Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #408293   kokonas
 20 Rgs 2012 23:56
zhemka rašė:Gal kas pastarosiomis dienomi žvejojo Draseikiuose, Vygiuose arba Molio karjere šalia Voškonių ? Planuojam savaitgalį paplaukiot, bet neišsirenkam kur. :)
Vygiuose tuscia jau keleta zvejybu nieko gero. Draseikiuose narai laksto su vamzdeliais. Baltos zuvies gal ir pagausi bet rainiuku nemanau :neutral:
 #414981   zaltyzz
 16 Spa 2012 07:34
Sis tvenkinys liaudiskai vadinamas "molynu" , buves molio karjeras. As asmeniskai nelabai megstu jame zvejoti, nes daugelyje nuo kranto labai mazas gylis, tad patogiau butu su valtele. Siaip jame yra nemazai lydeku.
 #415627   zhemka
 17 Spa 2012 22:27
Kur yra molynas aš puikiai žinau. ;) Paspausk dar kart ant nuorodos ir ten raudonu burbuliuku pažymėta bala- apie ją kalba eina. :) Molynas mano žiniomis labai nualintas tinklininkų vietinių. :)
 #422713   ssk
 14 Lap 2012 21:52
Sugalvojau šiandien prieš darbą prasieiti su spiningu Zatyšių karjero pakrante, daug laiko neturėjau tai ir laimikio jokio. Kas nustebino tai pakrantėje besimėtantys tinklai. Negi brakušom taip riesta, kad net tokioj š. skylėj reikia tinklus statyti? Nors privačioj kūdroj MŽT negalioja tai gal ir daro ką nori.
-:kiwl
 #465562   AndriusG
 09 Bal 2013 19:24
kobriuxas rašė:Sveiki :/braj;
Kaip ledas aplink Kauna? Gal jau greitu laiku bus galima atidaryti atviro vandens sezona?
nevezis neris atviri, ezeriukai tvenkinukai ir marios dar teks palaukt.. :ruko
 #467332   vyrgaz
 15 Bal 2013 10:33
Tvenkiniai jau bus be ledo..Prie Pociūnų tvenkinio buvau nuvažiavęs vakar pažiūrėt, tai ledas jau pakeltas, properšų daug..Per savaitę perteklinis vanduo nubėgs, ir su fyderiuku ar plūdinuke jau bus kur užmest..
 #468941   kobriuxas
 19 Bal 2013 08:39
Sportininkas rašė:Pro lampedzius gal kas vaziavo? kaip ledas ? istirpes jau gal? kaip vandens lygis? nekantrauju zvejot..
Vanduo pakile laaaabai daug. Ledas jau sueizejes priekrantes atitirpusios (placiau parasysiu sendien i vakara)
Prikabinti failai
IMG_0408.JPG
IMG_0408.JPG (65.57 KiB) Peržiūrėta 7800 kartus(ų)
IMG_0410.JPG
 #470098   kobriuxas
 22 Bal 2013 08:20
O tai kur tu Lampedziuose kuoju radai? Buvau nulekes sestadieni, tai istvine baisingai. Bandziau su feederiuku ir pludele ir '''bum
Kita savaitgali manau jau bus galima laisviau pakrantem vaikscioti.
 #470401   Daugirdas
 22 Bal 2013 21:08
kobriuxas rašė:O tai kur tu Lampedziuose kuoju radai? Buvau nulekes sestadieni, tai istvine baisingai. Bandziau su feederiuku ir pludele ir '''bum
Kita savaitgali manau jau bus galima laisviau pakrantem vaikscioti.
Va būtent kad su fyderiuku ner ka veikt. Vanduo pakilęs smarkiai, tai gaudžiau vos keli metrai nuo kranto su plūdinuke, kur apsemti krūmai, žolių kuokštai ir (bent mano manymu) ramus vanuo kur neužpūtė vėjas ir įšilęs vanduo. Beje pasirinkom pavėjinį krantą. Per pusvalanduką iškraptėm 5 kuojas (nuo 200 iki ~350g). Masalas - trūklio ir dziko sumuštinis. Šiaip jau plūdine į rankas imu retai, bet kadangi su spinu nebuvo ką veikt, teko palaikyti kompaniją tėvukui. Jis jau ilgą laiką Lampėdžiuse gaudo, tai vieteles atsirinkęs. Tiesa, iki gertiausių pavasarinių kuojų vietų be valties :/nek
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė