Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žuvienės, sūdymas, marinavimas, vytinimas, rūkymas, įvairūs patiekalai ir naudingi patarimai
 #119610   vladka
 25 Geg 2009 10:30
Kadangi as esu tik zvejys, o ne zuvies megejas, tai paklausiau mamos ka ji su ta zuvim daro (nes manoji mergina kazkaip irgi su zuvim neprisiima reikalu turet) :)

Taigi :

1. Ja galima skaniai isrukyt (kiti kas nelabai orientuojasi zuvu pasaulyje, nupjovus vejazuvei snapa palaiko ja uz ungury ir sekmingai moka po 60 lt uz surukyta vienta ( taip esu zvejus snekant ant tilto))

2. Zinoma galima vytint, ji gan suroka yra zuvis tai prie alaus kaip tik :)

3. Mama sake, kad labai skanus kotletai iseina, praleidi ta zuvi pro miasorubke ir viries :)

 #120039   kamstis
 27 Geg 2009 14:39
Vienintelis budas,ja valgyti (vejazuve),karsto rukymo kol dar silta ;-) ,veliau sausa pasidaro,neypatingas skonis.Manyciau ,kulinarines savybes prastokos,zemiau vidutiniu.Vienas, tauragietis, siule ja kepti,pagal tam tikra recepta,pabandziau :evil: nieko gero,taip ,kad tik sportinis interesas pagaut geras,valgyti ne kas,geriau tegul gyvena ir sekanti pavasari vel dziugina savo kibimais ;-)

 #123380   gelmės
 12 Bir 2009 06:55
Inkišiu i ašen savo trigrašį. ../;nzv
Pirmą kartą valgiau vėjažuves. Prisiklausięs jos neskanumo, žmonai ir išdėsčiau visą tiesą. Bijodama eksperimentuoti ji jas iškepė panašiai, kaip kepė stintas. Pamarinavo, pavoliojo miltukuose, pridėjo prieskoniukų....
Žodžiu taip. Mums pasirodė skanesnės už vėgėles. (Neskaitant jų kepenėlių)
Man tik nelabai patiko matyti tuos melsvus kaulus. :-D Bet iš kitos pusės, juk gerai matosi išrenkant, tad mažesnė tikimybė paspringti. :lol:
Tad klaipėdska, palangiška ir dažniau jas gaudanti chebrytė tikrai turi žinoti dar geresnius jos paruošimo receptukus. ;-)

 #123410   Skumbrotas
 12 Bir 2009 09:06
Aš kol kas radau tik vieną sau priimtiną vėjažūvių receptą - nuo jų išverda gana skani žuvienė, o ir kartu su sultiniu valgant jame išvirusius žuvies gabaliukus anie nėra tokie sausi ir taipogi neblogai sueina. Bet jei tuos gabaliukus ištraukti ir valgyti vėliau tai jau skonis visai nebetas.
Panašiai gaunas ir troškinant nedideliam kiekyje vandens su prieskoniais, ant pabaigos įdėjus grietinės.

 #123879   cyma
 15 Bir 2009 07:00
Nu o aš pabandysiu jas vartoti su alum už kelių dienų :grin:
Paveikslėlis
girdėjau, kad visai pakenčiama :neutral: ,gal kas iš kauniečių norės patestuoti :-D
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė