Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #252659   liorenas
 30 Sau 2011 21:22
Siandien aplankem viena pakaunes karjera...rezultatai ne ispudingi, bet sy bei ta rast galima... ;-) per diena keleta padoresniu eserioku radau...na ir zinoma smulkmes... :-D

Paveikslėlis
 #252958   saciokas
 01 Vas 2011 10:49
Siek tiek toliau uz kauno, bet, kad nekurt atskiros temos gal kas nors zino apie sita uztvanka, kokios nors naudingos informacijos. Ateinanti savaitgali bus varzybos tai bet kokia informacija butu labai naudinga. Aciu is anskto
 #254482   Edmis
 07 Vas 2011 15:58
saciokas rašė:Jo matyt kazkur busiu isejes :lol: :lol: ir nelabai grizes
va ant sitos
http://maps.lt/map/default.aspx?lang=lt ... s,zebra%20.
Labai negili uztvanka,bent jau man toks ispudis susidare spiningaujant.Maciau gaudant ant dugniniu vasara,sake karpiuku yra,bet cia pries kokius 5metus buvo.Pavasariais,ant upeliuko i ta uztvanka,burelis zveju pastoviai buna.Turetu buti baltos zuvies,bet kai pas mus tokios ziemos dabar,kazin ar neisdusta zuvis,jei negilus telkinys.
 #260925   edma4000
 01 Kov 2011 11:57
Sveiki. Gal kas gaude ziema Novaraistyje. Buvau nuvaziaves matosi kazkas ant ledo ejes, skyliu prigrezta. Idomu ar yra ten zuvies. Rudeni buvau atvaziaves pauksciu stebet tai maciau su spiningu gaude.
 #260942   sonca
 01 Kov 2011 12:39
Gaudo, ešerių pagauna. Bet Novaraistyje nuo balandžio pirmos iki lapkričio pirmos dienos lankymasis raiste yra draudžiamas išskyrus apžvalgos bokštą.
 #260956   Antas
 01 Kov 2011 13:16
Edmis rašė:
saciokas rašė:Jo matyt kazkur busiu isejes :lol: :lol: ir nelabai grizes
va ant sitos
http://maps.lt/map/default.aspx?lang=lt ... s,zebra%20.
Labai negili uztvanka,bent jau man toks ispudis susidare spiningaujant.Maciau gaudant ant dugniniu vasara,sake karpiuku yra,bet cia pries kokius 5metus buvo.Pavasariais,ant upeliuko i ta uztvanka,burelis zveju pastoviai buna.Turetu buti baltos zuvies,bet kai pas mus tokios ziemos dabar,kazin ar neisdusta zuvis,jei negilus telkinys.
gaudziau vasara su dugnine, kazkoks suds, girdejau is dedes, kad megiamas brakonieriu, ypac toliau nuo uztvankos link upelio.
beje uztvanka turi nuomotoja (issiaiskinau bepirkdamas prakeikto sakiu skyriaus mzd bilieteli ar is vietinio laikrascio) ir visai sakiu krastas suvalkai bet apsimyze gerai. parduoda bilietelius i tvenkinius, kad net salia tingi zenkla pastatyti koks cia tvenkinys ir kam priklauso, nesneku (nesneku apie valiuliu, privaziavimas yra, kas toks yra parasyta, kam priklauso - ponui dievui) apie masinu stovejimo vietas.
 #261013   zemaytis
 01 Kov 2011 15:50
Antas rašė:
Edmis rašė:
saciokas rašė:Jo matyt kazkur busiu isejes :lol: :lol: ir nelabai grizes
va ant sitos
http://maps.lt/map/default.aspx?lang=lt ... s,zebra%20.
Labai negili uztvanka,bent jau man toks ispudis susidare spiningaujant.Maciau gaudant ant dugniniu vasara,sake karpiuku yra,bet cia pries kokius 5metus buvo.Pavasariais,ant upeliuko i ta uztvanka,burelis zveju pastoviai buna.Turetu buti baltos zuvies,bet kai pas mus tokios ziemos dabar,kazin ar neisdusta zuvis,jei negilus telkinys.
gaudziau vasara su dugnine, kazkoks suds, girdejau is dedes, kad megiamas brakonieriu, ypac toliau nuo uztvankos link upelio.
beje uztvanka turi nuomotoja (issiaiskinau bepirkdamas prakeikto sakiu skyriaus mzd bilieteli ar is vietinio laikrascio) ir visai sakiu krastas suvalkai bet apsimyze gerai. parduoda bilietelius i tvenkinius, kad net salia tingi zenkla pastatyti koks cia tvenkinys ir kam priklauso, nesneku (nesneku apie valiuliu, privaziavimas yra, kas toks yra parasyta, kam priklauso - ponui dievui) apie masinu stovejimo vietas.
Jei nieko nepagavai, tai nepagavai. Nelabai gražu visokiais š... ir m... vadintis :stop-;
 #264396   vyrgaz
 13 Kov 2011 21:11
Gal kas pociūnų tvenkinio ledą mėginot? Kadais, prieš n metų, be tunto ešerių namo negryždavom a daba tikra bala pasdarė..Ar vagoj ar sėkliuj vien tik pūgžliai kapoja..Raik atviro vandenio laukti..
 #264402   liorenas
 13 Kov 2011 21:48
vyrgaz rašė:Gal kas pociūnų tvenkinio ledą mėginot? Kadais, prieš n metų, be tunto ešerių namo negryždavom a daba tikra bala pasdarė..Ar vagoj ar sėkliuj vien tik pūgžliai kapoja..Raik atviro vandenio laukti..
http://www.zvejotribuna.net/forumas/vie ... f=5&t=3022
Na va cia yra mano reportazelis is pociunu pries menesiuka gera... :roll: taip kad imanoma ten kazka pagaut, bet kaip sako kaip papulsi...viena diena gali but gerai, o kita - snipstas... :roll:
 #264408   vyrgaz
 13 Kov 2011 22:19
liorenas rašė: http://www.zvejotribuna.net/forumas/vie ... f=5&t=3022
Na va cia yra mano reportazelis is pociunu pries menesiuka gera... :roll: taip kad imanoma ten kazka pagaut, bet kaip sako kaip papulsi...viena diena gali but gerai, o kita - snipstas... :roll:
Na aš skaičiau tą reportažėlį, al net nepagalvojau kad ten apie tą balą kur nuo vaikystės meškerioju..Tada vadinasi aš visiškai nemoku žvejoti.. :e:e Ten tavo aprašyta antra žvejybos vieta prie tos ale poilsiavietės :shock: ?
 #264421   liorenas
 14 Kov 2011 07:59
Na jo, turbut apie ta pacia poilsiaviete kalbam...i desine nuo jos yra miskelis ir pries ja kitam krante miskelis...o i kaire nuo poilsiavietes ilanka... :-D galvoju gal jei nenutirps, bandysiu dar savaitgali ten...bet bus matyt kaip ledas atrodys... :-D
 #264459   vyrgaz
 14 Kov 2011 10:37
Na ten ledas dar neturėtų ištirpti- šeštadienį ant vagos (prie vigių tilto) buvo apie 30cm, o ties mišku apie 50 cm (per visą gražto sraigę), pakrantės biškį pašutę..Vakar mačiau, kad upelis jau gerokai patvinęs.. gali būt kad per savaitę vanduo pakils, pakels ledą, bus sudėtinga ant jo palipt..
 #272312   vyrgaz
 09 Bal 2011 22:59
Šiandien prie Pociūnų tvenkinio atsiradau 15:00..Dėl stipraus šiaurės vakarų krypties vėjo nusprendžiau žvejoti šioje vietoje: http://www.maps.lt/map/default.aspx?lan ... photo_2010
Prieš n metų čia anksti pavasarį buvau sugavęs keletą nemažų kuojų..To tikėjausi ir šį kartą..Pasiruošęs jauką surinkau 3,3 feederiuką su mono valu, prikimšau šėryklėlę, ant kabliuko 3 trūkliukus ir vieną dzykutį, švyst tolumon..Kibimo ilgai laukti nereikėjo- tik įtempiau valą žiūriu kad jau viršūnėlė kalatojasi, pakertų jaučiu anam gale kažką rimto, feederiukas ko ne parabole susilenkęs, ritelė nepriekaištingai dirba, traukiu neskubėdamas, nes pavadėlis tik 0,08, kartkartėmis sudirba stabdis..Ir pagaliau atsargiai krantan partraukiu kokiu 300 gr kuoją..Ogo :shock: , gera pradžia nuteikė optimistiškai- vėl užmetu į ta pačią vietą, valą užfiksuoju gumele, meškerę padedu ant stovelių, ruošiausi eit antrą feederiuką susirinkt, žiūr vėl galiukas birba- pakertu- jaučiu kad gale spurda žuveliokas, bet nebe tokis kaip pirmasis..Vėl metimas, valo itempimas ir vėl kibimas..Taip daviausi kokią valandą, kol nebeiškentęs nabekreipiau dėmesio į kibimus :liež-uvis ir susidėjau antrą feederiuką su pintuku..Kai abi meškerės buvo užmestos įsitikinau pinto valo privalumu- matėsi kiekvienas žuvelioko prisilietimas, net pats atsargiausias..Kartais, žiūrint į meškerę su mono valu, atrodė kad žuvelės nustojo maitintis ir jau reikėtų rinktis daigtus :stop-; , bet toji su pintuku rodė priešingai..Su pastarąja apturėjau daug tuščių pakirtimų pakol isicinkinau :ks> kada ir kokiu stiprumu reikia pakirsti..Vėliau kai po kibimo ant trumpojo feederiuko ten tolumoje įkirtau kažkokį kupstą žolių ir jame palikau visą sistemėlę '''bum , žvejojau tik viena meškeryčia.. Mane taip smagiai bemeškeriojantį ne kartą nupylė tumpalaikis lietus, syki net ledų dangus nepagailėjo [Sv{in , kelis kartus saulutė šykštų spindulėlį pro debesį parodė..Žvejybą baigiau 20:30, pertraukų tarp kibimų nebuvo, viršūnėlė suvirpėdavo kaskart užmetus ir įtempus valą, per tą laiką sunaudojau visą 750 gr. kuojinio "Traper" maišiuką, kiek kuojyčiu prigaudžiau neskaičiavau, atkabinęs visas iškart paleisdavau, turėjau fotiką pasiėmęs, bet padariau tik pirmosios kuojos foto (katros šiuo metu neturiu galimybės kompiuterin įkelti)..Smagiai praleidau šį šeštadienį, tik va, galėjo būti bent kokiais 10 laipsnių šilčiau :/braj; ..
 #272586   vyrgaz
 10 Bal 2011 21:44
Vieta ta pati, žvejybos laikas 14.00- 17.30. Oro temperatūra kiek aukštesnė, vėjas šiaurės vakarų, stipresnis nei vakar. Tradiciškai palikta kokie 5 kabliukai ir šėryklėlė ( vieno kabliuko ir šėryklėlės praradimo priežastis- užmetimo metu vėjo palenktos šalia augusio medžio šakos)..Pagauta apie 1 kg žuvies, visos paleistos (apie 19 kuojų ir vienas 220gr. karšiukas), jaukas "traper" kuojinis, masalas 3trūkliukai ir dzykutis..Bandžiau pinkas bet Pociūnų tvenkinio žuvys šių kirminiukų nepripažino..
 #273451   Antistatic
 13 Bal 2011 08:51
O kas darosi Pociunu tvenkinyje su plesrunais gal kas gaudo pastoviai .Idomu suzinot nes nebuves jau N metu nuo to laiko kai nuleido ta tvenkini ir isseme zuvis kibirais.
 #273468   vyrgaz
 13 Bal 2011 09:35
Pociūnų tvenkinio da gyvenime nuleidę nebuvo..Kai statė viabaltiką norėjo nuleist vandenio biski, bet neleido..Nuleistas buvo Pagynės tvenkinys, tas kur eina iškart už Pociūnų, vandenį ten pakėlė prieš porą metų. Praeitą vasarą mačiau gaujom apstoję tą vietą kur vanduo iš Pociūnų tvenkinio išbėga, lygtais su mikrikais ešerius traukė ir kibirais nešė namo suėst..Šią žiemą ten biski marmyškinom, tai nėjo atsiginti mažojo piršto didumo permatomų ešeriukų..Be to tas tvenkinys yra išnuomotas kažkokiam ūkininkui..
 #273476   Antistatic
 13 Bal 2011 09:44
vyrgaz rašė:Pociūnų tvenkinio da gyvenime nuleidę nebuvo..Kai statė viabaltiką norėjo nuleist vandenio biski, bet neleido..Nuleistas buvo Pagynės tvenkinys, tas kur eina iškart už Pociūnų, vandenį ten pakėlė prieš porą metų. Praeitą vasarą mačiau gaujom apstoję tą vietą kur vanduo iš Pociūnų tvenkinio išbėga, lygtais su mikrikais ešerius traukė ir kibirais nešė namo suėst..Šią žiemą ten biski marmyškinom, tai nėjo atsiginti mažojo piršto didumo permatomų ešeriukų..Be to tas tvenkinys yra išnuomotas kažkokiam ūkininkui..
tai kiba jau Spec.leidimu reikia i bala :lol:
 #273490   vyrgaz
 13 Bal 2011 10:06
Na nežinau..Jokios informacijos nėra..Kad išnuomotas tvenkinys yra man draugas sakė, jį išsinuomojo jo ale pusiau giminaitis..Bet žinodamas, kad te vanduo tik antri metai stovi, nė nežiūriu to pusėn, geriau Pociūnuose..
 #273678   Antistatic
 13 Bal 2011 17:19
vyrgaz rašė:Na nežinau..Jokios informacijos nėra..Kad išnuomotas tvenkinys yra man draugas sakė, jį išsinuomojo jo ale pusiau giminaitis..Bet žinodamas, kad te vanduo tik antri metai stovi, nė nežiūriu to pusėn, geriau Pociūnuose..
:roll: Gal tada apie Pociunu tvenkinuko plesrunus ka pasakysite nes gaudes esu ir ten tik apatineje baloje kaz kaip man daugiau kabindavosi dantytieji (nekalbu apie eseriukus) ;-)
 #277113   henri
 25 Bal 2011 09:49
vyrgaz rašė:Pociūnų tvenkinio da gyvenime nuleidę nebuvo..Kai statė viabaltiką norėjo nuleist vandenio biski, bet neleido..Nuleistas buvo Pagynės tvenkinys, tas kur eina iškart už Pociūnų, vandenį ten pakėlė prieš porą metų. Praeitą vasarą mačiau gaujom apstoję tą vietą kur vanduo iš Pociūnų tvenkinio išbėga, lygtais su mikrikais ešerius traukė ir kibirais nešė namo suėst..Šią žiemą ten biski marmyškinom, tai nėjo atsiginti mažojo piršto didumo permatomų ešeriukų..Be to tas tvenkinys yra išnuomotas kažkokiam ūkininkui..
''plot Pociunų tvenkinys neišnuomotas ūkininkui o išnuomotas Janušonių tv išnuomotas ir šis tv buvo nuleistas :ks> -h-
 #277342   vyrgaz
 26 Bal 2011 11:46
henri rašė:
vyrgaz rašė:..<..>..Nuleistas buvo Pagynės tvenkinys, tas kur eina iškart už Pociūnų, vandenį ten pakėlė prieš porą metų.<..>..Be to tas tvenkinys yra išnuomotas kažkokiam ūkininkui..
''plot Pociunų tvenkinys neišnuomotas ūkininkui o išnuomotas Janušonių tv išnuomotas ir šis tv buvo nuleistas :ks> -h-
Jei vietinių paklaustum kur yra Janušonių tvenkinys, tai tie gūžteltų pečiais ir atsakytų, kad tokio nežino..O vat jei užklaustum Pagynės tvenkinio, tai gautum tikslią info kur anas yr..
As buvau aprašęs šią vietą http://www.maps.lt/map/default.aspx?lan ... photo_2010, taigi čia kaip ir Pagynės (janušonių- jei tau taip aiškiau) tvenkinys..
 #279196   Dariovas
 04 Geg 2011 12:36
sveiki, gal zinote ar Vitepsko parke kur yra tvenkinukas galima zvejot? seniau kiek pamenu budavo zenklas kad negalima zvejot nes budavo amuru, o dabar amuru jau nebera kiek esu girdejes, ar verta ten bandyt pazvejot? buvau pora neblogu karosu pagaves ir lyna.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė