Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #95712   hamis
 06 Vas 2009 10:02
nzn gal kas bandet laime. as anksciau daznai vaziuodavau, bet dbr pamirsau, nes nebeimanoma pagauti nuo kranto nieko. karpu labai daug, tik pagauti besansu (bent man) senis tok vasara per tris paras pagavo du. viena 12, kita 9. anksciau ten starkus veisdavo, bet kazkaip neprigijo tai ir liko ten pavieniu. lydeku is valtikiu pagauna. raudziu daug, aseriu.
vasara pasivaiksciojus pakrantem toliau nuo plezo is jeruzales kitos puses matosi kaip sildosi karpiu buriai. pavasari ir vasara zadu okupuoti su visais savo rakandais. meginsiu karpi pagauti ir kokia didele lydeku :cool:

vieta sumaisiau, tai jei nesunku perkelkit i kiti telkiniai :roll:

 #133552   Trinx
 11 Rgp 2009 16:06
ten sekmingai pagauna karpius, lydeku yra apmazeje, veisiami atrodo upetakiai, kur pastate ta poilsine. vietiniai ar seip psichiniai ligoniai megsta pasitelkti nemazus skrituliu kiekius, kad apmazintu lydeku kieki. starkiu pagauna, ir neblogu.

 #133554   hamis
 11 Rgp 2009 16:19
upetakius neveisia
upetakius veisiasi tik viesbutis savo reikmems. ten mano draugo mamos yra. buvom nuvaziave paziureti. tai yra imerkti tokie rezervuarai kuriuose ir yra tie upetakiai. pastoviai seriami ir t.t. dar prudai kur aplinkui sena ir nauja laigebu yra iskasti ten irgi veis.
o paciam tvenkinyje zuvies ziauriai sumazeje, nes su elektra viska nudauze ir su tinklais nutrauke. zodziu dbr gali raudyciu pagaudyti nebent ir gal netycia dar koki karpi kas rimtai gaudo gali sumedzioti. siaip neverta ten vaziuoti dbr isvis.
 #196520   Papas
 15 Geg 2010 06:31
Uzvakar buvau su valtele , a ne kriukt, pasnekejau su keliais vietiniais kurie raudeles katinam gaude, tai porino kad viskas beveik isemta, ishmusta elektra, tuos pacius Sazanus isnaikine yra,nebesisildo vakarais bureliai ju jau :cry:
 #196574   hamis
 15 Geg 2010 16:35
vakar laigebu buvau. ta pati girdejau :cry: maciau kelis spinigautojus ir kazkoki zmogu valtike uzsidejes ant masinos pajudejo lauk is ten :-D sake ten mentai su tais semejais i viena delna plaka, tai ten kaip ir nebeapsimoka vaziuoti.
 #196584   Papas
 15 Geg 2010 19:56
Na vienos rusies zuvies gan dag like, vasaros gale su mikriku te kaifas :cool:
Reiks vaziuot pas Algiuka i Ramucius, nors ynoringa bala, bet dar zuvies yra , tik niekaip neperkandu te karpecu :-ug
 #200445   Zafas
 27 Geg 2010 17:33
Nebloga uztvanka, o starku patikekit buna, esu mates kitoj pusej kur isteka i upeliuka, pro ta skyle an dugno gulejo gal metro gylyje 3 starkai , vienas tikrai kokiu 6-7 kg , ir eseriu esu ten pagaves virs puses kilogramo ne viena ,i starkams kisau viska po nosim negriebia :) poto sustim turbut pasileido zemyn... beto yra veziu neblogu tikrai :) eserius geriausia gaudyt gyva zuvele an pludines kur tos polsiavietes tai kitoj puse, prie siurblines kaskokios.. iskart sone.. kiek mailiaus turesi tiek eseriu bus, uzmesi toliau , didesnis eserys :) tik turi buti sauleta :) o karpiu yra , tik reik sertis ir sedet kantriai... arciau pradzios uztvankos lakai toki yra ir miskelis prasideda, ten va reik daboti :) pagautas toj vietoj ne vienas milzinas...
 #202366   Zafas
 07 Bir 2010 18:22
Papas rašė:Pries kiek metu taip buva :lol:

Visai neseniai, nemanau kad ten taip greit viskas keicias.. esu girdejas tik apie brakonierius :) kad bisis ten budavo anu kol nieks neziuredavo
 #293658   hamis
 12 Lie 2011 14:01
man atrodo, kad zluges reikalas. laime aisku gali meginti. atrodo, kad dabar laigebu issinuomavo ta uztvanka, pagal viska turi zuvinti.
 #298724   hamis
 14 Rgp 2011 21:00
gal konkreciau? buvo zuvies ir daug. daug metu smauge vietiniai brakusos, mentai ir kito plauko veikejai. dbr kiek teko bandyti ir girdeti totalus sudas.
 #301467   toxpat
 30 Rgp 2011 12:41
Buvau toj uztvankoj si sekmadieni... Dviese spiningavom is valties. Galiu pasigirti istraukiau lydeka 3.4 kg ''plot
taciau daugiau nieko.

Kiti zvejai gaude nuo kranto dugnine starkius ant zuvies gabaliuku bet kad pagautu nemaciau.

Taciau tikrai kas nuvyle tai kad zmones sugeba zvejoti su 21 vnt skrituliu. tai is kur ten tos zuvies gali buti....

Man si karta pasiseke bet daugiau ten nevaziuosius. Tai tiek ;-)
 #301949   hamis
 31 Rgp 2011 19:22
starkius gaude, nes kazkada juos ten bande veisti, izuvino. bet ten dar vietas geras reikia pasirinkti, nes kelmynas juodas. plius jauciu jau tie starkiai n metu ismire, isgaudyti, pasmaugti, arba krokodilo dydzio :D
 #499889   Atletas
 12 Rgp 2013 12:19
gryzes atostogu nulekiau paziureti kas gero naumiescio uztvankoje,nustebino kad zveju tikrai nemazai ir dauguma su valtimis,kaip tik pro mus praplauke valtis velkavo du bicai tai prie akiu uzkibo pusantro kilo lydekaite bet kiek girdejau tai ju buvo vienintele pagauta lydekike.
 #500523   rusla02
 14 Rgp 2013 20:01
Kiek teko iš nuogirdu girdet, kad ten tipo buvo pries kelias geras savaites sujudejimas. O juk to ir užtenka, kad kolhozas sugužetu :grin:
 #534491   arvyydoske
 05 Sau 2014 23:21
sveiki. Nu cia zmoniu komentaru pasiskaites tikrai gali pagalvot kad cia apie bergzdzia pruda kalbama. Bet situacija bent jau man yra zinoma kiek kitaip. Visada kai grystu i kaima pas tevus nulekiu su spinu pasivaikscioti ir visada pavyksta pagauti lydekaiciu. Ne pacios didziausios nuo 1 kg iki 3 bet smagu. Eseriai ten irgi pasiute ant blizges JURA lupau kaip reikalas. Kalbant apie masalus tai siemet labai LT blizges pasiteisino. p.s. Jai valtininkai turetu daugiau pagarbos siam telkiniui butu malonu kad neapstatytu visu pakranciu skrituliais.
 #534783   rusla02
 07 Sau 2014 11:59
Kur čia girdejau, kad srutu ar ko ten padave i užtvanka. Ne per seniausiai per TV3 rodė.
Nors nera ko stebetis, šilutes versliukas megsta tai daryt :-ug.
 #655191   valdukas114
 25 Vas 2016 18:27
Sveiki, noreciau as pabandyt karpiu pazvejot Naumiescio uztvankoje, gal kas zinot kokia ten situacija ir kur ju ten ieskoto. Daug maz kas zinot kokioje vietoje ten butu galima ju paieskoti, uztvankos pradzioje, viduri, kokioje puseje.
 #655891   hamis
 02 Kov 2016 09:48
Man rodos užtvanka išnuomuota buvo, bent tris metus atgal. Gal dabar pasikeitė, bet dėl leidimų ten pasidomėti reikia, gal vis dar buvęs "Leigebu" turi teisę išsipirkęs. Kiek ankščiau ten būdavau tai matydavau dažnai būrius besišildančius prie netoli senojo viešbučio pastato, kur iškart už jo miškelis yra, iš kitos pusės ten būdavo gal populiarios stovyklautojų vietos. Tik ten dugnas nekoks. Bet yra tekę matyti ir didelių būrių karpių. Nors dabar gal jau viską išsėmė ir su elektra išdaužė, bet nebandysi nesužinosi.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė