Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video

 #20678   kamstis
 13 Sau 2007 18:53
Siek tiek foto is stintu zukles :grin:
Pirmas kibimas Mendei ;-)
Paveikslėlis
Rezultatas teigiamas ;-) Pirmoji zuvis ir ja pagavo Mende :grin:
Paveikslėlis
Kiti irgi nesnaude, keite porcijas ir stengesi neatsilikti nuo lyderio :twisted:
Paveikslėlis
Vakare komanda pasipilde profesionalais ;-)
Paveikslėlis
Vyko intensyvus ir siltas bendravimas :grin:
Paveikslėlis
Tiek is tos stintu zvejybos,jei ne keli nesklandumai :evil: viskas vyko sauniai ir smagiai ;-)

 #21988   ruginukas
 27 Sau 2007 17:15
keletas foto iš šios dienos žūklės :roll:

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

 #22028   kamstis
 28 Sau 2007 20:02
Sezonas atidarytas ;-)
Paveikslėlis
Saciokas susikaupes,treniruojasi pries Rubikius :grin:
Paveikslėlis
Kamstukas stengiasi neatsilikti nuo mokytoju ;-)
Paveikslėlis
Spiningistas :grin
Kaip ir pridera sezono atidarymui,iskilmingi pietus :grin:
Paveikslėlis

 #22808   Gedasas
 04 Vas 2007 19:24
reportažas iš šeštadienio žvejybos Baluošo ežere (ežerinių stintų sezono atidarymas)

sėdėjom visi draugiškai vienoje krūvoje :)
Paveikslėlis
kibo visą dieną..., gylis apie 35 m. :shock: , ledo storis apie 8 cm ..., kai susirinkom "pietauti", po mumis staiga pradėjo braškėt ledas :shock: , mes staigiai į šonus.... ir prie pietų stalo prieidavom po vieną :) , po to ilgai ir nuobodžiai ant dzikų žvejojom stintukes .... ir mano ekečių rezultatai Paveikslėlis pagavau lygiai 100 št.

 #23097   ruginukas
 05 Vas 2007 09:48
keletas foto iš penktadienio treniruotes pries Lietuvos čempionata - Akademijos tvenkinys salia Dotnuvos

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

 #23342   ruginukas
 06 Vas 2007 18:45
Seiros užtvankoje šiandien ryte ...

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

 #23365   kamstis
 06 Vas 2007 20:22
Sekmadieni buvo susirinkes gana nemazas kolektyvas ;-) Kaip sakoma kompanija nivelka no bardzo psijemna ;-)
Paveikslėlis
Kamstuko laimikiai ;-)
Paveikslėlis
Tie patys laimikiai tik fonas kitas :-D
Paveikslėlis
Dar buvo norinciu fotogrfuotis su tuo paciu laimikiu.bet.... ;-)
Sauni buvo zvejyba ;-)

 #23553   ruginukas
 08 Vas 2007 14:54
šiandien viename ežerėlyje netoli Daugų ...

Paveikslėlis
Paveikslėlis

 #23767   zuviuks
 12 Vas 2007 10:11
šeštadieninė žuklė

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

;-)

 #23780   zuviuks
 12 Vas 2007 10:59
Vakar dienos laimikis, irgi leistina norma ir žvejybos vinis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Paveikslėlis
560gr
;-)

 #23806   ruginukas
 12 Vas 2007 14:51
šiandien, viename mažame ežerėlyje ...

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

 #24023   kliovas
 14 Vas 2007 22:10
Paveikslėlis

Paveikslėlis
sestadienio ir sekmadienio laimikiai, viskas pagauta ish vienos eketes.eksperimentavau su mikro plastikais ir dzikais kartu, nes trukliu neina chia gauti, nieks chia nemates tokiu kirmineliu.

 #24157   zuviuks
 16 Vas 2007 21:59
truputi pazvejojom :)

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

visiem nei zvyno

 #24166   vital (vilnius)
 17 Vas 2007 17:57
Siandien buvau netoli Vilniaus :) Atidariau poledines zukles sezona :-D

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

 #24448   Donis
 21 Vas 2007 22:19
Siandiena,as, eLPi,bendradarbis Darius ir jo pazystamas isvykome i Kursmares ties Nida stintu :twisted:
Paveikslėlis
prasvitus jau buvome ant ledo,pradejome zukle.
Paveikslėlis
vienam is musu vos prasidejus zuklei stintine avizele iskart puole vegele :shock: ,taciau nutrukusi su pavadeliu,pabego,po kiek laiko Darius uzmetes skrituli ikirto pirmaja vegele :gutgut
Paveikslėlis
visi sukrutome ir uzmeteme dar po kelis skritulius,kurie veliau mus nudziugino. eLPi lupa stintas :-D
Paveikslėlis
Dariaus stintu laimikis buvo didziausias,eLPi laimikis nedaug kuo atsiliko :gutgut ,mano kiek kuklesnis :oops: ,taciau as atsiemiau vegelem,pajamiau tris :ruko ,
Dar keletas foto ;-)
PaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlis
tai va,laukeme jusu ;-)


P.S. ne visos foto kazkotai isidejo,meginsiu veliau.
Paskutinį kartą redagavo 1 Donis. Iš viso redaguota 21 kartus.

 #24860   Deividas
 26 Vas 2007 16:14
pora didesniu stinteliu :cool:
Paveikslėlis

gaila bet jau namie fotografuota,kaip minejau fotoaparatas issikrove :evil:
Paveikslėlis

 #24914   kamstis
 26 Vas 2007 22:11
Buvom Nidoj :!: Gaudem stintas ;-)
Zvejybos pradzia
Paveikslėlis
Kamstukas irgi si ta pagavo ;-)
Paveikslėlis
Dar sioks toks laimikis
Paveikslėlis
Tomo eserys
Paveikslėlis
Poilsio valandele po ilgo ejimo per leda link automobiliu aiksteles
Paveikslėlis
Kompanija nivelka......buvo sauni zvejyba ir laikas prabego sauniai ;-)

 #25173   Agis
 01 Kov 2007 23:27
Virtuso malda prasideda
Paveikslėlis
Donis neatsilieka
Paveikslėlis
Kyla puga
Paveikslėlis
Antros dienos akimirkos
PaveikslėlisPaveikslėlis
Specialinai jega, man nuo ju neskauda galva :lol:
PaveikslėlisPaveikslėlis

 #25281   Donis
 03 Kov 2007 11:02
Keletas mini meeto is Nidos foto ;-)
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Agis nepamirso virtuves suptilybiu,ir stintapukio musimo :-D
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Su VirTusu apziurinejom apylinke,sipiridonas tingedamas eiti i lauka viska stebejo per ziuros :lol:
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
daugiau foto perkeliu i gmaila ;-)

 #25385   Deividas
 04 Kov 2007 16:48
smagu,sugauni ir paleidi ;-)
Paveikslėlis
zmoniu minijos senvageje netruko :shock:
Paveikslėlis
susirinkimas prie vietines "parduotuves",siuloma cepelinu ir kai ko stipriau :lol:
Paveikslėlis

 #25754   Donis
 07 Kov 2007 21:46
Vakar buvau prie Veivirzo
PaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlis
vanduo superinis,pats tas slakiam,buvau praktiskai zemupyje,viena dieda sutikau turejo 3,5 kg lydeka,kitas sutiktas 3kg slaki.

 #26016   Agis
 09 Kov 2007 22:38
Tesiam pavasarinius zingsnius :lol:
Labai nedrasiai, taciau JIS jau ateina :
Paveikslėlis
Cia Aukstumala ties durpyno kanalais
PaveikslėlisPaveikslėlis
Aukstumala prie Kaimo turizmo sodybos
PaveikslėlisPaveikslėlis
Namelis su kubileliu jau laukia musu zveju
PaveikslėlisPaveikslėlis
Minija ties Sakuciais
Paveikslėlis
Zmogelis sake, kad kazkas taip dejo, kad meskere ytrauke :lol:
Paveikslėlis
Deja, istraukus pavadeliu jau nebuvo
Paveikslėlis
Drevernos uostelis ties siurbline
Paveikslėlis
Minijos senvage : pradzia, kampas ir kamikadzes
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Nu rodos ir viskas.Pernai toks reportazas buvo visu menesiu veliau.Reiskiasi bus ilgas ir saltas pavasaris :evil:

 #26787   Deividas
 18 Kov 2007 21:00
is sestadienio zvejybos ;-)
Paveikslėlis
Paveikslėlis

 #27078   tuomahaukas
 23 Kov 2007 14:19
Na, pabandysiu ir aš įdėt :oops:
Diena prie Neries

Pakeliui į Ožkinius. Labai patogi vieta spiningavimui nuo kranto :lol: :
Paveikslėlis Paveikslėlis

Lieuviško parkingo ypatumai :
Paveikslėlis Paveikslėlis

Bandžiau auto priglausti prie mūrinukų- buvau aplotas šeimininkų kad trinu šaligatvius, užsiundytas advokatais, teismais, antstoliais ir pan. Prieglobstį, "leidimą" ir "sėkmės žūklėje" ( :dark: ) radau pas paprastesnius ir padabnesnius žmones
Paveikslėlis

Neris ties Ožkiniais...
Paveikslėlis Paveikslėlis

... ir kultūrinis žvejų paveldas:
Paveikslėlis Paveikslėlis

Masalų daug neėmiau, pagrinde gaudžiau su flood blizgute, da viena žolinuke ir su šv. tikėjimu širdyje bandžiau vieną vobleriuką. Jį įkirto salačiukas, bet nereikėjo tuomet fotografuoti... finale nei nuotraukos, nei laimiko :oops:
Paveikslėlis Paveikslėlis

Lašas po lašo ir akmenį pratašo ?:
Paveikslėlis

A čia ta vieta, kur mano kotą bebras patiuningavo :-ug :
Paveikslėlis

"silkučių valgyklos" prie Verkių malūno:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Rudeniop šlaitus ir pakrantes švariai "nuskuto" viešųjų darbų atlikėjai. Nesupratau kam, nėr net kur pasislėpti, jklmn :lol: ? Pasirodo, čia gyvena retas ir saugojamas vabalas, kuriam reikia šabakštynų, krūvon sumestų. Paklausite koks vabalas ?... A bbž., gražiai padaryta informacinė lentelė nenuplėšta ilgai neprastovėjo:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis


Prie Trinapolio vienuolyno. Čia gyvena mano draugas Valera. Beje šitą "savo" namą jis parduoda, siūlė man už bambalį alaus, bet tik stipraus. Nusifotografuot labai nenorėjo, bet palocius aprodė:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Tik sutemus pas jį neikite- pakeliui laukia trys siurprizai- gaudyklės :
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Mano draugas Valera tuoj turės naujų kaimynų. Deja, anie šika ne savuose namuose, bet aplink ir kuo toliau:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Kolkas tiek :roll:
Vėliau įdėsiu kokiomis priemonėmis lietuviai kelius ir takelius blokuoja :twisted:

 #27183   spiningo brolis
 24 Kov 2007 18:15
Siandien atsikeles ir pamates lauke pavasari, neiskenciau ir isvykau tikedamasis suvilioti koki upetaki, atvykes i vieta apsidziaugiau , kadangi vandens lygis susinormalizaves ir jau vanduo nuskaidrejes.....
Paveikslėlis
Ilgas laukimas ir tikejimas, jog vis delto pavyks suviliot....
Paveikslėlis
Suviliot pavyko , bet istraukt i kranta ne... Turejau kokius 5 kibimus, vienas uzkibo mazdaug 20 cm , bet nusipurtė....Manau, kad kibo tik mažiai, o didieji tylejo.Speju del to , kad varles varinejo per upe pirmyn atgal ir gali but ,kad jie tu varliu buvo prisirije...
Paveikslėlis
Nors ir nepavyko pagaut, bet uztat maloniai pavargau, pasigrozejau atsigaunancia gamta, fantastisku oru...
Paveikslėlis
Paveikslėlis

 #27185   kamstis
 24 Kov 2007 18:16
Buvom su kolega Nevezyje,dar du patsukus paemem :twisted: kad neverktu :grin: Kibo stai tokie ziobriukai,visi kaip vienas.
Paveikslėlis
Nieko daugiau neliko ,kaip grazinti juos i gimtuosius vandenis ir tiketis ,kad sekanti karta atsives savo tecius ir mamas ;-)
Paveikslėlis
Paveikslėlis

 #27333   Deividas
 25 Kov 2007 22:02
is siandienos zvejybos ;-)
Paveikslėlis
vieta kurioje sulaukiau kibimo taciau nepavyko pakirst :? po to liko kabet mano vobleris,o po to ir dar vienas :-D
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Griztant is zvejybos uzsukau paziuret kaip sekas stintininkams :cool:
Paveikslėlis

Paveikslėlis

 #27804   Skumbrotas
 30 Kov 2007 20:02
2007m. kovo 30d. 6:30 prie kelto susirenka komanda - Donis, x-rapas, Skumbrotas ir Rolandas, paklydęs muselininkas. Startuojame į Nidą, tikslas - pabaigti išgaudyti dar likusias po x-rapo trečiadieninio pogromo lašišas.
Netrukus jau parkuojamės Nidoj, traukiam amuniciją, ginkluojamės:
PaveikslėlisPaveikslėlis
Neužilgo jau prie vandens. Atėję randam jau kokius penkias iš vandens kyšančias spiningautojų galvas, bet nesijaudinam - x-rapas mus užtikrintai nuveda į stebuklingąją vietą. Ten Donis pro žiūronus apžvelgia tarptautinę padėtį, konkurentų veiksmus, kitus galimus pavojus ir išrašo leidimus lipti į vandenį:
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Po kokios valandos vandens plakimo x-rap pagaliau pasikviečią pirmąją viešnią:
PaveikslėlisPaveikslėlis
Išsigandęs, kad sunku bus nešti, pameluoja mums kad mol nelegalka ir paleidžia:
Paveikslėlis
Su tuo paleidimu įdomiai - na niekaip žuvis nenorėjo niekur bėgti, apsuka ratą ir vis lenda man prie kojų... Teko vos ne diržų duoti, kad pasitrauktų ir netrukdytų... :lol:
Nuplaukusi ji matyt kitoms pripasakojo kokių negerų dalykų apie mus, nes stojo pauzė, mandriai sakant nekiba, kurios metu vyko relaksacija bei grožėjimasis dugno vaizdeliais:
PaveikslėlisPaveikslėlis
Pabodus tinginiaut nutariau paieškot kitos stebuklingos vietos ir patraukiau pakrante. Pietų pusėje vandenyje matėsi iš kažkur atsiradusios dar trys personos, nepatvirtintais duomenimis plačiai žinomi lašių kileriai iš konfos. Nedaėjus iki jų mano dėmesį patraukė labai simpatiška vietelė - sėklį pertraukianti nemaža duobė. Tad nutariau ją patikrinti. Neapsirikau - po keliolikos minučių pajutau bakstelėjimą į blizgę. Dar pamėčiau į tą pačią vietą dar trys bakstelėjimai. Pagaliau penktą kartą spiną sudrebino smūgis! Pajutau ne monstrą, bet vistiek labai smagiai besidaužančią žuvį. Štai ji, sportiškai nuaugusi, sidabru apsirėdžiusi, magiškais kryžiukais pasidabinusi jaunoji gražuolė...:
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Pasiunčiam tėvų atsivesti:
PaveikslėlisPaveikslėlis
Kimbam į tą vietą jungtine komanda - juk neišku kokio dydžio tie tėvai ateis, vdrug vienam neištraukti niekaip :roll: . Neužilgo x-rapą aplanko lašišaitės vyresnysis brolis:
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Matyt x-rapas tingėjo brist į krantą, tad atsibučiavęs su lašiakų jį paleido. Dar po kiek laiko Donį aplanko vyresnioji sesuo. Bet ši kažko supykus - priplaukusi prie Donio spjovė jam į akis blizgę ir išdidžiai apsisukus nuplaukė... Gal papelijus ta blizgė buvo :roll: :
Paveikslėlis
Taigi tokios štai naujienos. Gaila, bet dėl susiklosčiusių aplinkybių apie 15 val. teko nutraukti šią smagią žvejybą ir baladotis į darbą... :evil: Palikau komandą toliau laukti didžiųjų tėvelių, vildamasis, kad jų nesudraskys. Lauksim jų foto.
Jūrinis sezonas atidarytas sėkmingai :!:
P.S. kas tingi atidarinėt po vieną fotkę, tas gali jas peržiūrėti optom įvairiais režimais čia: http://s122.photobucket.com/albums/o277 ... 007-03-30/

 #27816   Donis
 31 Kov 2007 09:21
Dar keletas foto.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

 #27887   Meškute
 01 Bal 2007 20:03
Labas vakaras :/braj;
Kadangi sestadieni zvejyba man ir Dusiai buvo nesekminga Merkio upeje :( nusprendeme siandien pazvejot netoli namu upelyje :-D

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Mazdaug po pusvalandzio, Dusia staiga pajuto malonu meskeres spurdejima :grin: tai buvo apie 20cm upetakiukas.

Paveikslėlis Paveikslėlis

Neuzilgo dar vienas upetakiukas sedejo Dusiai ant blizgutes :) tik sitas buvo kur kas mazesnis ir labai vikrus, vos tik pamate mane su fotiku iskart nufotkintas nere i upe :-D

Paveikslėlis Paveikslėlis

Na o tame tarpe ir man pavyko sugundyti nediduka upetaki :-D Pirmas mano upetakis ''plot

Paveikslėlis

Atsibuciave su upetakiais paleidome augti toliau :-ou-je .
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė