Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video

 #96154   gelmės
 09 Vas 2009 09:52
Šeštadienis. Su seneliu nutarta šturmuoti Kupiškio marias. Susitikimo vietos keisti nežadėjome. Aštuntą valandą jau laukiu. Nėra senelio. !nea! Gliaudau suolėgrąžas. Gliaudau kokias 5 minutes. Skambutis. Senelis atsiprašinėja, kad negali aplenkti kažkokios tai kolchidos ir važioja 35 km per valandą greičiu. Aš nepiktas, ir siūlau jam už kiekvieną pavėluotą minutę, atlikti tupčiukus. Jis nesutinka. Velniai jo nematė. ;-)
Pagaliau pasirodo. Kadangi gerai žino kur važioti, tai jis rieda pirmas. Praklaidžioje gerą pusvalanį, randame norimą vietą. :-D

Paveikslėlis
Su visais pričindalais patraukiame išsvajotų karšių link. Bendras vaizdas.
Paveikslėlis
Senelis užsiima pačią geriausią vietą.
Paveikslėlis
Ir pradėjo lupti va tokius žuvinus :
Paveikslėlis
O man tik tokis :
Paveikslėlis
Paleidžiu :
Paveikslėlis
nes biski per mažas. :-D Turiu pastebėti, kas senelis buvo insidėjęs 2 litrus brendžio. Man nedavė. !nea! Pats !buonka! patvarkė. Net stopariko nereikėjo. ../;nzv ;-)
Paveikslėlis
Įdienojus pastebėjome kažką keisto.Priėjome arčiau susipažinti. Jis su diedu bazarino, aš su jo ponia. Žinau tik tiek, kad tokis daiktas y labai gerai prie vėjo, lietaus. Abu pagyvenę dziedukai mielai paaiškino kūrybos procesą. Štai biški iš arčiau :
Paveikslėlis
Apie pietus senelis buvo pritvatines tiek žuvies :
Paveikslėlis
O aš tik tiek :liež-uvis :
Paveikslėlis
Nebelaukėm vakaro. Senelis liabai norėjo patekti un pirtį, todėl išsiruošėme namolio anksčiau :
Paveikslėlis
Atsibučiavome ir sutarėme dar susitikti.
Namie žuvinus panaudojau va šitaip :
Paveikslėlis
Skladuke radau :-D irgi panaudojau :
Paveikslėlis
Galite atkreipti dėmesį į vieno vyno stiprumą. ;-) O kito butelio atidaryti nesugebėjau. Dar ir dabar virtuvėje stovi su dildės galu. :evil:
Baigdamas galiu tik pasidžiaugti, jog yra liabai faina turėti tokių draugų, kaip senelis. Ir ne tik viens jis. Ir dar y daugiau. :/brazasista
Iki. :/braj;

 #96409   spiridonas
 10 Vas 2009 18:53
Paveikslėlis


šitas iš to pačio tvenkinio, už kurio įvardinimą -į DŪDĄ duodama :-D

P.S. ne mano

 #96840   Vitolis
 12 Vas 2009 21:14
Vakar sulaukiau Niuxos vizito. bbd ant darbu ir mes jau Tauragne. Graztas net inkaites, skyliu da....velnia. Ashariokas viens, kits.
"Shliop noga" gerisi Tauragnu ir inkerta asharioka. Kadangi neispudingas egz. foto sesijos nedarom.
Paveikslėlis
Parvyke i vieshbutuka imames tikro darbo. Niuxa parode ka sugeba. Patiuningavom keleta mano sukriu ir surishom strimeriuka.
Paveikslėlis

Aciu tau kolega.

 #97067   spiridonas
 14 Vas 2009 09:02
Vakar su :-grazi? nutarėme pasižvalgyti po vieną tvenkinuką ( tą patį :fingal: )
grežiu pirmasias skyles, parodau kas ir kaip ir mes jau "veiksme" :
PaveikslėlisPaveikslėlis
ilgai laukti neteko ir :-grazi? pagauna šiais metais pirmąjį ešerioką:
Paveikslėlis
as taip pat bandau sugauti ką nors, pagaunu tokiu pačių, tačiau kažką rimtesnio suvylioti nepavyksta, nors ir 4 vietas pakeitėme per 2 valandų žvejybą:
Paveikslėlis
Vis vien likome patenkinti pabuvimu gamtoje ir nuo ledo nulipę susikabinę rankutėmis, draugiškai nuvažiavome namo kepti kugelio... :-D

 #97285   gelmės
 16 Vas 2009 15:46
Sveika chebryte. Pabandysiu kai ką papasakoti. :gazieta:
Trys laisvos dienos. ../;nzv Dvi iš jų skirtos laimės ieškojimui. Susikrovę šiokią tokią mantelę, sėdame į mano raudoniukę :-car ir su Edosiumi išriedame pas senelį. Kadangi buvome gavę asmeninius jo pakvietimus, :,mob. tai tikėjomės kažko neįprasto. Ko tikėjomės, tą ir gavome. Kelis ežeriukus aplankėme. Ir pamatėme daug sniego, mažai valytų keliukų, storo ledo ir daug ekečių, kelias kuojas ir keliolika ešeriukų. Bet dar buvo daug juoko ir dar daugiau geros nuotaikos. ::liux Daug medžių ir tik dvi nusilpusios tujos. Abi kainuoja po 70 lt. :babkės: (Čia kas norės, tai supras)
Pirma stotelė Utenoje. Pagal užsakymą Edosius nuperka žieminę meškerytę. Už jos saugojimą pardavėjai palikdamas 183lt. Besidžiaugdamas Vitolio suorganizuotu žvejybos įrankiu su visa Salmo rite ir visais pribumbasais, paprašo manęs laiko pasirūkymui. :cig. Tuo metu neiškenčiu ir aš. Pastebiu, jog kaina šioje parduotuvėje žemesnė nei Panevėžyje. Tad sugebu palikti keliolika litų už sargelį, valą ir avižėles.
Antra stotelė parduotuvė „Norfa“. Senelis jokiais būdais nutarė nebepriimti mūsų be cukraus. !:nujop...! Jam mat kava su sacharinu neskani. Ponas, *BLYN*. :lol: Nuperkame visą čielą kilogramą (nes mažiau neradome :-D ) ir šutiname senelio sodybos link. Štai ir vizito tikslas.
Trečia stotelė. Galutinė. Senelis įsitikina, kad cukrus vietoj.
Paveikslėlis
Leidžia pastatyti mašiną jo kiemelyje. Iš to džiaugsmo statinėjau kur tik buvo galima. :-D
Paveikslėlis
Paveikslėlis PaveikslėlisVyksta ilgokos derybos dėl žvejybinės vietos. Pagaliau senelis nusipurto dulkes nuo savo žvejybinių kelnių .
Duoda leidimą žvejybai.
Išvykstame į išsvajotą karšių žvejybą. Bendras ežero vaizdas.
Paveikslėlis
Gręžiamos pirmosios skylės. Pirmieji masalai palieka savo buveinę ir keliauja ežero gelmėn.
Paveikslėlis
Kadangi senelis su draugu iš vakaro buvo žuvį pašėrę, tai rezultatų tikėjomės atsakančių. Kad neprailgtų pirmojo kibimo laukimas, senelis pasakoja apie dvikilinius šio ežero karšius. !-kliovas-!
Paveikslėlis
Gerai įsiklausę suprantame, kad tai buvo senai.... :klasta!:
Bet mes gaudome. Gaudome, gaudome ir gaudome. Senelis pasakoja ir pasakoja. [oj-me: Nieko neprigaudome. Nors ne visai. Aš suviliojau šep ne tep vieną. Ne karšis, bet.. :-D
Paveikslėlis
To pasakoje nutarta persimesti į kitą ežerą. Ten turi kibti mažesnio gabarito žuvys : kuojos, ešeriai. Ežeras yra netoli, todėl pėdiname pėstute. Eidamas matau daug skylių, kutriose buvo brakonieriaujama. Visai netoli kelias. Šioks toks mašinų judėjimas vyksta. Štai vienas iš įrodymų.
Paveikslėlis
Pėdos šviežios. Prie vienos iš ekečių randu ir kraujo pėdsakų.Neestetiškas vaizdas, todėl foto nebus. Situacija aiški. Kažkas nesenai ištraukė nerštukę. Barakušos, blyn. :jop-mat
Pagaliau kitas ežeras. Pirmieji kadrai. Matosi vasarinės karšininkų vietos. :/nu/n/x Pasiruošę žmonės karšių žūklei.
Paveikslėlis
Vėl gręžiamos skylės. Senelis valo eketę,

Paveikslėlis
kad matytų kur išleisti avižėlę. Visu pajėgumu puolame gręžti lede skylių ir ieškoti nors kokios žuvies. Pagaunu keliolika kuojukių. Čia didžiausios.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Nors žuvienė išeis. Bendrom Vyto, Edosiaus ir senelio jėgom sukrapštome žuvienei. Yra kaip yra. Senelis nelinksmas.
Paveikslėlis
Vakaras ir dalis nakties praėjo užtikrintai. Žuvienę išsivirėm.Senelis gerai skuto bulbas, gerai skrodė ešeriukus. ../;nzv :-D Mums patiko. Atmatoje galės Raudei ir kitom moteriškėm padėti. :je-heh Dešras kepėm. Pirtis kaito. Kas norėjo, tas maudėsi.Alaus pritrūkom. Keli reisai pasipildyti buvo. :beer'2 :beer'2 :beer'2 O ko daugiau reik? Kaip visad neapsieita be skambučio Raudziukei. :,mob. :1women: Juk Valentino diena buvo. O ją mes mylime. :/brazasista Apie pusė vienuoliktos vakaro skridzas nissan dviejų durų sugalvojo pirkti. :-D :je-heh Skambina Edosiui ir patarimo klausia. Geriau feederiui pataupytų. -:kiwl ;-) O pusė dviejų nakties seneliui skambutis. -:tel- Kol susiranda telefoną, kol sugraibo kur kokis mygtukas, skambutis nutyla. Senelis galvoja, kad jį žmona :kocelas! su meilės diena pasveikinti norėjo. O pasirodo gelmes pajuokavo. :lol:
Rytas. Pusrytukas. Senelis kaip visad nemirtingas. Klausite, kodėl? Atsakysiu. Sakau vyriokams, kad aš galiu atnešti tik vieną puodelį kavos be savo. Senelis iš karto pagavo kampą -girdėjot, vyrai. Tipo jam turiu nešti. Nenešiau. Pats sugebėjo.
Prieš lipant į mainas sprendėm dilemą. Kur ?Išsprendėm. Nutarėm keisti ežerus. Šį kartą patraukėme visai priešingon pusėn. Spėkit kas pirmas sėdo į mašiną? Atspėjote. :-D
Paveikslėlis
Senelis pirmas nurūko.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vos spėjome su Edosiumi.
Labai gražus ežeriukas. Nedickas. Kiek apžiūrėjau, tai vasarą prie jo nėra prošvaisčių palapinės pastatyti. Vien medžiai, medžiai.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vėl puolame prie žvejybos.
Paveikslėlis
Kas vilioja ešeriukus, kas bando baltą žuvį. Kibimas prastas. Dairomasi.

Paveikslėlis
O gal nemokame. Senelis nutaria, kad reikia dar kitur pasiduoti. Sutinkame, nors Edosius šiek tiek nusivylęs. Jis prisigręžė skylių ir ne visas patikrino. Bet boso reikia klausyti. Vėl pėdiname link mašinų. Aš išvažiuoju. Senelio mašina nesiveja. Einame žiūrėti kodėl. Taigi sugebėjo neapsisukti. Buksuoja opeliukas ant ledo. Šakalį kažkokį nulaužė. :/nu/n/x Padedame išstumti. Padėkoja. Bet tik tiek. Pinigų nepasiūlo. Ką padarysi.
Užtat nuveža prie dar gražesnio ežeriuko. Dydis panašus, kaip ir buvusio. Pats ežeras lomoje. Iš visų pusių miškas. Matosi, kad bebrai neliūdi.
Paveikslėlis
Kelmai, kelmai....Vieta pasakiškai graži. Netingiu ir prigules pliaukšteliu fotoaparatu.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Daug nenoriu išsiplėsti, nes paskui iš aprašymo atpažins kas nors. O to senelio širdukė neatlaikytų.
Mes su Edosiumi nutariame čia pasilikti truputį ilgėliau. Senelis su draugu netrukus susivynioja savo“šmutkes“. Nėra kibimo. Atsiglėbėščiuojame. Paliekami vieni. Tylu.
Paveikslėlis
Gražu.
Paveikslėlis
Tikriname skyles. Iš kiekvienos galime išprašyti tik po vieną, du ešeriukus. Aš tik vienoje eketėje sugebu prisivilioti truputuką daugiau.
Paveikslėlis
Edosius paima kelis didesnius.
Paveikslėlis
Po kiek tai laiko nustoja kibti visiškai. Nutariame baigti ir mes. Padedu savo spiningėlį poilsiui.
Paveikslėlis
Dešimt žuveliokų pasiimame. Reik namo parvežti įrodymų.
Viskas. Baigėsi dvi nuostabios dienos. Praleidome tikrai gražiai.
Tai kas ta laimė, kurios išvažiavome ieškoti? Laimė – pajausti tą menkutį sargelio virptelėjimą, paliesti drebantį ir spurdantį sprindinį ešeriuką, šąlančiais pirštai bandyti uždėti uodo trūklio lervą, nežinant ar ja kas susigundys. Laimė – stebėti kaip pagauta žuvytė vėl paleidžiama į savo vandenis, o kažkas didelis ir stiprus nusineša pačią kibiausią avižėlę į gelmę parodyti savo gentainiams ant ko žmonės jas gaudo. Ne sugautų žuvų kiekyje laimė.Oi ne. Bet malonu, kada tikrai gali, ramia sąžine pasiimti pagautą žuvį į namus ir pradžiuginti šeimyną skania žuviene ar kepsniu. Laimė sukasi bendraminčių rate. Tokiame rate gali pasijusti saugus, stiprus, laimingas, linksmas. O kartais pabūti jaunas, vaikiškas, mažas blevyzgautojas, kuriam tik to ir tereikėjo. Laimė - matyti, kad yra toks gražus kraštas Lietuva. Su tiek ežerų, su tiek miškų, su tiek gerų žmonių, su tiek geros nuotaikos. Juokas ilgina gyvenimą. Bet tiek juoko, kiek teko mums, gali praplėšti pilvo raumenis. (Jei jų ten nors kiek dar yra) Tad ir juoktis reikia su saiku. A nea? Man šiandien jaučiasi pilvukas.
Dėkui tau seneli už nuotaiką. ::liux :/brazasista Tu kaip visad n e p a k a r t o j a m a s . Mes dar atvarysim tų karšių. :mhu
Dėkui Edosiau, kad nors vieną dieną leidai tave apgaudyti. ../;nzv :-D (Aš galvoju, kad abi dienas tave apgaudžiau, bet negi čia ginčysiesi) ;-)
Seneli, perduok gerą žodį nuo manęs Vytui. (Vycka, kaip tu jį šauki ) ''plot
Štai ir viskas.
Jei ką, tai nebrokykit. ;-)
Paskutinį kartą redagavo 1 gelmės. Iš viso redaguota 16 kartus.

 #97322   senelis
 16 Vas 2009 19:52
Nu pavarai,gelmes :-D Na as tada irgi viena foto imetu,kuri man kazkodel labai primine viena klipuka :)
Paveikslėlis

O primena stai ka :cool:
http://www.youtube.com/watch?v=jQieZc7zcT8

Ir dar viena foto ;-)
Paveikslėlis

Jo.... pailsejom :roll: :)

 #97513   diego
 17 Vas 2009 16:15
O buvo taip:
kadangi vakar visos zukles parduotuves nedirbo (apart vienos pacios geriausios, tik kad joje nebuvo matyliaus), tai siandien zukle su Vaidziu24 pradejom gerokai veliau nei austant :roll:
Ech kaip norejosi uzsirauk ant gero kibimo... :roll: bet istorija visai kita.
Pradejom grezti eketes, ieskoti... Bet kabinejosi tik cigaretiniai eseriukai (ir ne taip daznai).
Eketes vis grezem ir grezem...
Paveikslėlis
Aisku, TIEK ekeciu prigrezus turetu atsipirkt kazkaiptai :twisted: Na ir atsipirko siek tiek - vienas stambesnis issirito is eketes:
Paveikslėlis
anas buvo piktas ir fotografuotis nenorejo taip kaip linuipvlts :cool: norejo netgi vaidi24 praryti apzora:
Paveikslėlis
vaidis24 taip pat norejo pasirodyt kad moka fotkint, tai ir diego su eseru nutrauke :roll:
Paveikslėlis
Zveju dar buvo, bet niekas niekuom pasigirt taip pat negalejo...
Kur gaudem, nesakysim, nes nenorim gaut i duda :lol: :-D :twisted:
Cia jums ezero peizazas vienas :roll:
Paveikslėlis
Tai kaip ir baigsiu si mini reportazeli :roll: na ir aisku kaip nepaminesi remeju. Taigi, siandien mus reme: :twisted:
Paveikslėlis

su pagarba, diego ;-)

 #98889   cyma
 23 Vas 2009 08:30
Kadangi sunkiai taikiausi su darbo diena šeštadienį :evil: o ir pasiūlymas buvo dar kartą bandyti kuršmarėse ešerių, tai ir nutarėm kad darbas tą dieną ne mums.... :grin:
na o ešeriai mariniai eilinį kartą mus ignoravo, pradaužėm įvairiais velniais iki 12val., kol trūko kantrybė, nes nematėm nė barkšt...,taigi atradus truputį gilesnę vietą, vėl sėdom ant baltos (žuvies ta prasme) kibo, nors ir ne labai smarkiai neblogos kuojos
Paveikslėlis
o kas mokėjo gaudyt, pagavo ir tokių
Paveikslėlis
900g
po to ir tokį 1,5kg
Paveikslėlis
važiuodami namo nusprendėm Legendinio į žvejyba nebeimti :-D
Paveikslėlis
apgaudė visus žiauriai :evil:
gal ten kablys, karšio nugaroj estetikos ir neduoda, bet aš tik norėjau parodyt, kad be to įrankio jis niekaip nelindo pe 13-os skylę....
 #101280   mepps
 04 Kov 2009 21:45
sveiki, noriu pasakyti ir patvirtinti kad vasario pabaiga ir kovo pradzia tikrai yra nekibimo metas. Siandien su tevu buvom paleke pazvejot i didziulio ezera( cia traku raj.), is ryto kibo normaliai, bet ne kaip anksciau, o nuo 3h kaip nustojo tai nustojo, niekur isvis ir nei pas man nei pas teva. Nors jau 3h vis dar sviesu, bet del tokio nekibimo neapsikentem ir isvarem namo, jei butu kibe tai butume dar buve. Sykarta tokia zvejyba ir mane sunervino. :evil: Gal ne kiek sunervino, o kiek ta ziemine zvejyba jau nusibodo. Greiciau tas ledas nutirptu....norisi pradet atviro vandens sezona.
Na bet vistiek kai ka pagavom, keliatas plakiuku:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
O cia visos dienos laimikis:
Paveikslėlis

 #102519   Donis
 11 Kov 2009 21:36
Rytas,upe : :grin:
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
veliau aplankeme savo klubo ezereli,paziurejom kaip upetakiai gyvena,per ziema pajuodo :shock: :lol:
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Paveikslėlis[Paveikslėlis[ Paveikslėlis

 #102655   kamstis
 12 Kov 2009 18:49
Vakar t.y. 11.03.vyko V.G.K. ir "Salmo Kaunas" poledines zukles varzybos.Smagiai praleidom laika,gausioje bendraminciu kompanijoje,viso: dalyvavo 36 poledines zukles entuziastai,bendroje iskaitoje nugalejo visu musu pazystamas "Legendinis" ''plot Paveikslėlis
Dar keletas foto is siu varzybu,dar keli formieciu veidai ;-) PaveikslėlisU[RL=http://img10.imageshack.us/my.php?image=p1011433.jpg]Paveikslėlis[/URL]PaveikslėlisPaveikslėlis
Gavo V.G.K. i kaulus ziauriai :evil: bet mes turime vilties reabilituotis ;-) :-D
O 1-oji "Legendinio" vieta ipareigoja visus tobuleti ;-)
Siaip ,turiningai ir smagiai praleistas laikas.Buvo smagu :grin:

 #102685   Edosius
 12 Kov 2009 20:33
Kovo 11-oji nedarbo dienelė. Smagi tokia sakyčiau, pats savaitės vidurys, gali miegoti lyg soties, gali alutį gurkšnoti, teliką žiūrėti arba tiesiog pažvejoti. Pasirinkau – žūklę, juk reikia dar grąžto ašmenis pazulinti, marmiškių kablius pabukinti ir pabandyti iš po ledo kokiam gyviui parodyti pavasarinę saulę. Pirmoji stotelė – Nemunėlis. Ant ledos jau sukaliojasi aštuoni žvejokai, plius mes dar dviese ir visa desetka. Ant ledo ištrauktų žuvų mažiau nei mūsų visa susirinkusi brigada. Trink trankt ir per pora minučių vienas žvejys išprašo iš vienos eketės keturis kuprius, geltonus su raudonais pelekėliais ir sverenčius nemažiau kaip po 300gr.
Paveikslėlis
Na galvoju gerai, bus ką šiandien paveikt, bet kur tau.. po trijų valandų ant ledo jau tik penki rybokai, visi tušti, o aš net kibio nematęs. Palikom tą vietelę pailsėti, nes apart tų keturių matrioškinų nieko daugiau ir nebuvo. Pliurzinu ir vietomis žiauriai pripustytu keliu nusibarškinom link Apasčios. Ten tokia pati dainelė – tik tiek kad ji daug nervingesnė. Prasiskambinęs su pažystamais turiu info kad Kilučiuos ties žiotim gaudo, bet ar pagauna nežino, nes tik pravažiuodamas matė. Na ką bildam ten laimės ieškoti, nes per penkias valandas vėl net kibimo nematėm dviese. Kągi – štai ir Kilučiai.
Paveikslėlis
Paklausiu pirmo sutikto žvejo kaip jam?- nuo ryto va tik šešios žuvys, na ir tos žuvys – iš trijų metrų nelabai matomos..
Dingo ūpas visiškai.. Dar taip nebuvo – kad per gerą pusė dienos žvejybos net sargelis nesudrebėtu. Belieka tik susikaupti, pagalvoti ir pamedituoti..
Paveikslėlis
Užsirišu mažą mažą marmiškę ir pradedu ieškoti gyvybės po ledu. Ir štai – mano pirmasis kuprius, namo tuščias negrįšiu :!: .
Paveikslėlis
Dar pertikrinęs keletą eketėlių randu ir auksinę – kurioje prasedėjau tris valandas, tiksliau pasportavau. Viso išvelėjau 64 galvas, kokių dešimt pūgžlių ir likusieji ešeriukai.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Šioje baloje pavyko pagauti ir mano bedražygiui – seneliui.
Na jo žuvelių kiekis kuklesnis, na ir skaičiai juk nesvarbiausias faktorius, svarbu kad dar ir tokią nekibią dieną turėtum jėgų nusišypsot.
Paveikslėlis
Palydėjau šią dieną prie eketės suleisdamas visą savo pagautą žuvį, ramiai sėdau bolidan o namie gurkštelėjau šalto alaus.
Dabar jau laukiu savaitgalio, jis turėtų būti kitoks.... :cool:

 #103114   Agis
 14 Kov 2009 15:24
Dabar jau ir as galiu pasakyti, kad pleksnem dar truputy ankstoka :roll: Jau apie astunta ryto meskeres su krevetes ir karpio porcijomis (raudeles ir slieko neturejome) buvo sumesta vandenin
Paveikslėlis

Zinoma nemokam mes tu tikru "pendulum" ale sviedem kiek sveikatos turim :lol:
Paveikslėlis

Apie dvylikta supratom, kas pleksnikes ne tik kad spyga, bet subine mums parode, nes taip ir nesulaukeme jokio spaktelejimo.Taigi nutareme pasivaikscioti tai pakeitem sutarta paemimo masinon vieta ir patraukem misku pasivaiksciodami ir stebedami dar vos vos atbundancia gamta
Paveikslėlis
Pavasaris kol kas toks, kad su zieminiais rubais tikrai karsta nebuvo.

 #103746   gelmės
 17 Kov 2009 10:38
Šį kartą trumpai. :e:e
Vieną savaitgalį nusibeldėme su seneliu į Kupiškio marias. Pasiūliau, jis sutiko. Saulėgražų gliaudyti man nebereikėjo. Nuvykes į vietą jau radau. Oras lyg ir nieko pasitaikė. Žvejyba nelabai. Aš šiek tiek prigraibiau. Na, bet ne apie mūsų žvejybą šį kartą. :ruko
Bežvejodami pamatėme grupę atvykusių, kurie kai ką turėjo. Tai buvo šuo. Man įstrigo, kad jis velka žvejybinę mantą. Susidomėjau. Kadangi šunelis buvo paleistas, tai jis laisvai vaikščiojo po gana didelę teritorują. Atvyko jis ir pas senelį.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Jei pastebėjote, susidraugavo. :lol: Bet aš ir ne apie draugystę :beer'2
Ant šuns nugaros specialiai paruošta liemenė skirta vilkimui. Šuo, atrodo, veislinis. Labai panašus į šiaurinius. Tuos, kurie roges tampo. Matėsi, kad išdresiruotas. Mums bežvejojant, ilgą laiką pragulėjo ant ledo prie savo šeimininko. Parašiau tai vien dėl to, kad tai pamačiau pirmą kartą.
Po savaitės teko važiuoti vienam. :liež-uvis Nieks nepakvietė, pats nebeieškojau. :-blablab-: Tiesa, VirTus skambino, :,mob. bet buvo jau per vėlu. :oops: Baisiai gailėjausi. Bet, ką padarysi. ;-)
Stebuklų neprigaudžiau, kokis 4 kg . Tik, kad didžioji dalis buvo plakiai, tad pasiėmiau desetką žuveliokų. Būčia vėl foto indėjas, bet pavedė fotikas. :piktaz Užtad vieną kadrą vis dėl to spėjau :
Paveikslėlis
Labai norėjau jas iš arčiau, bet tesugebėjau tik taip.
Tai tiek.

 #104879   spiridonas
 21 Kov 2009 20:19
Kuzmyčius ir žuvis:
Paveikslėlis
Jau pavasarėja:
Paveikslėlis
bet siandien buvo salta...


Aplankėme Aukštumalę, Pakalnę, Mingės kaimą, o vėliau gaudėme Minijoje netoli Kintų karpinų. Nieko nuostabaus. Galiausiai įkirtome su Kuzmičiumi po rukytą karšį: jis 1,5 kg aš 2,1 kg :-D

 #105698   Vitolis
 24 Kov 2009 18:57
Shianakt pridrebe kaip reikiant.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Rytas, Kupishkio marios. Ledas toks, kad turbut dar iki geguzes bus surakintos marios. Sniego ant ledo ne tiek ir daug, vandens nera. Greziu pirma ekete ir leidziu. Kazko tai neskesta aviza. Timpt - yra. Pirmas karshiokas jau ant ledo. Taip gal kas 10 min. po karshioka, kuoja. Sninga visa diena. Taciau oras neshaltas +1, tai sedet visai smagu. Zveju nedaug. Na kagi, antradienis, pradzia savaites, tai tik tokie "darbininkai" kai ash ir kirmyja ant ledo. Pakertu eilini karshioka, taciau jauciu, kad shi karta truputi geresnis. Sveriu - 550 gr.
Zvaniju Seneliui pranesht, kad ledas puikus ir kad nepanikuotu del sheshtadienio bendros zvejybos. Po pokalbio su Seneliu, kaip uzburta. Daugiau jokio kibimo iki pat 16 val. Prispazink Senel, uzburei ane :-D
O cia shios dienos laimikis. Nekoks, bet diena praleista super.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Ryt varom tryse ir zvejosim ties Palevenele. Reik treniruotis, kad Senslis ir kiti tokie balvonai neapgaudytu :-D

 #105998   Vitolis
 25 Kov 2009 19:46
Shiandien rytas pasitiko mane ir mano draugus skaiscia saulute ir shaltuku su -8. Dedames arbatos, sumushtiniu ir pirmyn i Kupiskio marias. Kelias netolimas, nors po nakties sniego kiek ir slidokas, taciau tuos 17 km. iveikiame gana greit. Marios atrodo visishkai ne pavasarishkai. ledas storiausias, sniego dafiga.
Paveikslėlis

Karshiokai musu kazkodel nelauke. ir ten bandom ir ten, viens kitas ir tie nedidukai. Taciau kai diena tokia puiki, netiek ir svarbu, kad nera laukto kibimo. Na negalima sakyt, kad visai nekibo. Kiek tam rybokui reikia. Svarbu kad gera kompanija, diena puiki, dushia tiesiog dainuoja. Padedu savo meshkerele ir laukiu kybio. Sargelis vos krusteli, taciau budingo Karshiui kibimo nesulaukiu. Vel, vos, vos krusteli sargelis. Galvoju, kad koks pugzliukas cia apsireishke ir nutare papietaut. Pakertu ir......isijungia riteles stabdelis. Taciau po truputi, nefarsuodamas, vis su frikciono praslydimais keliu eketes link. Valas plonytis. Neskarshciuok, pamazu ir viskas bus ciki. Jau ish pirmu zuvelioko patimpciojimu budingu tik jam vienam, itariu, kad tai jo didenybe Starkis. Pagaliau eketeje pasidodo ir zuvies galva. Taip, tai jis. Uz zabtuku ir ant ledo. Shia ziema shiame talkinyje teko sumedziot ne viena starkioka, taciau iki shiol visiems truko amzelio ir buvo paleisti paaugti. Na o shis ishversaakis keliavo "do tarbecki" Tiesa ne galiunas, taciau jau suauges :grin: Dar po jo pora leshciausku ir namolio. Tuo ir baigeme shios dienos zukle. Idegeme veidus, tai dabar kremu pasitepes kai jaunamarte visas ishraudes sedziu ir jums rashau. Tiesa mano draugeliui nuneshe net dvi "marmoshkes". Mokiau kaip reiketu atreguliuot rites stabdeli, taciau pamokos buvo veltui. Todel ir negalejo pazvelgt Starkiui i akeles. :-D Uzsispyres kaimo vaikis nors tu ka. :grin: Ale geros dushios. Tai trumpai tiek.
Paveikslėlis

 #106896   Vitolis
 28 Kov 2009 17:33
Ishausho musu susitikimo prie kupishkio mariu rytas. Lietus. Audrutis pareishke, kad pas ji jau Senelis atvaro, taip, kad vaziuojam. Paskambina Zvynas, irgi jau kelyje. Vadinasi susitikimo nei laiko nei datos nekeiciame. Pagaliau visi susirinkome. Senelis, Audrutis, Zvynas, Zuviuks, Dagys, Gelmes ir Ash.

Paveikslėlis
Lietus nesiliove. Zvynas sako: chebra, man vitolis su tuo savo ploshcium nuo lietaus primena tarybiniu laiku Daugpilio turgui boba, kur silkes pardavinedavo :-D Zvyns gavo bana (be eiles inkalt zaliu devyneriu :grin: Nuo ryto kliovas buvo shudinas. Tik viens Zuviuks besimelsdamas (visa zvejybos laika praklupojo pasilenkes ties ekete) prigaude tikrai nemazai. Zinoma visi patraukem. kai supylem visa laimiki i maksimini maisha, tai Senelis ishsigando. sako kur ash jas visas sudziausiu. Tik Gelmes pasidave kiek toliau, tai jo laimikio nezinau. Parashys.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
kadangi Zvynas pagailejo savo naujos zvejybines palapines nuo lietaus, kas sushalo, ejo i miestelio bara "pasishildyt" Lietus visai isismarkavo. Todel sumete lietuvishkus Seneliui uz puslapio ishlaikyma, susiruoshem namolio. Nors oras musu nelepino, taciau laikas praleistas kartu neykainojamas. Iki kitu susitikimu mieli Tribunieciai
Paveikslėlis
Tik parvaziavus namo, pradejo shviest saule. Oras pasaka. Gal greiciau leda nutirbdys. Ant ledo sniego jau nebedaug, visur vanduo.

 #107107   žVYNAS
 29 Kov 2009 17:38
Dar pridesiu keleta, kokybe suds, nes telefonu pleskinta, bet visa kita liuks :-D
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

o dabar ivertinkit senelio drebinimo technika :grin: super

Paveikslėlis

 #107125   DainiusM
 29 Kov 2009 18:40
Labi, vat siandien nusprendziau nulekt iki Taurages (dukriuka is seneliu pasiimt) ir tuo paciu aplankyt Akmena ir Jura... Na aplankiau... :/nu/n/x
Paveikslėlis
Zodziu... vanduo beveik metru pakiles, gryna kakava (cia nuotraukoj Juros vanduo tai da palygint skaidrus, Akmenoj isvis molina pelke), taip, kad teko zvejybos atsisakyt ir padaryt ekskursija:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Ten vidurinej foto tai ledas ant Baslsku uztvankos :neutral: Na ir pabaigai... nusprendem, kad bokstelio savininkas yra autolauzyno sefas :idea: ;-var-var.
Paveikslėlis
Paveikslėlis

 #107667   Razbainykas
 31 Kov 2009 14:21
Šiandien Nevėžis patvinęs, bet vietelę randu:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Gamta bunda, varlės kvarkia:

Paveikslėlis

Ir kimba štai tokios kuojūkštės:

Paveikslėlis

 #109094   spiridonas
 04 Bal 2009 20:50
Foto reportažas: "Kaip cesius spiridoną ešeriauti mokė..." :-D :/brazasista

Paveikslėlis
Paveikslėlis

pasvėrėm elektr. svarstyklėmis - 0,445 gr, o paskui.... kadangi Makaulė pasakė, kad ŽT remia " pagavai - paleisk"
http://smotri.com/video/view/?id=u1053531ff93

...gal ir cesiu knygoje "PP" pamatysime? :grin:

 #109121   Vitolis
 04 Bal 2009 22:19
Shiaures rytu Aukshtaitija skendi potvyniuose ir dar kai kur sniege, todel shaika ishtroshkusiu spiningo, atleke pas mane nuo ankstaus ryto. Po to, kai sukariam virsh 60 km. , tame tarpe apie 10 ish ju mishko keliukais pilnais duobiu su vandeniu ir ledais, pasiekiame dislokacijos vieta, prie ishsvajotu upeliu. Bandysime suviliot margi. Ilipam i kelnes ir pirmyn.
Paveikslėlis
Rytas, o ir pati diena pasakishka. Nors apsirengeme ir visai lengvai, taciau ir tuos reikejo nusivilkt. Karshta. Prasimaskatavom iki 14 val. ir nei vienas neturejome nei vieno kybio. Tik prieje prie upelio, pamateme, kad vandens vos, vos. Kiek metu cia vaziuoju, toks pavasaris dar pirmas. Visos pakranciu duobes, kelmai, kur beveik visad sulaukdavau Upetakio ar Taparo smugio, buvo virsh vandens. Kiekvienais metais su ilgaauliais ciobatais galedavau tik retoje vietoje perbrist, tai dabar galejau beveik visa upele braidyt. Duobiu, kuriose galetu pasislept zuvis, praktishkai nebuvo.
Paveikslėlis
Kazkas nerealaus. Kas bus vasara, nezinau.
taciau laika praleidome puikiai. Na kolegos irgi dare nuotraukyciu, tai manau inmes. O ash turejau tik mobilu, tai ir kokybe prastoka.

 #109180   cyma
 05 Bal 2009 13:49
Taigi, šeštadienis truputis po penkių mes jau prie pirmojo kelto. Norinčių persikelti, kaip ir tikėjomės, ne visi į pirmajį sutilpo :shock: Kaip pamatėme po to, ne visi į lašius taikėsi, keletas nusuko turbūt link strimėlių.... Persimetam keliai žodžiais su Doniu, ir po valandžikės mes jau Nidoj. Pamatę kiek spiningautojų susibazavę vienoje vietoje link Rusijos sienos, mes nutarėme bandyti laimę dešniau link gelbėjimo stoties. O ten vaizdas toks: tinklų :evil: kaip ir Donis perspėjo....,žvejojom maždaug taip :-D
Paveikslėlis
per tarpą perbridom ir saugojom lašius nuo tinklų :-D krantas, po to tinklas, o jau po to mes :-D
pirmosios ilgai laukti man nereikėjo, tik kad ji kokių 400g :oops: , neužilgo ir antroji, šita gal jau netoli kilo....,įamžinom :neutral:
Paveikslėlis
vėliau, savo pirmają jūroje nuo kranto pagauna ir Legendinis :grin:
PaveikslėlisPaveikslėlis
mažulytė visiškai, nu bet žmogus atsidarė :-D
iki pietų buvo viskas. Vakarop prie manęs priplaukė turbūt būrelis, kibimų gal kokie keturi ar penki per pusvalandį, normaliai pasikerta tik viena, bet gal ir gerai, nes rimto egzemplioriaus tarp jų tikrai nejaučiau.
Gaila, kad įskaitinių nepapuolė, bet oras be žodžių ::liux nudegusį veidą vos spėju šiandien tepti kremu :-D

 #109254   Donis
 05 Bal 2009 20:54
Saunu,smagu,kad atidarete sezona ;-) ,mes vakar gaudeme,tai sekesi nekaip is 6 vaziavusiu tik 1 pagavo ir kelios atsipurte,as vakar saziningai atidroziau,bet deje nei kibimo neturejau :( ,siandien vaziavome 4,pagavome visi, viso 5 lasisos visos gal truputi virs kg,bet normaliai nepazvejojom,prasidejo audra :evil:

 #109710   cesius
 07 Bal 2009 17:56
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Siandieninis pasivaiksciojimas Danes upe dave siokiu tokiu vaisiu :grin: , sutikau daug pludininku, bet jiems nei krust. Zvejojau dviem musem, geriausiai sudirbo cechmenas ,kehe ir redtagas, pradejus didint muse ir zuvys pradejo pustis :grin: . Pasitaike ir keleta motinikiu kurios pasidovanojo sau po auskara ir 14-inio gala :grin: , 16-inio bijojo. Tiesa pagautas buvo ir sapaliukas :!: DANE VERDA NUO RAUDZIU :!: 50vnt per 2h :grin:
Paskutinį kartą redagavo 1 cesius. Iš viso redaguota 9 kartus.

 #110052   Kairys
 08 Bal 2009 20:31
Sveiki. Bandau sukurpt pirmą reportažą, jei kas nesigaus, nepeikit labai. ;-)
Kadangi iš ryto turėjau gražaus laiko, o saulė taip maloniai kvietė išeiti į lauką, nusprendžiau pavažiuoti link Neries prie Sporto rūmų, kur tikėjausi pamatyti bent keliolika krantinės aptūpusių ribokų. Nuvažiuoju, vos randu vietą mašiną, imu fotoaparatą, traukiu link upės, bet mane pasitinka tokie vaizdai:
Paveikslėlis
Visuomet pavasarį apsėstas tiltelis ties ta vieta, kur Vilnelė įteka į Nerį, patys matot kaip atrodo. ;-)
Panašus vaizdas ir kiek kairiau, ties kažkada buvusiu "kabakėliu", kur paprastai irgi būriuodavosi krūvos žvejų, tiksliau, vienas žvejodavo, o kokie trys stovėdavo aplink ant grindinio padėto alaus bambalio, laukdami savo eilės ir padėdami draugui sutrumpinti laukimą. :-D
Paveikslėlis
Ką gi, galvoju, liūdnoka, galvojau bent pažiopsoti, o čia nėra į ką žiopsoti. ką darom? Toliau varon, link Vingio tilto, ten irgi pavasarį pirmiausia įlankėles žvejokliai aptūpdavo. Atvarau, mainai vietos be problemų, traukiu pro ištaigingus namus link Neries. Pirmas vaizdas, kuris rėkte rėkia, kad jau pavasaris, atrodo taip:
Paveikslėlis
Kadangi atvažiavau ne tokių grupinių žaidimų pasižiūrėti,traukiu toliau. vaizdas visai neblogas,
Paveikslėlis tačiau žvejų nei kvapo, tik kitoje pusėje vieną pastebiu besėdintį. Einu pakrante, dairausi, tik žiū, žuvis, ne bet kokia, rimtas mekšras, kokių 7 cm, tik vargšas ligotas smarkiai, uodegos beveik nerasta, pats vos juda, gaila, bet žviežių bulvių jau nesulauks, kaip sakoma:
Paveikslėlis
Pastoviu kiek , pasidairau. Pasirodo, ne viskas taip blogai, esama gyvybės, pradeda jinai rodytis, nuo vandens paviršiaus kažką rankioja nedidukės žuvelės, o kartais ir kiek didesnė bangeles sukelia:
Paveikslėlis
Bet nežiūrėsi gi valandą ar kitą vienoje vietoje, reikia į kitą pusę paėjėt. Staiga žvilgt po kojom, kažkokia neįprasta pavasariui spalva akį patraukė, pasilenkiu, o ten štai kas:
Paveikslėlis
O štai čia tas kažkas po vandens procedūrų:
Paveikslėlis Nežinau, kaip jums, bet man tai radinys patiko, ir šiaip man patinka rasti. ;-) Kaip sakoma, nors smulkmena, bet malonu. ;-) :-D Išmaudęs radinį dar kiek pažingsniuoju, o priėjęs kažkokį įdomų statinį pagalvoju, kad gal visai įdomu būtų "Gamtos patruliams" apsilankyti šioje vietoje, nes negausiai iš kažkur aukštai atitekantis vanduo tikrai neatrodo labai švarus:
Paveikslėlis
Ką pasakytų patruliai, kol kas neaišku, bet čia apsilankusiens graužikams matyt viskas atrodė gerai, nes išguldė, kas buvo skaniausia ir nuvarė savo keliais:
Paveikslėlis
Ir pabaigai, ką galima pasakyt: baisoka ta upė Neris pavasarį, visur šiukšlių pilna, pagaliai šakaliai po kojom painiojasi, bet pasižiūri į srauniai tekantį vandenį, kuris atrodo pakankamai skaidrus, į tiesiog akyse didėjančius medžių pumpurus, pabaidai meiliai kreksinčią ančių porelę, mintyse paskaičiuoji iki draudimo pabaigos likusias dienas ir žinai, kad kitą kartą važiuodamas prie upės tikriausiai ir meškerę įsimesi. Ir dzin, kad joje nieko nesi sugavęs, svarbiausia pats procesas ir gerai praleistas laikas.
Paveikslėlis Paveikslėlis
Čia buvo Kairys ir jo pirmas foto moto bandymas. ;-)

 #110677   audrutis
 11 Bal 2009 19:28
Naktis. 3 valandos 20 minuciu. Pabundu. Gult nuejau jau po vidurnakcio, taciau jauciuosi visiskai zvalus - miegas nebeima. Zadintuvas turi skambet tik po 2 valandu, bet taip ir nebeuzmiegu. Vos atsikeles greit apsirengiu, pasiimu prie duru suruosta manta ir lekiu pas drauga. Tomasscaff su tevu manes jau laukia. Vaziavimas neprailgsta ir stai mes jau prie issvajotosios upes. Teva ir Tomo masiniuka paliekame prie vienos is upes duobiu bei persede i mano bolida vaziuojame 5 kilometrus aukstyn. Tai sudarys mazdaug 10 km upes ruozo. Taip, nusiteike mes rimtai pasivaiksciot ir visiskai nesinori eikvot jegu gryzimui atgal - trokstame tik zvejot ir kuo ilgiau.
Po gero pusvalandzio mes jau prie upes, pradedame storasprandzio medziokle. Pradzia ne itin dziugina, pavasarinis potvynis bei kunkuliuojanti srove nenuteikia optimistiskai. Tikejaus, kad vandens bus bent biski maziau. Pirmas dvi perspektyvias vieteles aplamai vos surandu. Apsemtos vandens salytes visiskai pakeitusios pernai sirdyje taip uzstrigusi peizaza. O ir storasprandis jau kuri laika neduoda apie save zinot.
Ir stai pirmas gyvybes zenklas, pirma upes dovana. Tomas ikerta kazka silpna ir nedideli. Kaip ir supratom zuviai dar neisnirus is gelmiu – sciupokelis. Deje, bet tai buvo paskutine jo medziokle. Vobleriukas giliai gerkleje, trisakis ismiges i ziaunas. Per vargus atkabinam, paleidziam atgal, taciau geros pabaigos nebesitikim.
Judam toliau. Stai ir vel Tomas apturi nestiprius, taciau zenkliai agresyvesnius smugelius. Nesuprantam kas, nes Tomas praktiskai pirma karta issiruose sapalaut, patirties visiskai neturi. Traukdamas tvirtina, kad ne placiasprandis, nes mano nupasakotu smugiu, kurie pakrato lyg elektra, tikrai nera. Taciau visgi suklystam. Mazylis, mazdaug 200g sapaliukas istraukiamas krantam, greit atkabinamas bei paleidziamas pauget. 2-0 juokiasi Tomas, ir ant tu zodziu mane nukrato elektra…… taip, siu smugiu po pakirtimo nesumaisysi su niekuo. Sirdis dainuoja. Traukimas ilgas, kaip besimegavimas puikiausiu prancuzisku desertu. Gyvenimas yra grazus. Stai visa pirmojo 2009 metu placiasprandzio fotosesija:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Po fotosesijos grazuolis atgabinamas ir paleidziamas atgal i stichija. Taip taip, nekyla man net mintis tysti namo sio kovotojo. Per daug brangios man sapalu zukles akimirkos, per daug brangus ir kiekvienas varzovas. Sias nuostabias zuvis reik saugot ateities kartoms.
Na ir pasipila. Per gera pusvalandi isprasau krantan dar 2, taip pat apturiu keleta neaiskiu bumbtelejimu, taciau pakirst nepavyksta. Netrukus ir Tomas susunka is nuostabos, drebanciu balsu: “Yra…..geras”. Nieko ten gero, siek tiek virs puskilogramio, nepazysta dar jis placiasprandziu ir nezino, kad net ir toks palyginus mazylis taip puikiai kaunasi. Dar po pusvalandzio isprasom ir dupleta, t.y. abiem uzkimba vienu metu. Stai dar keletas nuotrauku, taciau tik keletas. Daugiau fotografuoti nebeleido uzvires kraujas bei azartas, nenugalimas noras susikauti dar, dar ir dar karta:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Net patys nesuvokiam kaip greit pralekiam tuos 10 kilometru, o ir laikas tiesiog praskrenda. Zvejota ne tiek ir trumpai, visos 5 valandos intensyvaus ejimo, brovimosi per krumynus, bei, zinoma, maloniausio dalyko – perspektyviu vietu tikrinimo. Ir stai mus pasitinka Tomo tetis, mirkydamas plude vienoje duobeje. Suzinojes rezultatus siek tiek nuliusta, nes jis tepagavo keleta nedideliu kuojyciu. O as tuo tarpu uzbrendu pries duobe, paleidziu pasroviui vobleriuka, traukiu ji ties besisukancia srove ir ikertu dar viena - is pat Tomo tecio panoses. Po smagiausios is sios dienos kovu atkabinu mazdaug kilogramini rubuili ir pabuciaves paleidziu. “Ir visus taip”,- nustemba senas zvejas. Isgirdes atsakyma dar labiau nuliusta. Nesupranta jis musu, tikrai nesupranta…..
Trumpas reziume. As sugavau 6 placiasprandzius, Tomas – 3. Visi, isskyrus viena, turetu sverti tarp 0,5 ir 1 kilogramo. Nors svarstykles turejau, taciau sverti kazkodel nebuvo noro.
Siek tiek nuotaika sugadino sutikti du zvejai, gaude gyva zuvele. Truputi su jais pasikoliojau, taciau nemanau, kad ikreciau jiems proto. Arba bent jau taip neatrode.
Kazkam gali pasirodyti, kad kibo labai puikiai, taciau ivertinus, kiek kilometru praejom - rezultatai tikrai nera is fantastiskos srities. Visgi mus si zukle pakrove tikrai ilgam, laimes pilnos kelnes iki siol. Manau pirmadieni trauksim prie upes vel…….
Beje, vos nepamirsau. Likau suzavetas 1141 GLX-u. Nezinau, ar egzistuoja kazkas labiau tinkantis sapalu zuklei. Nepaleido nei vieno placiasprandzio, nors tikrai ne visi buvo patikimai ikirsti. Neistrauke tiktai tu, kuriu as nepakirtau. Galetu Garis padirdet sia linkme 

Na o dabar antroji fotoreportazo dalis, ne tokia grazi, taciau ne maziau linksma. Viesas vieno kvailio prisikalbejimo pasekmiu irodymas (kas nepagavo kampo, paskaitykit krepsinio tema). Pirmos nuotraukos vis dar normaliai atrodancio zvejo, o kuo toliau tuo baisiau. Nepadejo net plauku kirpimo masinele:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis


Be komentaru, ane :-D

 #110755   Daumis
 12 Bal 2009 08:06
Pirmi mano laimikiai ''plot
Paveikslėlis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė