Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #386092   Agis
 01 Lie 2012 08:55
Išsididint takelį ir pažiūrėk, gal tiesiog nesujungi glaustai vieną klipuką prie kito.
Normaliose programose tai yra įrankis, kur tokių fėlerių nepasitaikys, nes tiesiog automatiškai pritraukia glaustai.
 #386106   EDVD
 01 Lie 2012 10:35
Mindule, čia Lietuva, čia viskas brangiau. Ir sakiau kad lietuvoje geresnio pasiūlymo neradau, laukti nenorėjau, kaina buvo priimtina. Tad man buvo giliai giliai dzin kokią kainą galima rasti kitoj pasaulio pusėj. Peace :ruko
 #386150   MINDULE
 01 Lie 2012 15:28
EDVD rašė:Mindule, čia Lietuva, čia viskas brangiau. Ir sakiau kad lietuvoje geresnio pasiūlymo neradau, laukti nenorėjau, kaina buvo priimtina. Tad man buvo giliai giliai dzin kokią kainą galima rasti kitoj pasaulio pusėj. Peace :ruko
Viskas suprantama, ir sorry... Nebuvo tai asmenishkai tau, kad padariai klaida ir pan. Man tiesiog skaudu kai LT verslininkai ish tautiechiu paskutini siula bando nulupti...
 #392360   Dziedas
 28 Lie 2012 08:08
Turiu videokamera samsung. Vaizdą rašo iškart i diskeli.Bet Užpildęs diską jo reikia uždaryt. Bet dažnai šita operacija nepavyksta .Aš galvoju dėl to kad filmuojant drebėjo ranka. Gal kas žinot kame esme. Taip sau brangokas malonumas-diskas kainuoja ir tik puse valandos telpa. Ačiū.
 #392898   Agis
 30 Lie 2012 22:23
NU jeigu tai iš serijos "Dovanotam arkliui į dantis nežiūri" tai užjaučiu :lol: jeigu išsirinkai pats, tai keista, kad nepasidomėjai tokių kamerų "privalumais"Iš mano pažystamų, tik Gelmės mačiau filmavo į panašaus tipo kamerą, gal jis ką pasufleruos, užklausk į privątą, gal čia nepastebi.
 #398620   Vytenisnl
 21 Rgp 2012 22:26
Na kad tikslas moteriškai rankinei. Šiaip sorry, kad dvigubas postas gavosi. Šiaip jei "gerą" muilinę, tai reikia žiūrėt į optiką. Asmeniškai man labiausiai patinka Sony su Carl Zeiss optika:) Kitas dalykas - batareikos ir akumuliatorius. Pačiam vėl patinka batareikos, nes lengviau esant extra atvejui įsigyt naujas
 #398665   shelwius
 22 Rgp 2012 08:13
Dėl Sony- tas fotografas toks jau prie profų, jo darbo specializacija ir yra fotografija. Tai jis visų ten firmų aparatus išnagrinėjęs iki paskutinio siūlelio ir tiesiog pareiškė, kad vienareikšmiškai tik Sony (čia manau tik jo nuomonė ir yra, bet tuo žmogum tikėt verta).
 #410098   Agis
 28 Rgs 2012 08:38
NU manyt gali tik tada, kai esi išbandęs tiek vieną tiek kitą :lol: Šiaip tai kažkaip ilgokai kiti garsųs gamintojai vėlavo su tokio tipo kameromis, leizdami GoProškei jaustis rinkos lydere :lol: Jeigu tik samprotaujant, kaip neturėjusiam tokios kameros, tai tiek viena, tiek kita turi privalumų.Man, pavyzdžiuo nepatiktų kamera šalia ausies, nes kažkaip prie žvejybinio prožektoriaus pratęs, tai GoProškės variantas manau netrukdytų, plius kiek žvilgtelėjau Yotubės pristatymuose, tai vizualiai Sonis didesnis yra, nes prikišta ko nereikia tokio tipo kameroj, tačiau Sonio jau rezoliucija didesnė, nors galima paklausti ar to reikia mėgėjiškiems filmukas, kai galima visai neblogai ir su 720 apseiti.
Vat jeigu Panasonicas kažką panašaus išleistų, tai būtų geresnis už GoProškę :-D

Gal Sonis su laiku irgi atsidurs priekyje šitos eilės, nes viskas taip greitai sensta ir tobulėja
GoPro
Drift
http://driftinnovation.com/
Contour
http://www.fc-moto.de/Contour/en?gclid= ... tAodWn0AqQ
MuviMicro
http://www.veho-uk.com/main/shop_detail.aspx?article=44
Oregon Scientific ATC
http://reviews.cnet.com/digital-camcord ... 77689.html
ar daugelis kitokių
http://www.youtube.com/watch?v=CgtTg62G ... re=related
o kur dar visokie akiniai :lol:
 #434228   Arvidys
 28 Gru 2012 12:50
Chebra, gal galit patart kokį patikimą žmogelį Vilniui, kuris užsiema vaizdo kamerų remontu? Turiu senolę Panasonic NV-GS230. Ir guli dabar nenaudojama.... esmė reik tokio žmogaus kuris įvertintų kiek gali kainuot remontas nes neaišku ar apsimoka ją dar remontuot. Gal geriau jau butu Go Pro Hero2 pirkti...
 #434233   Arvidys
 28 Gru 2012 13:20
Nu norėciu susitaisyt dabar turima kamera, jei nebrangiai tai atseitu. O va jei jau suzinojus, kad remontas kokie 500Lt+ tai tik tada butu jau planuose Gopro :ks>
 #434239   Rapolas
 28 Gru 2012 13:40
Arvidys rašė:Nu norėciu susitaisyt dabar turima kamera, jei nebrangiai tai atseitu. O va jei jau suzinojus, kad remontas kokie 500Lt+ tai tik tada butu jau planuose Gopro :ks>
O tai kas tai "senolei" panasonic atsitiko- bandei po vandeniu filmuot?
 #434242   Arvidys
 28 Gru 2012 13:47
Mano spėjimas, kad pzdauskas Galvutei ar kaip ta dalis vadinasi... Nes is pradziu labai suprastėjo filmuotos medziagos kokybe. Veliau pradejo striginet kai bandai atsukinėt juostele. Po to vapse dingdavo filmuota medziaga ir ismesdavo uzrsa typo: push the reset button. paspaudi ir tas pats per tapati dabar tik senas juosteles skaito nauju nelabai, o jei ir nuskaito tai atsukant medziaga norint iskelti i kompa viskas pastringa medziaga dingsta ir vėl tas uzrasas: push the resset button... Bet paspaudus nepadeda.... Ir esme jei ka pavyksta dabar iskelti i kompa tai kokybe graudi palyginus su draugelio kuris turi Panasonic nv-gs180, kuri yra realiai tokia pat kaip mano net siek tiek pigesne....
 #434252   Rapolas
 28 Gru 2012 14:16
Gali pasižiūrėt- skelbimai.lt ,mačiau tą "stebuklą" (NV-GS180) jau už 270 lietuviškų atiduoda (bet- Klaipėdoj, Vingio g.).
Tai remontuoti už daugiau naujesnės gal ir nebeverta :-D
 #434254   Arvidys
 28 Gru 2012 14:24
Nu tai va tame ir esmė... Kainuotu remontas iki 100lt tai dar susiremontuočiau... Nes turiu dar ir fish-eye lensa sitai kamerai ir akuma papildoma dideli.
 #437957   Tadunce
 09 Sau 2013 17:31
Kolegos, gal čia ir nėra tiek daug besinaudojančių, bet vienas kitas čiupinėjęs ir gal gali ką patarti.

Kalba apie veiksmo kameras.

Čia visi stato kaip etaloną go pro hero, bet juk kaip ir yra keletas rimtų konkurentų, kaip jau minėjo Agis - nesikartosiu.

Kaip mėgėjui pilnai užtektų 720p kokybės vaizdo įrašų, holiwoodinių scenų filmuoti nesiruošiu.

Kokie būtų protingiausi variantai ? (amazone prisižiūrėjau visokių hd 720 po 300lt, bet kai paskaitai atsiliepimus, tai nesinori mesti pinigų balon)

Į ką dėmesį atkreipti?
Prioritetas būtų, kad ir pigesnis, bet 720p, nei brangesnis full HD.

Atsižvelgiant į tai, kad bus tvirtinamas prie galvos (ne šalmo) maloniau kaip contour, o ne styrinti go pro skiauterė..
 #438854   Agis
 12 Sau 2013 18:04
O kas čia tau patars, kad iš mūsiškių forumiečiu niekas nefilmina su veiksmo kameromis, o informacija "Viena boba sakė" ar "Yotubėj mačiau..." pats žinai kokio lygio būna.Vat dabar pats pačiupinėsi ir parašysi kas ir kaip apie tokį modeliuką :lol:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 15
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė