kazkur is akies. seip ten tikrai geru yra man ta margasone susigunde ant salotinio guminuko si dryziukais sonuose. gerai rites stabdi isbande :D maciau velkiavo dar ten kazkas panasaus y vaikinuka is laidos "siandien kimba" ta su akinukais. nesu tikras bet galejo but ir jis. o jei ten buvo jis tai reiskia bande pagaut kazka :D o jei bande pagaut kazka yra kazkas ir be tos lydekos kuria pagavau. varyk lydeku ten :) eseriu nemaciau kai ten buvau
 #365455   xmindax
 21 Bal 2012 20:39
Kugelis rašė:
xmindax rašė:Sveiki, nusiziurejau Muniskiu bala, noreciau paklaust ten zvejojanciu, kaip situacija spiningautojams, eina neblogu lydziu ir eseriu pagaut?

praeitais metais vasara buvau viena kart. nuo 6-6:30 kazkur iki saules kepinimo neiskentimo su spiningu krantais vaiksciojau tai 1 lydekioka 2-3kg kazkur is akies. seip ten tikrai geru yra man ta margasone susigunde ant salotinio guminuko si dryziukais sonuose. gerai rites stabdi isbande :D maciau velkiavo dar ten kazkas panasaus y vaikinuka is laidos "siandien kimba" ta su akinukais. nesu tikras bet galejo but ir jis. o jei ten buvo jis tai reiskia bande pagaut kazka :D o jei bande pagaut kazka yra kazkas ir be tos lydekos kuria pagavau. varyk lydeku ten :) eseriu nemaciau kai ten buvau
Jau patikrinau, kibimu nebuvo, bet issiverciancia lydeka maciau. Vietinius zvejus pakalbinau irgi sake, kad lydeku yra ir neblogu
 #367897   Sportininkas
 28 Bal 2012 16:29
Kaip lampedziuose veiksmas? Eseriai/Lydziai.. sezono dar neatidariau :S siandien SauliusM padovanojo man LC vobleri + keleta reins gumu. Galvoju reikia nulekt is ankstaus ryto ir pabandyt atidaryt sezona siais metais jau 4 lydeku zukles be jokiu smulkesniu masalu nei relax guma ir jokio barkst nebuvo..
 #376719   Evuldis
 28 Geg 2012 22:58
Šiandien Lampėdyje su draugu buvom pametyt spiningo, tai draugas ištraukė dvi šaudykles, o trečia pabėgo :) Visos plaukioja toliau. Viną įdomumo dėlei pasvėrėm, tai buvo 350g, o kita dar mažesnė. O aš be kliovo:( Užkibo ant sidabrinės blizgės.

p.s. Šiandien žūklės parduotuvėje kalbėjau su žveju kažkokiu, tai sakė prieš pora savaičiu Lampėdyje elektrikus akmenimis apmėtė. Kaip tyčia buvo palikęs "dubelka" namie, tai sakė valtį būtų peršovęs.
 #378448   Artikas
 03 Bir 2012 16:10
Planuoju savaitgalį uošvį ištempt prie ežerioko kokokio Kaune ar šalia jo ramiai pasisedėt, alučio pagurkšnot viena kitą egzampliorių gal paiimt :) gal pasiūlyti ką galit? :)
 #379132   Sportininkas
 05 Bir 2012 16:39
nu ziurint ka gaudysit... seip jei su valtim tai siulyciau lampedzius pabandyt ten geru egzeplioriu yra tik reikia vietas zinot. muniskiu tvenkinys. kauno marios su donkem ant karosu/karsiu/sazanu..
 #379204   Dekanas
 05 Bir 2012 20:31
O kaip is tikro situacija su muniskiu tvenkiniu, kam jis priklauso? Galima ten "taip ateit ir gaudyt"? Gal reik pas kazka leidima isigyt? Jei kas zino pas ka butu malonu kad paviesintu :) Nes jokiu lenteliu nebuvo uzmatyta, o tik girdeta, kad jis "privatus" :)
 #379242   xmindax
 05 Bir 2012 22:05
But malonu jei kas patvirtintu ar paneigtu ar like gyvybingu lydeku Zatysciu karjere. Jau kokios 7 zvejybos visiskas 0, nors pavasari kaip minimum pora lydeku per zvejuba istraukdavau. Uzvakar ten buvau, buvo dar vienas spiningautojas, jis is vienos as is kitos puses metem ir abiem visiskas 0. Pasnekejau, daznai zvejojentis jis ten ir jam taip pat pries 2-3 savaites kibimai dingo, padarem isvada kad elektrikai pasidarbavo, nes dar anksciau esu mates kelias zuvis aukstyn pilvais, tarp ju 1 liedekaite.

Konkreciau sita bala http://maps.lt/map/default.aspx?lang=lt ... tops,zebra
 #379259   ssk
 05 Bir 2012 23:30
xmindax rašė:But malonu jei kas patvirtintu ar paneigtu ar like gyvybingu lydeku Zatysciu karjere. Jau kokios 7 zvejybos visiskas 0, nors pavasari kaip minimum pora lydeku per zvejuba istraukdavau. Uzvakar ten buvau, buvo dar vienas spiningautojas, jis is vienos as is kitos puses metem ir abiem visiskas 0. Pasnekejau, daznai zvejojentis jis ten ir jam taip pat pries 2-3 savaites kibimai dingo, padarem isvada kad elektrikai pasidarbavo, nes dar anksciau esu mates kelias zuvis aukstyn pilvais, tarp ju 1 liedekaite.

Konkreciau sita bala http://maps.lt/map/default.aspx?lang=lt ... tops,zebra
Man irgi nuliniai rezultatai būtent šitoje baloje.
 #380231   riciune69
 09 Bir 2012 11:49
xmindax rašė:But malonu jei kas patvirtintu ar paneigtu ar like gyvybingu lydeku Zatysciu karjere. Jau kokios 7 zvejybos visiskas 0, nors pavasari kaip minimum pora lydeku per zvejuba istraukdavau. Uzvakar ten buvau, buvo dar vienas spiningautojas, jis is vienos as is kitos puses metem ir abiem visiskas 0. Pasnekejau, daznai zvejojentis jis ten ir jam taip pat pries 2-3 savaites kibimai dingo, padarem isvada kad elektrikai pasidarbavo, nes dar anksciau esu mates kelias zuvis aukstyn pilvais, tarp ju 1 liedekaite.

Konkreciau sita bala http://maps.lt/map/default.aspx?lang=lt ... tops,zebra
Pries 2 savaites kaip tu sakai baigesi lydekos. :) gal uzejo kazkas joms? Arba kaip sakai elektriku darbas. Nes niekas ten ju nepagauna. Rytais ir vakarais bandom ir ant gyvos ir ant spiningo kartais,bet nieko. Su dugninem laukdami karosu tai matom,kad kazkas vaiko auksles,plotkutes,bet gal eseriai ar sapaliecas koksai.
 #381122   fozas
 13 Bir 2012 18:12
Masciau kur gerau.Ar i marias ar kur nors.Mariose jau ne kart buvau taigi vadinamai kur nors.Turiu leidima i Krivenu tvenkini.Praeitais metais ar veliau budavo visai nieko.Nieko per daug ir nesitikejau nors pavykdavo ir neblogai.Trys dugnines ir lopas pats kad signalizatorius buvau pasiemes.Sakau ramiai ant kranto pagulesiu.Tik snust jau pipt.Tik snust jau pipt.Na tas pipt patys suprantat ka reiskia.Isjungiau ir ramiai pasimegavau gamta.Keista girtis bet tai pirmas mano plotnas oooo.Siemet.Bet ka gali zinot vistie dar ten sugrysiu.
 #406743   kokonas
 16 Rgs 2012 22:10
Shiandiena aplankyti DRASEIKIAI. Pamacius 3 narus su vamzdeliais praejo noras ten spiningauti. Nulekiau iki POCIUNU tvenkinio. Antra savaitgali baronkos skyle,vieninteliu kibimu pasidzhiaugta, mazhas lydekiokas uzhkibo ir atsikabino palei valti. Daugiau visishkas kibiras.
Siemet niekur nekimba :(
 #406762   kokonas
 17 Rgs 2012 08:00
Visada zvejoju tik legaliais budais. Su tevuku viena, tinklo-elektromonteri,priesh tai parodes :-byta: kaip reikia zvejoti imetes esu i VYTINE Nemuno zemupyje. Ishlipes i kranta kelis kartus "ish darbo atleido" :-D bet nusiramino kai GA atvazhiavo ir ikisho i buda :)
Ash pagrinde spiningauju. Bet tokio sezono kad tiek tepagauti(zvejoju : pagavau - paleidau principu) dar nesu turejes. Chiuju reikes griebtis pludes ar dugninukes :)
Girdejau Kedainiuose bubliuose pagautas geras margashonis krokodilas? :) tik jauciu kad ir ishkeptas, nepaleistas atgal... :(
 #408133   zhemka
 20 Rgs 2012 15:49
Gal kas pastarosiomis dienomi žvejojo Draseikiuose, Vygiuose arba Molio karjere šalia Voškonių ? Planuojam savaitgalį paplaukiot, bet neišsirenkam kur. :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė