Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #619745   VitalijusK
 24 Kov 2015 21:37
ėrnis rašė:katik savo baloj per 2 min :-D nors ledai jau seniai nueje, bet dar neišneršus (plaukioja toliau) o blu birdas su savo darbu susitvarkė puikiai :gutgut :gutgut
IMG_0495.JPG
grazu :gutgut
koks modelis?kaip dirba?planuoju kazka panasaus,butent is blue bird
 #620052   RastaMan
 26 Kov 2015 19:56
Pritariu :gutgut
Tik ten kažkoks baisulinis erkių židinys (nuo Klaipėdos), atsargiai :!:
Beje ir žalčių ten begalė, ypač pavasarį kai jau oras sušyla, pakrantėj nėra net kur kojos padėt :-D
 #620059   SKYLINE
 26 Kov 2015 20:09
Tai kad tie žalčiai nieko nedaro :-D pamenu, kai mažas buvau, tėvas paleido šalia kanalo ties dituva paspiningaut. O tų žalčių ten knibždėjo :grin: aš pagalvojau, kad ten gyvatės ir nešiau mėsas kuo toliau, o jos vijosi mane :lol: aišku prasinešiau bėgdamas tėvui ką daryt :-D bet jis nuramino, kad ten žalčiai ir jie nieko blogo nedaro, jei nedaužai jų :grin: ... bet vat ten vietomis pilna raudonųjų skruzdžių, kurios mėgsta užlipt ant kojų ir skaudžiai apmyžt :D O dėl erkių nežinojau! vaikščiodavau ir po šortukais ar triusikais...visa laimė, niekas dar neįsisiurbė
 #620062   RastaMan
 26 Kov 2015 20:13
Pamenu ir aš vaikystėj su draugais lėkdavom prie kanalo žalčių gaudyt :-D Vieną namo buvau parsinešęs tokį didelį, riebų (nusprendžiau, kad auginsiu :-D ), bet labai greit buvau tėvų išprašytas lauk su savo ale naujuoju augintiniu :-D
Labai daug ten jų esu matęs ir ant savęs ropojančių, ir žolėje, ir įsisegę yra buvę. Iš pažįstamų panašias kalbas esu girdėjęs, neretai ten su savo šunimis važiuoja pasiganyt, tai neretai ir "lauktuvių" parsineša
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 32
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė