Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #53082   Agis
 13 Kov 2008 11:34
Manau jau pribrendo reikalas, taigi nesikuklinkit, dalykites patirtimi, kokias programas naudojat, apie ju privalumus, trukumus ir t.t.
Darantys aukštos kokybės nuotraukas dalinkitės savo paslaptimis, keldami ir kitų fotografuojančių lygį.
Paskutinį kartą redagavo 2 Agis. Iš viso redaguota 25 kartus.

 #53086   Agis
 13 Kov 2008 11:37
pypkorius raso :

Edosiau, jei kazka pradedi mastyt apie video montaza, is megejo poziciju galiu pasakyt , kad megejui geresnes programos kaip Pinnacle studio 10 arba 11 neisivaizduoju. Tuo labiau kad juos kaina lietuvoi apie 250 Lt.
Anksciau esu isbandes ivairiu programu, gaisau laika - su viena capturini , kita spaudi dar su kita kisi i laikmenas. Pinnacle viska daro liuks, o ir kaina normali. Nusipirkau pries 3 metus 10.1 versija , tai dabar jau 10.8 versija , gaunu visus atnaujinimus oficialiai .

 #53087   Agis
 13 Kov 2008 11:38
pypkorius raso :

Jei nori tik pazaisti , tai gali su turima Windowsu standartine Windows Muvie Maker. Tik jei windowsai senesni atsisiusk WMM atnaujinimus , nes pirmoji versija daug ko nedaro

 #53846   orangitto
 18 Kov 2008 22:05
kam pirkt jei yra uz dyka? as beveik visas isbandes tiesa sako studio viena is geriausiu nera sunku ir naudotis. Foto tai ner lygiu adobe photoshop. Viska rast galima per torrent ;-)

 #113231   vladka
 23 Bal 2009 04:12
dar visai lengva naudoti ULEAD studio :) yra tiek video montazui tiek nuotrauku redagavimui, lengva patogu ir nemokamai :) juk google visagale kaip sakoma :)

 #113401   blight
 23 Bal 2009 16:12
Shiaip ish profesionaliu viena geriausiu (galima sakyt gal ir geriausia) yr Adobe Premiere. Nors ir kaina viena didziausiu :roll: . Bet su ja dirbt, kaip daugeliui gali pasirodyt, nera visai sudetinga. Be to pilnas internetes tutorialu.
Cia shioks toks programos aprashymas lietuvishkai, gal kam pravers:
http://www.geras.org/premiere.htm

 #113404   Fiskius
 23 Bal 2009 16:45
As irgi labai buvau patenkintas Adobe Premiere kai teko dirbti. Tiesa as pagrinde dirbau su 6.5 versija, veliau pradejo eiti PRO versijos, bet ten kai kas pagerinta, kai kas pabloginta :?
Gal dabar dar pagerintu navarotu yra, pakeiciau darba, tai nebetenka susidurti su tuo reikalu :roll:

Bet kai dirbau su premiere, kazkada prisedau prie pinacle tai visai nepatiko. Matyt pripratimas :roll:

 #113441   Marius
 23 Bal 2009 20:19
RAW formatui apdirbti labai patogus yra Digital Photo Professional. Ateina kartu su Canon fotoaparatais (nezinau ar su visais) i namus.

 #127354   linaspvlts
 02 Lie 2009 17:11
sveiki
gal kam idomu bus paziuret.pirmoj foto pasirenku vieta kur fotografuosiu.
Paveikslėlis

pasirenku tinkama atstuma,tuo paciu istumdamas is kadro kas nereikalinga
Paveikslėlis

Paveikslėlis
seseli fotografuojamam daiktui,stengiuosi surasti ,plysi su krentanciais saules spinduliais,kurie priduoda kazkiek zaismingumo
cia galutinis rezultatas

Paveikslėlis

 #127362   Skridžas
 02 Lie 2009 17:44
Opliaa o aš gaalvojau kad tu iš kartipo pouzuoji ssu žuviniu,net negalvojau kad tokiee momėntay yra svarbus kaip pačios vietos atrdaimas :shock:

Šeip linai aaš ssu mieliu noriu steebėsiu tavio tokia smagias paamokėles,gal paagerėjius finansas ir man paavikss nussipirkti koki paveiksliu gamintojia :)

 #127363   cesius
 02 Lie 2009 17:46
But grazu vien tik srebtuve iskist is vandens , geras vaizdas turetu but :roll:

 #127366   linaspvlts
 02 Lie 2009 18:06
Skridžas rašė:Opliaa o aš gaalvojau kad tu iš kartipo pouzuoji ssu žuviniu,net negalvojau kad tokiee momėntay yra svarbus kaip pačios vietos atrdaimas :shock:

Šeip linai aaš ssu mieliu noriu steebėsiu tavio tokia smagias paamokėles,gal paagerėjius finansas ir man paavikss nussipirkti koki paveiksliu gamintojia :)
nebutinas paveikslu gamintojas.manau kiekvienas siek tiek turtingesnis pikseliais ir didesniu zoomu paprastas fotikas galetu padaryt panasias foto.atstumas iki objekto tik 3.5m apytiksliai
na o is pirmo kadro tikrai nepagausi.Siandien per tokia sauleta diena ir pats nezinojau i koki kampa lyst.visumoj pripleskinau 344 kadru.

 #127368   DainiusM
 02 Lie 2009 18:14
Gal, Linai, galetum biski apie fotiko reguliavima... kitas subtilybes siek tiek pasidalinti. Na kas tavo poziuriu yra svarbu ir i ka kreipi ypatinga demesi. :roll:

 #127391   Diaboliq
 02 Lie 2009 20:52
blight rašė:Shiaip ish profesionaliu viena geriausiu (galima sakyt gal ir geriausia) yr Adobe Premiere. Nors ir kaina viena didziausiu :roll: . Bet su ja dirbt, kaip daugeliui gali pasirodyt, nera visai sudetinga. Be to pilnas internetes tutorialu.
Cia shioks toks programos aprashymas lietuvishkai, gal kam pravers:
http://www.geras.org/premiere.htm
viena geriausiu ir rimciausiu programu yra Adobe Premiere, bet norint su ja dirbt reik turet labai galinga kompiuteri ir ideti daug pastangu kol pramoksi. Jei planuoji ateityje daznai montuoti ivairia medziaga su visokia grafika, muzika ir pan. - tai si programa teisingas pasirinkimas. Mano kompas, pirktas pries kokius metus laiko, sia programa sunkiai "pajudina", todel spjoviau ir pasirinkau kur kas paprastesne Cyberlink PowerDirector. Taip pat is paprastesniu yra Sony Vegas Pro. Manau, kad ji pranasesne uz Director'iu, bet tingisi vel pereit prie naujo daikto, kai pripratau su Director'iu dirbt. Tiesa, yra daug trukumu, tiksliau ne trukumu, o nedadirbtu dalyku, kurie pasunkina galutini varianta arba aplamai nera kai kuriu funkciju... Zodziu...
Kas del foto mazinimo - tai iki siol naudojau photoshop'a, bet dabar pradanginau ir nerandu normaliai veikiancio niekur, todel vargstu su ivairiom šaraškinu kontoru šudprogramem :twisted:

 #127397   linaspvlts
 02 Lie 2009 21:33
niuxa rašė:Gal, Linai, galetum biski apie fotiko reguliavima... kitas subtilybes siek tiek pasidalinti. Na kas tavo poziuriu yra svarbu ir i ka kreipi ypatinga demesi. :roll:
jei jau fotografuoji is tolimesnio atstumo,visada naudoju stova.tai paildomas nepatogumas zvejyboje,bet as jam radau tinkama vieta.ir jis man niekiek netrukdo.objektas pritrauktas is keletos metru,ir daugiau,reikalauja idealaus stabilumo.
patys fotiko nustatymai,cia ilga pasaka,,as verciau praleidziu ilgesni pusvalandi vandenyje,nustatinedamas,isgaut kuo tikslesni vaizda,nei po to is purvino kadro daryt kazak panasaus i fotografija.

 #127405   Diaboliq
 02 Lie 2009 22:05
tai tu cia pats save fotkini pastoviai? :O

 #127412   linaspvlts
 02 Lie 2009 22:57
Diaboliq rašė:tai tu cia pats save fotkini pastoviai? :O
ne karta rasiau,kad zvejybose,siuo metu niekas man kompanijos nepalaiko.

 #127433   Diaboliq
 03 Lie 2009 07:44
linaspvlts rašė:
Diaboliq rašė:tai tu cia pats save fotkini pastoviai? :O
ne karta rasiau,kad zvejybose,siuo metu niekas man kompanijos nepalaiko.
na, neskaitau kiekvienos zinutes, todel nezinojau.
Pagarba uz kantybe gaudant kadra, sustatant kamera ir pan. Stipriai nukencia pati zvejyba, nes toks fotografavimas "suvalgo" nemazai laiko, bet kai zuvies tuose kanaluose pilna - tai problemos kaip ir nelieka..

 #127440   saciokas
 03 Lie 2009 08:31
Nuotrauku mazinimui naudoju FastStone photo resizer. labai paprasta ir labai greita. Kiek man reikai tiek padaro. Biski info:
http://www.faststone.org/FSResizerDetail.htm
programa nemokama taigis siuskites ir pabandykit ;)

 #127499   Marius
 03 Lie 2009 19:48
Labai paprasta naudojime, greita ir neapkraunanti labai kompo programele ateina su Canon fotikais (nezinau, ar visais). Digital Photo professional vadinasi. Labiau skirta RAW failams, bet tinka ir JPEG'ams
 #181992   Airis
 29 Kov 2010 18:33
kazin kodel "pakimba" windousu movie maker, kai truputi padirbi su juo. turi isjungti programa, dingsta , tai ka ikeliu.
parsisiunciau "pinacle studio", cia isvis nieko neina suprasti.
kas ka dar naudojat video padarymui is paprastesniu programu
 #182036   Agis
 29 Kov 2010 21:44
Airi, taigi kalbėjom prie balos, kad ir mano fotikas nelimpa, reikia konvertuoti, o tu sakei, kad pas tave viskas gerai nes avi failu filmina.
Perdirbk su kokiu nemokamu konverteriu.
 #182109   senelis
 30 Kov 2010 07:59
Lygtai yra kazkokia download nemokama versija,funkcijos ne visos,bet pasibandyt galima. bandziau AP,Ulead,Pinnacle,Sony Vegas.Sony Vegas gal paprasciausia :roll: Bet MAGIX MOVIE MAKER tai tokiems,kaip as,kurie su video dirba retai,tai pats tas,nes perprast ja labai lengva ;-) O vartotoju vertinama labai neblogai http://video-editing-software-review.toptenreviews.com/
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė