Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #311953   riciune69
 16 Spa 2011 20:02
Marius1 rašė:
riciune69 rašė:Gal kas buvot zatysiu karjere pamosikuoti su spiningu? Kaip plesrunai ten? Gal jau juda? Ketinu vaziuoti paziureti savaitgali tai nenoriu kad diena butu praleista veltui...
Jeigu tau žvejyboj diena veltui praleista, tai gal tu nežvejok :shock: , o grybauk pavyzdžiui :/braj;
O jeigu rimtai, tai po žvejybos parašyk kaip sekėsi, nes vis planuoju patikrint šį karjerą, bet vis kur kitur išvararau.
Riciune ar aplamai ten teke ką nors rimčiau pagaut, tarkim nuo kranto su spiningu :?:
Esu kažkada vasarą buvęs, tai tik vienas kitas sprindinis ešeriukas kabindavosi

Sveikas. :) na,as turejau omeny,kad visi cia vis ziuriu lydzius traukia,tai ir as noriu pagaut,tai nenoriu,kad visa diena mosikuot ir gautusi rezultatas 0. :) nors eseriuku ir tie gerai. :) na,o apie zatysiu karjera tai as ten daznai gaudau ir tik nuo kranto,nes valties neturiu. :( ziurint dar kuriam gaudysi ar ten kur zemsiurbe ar kitam. Kur zemsiurbe tai girdejau,kad ir starkiu pagauna...Praeitais metais kaimynas pagavo ten 6kg lydeka,o ir taip eina pagauti lydeku. :) yra ten graziu. Ir eseriu neblogu yra. :) cia atsizvelgiant i spiningautojus. o taip ten yra ir karosu,karsiu stambiu ir karpiu. Praeitais metais prie mano akiu istrauke 14kg parsiuka...
 #311973   vyrgaz
 16 Spa 2011 20:33
riciune69 rašė:Sveikas. :) na,as turejau omeny,kad visi cia vis ziuriu lydzius traukia,tai ir as noriu pagaut,tai nenoriu,kad visa diena mosikuot ir gautusi rezultatas 0. :) nors eseriuku ir tie gerai. :) na,o apie zatysiu karjera tai as ten daznai gaudau ir tik nuo kranto,nes valties neturiu. :( ziurint dar kuriam gaudysi ar ten kur zemsiurbe ar kitam. Kur zemsiurbe tai girdejau,kad ir starkiu pagauna...Praeitais metais kaimynas pagavo ten 6kg lydeka,o ir taip eina pagauti lydeku. :) yra ten graziu. Ir eseriu neblogu yra. :) cia atsizvelgiant i spiningautojus. o taip ten yra ir karosu,karsiu stambiu ir karpiu. Praeitais metais prie mano akiu istrauke 14kg parsiuka...
O zatyšiuose tai kuriam karjere tokių žuvų yra? Žvejot dar neteko ten, bet neatmesčiau galimybės ten kitamet apsilankyt..Kaip ten su leidimais reikalai?
 #312083   Marius1
 17 Spa 2011 15:20
riciune69 rašė:
Marius1 rašė:
riciune69 rašė:Gal kas buvot zatysiu karjere pamosikuoti su spiningu? Kaip plesrunai ten? Gal jau juda? Ketinu vaziuoti paziureti savaitgali tai nenoriu kad diena butu praleista veltui...
Jeigu tau žvejyboj diena veltui praleista, tai gal tu nežvejok :shock: , o grybauk pavyzdžiui :/braj;
O jeigu rimtai, tai po žvejybos parašyk kaip sekėsi, nes vis planuoju patikrint šį karjerą, bet vis kur kitur išvararau.
Riciune ar aplamai ten teke ką nors rimčiau pagaut, tarkim nuo kranto su spiningu :?:
Esu kažkada vasarą buvęs, tai tik vienas kitas sprindinis ešeriukas kabindavosi

Sveikas. :) na,as turejau omeny,kad visi cia vis ziuriu lydzius traukia,tai ir as noriu pagaut,tai nenoriu,kad visa diena mosikuot ir gautusi rezultatas 0. :) nors eseriuku ir tie gerai. :) na,o apie zatysiu karjera tai as ten daznai gaudau ir tik nuo kranto,nes valties neturiu. :( ziurint dar kuriam gaudysi ar ten kur zemsiurbe ar kitam. Kur zemsiurbe tai girdejau,kad ir starkiu pagauna...Praeitais metais kaimynas pagavo ten 6kg lydeka,o ir taip eina pagauti lydeku. :) yra ten graziu. Ir eseriu neblogu yra. :) cia atsizvelgiant i spiningautojus. o taip ten yra ir karosu,karsiu stambiu ir karpiu. Praeitais metais prie mano akiu istrauke 14kg parsiuka...
Kuriam čia stambių lydokų ir ašarių papuola :?: Tam kur senasis, didysis, kur sala yra, ar tuose mažesniuose?
 #312084   Marius1
 17 Spa 2011 15:22
Vyrgaz, įtariu ten jokių leidimų nereikia, nes karjeras priklauso UAB, o jiems tai poch... ant tų leidimų :-D
Bent jau Drąseikiuose, drąsiai taip žvejoju ;-var-var.
 #312133   riciune69
 17 Spa 2011 18:41
Del leidimu tai nezinau... As tai zvejoju su paprastu leidimu,bet,kad gamtosauga ten tikrintu tai dar neteko matyti. :D na,o eseriu su lydziais daugiaisiai pasitaiko tam kur beveik vidury yra tokia sala,jinai nesimato,bet ten gylis kokia 20-50cm. :) na,kai busiu prie karjero tai galesiu nufotkint kuriam jei kam reikia.
 #312154   vyrgaz
 17 Spa 2011 19:39
riciune69 rašė:Del leidimu tai nezinau... As tai zvejoju su paprastu leidimu,bet,kad gamtosauga ten tikrintu tai dar neteko matyti. :D na,o eseriu su lydziais daugiaisiai pasitaiko tam kur beveik vidury yra tokia sala,jinai nesimato,bet ten gylis kokia 20-50cm. :) na,kai busiu prie karjero tai galesiu nufotkint kuriam jei kam reikia.
Kuriame:
http://www.maps.lt/map/default.aspx?lan ... tops,zebra

http://www.maps.lt/map/default.aspx?lan ... tops,zebra

Prie pirmojo prieš kelis metus teko būti, elektros liniją valėm..Tai tuos, kur vanduo šviesesnis dar kasė, ir turbūt dabar tebekasa..Žuvies tam tamsesniąjam turėtų būti..
 #312180   riciune69
 17 Spa 2011 20:18
vyrgaz rašė:
riciune69 rašė:Del leidimu tai nezinau... As tai zvejoju su paprastu leidimu,bet,kad gamtosauga ten tikrintu tai dar neteko matyti. :D na,o eseriu su lydziais daugiaisiai pasitaiko tam kur beveik vidury yra tokia sala,jinai nesimato,bet ten gylis kokia 20-50cm. :) na,kai busiu prie karjero tai galesiu nufotkint kuriam jei kam reikia.
Kuriame:
http://www.maps.lt/map/default.aspx?lan ... tops,zebra

http://www.maps.lt/map/default.aspx?lan ... tops,zebra

Prie pirmojo prieš kelis metus teko būti, elektros liniją valėm..Tai tuos, kur vanduo šviesesnis dar kasė, ir turbūt dabar tebekasa..Žuvies tam tamsesniąjam turėtų būti..

Tas kur antra nuoroda. :)
 #312204   Marius1
 17 Spa 2011 21:26
riciune69 rašė:...bet,kad gamtosauga ten tikrintu tai dar neteko matyti...
Mane paskutinį kartą gamtosauga tikrino prieš 14 metų, o žvejoju gan dažnai, tokiuose vietose kaip nemunas, neris, kauno marios.
Gaila, bet dėl to lietuvoj ir klesti brokonieriai :e:e
 #312459   welniookas
 18 Spa 2011 20:50
buvau sekmadieni spiningaut draseikiu karjere is ryto su valtim tai rezultatai tikrai nustebino sustojau tokioj neblogoj vietoj tai pagavau 2,4kg,1,6kg,ir 4 po puse kilo.paskuj gryzdamas i kranta velkiavau tai dar uzkabinau 2,1lydeka.
 #312556   Marius1
 19 Spa 2011 13:57
welniookas rašė:buvau sekmadieni spiningaut draseikiu karjere is ryto su valtim tai rezultatai tikrai nustebino sustojau tokioj neblogoj vietoj tai pagavau 2,4kg,1,6kg,ir 4 po puse kilo.paskuj gryzdamas i kranta velkiavau tai dar uzkabinau 2,1lydeka.
Kokiam panašiai gylyje įkabinai stambiąsias? Dažnai ten spiningauju, bet nuo kranto pagrindas 0,5kg silkutės, tiesa esu pagavęs vieną kitą ir neblogą
P.S Ant ko pagavai stambiąsias, žinoma jei nepaslaptis :?:
 #312674   welniookas
 19 Spa 2011 20:48
Tikslaus tau gylio nepasakysiu bet gal but apie 4m gal 3 su puse. 2,4 KG pagawau ant voblerio osko nerencio i 5m gyli atrodo mazdaug kaip auksle 1,6kg pagawau ant vartykles 24g spalva sidabrines o 2,1kg pagawau ant RAPALA Jointed voblerio spalvos baltas su raudona galva (tiesa su juo ir pradejau zvejyba bet is pradziu niekas neime.)
 #315483   ropke3000
 30 Spa 2011 18:18
vakar draseikiu karjere ant guminuko 12 eseriu pagavau nuo 100 iki 500gr. sunus su vobleriu lideka 2.40 kg pagavo as 3 lydekas po 900gr ir viena 3kg. ant zifso starki 3 kg palupau. tai tai zjbs denele buvo.
 #315485   giedriukas25
 30 Spa 2011 18:27
Siandien as su draugais zvejojom ant gyvu zuveliu lydekas sargenu karjere tai as pagawau per 2val 8lydekas po kila ir wiena gal 500g draugas pagawo 4 lydekas po kila kazkur.kai warem i zveju parduotuve tai nusipirkom biski per dideliu karosu tai kai griebe 300g kazkur lydekiukai tai pazeidzia tuos karosiukus tai del to biski blogai.bet wisiem patariu kas tam karjere nezwejoje tai butianai pazvejokit tikrai nenusiminsit.
 #315710   Marius1
 01 Lap 2011 16:43
ropke3000 rašė:vakar draseikiu karjere ant guminuko 12 eseriu pagavau nuo 100 iki 500gr. sunus su vobleriu lideka 2.40 kg pagavo as 3 lydekas po 900gr ir viena 3kg. ant zifso starki 3 kg palupau. tai tai zjbs denele buvo.
Čia kuriam karjere? Soduose, ar didžiąjam senąjam?
 #315925   giedriukas25
 02 Lap 2011 17:48
Labai nustebau ir net nepatikejau kad ropke3000 pagawo starki 3kg nes net negalwojau kad ten starkiu yra.bet pasiridodo ne vienas ropke pagauna ten starkiu mano draugas vakar su waltim isplaukes pagavo 3 starkius ir visi sake apie kila.o pagawo juos tai tam paciam didziausiam.
 #317163   giedriukas25
 06 Lap 2011 15:42
Kiek girdejau tai ten gyvena toks staska tai jis kartais ir izuvina visokiu zuvu.....
 #317167   Marius1
 06 Lap 2011 16:09
giedriukas25 rašė:Kiek girdejau tai ten gyvena toks staska tai jis kartais ir izuvina visokiu zuvu.....
O kažkoks balvonas tinklus stato prie pagr. pliažo ( velkiaujant įkabinęs buvau, tai biški peiliuku pasidarbavau :-ug )
 #320809   tidass
 18 Lap 2011 12:33
papasakokit apie strevos uztvankeles, i kuria geriau butu lekt zvejoti, domina karpiai, samai, girdejau kad ten tokiu nemazai yra :)
 #320853   Lydekiokas
 18 Lap 2011 15:33
tidass rašė:papasakokit apie strevos uztvankeles, i kuria geriau butu lekt zvejoti, domina karpiai, samai, girdejau kad ten tokiu nemazai yra :)
Jei ta kur kaisiadoriu rajone ir netoli davainoniu, tai galiu pasakyti kad joje žuvies yra ir grazios.Ten yra pati uztvaka ir buvusio karjero tvenkinukas kuris jungiasi su užtvanka strėvos užtvankoje.Ten yra gylio ir zuvis ten laikosi tiesa reikia butinai valties '''bum Bet siaip daug kas gaudo lydekas ten jų daug pats esu pagaves pora rimtesniu,o apie samus ir karpius nieko negaliu pasakyti 'viarkt Bet siaip patariu tikrai ten važiuot žvejot.Žiema mano tečio draugas ten važiuoja žvejot,tai pagauna gant didelių ešerių, kuojų ir t.t ;-var-var. Tad žiema būtinai reiks nuvažiuot ten. ;uolrait
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė