Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #182132   Agis
 30 Kov 2010 09:48
Sony Vegas irgi labai paprasta (mokantiems anglų kalbą), turinti labai daug patogių ir lengvai naudojamų įrankių.Jų visų valdymas praktiškai photoshopinis, plius yra nemažai anglų kalba vaizdinių pamokėlių.Rusų kalba tik iki ten, kur jau prasideda pats smagumas :lol: a paskum jau mokėk.
Minimaliem montažams, tai jos visos vienodos, tik jau lendant į rimtesnį montažą atsiranda skirtumų tarp vieno ar kito įrankio naudojimo, jo paprastumo ar sudėtingumo , galimybių.
Aš manau, kad geriausia ta, kurią įvaldai :-D Žinoma čia aš nešnekus apie super druper kūrimus, nes mums juk pagrindinis tikslas suprantamai ir kiek įmanoma operatyviau perteikti buvusią žvejybą ;-)
 #189154   Ef
 20 Bal 2010 16:09
mmm na vegas tai nemanau kad jums bent vienam jos reiktu :) visgi efektu manau nededat i video katra sukuriat o uzrasiukus ikist galima beveik su visom yra dauk paprasciau naudojamu programu priedo su vegas kokybe reik moket susireguliuot :) virtualDub manau butu geriausias ir paprasciausias :)
 #190187   Ef
 22 Bal 2010 18:57
Sunkus varijantes del tokio daikto. Cia jau reiketu ziuret kurnors nustatymuose ar eina pasikeist vertimo kalba. O kad kasko tokio specifinio abejoju :) Dar viena iseitis parsisiust specifine kokia nors programa ir eit jau klaust to zmogaus kas uzsimineja tuom ir klaust jo kad paiskintu pasakytu kaip reikia ka padaryt, arba dar geriau pabandyt pasiieskot internete pamokeliu lt/ru kalbomis kaip ka daryt su tokiom programom.
 #190735   Agis
 24 Bal 2010 00:26
Vitoli, turiu parsipumpavęs, bet ir čia tas pats, pasidairyk ir senesnių versijų, nes įrankiai tokie patys.Pabandyk ir jeigu nieko super druper nesiruoši daryti tai nesunku, nors kita vertus jei tik paprasti filmukai, tai ir Muvie Makerio užtenka

http://www.youtube.com/watch?v=KpWSz-fR ... re=related
 #217110   Mr. Nobody
 01 Rgs 2010 17:04
na as bent jau naudoju sony vegas viena paprasciausiu ir lengviausiu programu visai nieko efektai ir panasus dalykai bet ka nors rimtesnio kuriant naudoju adobe after effects nors nelabai moku bet pagal ivairias pamokas sukuriu kazka, tokia programa jau naudojama kuriant ivairius filmus :D kitaip sakant profesionalams labiau skirta programa
 #222190   Agis
 21 Rgs 2010 22:42
Pasisėdėjau vakare :x Pasirodo Sony Vegas su MOV failu sunkiai bendrauja :evil: 2 minutes filmintos medžiagos apdirbus užima 900 mb, tai kol suspaudi :lol: visas vakaras dėl dviejų minučių, ale jau truputis aiškumų atsirado.Dirbti su didele raiška pasirodo ne šuns papas :-D
Taigi Minija šiandien pro mano žaisliuko objektyvą :ruko
http://www.youtube.com/watch?v=OuNDPkfNRn0
 #222436   Agis
 22 Rgs 2010 22:10
Senoji tik filmina, atgaivinti jau nebesugeba, tai gavau laikinai Sony.Dabar persikėlinėju visą filmintą medžiagą į kompą, nes jaučiu ateis laikas kai nebeištrauksiu iš juostų, todėl ėmiausi to sunkaus darbo.Ir ko tik aš nerandu per tiek metų prifilminta, net iš praeito forumo akimirkų yra :-D Tipo Žuvytės išleistuvės arba meetas Burokaraisty....kaip Spiridonas vištas pievoje su mikrikais gaudo :-D
Gimtadieniui dovanų gavau JVC HD 1080P REC, tai dabar žaidinėju :-D baisia maža, o kai rankos dreba, tai sunku, stabilizatoriaus ten nerasta, nors rašo, kad yr.Bėda, kad formatas MOV, tai sunkiai draugauja su Sony Vegas, tiksliau sunkai renderinasi, o ir apimtis didžiausia gaunasi, tai reik gero spaustuvo, kad suspausti, bu Yotubas užluštų :-D Nu čia kai jungi ar redaguoji, o jeigu tiesiogiai keli, tai be problemų Yotubas ima.Tos žaislinės kamerikės ir paskirtis tokia, kad greitai ykrauti i visokius yotubus ir dalintis vaizdeliais socialiniuose tinkluose.
Vat šiandien didelė aukšlė gavo progos papozuoti :-D
http://www.youtube.com/watch?v=El94PbD4UT0
 #222446   dainiuška
 23 Rgs 2010 06:16
Agis rašė: Bėda, kad formatas MOV, tai sunkiai draugauja su Sony Vegas, tiksliau sunkai renderinasi, o ir apimtis didžiausia gaunasi, tai reik gero spaustuvo, kad suspausti,...
Aha, užkliuvo ir man, kad SONY VEGAS nemėgsta MOV failų. Juos labai paprastai pakeičiu į kitą formatą šios programėlės pagalba:

http://www.winxdvd.com/hd-video-converter-deluxe/

Greita, labai patogi, gali konvertuoti į daugybę formatų, netgi turi galimybę pakelti video kokybę ;uolrait Programa yra mokama, tačiau internete nesunkiai galima rasti "vaistų". Jeigu reikės - kreipkis, pamačinsiu ;-)
 #227210   Agis
 19 Spa 2010 10:26
Ef rašė:mmm na vegas tai nemanau kad jums bent vienam jos reiktu :) visgi efektu manau nededat i video katra sukuriat o uzrasiukus ikist galima beveik su visom yra dauk paprasciau naudojamu programu priedo su vegas kokybe reik moket susireguliuot :) virtualDub manau butu geriausias ir paprasciausias :)
Nu, kad lengvai dirbt tai neįdomu :-D
Gal kas išbandėt Sony Vegas HD, gal su ja jau lengviau apdirbinėt HD medžiagą.Su Vegas Pro 9 yra knysiaus, tenka suspausti, nors skaitinėjau, kad yra kodekas, kuris leidžia dirbti ir nėra tamsaus lango.Gal kas pasufleruos kur rasti.Vargstu su MOV failais, tai Sonis nemėgsta jų.Pamokėlių turių , ale gal kokia diskusija ir čia, tarp savų išsivystys, juk visada maloniau žiūrėti, kai geras filmukas, gerai ir pristatomas ;-)
 #227673   Agis
 21 Spa 2010 09:02
Prieš pirkdamas pasidomėk kokiais formatais filmuoja ir kokiais formatais dirbsi, kad nebūtų knislios montuojant.To JVC iuko jau nauja versija yra, bet aprašymas angelskas, tai ne viską kumykaju, o vertimų įrankiai visur tragiški :lol: Manau mėgėjiškų žvejybų pafilminimui visai tinkami tokie daikčiukai, tik galėtų būti vandeniui atsparūs.Yra tokia kamerikė kur visi skraidytojai, bangčiuožėjai, alpinistai, lenktynininkai naudoja, ten iš viso puikus variantas, turi du futliarus, vienas vandeniui, kitas nuo smūgių, yra tvirtinimo diržėliai visokie, gali dėtis ant galvos, ant kojos....kažkur apie 300 amerikiškų ten kainuoja.Žinoma yra atsiliepimų, jog reklaminiai rolikai truputš pagražinti, bet mastant protingai tai nereikia norėti, kad vaizdas būtų kaip studijinės kameros.
http://www.goprocamera.com/video
http://extremesports.lt/palyginimas/
 #230164   Agis
 03 Lap 2010 09:13
Dainiuška, aūūū
Ar Tau nepasitaikė tokia baika, kad tas konverteris "pasiima" MOV failą tik nuo darbastalio.Vakar jau buvau sumišęs, kol neišbandžiau tokio varianto, susimečiau atkarpėles ant darbastalio ir viskas susikėle į konverterį :roll: Anksčiau paimdavo iš bet kokios papkės, esančios bet kur kompe :donknow'
 #230210   dainiuška
 03 Lap 2010 12:48
Agis rašė:Dainiuška, aūūū
Ar Tau nepasitaikė tokia baika, kad tas konverteris "pasiima" MOV failą tik nuo darbastalio.Vakar jau buvau sumišęs, kol neišbandžiau tokio varianto, susimečiau atkarpėles ant darbastalio ir viskas susikėle į konverterį :roll: Anksčiau paimdavo iš bet kokios papkės, esančios bet kur kompe :donknow'
Senokai man bereikėjo ja naudotis. Šiaip paima iš bet kur, dabar pabandžiau - viskas OK. Galbūt bandei paimti tiesiai iš prijungto aparato - fotiko ar kameros? Tokiu atveju gali ir neleisti iškart paimti, turbūt reikėtų prieš tai kur nors išsaugoti kompiuteryje. Čia tik prielaida, šiaip man tokios bėdos nebuvę :donknow' Logiškai mąstant, prie darbalaukio "pririšti" tikrai neturėtų - kažkokia nepersąmonė :donknow'
 #237906   Agis
 03 Gru 2010 13:23
Kadangi pamažu klimstu į tą montažo liūną :lol: tai pasidalinu nuoroda į diidelės informacijos puslapį suprantantiems rušiškai.Atrasite pagrindines montavimo programas, jų privalumus/trūkumus, pamokėles kaip su jomis dirbti, formatų (konteinerių) paaiškinimus, privalumus......žodžių pasidairykit kam įdomu, gal ką atrasite kaip aš ir gal nebus kaip man, knistis kol perpranti Sony Vegaso įrankius ir galų gale sužinai, kad pačioje programoje yra pamokėlės, kur belieka viską daryti kur "rankelė" parodo ir viskas taps aišku :-D
http://www.ixbt.com/dv/
 #241388   Sokratas
 17 Gru 2010 10:37
Gal kas patartumėt, kokį fotiką geriau imt 1000-io lt ribose. Norėčiau iš Canon, nors tai ne pagrindinis rodiklis....
Maniškis visai jau :-vimt , po kelių skendimų, kelių remontų vienu režimu befotkina, blicas nebeveikia ir pn....
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė