Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #477431   pensininkas
 14 Geg 2013 12:14
yra misrus telkiniai, kuriuose ir lydziaku, ir eseriecu yra. kai gaudai karasikus ar karpiecus, matai, kad slankioja visokiausi su spiningais, bet vis nepamatai, ar ka pagauna, nes per karpiu kibima vos speji suktis :cool:
 #477432   Vegys
 14 Geg 2013 12:15
Kartą esu buvęs su spiningu, bet jau seniai. Lydekų buvo daug, visos mažos ir paleist nebūdavo galima. 5 vnt svėrė šiek tiek virš kilo :(
Pernai berods su spiningistais kalbėjau, sakė kimba stambokos, po 3 kg.
 #477480   Vegys
 14 Geg 2013 14:34
Su tokiu tikslu (patestuot) ir važiavau tada. Domino poperis+dzerkas (slider). Kadangi ant jų nesugavau, tai dulka jie pas mane dėžutėje, nes ant kitų masalų kibimų daug.
 #481641   an2riuxa
 27 Geg 2013 19:48
Buvom sekmadieni arnionyse karosu palupti. Po lietingo sestadienio oras pasirode gal ir visai nieko bus. Atvaziavom gal 5.30 ir jau eile prie slagbaumo... Zveju tikrai nemazai buvo, atstovejom eilej gal 15min na ir vaziuojam, o keliukas po lietaus tai truksta zodziu- masina visa meslina buvo ,kelis kartus vos nepastrigom , pora kartu dugnu kabinom ,na zodziu... Kadangi zveju daug ,reiskias vietu mazai bus ir akurat tenka grustis i pati ezero gala prie pravalo, ten siokia tokia vietike randam, talpinames dviese po 2 meskeres. Zvejyba gadina didelis vejas, bangos tikrai dideles beveik kaip juroj, signalizatoriai tik pypsi ir tenka juos atjungti , kibimas matomas tik tada kai bezdzione prisispaudzia prie koto :roll: taip pagaudem iki kokios 12h ,poto nusprendem nuvaziuot iki parduotuves , papietauti ir pns. Kiek snekejom su zvejais tai kas gaude dugninem pagavo mazdaug po kokius 5-7kg sake ,kad siandien nekoks kibimas, buvo ir tokiu kas tik po keleta karosu isprase. Link pietu jau daugmaz visi pradejo skirstytis ,mes nutarem pabandyt ezero pradzioj ,nes ten ne tokios dideles bangos.. Pasidarem vieta(teko apie 40min valytis sakas ir meldus prie kranto) na ir pradejom zvejot ,metimus darem tolimus apie 80m kazkur. Tai paskaiciavau ,kad gaunasi kas 15-20min po karoso kibima :)))) Per abu pagavom apie 15kg karosu ir 4karpiukus(visi iki 1kg). Zacepu ten tikrai daug ,per diena perisom gal kokiu 30-40kabliuku + mirtinu zacepu buvo ,kad su viskuo nutrauki... Zodziu galetu bent jau prasivalyti tvenkini ir vietu padaryti, si sezona daugiau nebevaziuosim ten. Beje zuvys pas juos serga raudoniuke ,nesugalvokit ju isileisti pas save i tvenkini ar kur kitur....
 #481942   an2riuxa
 28 Geg 2013 14:02
pries keleta metu skaitinejau ,kai sia liga buvo mano tvenkinio zuvys uzsikretusios, tai tikslios nuorodos nerasiu dabar.. Kiek atsimenu daugiausia informacijos radau rusu forumuose apie tvenkininkyste. Siaip apie liga butu pastebejimai tokie, kad pozymiai yra raudonos spalvos demes ant zuvies kuno, ant ziaunu, peleku ,zvynu ir pns. daznai zaizdos atsiveria iki pat mesos. Kitas pozymis kraujuojantys pelekai. Persirgusios ir pasveikusios zuvys tampa atsparios ligais, nepasveikusios dazniausiai pavasari zuna. Gydyti yra keletas preparatu dedant i maista zuvims, Lietuvoje siu preparatu niekas neparduoda, pirkau baltarusijoje. Nuo sio ligos krito apie 15-20proc zuvies pas mane ir siaip zuvies estetinis vaizdas labai prastas ,kai serga.
 #483346   martiz-zz
 02 Bir 2013 16:53
gal kas isduos koki ezeriuka,tvenkinuka,karjeriuka ar dar kokia bala kur butu imanoma krantais braidyti ar kur daug liepteliu? :) dar neblogai, kad kokia lydeka butu bet nebutina :-D :-D nesugalvoju kur plesrunu su muse nuvazuot pabaidyt neilgam :roll:
 #483371   Dusia
 02 Bir 2013 18:45
Nieko gero ten,tilteliu nera ir pabraidyt nelabai iseis... gyvenu ne per toliausiai,kiek plaukiojau, tik kelios lydekaites papuole. Nors gal zvejot nebemoku :roll:
 #484506   martiz-zz
 05 Bir 2013 17:26
jo, buvau nuvares paziuret, isties mano reikalui, nepati tinkamiausia bala nuo kranto :-D buvau dar prie rieses ezero paziuret, tai ten visai '''bum visi lieptai su vartais ir spynom, ar tai teiseta? :e:e
 #484581   Kairys
 05 Bir 2013 21:39
martiz-zz rašė:gal kas isduos koki ezeriuka,tvenkinuka,karjeriuka ar dar kokia bala kur butu imanoma krantais braidyti ar kur daug liepteliu? :) dar neblogai, kad kokia lydeka butu bet nebutina :-D :roll:
Tai gal Balžį pabandyk, nors tikriausiai bandei? :roll: Kai kur nuo kranto galima pamėtyt, ir tiltelių nemažai yra. Tik, aišku, jie gali būti nugulti poilsiaujančių. ;-)
 #484807   gerulis19
 06 Bir 2013 20:59
sveiki gal kam teko arvydu tvenkuniuose artimiausiu metu zvejoti?
nes turiu kuponus tenai gaudyti...bet nei karto nebuvau ten.tai kokiuose tvenkiniuose tenai galima karpiu pamegint pagaut?
ar kokia kita zuvi tenai labiau apsimoka vaziuot gaudyt?pvz...karosai....ar lydekas
 #484923   an2riuxa
 07 Bir 2013 08:31
gerulis19 rašė:sveiki gal kam teko arvydu tvenkuniuose artimiausiu metu zvejoti?
nes turiu kuponus tenai gaudyti...bet nei karto nebuvau ten.tai kokiuose tvenkiniuose tenai galima karpiu pamegint pagaut?
ar kokia kita zuvi tenai labiau apsimoka vaziuot gaudyt?pvz...karosai....ar lydekas
Siaip ten geriausia bandyti ant to didelio tvenkinio ,nei ant to mazesnio. Lydekaiciu yra ,taciau ju dydis nedziugina :) pasimk karmuskes ir gaudyk karpecus. Kibima ten daznai itakoja oro salygos, triuksmo lygis prie tvenkinio.
 #494968   Vegys
 21 Lie 2013 18:01
Su dukra aplankėm Valinsko tvenkinius. Atvažiavom ~ 11:30, prabuvom iki 16:30. Šiaip smagu buvo žiūrėt, kaip 7 metų dukra 3 kg karpį traukia :) Ji viso 3 vnt sugavo (kiti ~ 1 kg), aš gal 7-8 vnt (dydis 1-1.5, max 2 kg). Žuvų vnt. skirtumas spėju dėl to, kad aš gaudydamas karpine meškere užmesdavau toliau nei liaunu feederiuku, Lijo lietus, kartais peršlapę buvom, ale po to atsiradęs vėjelis išdžiovindavo.
Tik išvažiuojant šiek tiek nuotaika subjuro. Dukros karpis svėrė 3.025 kg. O nuo 3 kg už 1 kg reik mokėt 15 lt, o ne 10 lt, kaip kad už mažesnius karpius. Neturėjau grynų mokėt po 15 lt/kg, teko žuvį paleist. Šiaip mano požiūriu galėjo paskaičiuot ir žemesne kaina. Juk ir sverta su maišeliu, o jei dar vandenį nuvarvinus .... Ale yr kaip yr. Man tai nesvarbu, nes paleista žuvis mane labiau žavi nei paimta, tik va dukra nusiminė... Reiks pratint prie C&R :)
 #495430   an2riuxa
 23 Lie 2013 11:33
Na ten su tais valinsko tvenkiniais ir man buvo iskilusi panasi situacija. Dar praitais metais ,kai zvejojau atsirinkau pora tokiu didesniu karpecu ,galvojau issirukysiu namie. Bet kazkaip nepasidomejau ,kad taisykles pasikeite ir dbr nuo 3kg jau nebe 10lt ,o 15lt, tai vienas karpis svere 3.5kg kitas 3.1kg ,sako man na reik moketi po 15lt ,aj sakau gal tada neimsiu , tai uzsipuole mane ,kad cia zuvi kankinu ir pns.. Sako mes vos ne kiekviena diena cia po tokiu zveju zuvi padvesusia nurenkam, kad paskutini karta taip butu. Daugiau pas valinska nevaziuoju, del darbuotoju kulturos stokos.
 #495431   Vegys
 23 Lie 2013 11:41
Yr kaip yr. Šiek tiek deguto papuolė į medaus statinę ir tiek ... Šiaip jie teisūs, tik galėjo dėl vaiko nusileist. Nuliūdus buvo dar ilgai - matyt, mamai, močiutei parodyt norėjo. Bet šiaip pats kaltas, galėjau pasiimt svarstykles ir pasisvert sugavęs, tik kad svarstykles namie palikęs buvau. O iš akies pasvėriau netiksliai, galvojau ~2-2,5 bus ... :oops:
Dėl bendravimo pusė velnio. Nusiskundimų kaip kad ir neturiu.
 #495532   pensininkas
 23 Lie 2013 16:36
Praeitais metais, kai su Shtulu norėjom pasverti karpieca, is budos pradejo zaibais svaidytis ir putom drabstytis :-D
na, bet tai akimirkai ijungus "nieko negirdziu" rezima - pasvert pavyko :ruko bet sverem del idomumo, o ne del paemimo
 #503122   hipy
 28 Rgp 2013 12:23
pencija, kuily tu, tau kiauliu balius ne prie sirdies? ka cia apgaut bandai? vovera kokia prie forumo prisijunge? :-D tu geriau panarsyk vegio nuorodoj, ten nepageidaujamu asmenu skyrely 4 is 5 foto tavo fizionomija... :D
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 27
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė