Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Klausimai, pastabos ir pasiūlymai moderatoriams
 #696215   saivaras
 10 Geg 2017 12:56
nežinau gal dėl pilnaties paaštrėjimas :)

parašykit: kur link forumas juda?
ar tikrai reklama reikalinga ŽT?
komercializuojasi klubas?

i kodėl aš matau tai ką matau (lankiausi delfi) :)
Capture.JPG
 #696220   vava
 10 Geg 2017 14:51
Vytenis yra aiškiai parašęs:
Vytenisnl rašė:Sveiki,

Forumo viršuje turbūt pastebėjote reklamą. Šiuo metu numatėme išbandyti jos galimybes, testą paleidome savaitei laiko. Ar pasiteisins ar ne ir ką daryti toliau diskutuosime su bendruomene turėdami šio testo rezultatus :)

Vytenis
Mes neslepiame, kad tos reklamos yra tikėtimas pajamų šaltinis. Ir mes jų neparenkame, tai daro googlas. Man taip pat iššoka keistokos reklamos tokiomis temomis, kur atrodytų nelandžiojau, bet googlas mato geriau....
 #696223   giedriuzzz
 10 Geg 2017 15:15
vyrgaz rašė:Parsisiunti "AD block" papildini i narsykle ir reklamas pamirsti amziams.. :)
Aš vat ir galvojau apie kokias čia reklamas kalbate, nes aš tokių nematau... O pasirodo "ADblock" puikiai dirba :lol:
 #697358   blight
 25 Geg 2017 20:38
gdeivis rašė:dingo, bet viskas korektiskai veikia ir be zvaigzdutes, tiesiog spaudziat ant temos pavadinimo ir matot paskutinius neskaitytus...
Pradedam po truputį tvarkyti puslapį, tad neišsigąskit. Čia vienas iš punktų. Nusprendėm jog tiesiog nedaryt žvaigždutės (telefone ją labai sunku pataikyt nuspaust), o tiesiog ant temos paspaudus dabar iškart nukreips į pirmą neskaitytą pranešimą. Paprasčiau sakant dabar paspaudimas ant temos = žvaigždutei ;-)
 #697502   savas
 27 Geg 2017 22:22
Man toks pakeitimas nepatinka, nes placiose temose laukiu tik konkreciuose punktuose pasirodanciu zinuciu, Daba reik atsidaryt visa tema ir atidarinet tai kas domina... Jei nedomina - vis tiek esu priverstas paziuret. Kuo toliau, tuo durniau... Aisku, viskas realiativu...kazkam gal gerai... :roll:
 #697518   blight
 28 Geg 2017 09:52
savas rašė:Man toks pakeitimas nepatinka, nes placiose temose laukiu tik konkreciuose punktuose pasirodanciu zinuciu, Daba reik atsidaryt visa tema ir atidarinet tai kas domina... Jei nedomina - vis tiek esu priverstas paziuret. Kuo toliau, tuo durniau... Aisku, viskas realiativu...kazkam gal gerai... :roll:
Tai seniau vis tiek gi temą atsidarinėdavai, tai ir dabar veiksmų neturėtų padaugėt? Spaudi ant temos, tada matai potemes kuriose yra neskaitytų pranešimų oranžine spalva. Paskaitai tave dominančią temą, o jei kitos nedomina tada tiesiog spaudi ant mygtuko "Pažymėti temas kaip perskaitytas" arba "Pažymėti gilesnius forumus kaip perskaitytus"... Na aišku čia kaip su kiekvienu pakeitimu, kažkam truputį teks pakeist skaitymo įpročius, bet manom bus daugiau patogumo...
 #697903   Nerius
 03 Bir 2017 21:28
Siaip ta ziauriai nesamone,kad paspaudus ant to pliuso per mobylke nematai kurioj temoj naujas postas. Anksciau daug geriau budavo kai matydavai konkreciai kurioj temoj naujas postas ir spaudi ant tos rodykles paziuret.
 #697904   Nerius
 03 Bir 2017 21:31
Dabar as net nesuprantu nafik tas pliusas ar kaip ji pavadint reiklingas jei ji paspaudus matai,kad naujas postas,bet nematai kurioj temoj. Anksciau pvz pamatai naujas postas Atmata tarkim,spaudi ant to rodykleles ir pyst vietoj. Dabar matai naujas postas spaudi ir ten kokia Venta kur tau pofik. Nesamone padaret ir tikrai ne lengviau cia.
 #698442   blight
 12 Bir 2017 09:27
Na tvarkoj, atsižvelgdami į jūsų pastabas ir matytami, jog kai kas naudoja šią funkciją, tai palikom jog pagringdiam puslapyje būtų matyti kurioje temoje parašytas paskutinis pranešimas. O potemėse nerodoma, nes tai tik bereikalingas dubliavimasis. Taip dabar tikrai liks patenkinti visi :-D Po truputį judam toliau...
 #698461   blight
 12 Bir 2017 14:33
Norėtumėm šiek tiek Jūsų pagalbos, tvarkant foto automatinį pasukimą keliant iš telefono. Kai kur jau lyg tą bėdą sutvarkėm, bet kai kur vis dar nepasisuka ( viewtopic.php?p=698454#p698454 ). Tai, jei matot jog Jūsų keliamos nuotraukos nepasuka, būtų labai gerai jog atsiųstumėt orginalią nuotrauką į el. paštą zilvinas@crafts-world.com .
 #711443   blight
 19 Sau 2018 20:06
Nu ot nekantrūs. Kai taip tai tylu ramu, nieks nerašo. Tik žėk pakeisk ką iškart atkunta :-D Na pakentėkit kol technikai baigs sutvarkyt, Vytenis parašys kada jau pabaigs... Turėtų būti +-toks pat vaizdas kaip ir buvo.
 #711461   savas
 19 Sau 2018 23:17
blight rašė:
19 Sau 2018 20:06
Na pakentėkit , Vytenis parašys kada jau pabaigs...
Tai tegu paprašo kokią ciocę į pagalbą, kad greičiau baigtų, o tai kai tik koks pertvarkymas, taip nesamonės prasideda. Po paskutinės pertvarkos, visa laimė, kad po temų paskutinio pranešimo palikot potemės užuominą, dabar vėl kažkas panašaus į "durnas, bet su iniciatyva" prasimušė? :-niak'
P.s. Dar kokie penki tokie patobulinimai ir liksit tik artimųjų klubelis. :?
P.p.s. čia be jokiu užuominų į asmeniskumus.
 #711462   PelkiuSenis
 20 Sau 2018 06:47
Gal ir zinot, bet per mobilia versija su firefox natsykle, einant i tema ikelia i pradzia, tada reikia slinkt iki apacios, kad pereit i paskutine. Tobula butu jei sugebetu net ne i paskutine tema nukelti, bet i vartotojo skaityta paskutine tema :-D
Na ir perskaitytu temu mygtuko nematau :)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė