Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Klausimai, pastabos ir pasiūlymai moderatoriams

 #261   mende
 23 Vas 2006 16:20
gal pasirodisiu kaip mazvaikis bet man sypseneliu truksta :oops:

 #267   tuomahaukas
 23 Vas 2006 16:30
Kaip tik dabar knisuosi su tom šypsenėlėm- kol kas yra tiek kiek yra. Vėliau bus įdėta daugiau, bet labai ilgų ir hmmm... keistų vengsime. Pakentėkit- sutvarkysim ;-)

 #269   spiridonas
 23 Vas 2006 16:37
is blevizgu ->Krepsinis, gal tinkamiau -> hobiai , ten ir apie fule ir kt sporto sakas paplepetume :roll:

 #289   tuomahaukas
 23 Vas 2006 17:01
Pradiniame variante manėme "blevyzgose" dėti potemę "Sportas", nes paprastai tai yr daugiau krapšinio, rečiau futbolo raungtynių komentarai ir ta tema tokia pusiau rimtos būdenos būdavo.
Iš esmės hobis yra tai, kuo žmogus užsiima: medžioklė, fotografija ir t.t. Sėdėt prie teliko su alaus bambaliu tai tikrai ne hobis ! :lol:
Siūlyčiau tokį variantą: tiesiog po "blevyzgų" tema padaryti naują, atskirą temą "Sportas"- ten ir dėti pagal potemes- futbolas, krepsinis, olimpiados ir pan. :roll: Ką manot ?

 #315   spiridonas
 23 Vas 2006 17:33
blevyzgos-> sportas. ten kalbama apie kase, fule ir olempedas. kito sporto ir nzn. beje nepastebejau kad ir kituose forumuose(zveju) apie ka kita ir kalbetu :roll:

 #318   tuomahaukas
 23 Vas 2006 17:43
Dar vienas dalykas. SVARBU :!:
Gal visgi padaryti "Žūklės įspudžiai" kaip atskirą skyrių, kur butų galima sudėti potemes ? Viename forume išskirsoma pagal regionus žūklė ir ten rašomi įspūdžiai. Temų gyvas velnias, prasidubliuoja, bet gal kai kam taip būtų patogiau ? Nes dabar eis informacija i viena temike iš visos Lietuvos... :roll:
Bet tada kaip ir nebūtų ko dėti į ežerus, upes, marias, nebent bendrais bruožais mintimis pasidalinti. Nu biesas žino :roll: ... - davaj mąstom, dirbam, netinginiaujam :!: ;-)

 #323   spiridonas
 23 Vas 2006 17:55
vat atejome prie rimciausio klausimo... :neutral: dabar dedu toki PVZ.

(jau gal ir girdetas) vakar Kursiu mariose, su kolega zvejojome stintas, kibo kaip visada is ryto gerai po piet nurimo. is viso paemem po 9 stintas kiekvienas...

taigis pabraukti zodziai atitinka tam tikras temas. i kurias galima deti sia info. ja taip pat galima deti i zukliu ispudzius ...
mano galva, geriausiai butu jei viskas jau post factum - zukle ivykusi ir yra tik prisiminimai ir ispudziai tema geriau deti i ispudzius...

jeigu kas kur girdejo, ar kam nors skambino ir suzinojo, kad kimba tam tikra zuvis geriau jau deti i viena is siu temu: stintos arba kursiu marios...

nzn kaip kam, bet man asmeniskai labiau imponuoja pati zuvis nei jos zvejybos vieta, todel esu linkes deti info butent i ta skilti, kur rasoma apie zuvi :roll:

 #338   Aukstaitis
 23 Vas 2006 18:21
[quote="tuomahaukas"]Dar vienas dalykas. SVARBU :!:
Gal visgi padaryti "Žūklės įspudžiai" kaip atskirą skyrių, kur butų galima sudėti potemes ?

Aš už vienos temos palikimą ir apie ispūdžius apie žūklę rašyti joje.Bet jei tai pakankamai dažna žvejyba viename telkinyje ( pvz; stintos Kuršių mariose) tada įspūdžius siūlau dėti į Kuršių marias :roll: ;-)

 #696   saciokas
 24 Vas 2006 18:47
o paklausiu paprasciau, O kode taip sunkiai vartosi sitas forumas? Atsibosta laukt kol ka nors uzkraus. Siaip idomu ar mano netas pavargo ar cia beda kitur? Aciu uz isssamu atsakyma :grin:

P.S dar pastebejimas parasius dvidesimt sesi aisku skaiciais ismeta lkazkoki linksma vyruka su pekeltais nyksciais

 #706   tuomahaukas
 24 Vas 2006 19:32
Dėl skaičių viskas pataisyta- čia mano "kodavimas" labai nemandras buvo :oops:

 #722   Gedasas
 24 Vas 2006 20:42
kaip manot, ar verta padaryt kad kol neprisiregistruoja vartotojas, tol jis negali skaityt pranešimų :roll:

 #725   spiridonas
 24 Vas 2006 20:48
nemanau kad verta, nes kai kas tik po ilgesnio paskaitinejimo gali uzsimanyti tapti "abonimentu" :roll:

 #730   mende
 24 Vas 2006 21:03
Gedasas rašė:kaip manot, ar verta padaryt kad kol neprisiregistruoja vartotojas, tol jis negali skaityt pranešimų :roll:
tikrai neverta as pats pora savaiciu zvejys.net skaiciau kol prisireginau :ks> dar klausimas kodel google sito forumo neranda :donknow'

 #751   kamstis
 24 Vas 2006 21:55
:cool: Neblogai chebryte padirbejot :gutgut Saunu :!:

 #754   spiridonas
 24 Vas 2006 21:59
kamstis rašė::cool: Neblogai chebryte padirbejot :gutgut Saunu :!:
siaip ir as labai dziaugiuosi dabartinio forumo sandara. ;-var-var.

 #953   Gedasas
 26 Vas 2006 22:28
kažko dabar labai lėtai pradėjo forumas dirbt, per 15 min vos atidarė per kelis kartus, bandžiau kitus forumus, tai atsidaro normaliai....

 #955   Agis
 26 Vas 2006 22:36
Zinoma, ieskoma priezasciu :cool:

 #959   karolis
 26 Vas 2006 23:25
Pasirodo kad tikrai serveriaus apkrovimas buvo pakiles per kelias paskutines valandas. Kadangi tai neatrode labai naturaliai, tai yra galimybe kad galbut kas nors specialiai bande apsunkinti jo darba.

Kaip ten bebutu, dabar viskas sutvarkyta ir mes idejom papildoma statistikos paketa kad kita karta turetume daugiau informacijos.

 #1066   gio
 27 Vas 2006 18:35
prashymas:
nenoriu gadint tvarkos ir paprashysiu kad kur nors idetumet tema "zukle uzsienyje". Pats jau zvejojau Turkijoj, geguzes menesi vaziuoju i Margarita. ish margaritos grizo draugelis ka tik, buvo zvejot ir tam kartui labai gerai pagavo - uzejo ant tunu, nu dar pagavo kazkokia grybeline egzema, hehe. beje, kai ash vaziuosiu, pirksiu ir Orinoko deltoj rybalke ant piraniju. zodziu, man aktualu, gal kas nors ka nors patars priesh kelione, nes imsiu kazkokia minimalia iranga

 #1077   padsakas
 27 Vas 2006 19:41
a kodel man lietuviskas raides kaip jaroglifus rodo? akis issinarinsiu beskaitydamas...

 #1078   karolis
 27 Vas 2006 19:45
padsakas rašė:a kodel man lietuviskas raides kaip jaroglifus rodo? akis issinarinsiu beskaitydamas...
tau reikia uzdeti "Character encoding" :arrow: Baltic

 #1079   padsakas
 27 Vas 2006 19:58
karolis rašė: tau reikia uzdeti "Character encoding" :arrow: Baltic
Gal galima smulkiau, pease. As gi kampiuteriuose ne ka daugiau nusimanau negu kamstukas nuo flomasterio.

 #1081   spiridonas
 27 Vas 2006 20:05
:arrow: padsakas.
ant bet kurios vietos monitoriuje spausk desne pelytes knopke, ismes lentele. ten susirask encoding (penkta skiltis) ir salia varnele, kai uzeini ant to uzraso ismeta dar viena lentele salia. is jos pasirink Baltic (Windows) :roll:

 #1083   karolis
 27 Vas 2006 20:09
padsakas rašė:
karolis rašė: tau reikia uzdeti "Character encoding" :arrow: Baltic
Gal galima smulkiau, pease. As gi kampiuteriuose ne ka daugiau nusimanau negu kamstukas nuo flomasterio.
Jei naudojiesi internet exploreriu:
Meniu virsuj :arrow: View :arrow: Encoding :arrow: Baltic (windows)

Jei naudojiei Firefoxu:
Meniu virsuj :arrow: View :arrow: Character Encoding :arrow: Baltic (windows-1257)

 #1183   karolis
 28 Vas 2006 13:12
visiem, kam neveikia ju loginai:

Reikia atsakyti i tokius klausimus sitoj temoj:

1. Koks tavo nickas
2. Ar senam ir naujam forume naudojai ta pati passvorda
3. Ar buvai siandien (vasario 28) prisijunges prie forumo tarp pirmos ir antros valandos nakties?
4. Jeigu buvai, tai ar keitei savo passvorda tuo metu?
5. Ar ivedinedamas slaptazodi patikrinai kokia kalba aktyvuota pas tave kompe?
6. Ar patikrinai kad nesuvedei DIDZIUJU RAIDZIU vietoj mazuju.
7. Butu gerai savo neveikianti slaptazodi atsiusti man pastu. FORUME NEPOSTINTI.


Svarstom galimybe, ar galejo seno forumo savininkas paziureti jusu slaptazodzius ir pakeisti sitam forume.

kol kas tiek,
Karolis

 #1698   tomoshius
 03 Kov 2006 22:49
:?: A kur "Naujienos" arba pan. :?:

 #1702   tuomahaukas
 04 Kov 2006 06:36
Tiksliai nesupratau kokias naujienas turėjai omenyje :roll:
Masalų ar įrankių naujienas yra siūlymas dėti į:
http://www.zvejotribuna.net/forumas/viewtopic.php?t=40
Jei turėjai omeny naujienas Lietuvoje ne žūklės rtemomis ar pan.- rasi čia:
http://www.zvejotribuna.net/forumas/viewtopic.php?t=17
Ar siūlai daryti kažką panašaus į "Naujienos žūklės pasaulyje" kaip atskirą temą ?

 #1812   tuomahaukas
 06 Kov 2006 08:40
A velniai žino, mende... :roll: :lol:
Šiaip jau puslapis "sukonstruotas" taip, kad yra galimybė "tribūnai" turėti titulinį puslapį... jei pastebėjai, tai surenkant www.zvejotribuna.net, iskart permeta į www.zvejotribūna.net/forumas. Tad visko gali būti. Jei klaustum mano asmeninės nuomonės- kol kas nematyčiau nei rimto reiklao, nei prasmės kažką daryti tituliniame. :roll:
Pasižiūrėk kad ir į kolegų puslapius- tituliniame malasi tas pats per tą patį- nuorodos (kurias visi ir taip žino), kulinarijos (receptus turime forume), kažkas panašaus į žvejo dienoraštį (turime žūklės įspūdžius), orų ir kibimo prognozės( cheche... anyway... irgi turime), reklamos, baneriai (dar badu nemirštam, o esant reikalui manau į forumą galima talpinti), parduotuvių adresai (nėr problemų sudėt foruman atsiroje temoje), laimikių nuotraukos (turim, plėsim, bus dar daugiau), aktualijos (turim)... etc...etc...
Taigi kyla klausimas: kam jo reikia ? (bent jau dabar). Kažkokios "super- truper" informacijos dėjimas į titulinį puslapį kol kas manau betikslis yra- šiaip ar taip būtų susidubliavimas info, o sudėti tai, ką turi kiti ir ką daugumas ir taip žino... ?... hm... gal tai vadinasi "vardan solidumo" ? Nžn... :roll:

 #1862   tuomahaukas
 06 Kov 2006 16:47
eLPi, čia turbūt tik tokie durakai kaip aš deda savo "didžiausius" laimikus... :lol:
Jei manot kad tikrai yra tikslinga padaryti forumiečių didžiausių laimikų galeriją- visada prašom ;-) Tik, please, neišskaidom į "Lydeka", "Upėtakis", "Lynas" potemėse- dedam į vieną.
Siūlyčiau tokius būtinus rekvizitus konkursui:
1. Laimikio dydis (foto + liniuotė).
2. Laimikio svoris.
3. Vieta, laikas, masalas.
Jei būtų siūlomos nominacijos/ apdovanojimai- 2006 m. pabaigoje ;-)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 97
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė