Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Klausimai, pastabos ir pasiūlymai moderatoriams
 #662692   arta777
 27 Bal 2016 11:56
Siūlau nuo pjedestalo stryktelt ir paaiškinti normaliai,jeigu klausiamas esi...Dar kartą aiškinu,taisykles skaičiau,jų stengiausi laikytis..Ar pats visur ir visame,bet ką supranti?
 #662698   vava
 27 Bal 2016 12:20
ačiū už pasiūlymą :)
cituoju Skelbimų talpinimo taisyklių, kurias tamsta sakai esi perskaitęs, punktą:
10. Skelbimo galiojimo laikas - 30 dienų nuo jo paskelbimo dienos.
 #662707   arta777
 27 Bal 2016 13:13
O dabar AČIŪ tau !!!Paskelbimą,ar atnaujinimą,buvau supratęs kaip vieną ir tą patį! Ir dar norėjau kai ką dadėti,bet pasidarė linksma ir jau nebedadėsiu :lol: Geros dienos!
 #664739   Nepyk
 17 Geg 2016 12:18
Sveiki,

Turiu klausimą. Nebematau savo skelbimo. Norėjau pasiteirauti gal dėl apsipažinimo kažką ne taip padariau ar parašiau ? :)aš čia kaip ir naujas , tai žinot..
 #664742   MINDULE
 17 Geg 2016 12:48
Nepyk rašė:Sveiki,

Turiu klausimą. Nebematau savo skelbimo. Norėjau pasiteirauti gal dėl apsipažinimo kažką ne taip padariau ar parašiau ? :)aš čia kaip ir naujas , tai žinot..
Dar karta perskaitai skelbimu talpinimo taisykles, greiciausiai jis buvo istrintas del to kad neatitiko taisykliu...
 #665416   alkanas
 24 Geg 2016 16:49
temoje kur parduodu varikli, yra komentaras ne i tema, kury prasau istrinti.
gal sioje pirkimu pardavimu mainu skiltyje galetu palikti galimybe patiem vartotojam sukurusiem tema salinti komentarus ? nes dabar tikrai daug specu visose temose kaisioja nosi reikia nereikia.
 #665491   vava
 25 Geg 2016 15:16
alkanas rašė:temoje kur parduodu varikli, yra komentaras ne i tema, kury prasau istrinti.
gal sioje pirkimu pardavimu mainu skiltyje galetu palikti galimybe patiem vartotojam sukurusiem tema salinti komentarus ? nes dabar tikrai daug specu visose temose kaisioja nosi reikia nereikia.
Jau buvo ne vienas kartas, kai forumiečių komentarai dėl parduodamo daikto atskleisdavo pardavėjo nesąžiningumą (tikrai nesakau, kad taip yra su tavo skelbimu).
Todėl jų (komentarų) naikinti neskubame.
Moderatoriai nėra visų galų ekspertai, tad nuspręsti komentaras į temą ar ne šiuo atveju mums sunku.
Jei jis tikrai nėra teisingas ar net melagingas, gali parašyt savo komentarą skelbime. Visiems bus aišku
 #667611   blight
 16 Bir 2016 14:22
RastaMan rašė:Sveiki :/braj;
norėjau paklaust su viena žinute kiek maksimaliai foto galima įkelt?
Dabar tiksliai nepasakysiu, bijau pameluot, bet man 65 yra pavykę vienan pranešiman sukišt... Turėtų manau ir tiek užtekt :roll: ...
 #667657   blight
 16 Bir 2016 20:32
RastaMan rašė:Vistik 30 buvo maksimumas :grin:
Supratau, reiškia moderatoriams daugiau leidžia :-D Gal reiks pabandyt padidint tą skaičių... Dėkui už pastebėjimą ;-)
 #670918   blight
 25 Lie 2016 19:30
zvejysmegejas rašė:Siūlau pašalinti vėžių draudimo laikotarpį pradiniame puslapyje :/braj;
Dėkui ;-) Greitu metu bandysim automatizuot draudimų atnaujinimą, nes dažnai dėl visokių priežasčių neoperatyviai gaunasi :oops:
 #672639   Agis
 11 Rgp 2016 10:29
Po paskutinio moderatorių pranešimo kilo tokia mintis :
Kažkaip paskutiniu metu moderatoriams sunku pastebėti atvirą komerciją spiningavimo temose, kai vienas "žiniukas" stuma tai kuom prekiauja (gal aš klystu, bet peršasi tokia išvada), nors analogų anot jo nei čiupinėjęs nei turėjęs.Manau visai žmogiška, kad normaliai, daugelį metų čia bendraujantys forumiečiai kartais nesusilaiko nuo riebesnio atsakymo ir gauna perspėjimus.Nesakau, kad riebus nuomonės išsakymas turi būti priimtinas, tačiau kyla klausimas, o kodėl į priežastis užmerkiame akis.Jeigu tas "žiniukas" iš rėmėjų, tai ir parašykite atvirai, jog jo nuomonė dabar visiems yra privaloma :-D
Neturiu nieko asmeniško prieš tą informatorių, jis dirba savo darbą, man tik keista , kad toks atviras darbas niekam neužkliūna :roll:
 #672779   SauliusM
 12 Rgp 2016 17:57
Pilnai palaikau tai ka parase Agis. Tik tas informatorius dabar dar gali sau leist kitus forumiecius izeidinet juos siuntinedamas bei siulydamas uzsiciaupt ar susikist nuomone ir negaudamas net ispejimo. Kai tuo tarpu nepatenkintu forumieciu zinutes yra tiesiog trinamos be jokiu komentaru. Kyla naturalus klausimas, kodel taip yra ir ka sau galvoja moderatoriai?
 #672784   vava
 12 Rgp 2016 19:50
Pradžiai siūlau save pradėt kontroliuot, o po to kitais rūpintis. Nes, tarp liežuvio už dantų nelaikančių forumiečių, esi vienoje iš pirmaujančių pozicijų.
Kitu aktualiu klausimu dirbame.
 #675134   vava
 06 Rgs 2016 12:06
kurioj vietoj matai 2015? pas mane visur 2016. tiek Forumo viršuj, tiek pačioj formij
 #675164   MINDULE
 06 Rgs 2016 15:46
fozas rašė:Registracija į varžybas "Neringos taurė 2015"
Manau gal jau visdelto i 2016?
Turbut naudoji senaji template forumo, kurio jie jau nebeatnaujina, kazkada apie tai jau diskutavom su Vyteniu... As ir matau 2015, bet tik del senos forumo versijos...
 #675165   blight
 06 Rgs 2016 15:53
Vaje, aš jau net nepagalvojau apie tokį variantą :-D .. A dar visgi yra senajį naudojančių? :roll: Jau pratinkitės prie naujojo, nes kogero nuo naujų metų senojo pasirinkime nebeliks :roll:
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 97
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė