Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žuvienės, sūdymas, marinavimas, vytinimas, rūkymas, įvairūs patiekalai ir naudingi patarimai
 #342090   Skumbrotas
 14 Vas 2012 12:45
Žiūriu nėr tokios temos, ir žmonės, neturintys autoklavų, susiduria su sunkumais per stintmetį, strimelmetį ir pnš :lol: Taigi pradedam:
STINTŲ MARINAVIMAS
Užvirinam vandenį, maždaug litrui dedam žiupsnelį juodųjų (karčiųjų) pipirų, kokį 15 vnt kvapiųjų pipirų, 3-4 lauro lapus, žiupsnelį gvazdikėlių, žiupsnelį kalendros sėklų, 5 kardamono ankšteles (sutraiškytas), truputį įberti cinamono, ir nedidelį žiupsnelį garstyčių sėklų. Virti kol vanduo prisitrauks ir virtuvėj pasijaus prieskonių kvapas :grin: Tada dedam druskos ir cukraus maždaug vienodom dalim, ir pilam acto - visas procesas neskubant po biškį ir ragaujant, galutinai turi gautis sodrus saldžiarūkščiai sūrokas skystis, žymiai stipresnis nei kad būtų galima valgyt vieną kaip sriubą :grin: - paskui tas stiprumas pereis žuviai ir nebesijaus :!:
Stintas iškepama, sustatom stačiomis į litrinius stiklainius ir apipilam marinatu. Aš apipilu su viskuo, kiti mėgsta prieskonius nukošti ir apipilti grynu skystimu - čia skonio ir tikėjimo reikalas :!: :lol:
Dar vienas varijantas - prieš baigiant virti įberti smulkiai pjaustytų morkų, salierų šaknų ir šiek tiek pavirinti, o ant pat galo dar ir pjaustyto cibulio (cibulį virinti max 1 min, kad neištižtų :!: ). Šitas reikalas paskanina marinatą, bet sutrumpina jo galiojimo laiką - man tos daržovės palaikius pradeda rūgti, nors kitiems esu girdėjęs laikosi ilgai... Gal prideda žymiai daugiau druskos ir acto, nežinau, aš mėgstu kad marinatas nenustelbtų dieviško pačių stintų skonio :!: :lol:
Skanaus :!:
Paskutinį kartą redagavo 1 Skumbrotas. Iš viso redaguota 14 kartus.
 #576455   Arturijus
 24 Bir 2014 10:00
Jachtininkai pasakojo buvo isigyje sita delikatesa, kai atidare vos ne apsivieme, keli sulciu lasai nukrito ant jachtos, tai visa savaite smarve nudususios zuvies laikesi. Neisivaizduoju kokia smarve nuo zmogaus suvartojusio sita delikatesa, jauciu zmona menesiui celibata paskelbtu ir tektu miegoti kitam kambaryje.
 #576466   Wytux
 24 Bir 2014 11:09
Arturijus rašė:... Neisivaizduoju kokia smarve nuo zmogaus suvartojusio sita delikatesa, jauciu zmona menesiui celibata paskelbtu ir tektu miegoti kitam kambaryje.
Nieko ten baisaus- reikia valgyt su svogunais ir ta vietine duonele/vafliu. Skonis kaip ir mums yprastos silkes - nieko ypatingo- tik tiek, kad 'prikolas'.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė