Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #273515   Sokratas
 13 Bal 2011 10:47
tą mes visi puikiai matom. bet pažiūrėjus į tuos grafikuokus, raškas beveik toj pačioj vietoj padėtas. O gal kas naudoję pats asmeniškai yra vieną ir kitą, įdomu būt atsiliepimų išgirst...
 #273520   Rafal
 13 Bal 2011 10:54
As turiu panasonic lumix ( tik senesni dabar nepamenu koki) is karto fotografavo gerai, bet po to kazkaip pradejo ne graziai fotografuoti. Nezinau ar gali tai but nuo senumo, ar ne. Bet jai dabar rinkciausi tai neimciau Lumixa o gal kaskoki Kodaka man jie labiau prie sirdies ( tai tik mano nuomone spresti tau)
 #273529   Sokratas
 13 Bal 2011 11:08
Na, iš tokio parašymo, nieko čia nenuspręsi...Palauksim, gal atsiras, labiau žinančių, ir parašys.....

va, Skumbroto nurodytas, čia dar pigiau , nei kad jo nuorrodoj:

http://www.efoto.lt/search/node/FUJIFIL ... IX%20AV150
 #273577   Tadass
 13 Bal 2011 12:33
bobis rašė:Klausimuks nusimanantiems:

ar didelis skirtumas tarp:

http://www.efoto.lt/fotoaparatas/panasonic_tz7

ir

http://www.efoto.lt/fotoaparatas/panasonic_fs35
Jei jau renkiesi is situ, tai tarp ju skirtumas pagrindinis tas, kad pigesnis neturi HDMI jungties, nefilmuoja ir zoomas 8x (pas brangesni 12x). Visa kita praktiskai nesiskiria (arba minimaliai). Pigesnysis yra naujesnis modelis (2011).
 #273620   Tadass
 13 Bal 2011 13:44
Kiek kadru padaryta galima patikrinti. As savo nenauja pirkau, kadru padaryta buvo tik 4000, bukle kaip naujo, kaina dvigubai pigiau nei naujo. Uzrakto resursas 50 -100 tukst. Bet tai nereiskia, kad po tiek kadru jis uzsilenks. Cia panasiai kaip automobiliui - paskirstymo dirzeli reikia keisti, tarkim kas 100 000 km, bet yra kas vazineja ir po 200 000 nepakeite.
 #273624   Fiskius
 13 Bal 2011 13:52
Taip, terikia pasitikrinti kiek adru padaryta. Jei resuras i pabaiga aisku pirkti neverta, bet jei bent puse like, tai apsimoka ir labai. As savo pirkau, buvo gal 5000 kadru padaryta, fotkinu nemazai, tebka kartais vestuves (~800 kadru per diena), per 5 metus issaudziau apie 25000 kadru. Greiciau tas fotikas visiskai susens, nei isnaudosi uzrakto garantini resursa.
 #273625   kauptukas
 13 Bal 2011 13:54
Tadass rašė:Kiek kadru padaryta galima patikrinti. As savo nenauja pirkau, kadru padaryta buvo tik 4000, bukle kaip naujo, kaina dvigubai pigiau nei naujo. Uzrakto resursas 50 -100 tukst. Bet tai nereiskia, kad po tiek kadru jis uzsilenks. Cia panasiai kaip automobiliui - paskirstymo dirzeli reikia keisti, tarkim kas 100 000 km, bet yra kas vazineja ir po 200 000 nepakeite.
Is tikro visu pirmiausia reiketu suzinoti, ar zmogus nori pradeti mokytis fotografuot su veidrodiniu :grin:

Tai gerai, kad tau taip pasiseke ;-var-var. Bet uzraktas gali ir nesiekti tu paciu 50k nuotrauku. Viskas priklauso nuo to kaip elgiamasi su fotoaparatu, o po to viska lemia gamintojas. Tokie uzrasai kaip "jeigu neklystu fotoaparatui 5metai tai tikrai yra. kiek kadru su juo padaryta pasakyti negaliu nes nenusimanau kaip tai suzinoti. korpusas truputi aptrintas bet visumoj veikia gerai. tai yra pirmas veidrodis kuri isigyjau...." tikrai manes nesudomintu pirkt padeveto veidrodzio :-D Senai besidomejau naudotu veidrodiniu kainomis, bet kazkaip abejoju, ar butu galima nusipirkt kazka verto demesio.

Tadass, kiek pats mokejai uz savo butent tokios bukles?
 #273633   Fiskius
 13 Bal 2011 14:08
As sita pvz tik siaip imeciau, pasitaikiusi pirma po ranka, kad parodyti jog uz tokia kaina imanoma nusipirkti. As irgi pagal toki skelbima nepirkciau, beti manoma rasti ir normaliu uz ta pacia kaina. Gamintojas garantuoja 50t. kadru resursa, o toliau jau kaip pasiseks. Jei perki nauja, sitoj vietoj irgi nieks negroja, nes per garantini laikotarpi nespesi issaudyti nei puses resurso.
 #273635   kauptukas
 13 Bal 2011 14:19
Jei veidrodi perki, tai reikia skaityt ir mokytis, kad isnaudot jo galimybes, o ne pleskinti pasirinkus viena ir ta pacia programa.
Jei didelis tinginys ta tema egzistuoja - muiline :D

P.S. gal kas zinot koki rimta meistra, kuris tvarko objektyvus ir veidrodinius fotoaparatus?
 #273639   Sokratas
 13 Bal 2011 15:01
Fiskius rašė:Tiesa, del veidrodzio reikalingumo, zinoma pats bobis turi nuspresti.
Bet mano galva, jei dydis nera svarbiausias kriterijus, tai veidrodis visada geriau uz ne ka mazesni ultra zooma.
Jau esu minėjęs anksčiau- kompaktiškumas vienas iš pagrindinių reikalavimų man....
nereikia man fotiko, kuris užims pusę kuprinės, kurio negali įsidėti į kišenę...
 #273648   Rafal
 13 Bal 2011 15:59
Tu nori ir kompaktisko ir gero , o taip retai buna ( jei kaina gera tai gali ir taip buti) manau tau reikia ne ziureti i kompaktiskuma o nusipirkti normalu fotoaparata ir bus vsio :gutgut ;uolrait
 #273649   Rafal
 13 Bal 2011 16:01
kauptukas rašė:Nu tai imi maziausia uz 200 ir viskas.
Jo dabar galima ir uz tokia kaina nusipirkti pakankamai gera fotika ( pradedantasiems net labai gera) Prisminu kazkada kai pirkau sau pirma fotoaparata tai uz 600 lt nusiprkau 6 mpix fotoaparata. Dabar uz 300 lt nusipirksi 12 mpix fotika. ;uolrait
 #273653   kauptukas
 13 Bal 2011 16:10
Rafal rašė:
kauptukas rašė:Nu tai imi maziausia uz 200 ir viskas.
Jo dabar galima ir uz tokia kaina nusipirkti pakankamai gera fotika ( pradedantasiems net labai gera) Prisminu kazkada kai pirkau sau pirma fotoaparata tai uz 600 lt nusiprkau 6 mpix fotoaparata. Dabar uz 300 lt nusipirksi 12 mpix fotika. ;uolrait
Tie megapixeliai tai tik reklaminis triukas :/nek Turbut 95% vartotoju nera atspausdine didesnes nei 10x15 nuotraukos, o i megapixelius ziuri kaip i pagrindini faktoriu. Jei super dideliu nuotrauku nedaro, tai uztenka ir 5 megapixeliu i valias -liežvis
 #273657   Sokratas
 13 Bal 2011 16:14
Rafal rašė:Tu nori ir kompaktisko ir gero , o taip retai buna ( jei kaina gera tai gali ir taip buti) manau tau reikia ne ziureti i kompaktiskuma o nusipirkti normalu fotoaparata ir bus vsio :gutgut ;uolrait
Tu manai taip, bet aš taip nemanau, bet 100-u procentų žinau, kad maniškis foto aparatas turi tilpti į kišenę ir sverti- 200 gramų, va tą tai aš žinau, na ir daugiau gali biški sverti...
Už dabartinį Olimpus muilinikę, kurį dar tebeturiu, aš buvau daug mokėjęs, gal 800, bet jis praktiškai visiškas invalidas jau yra, mažai kas jame beveikia
Paskutinį kartą redagavo 1 Sokratas. Iš viso redaguota 13 kartus.
 #273660   Fiskius
 13 Bal 2011 16:18
kauptukas rašė:Tie megapixeliai tai tik reklaminis triukas :/nek Turbut 95% vartotoju nera atspausdine didesnes nei 10x15 nuotraukos, o i megapixelius ziuri kaip i pagrindini faktoriu. Jei super dideliu nuotrauku nedaro, tai uztenka ir 5 megapixeliu i valias -liežvis
Pritariu, muiliniu matricu galimybes jau seniai issemtos, ir nuo megapixeliu kiekio notrauka geresne nebus. Jamt reik kad nebutu maziau nei kokia 6-8Mpx ir nesukt del to galvos.
Paciuose pigiausiuose buna sudeti plastikiniai leshiai, kas labai pablogina reikalus esant priespriesinei ar shoinei shviesai ir t.t. Bet mano galva, uz muiline moket galima na iki 500lt, daugau nelabai verta.
 #273807   savas
 13 Bal 2011 21:44
Rafal rašė:uz 600 lt nusiprkau 6 mpix fotoaparata. Dabar uz 300 lt nusipirksi 12 mpix fotika. ;uolrait
Jo, keiciasi laikai. Atrodo ne bais senai pirkau 6 mpix, tai 1490 kainavo... :-D Dabar uztat yr ka nesiotis, i vakara kaklas nutirpsta... :roll:
 #273851   Sokratas
 14 Bal 2011 06:15
giedriuzzz rašė:bobi, vo kiek muiliniu nebrangiu :gutgut http://www.skytech.lt/fotoaparatai-prie ... gn=skytech
Dėkui giedriuzzz už pagalbą.

visi čia jie tokie, apvaliais kampukais, visi liptų prie rankos neblogai. nes, kažkur skaičiau, kad tai irgi viens iš pagr. parametrų renkantis muilinę . Sako, jei limpa prie rankos(kaip ir spiningas)-tai ir imi... :lol:
Dar liuxiškiau, kad dabar ir išrinkt padėtumėt iš tos krūvos. Kokį būt geriausiai imt iš jų...
 #273856   Sokratas
 14 Bal 2011 06:31
jo, tas gerai būtų
Bet negi tarp tuokių juokingų kainų yra ir tokių, kur vandens nebijo? ten aprašymuose nelabai, jaučiu , rastum pažymėta....

kai rinkaus laikrodį, tai jo,-žiūrėjau pirmiausiai į tai, kaip jis su vandeniu draiugauja...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 15
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė