Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video

 #61744   Edosius
 01 Bir 2008 15:17
Jei apie žvejyba, tai galvoje vienintelė mintis :che-he: - starkiai, starkiai ir dar kartą starkiai. Tik va vienas kompanjonas Estijoje, kitas Amerikoje, o vienam kaip ir liūdnoka būtų dvi dienas valtyje sedėt. Jau nuo trečiadienio draugai pradėjo prašyt kad savaitgalį pašvesčiau jiems. Vieni net naktinės žūklės išsinorėjo [Sv{in , kitiems ir pusdienio rankose kokį botkotėlį palaikyti užtektų ../;nzv . Kadangi draugai nerimti žvejai, tai tie su naktinės žvejybos norais patys dingo kaiman taip ir nieko man neperspėję. Dar geriau, nes įsivaizduoju kas ten per žūklė būtų buvus, plius žvejybos iranga pas mane "plėšri" ir tik vienas kūdas feederiukas nuo atmatos meeto likęs :grin: .
Taigi, prasideda paskutinė pavasario diena. Galvoje vis mintis - kur važiuoti, kad ir man ir draugams būt smagu :/brazasista . Kadangi, kaip minėjau, pas mane feederiukas "kūdas", iškart chebrai pasakau - plūdę, kabliukų, švino, dzikų teks nusipirkti, o aš tik suruošiu įrankį. Nieko neprieštaravę žvejų parduotuvėje kolegos palieka visą desetką litų už išvardintą kolekciją :mhu .
Pajudam iš sostinės vienuoliktą ryto, bolide tryse, vienas spiningas, feederis ir begalė judančiu kažkokių kirminėlių plastmasinėje dežutėje. Nusprendžiau, kad lėksim Merkin, ten ir kokį mekšrą gali sugauti ir lydeką gal pats kokią suviliosiu !-kliovas-! .
Vietoje, tiksliau penkiasdešimt mėterių iki upės. Pirma kliūtis. Blaškomės lyg vienas kito nepažintumėm.
Paveikslėlis
Rodos pravažiuosi užsimerkęs, bet sėdom penkiolikai minučių, lingavom lingavom ir iškėlėm ta bolidą !yeee! .
Pagaliau prie vandens. Bambukai suruošti. Prasideda žvejyba.
PaveikslėlisPaveikslėlis
Net ir mergučė bando auksinę žuvelę pagaut.
Paveikslėlis
Keičiam masalus ir visaip bandom gąsdint žuvis.
Paveikslėlis
Voblerio skleidžiami virpesiai prikelia iš miego penkias ščiukas, bet tik viena pasikabina.
PaveikslėlisPaveikslėlis
Atkunta ir mekšrai.
PaveikslėlisPaveikslėlis
Karštis priverčia nusimesti nuo savęs kailinius, striukes :je-heh ...
Paveikslėlis
Pakeitęs voblerius i gumas, gaunu tai, ko senokai negavau :yaaah! . Per patį vidurdienį apturiu virš dešimt kibių, pagaunu dar šešias aštriadantes. Epizodai iš šio šturmo.
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlis
Lydekutes nedideles, nuo 500 gr iki kyliuko, bet ko norėti tokiame karštyje ir dar vidurdienį. Viso sugavau septynias, draugai šešias kuojas. Tokias kaip ir varžybas buvom tarpusavyje surengę, kas daugiau, ar aš ar jie.
Paveikslėlis
Laikas praleistas puikiai, pagavom, pasifotografavom, pasideginom ir galu gale uodus gerai papenėjom, o vakare kepėm tris kuojas ir tris lydokus. Viskas, iki malonaus ::hai-bai

 #61751   Sokratas
 01 Bir 2008 19:34
Kiek daug pas Edosių žalumos, praskiesiu aš ją žydruma :)

Šiandien, anksti ryte, nors aš ir su padanga :), kaip vienas žmogus išsireiškė, laivybos sezono atidarymas Latvijoje:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Pradžia daug žadanti. Gal po penkto ,,zabroso" smūgis, iš netikėtumo nepakertu, metu vėl- ir yra. Lydeka 1,1 kg. Jau ir pagal Latvijos standartus imama. Mano draugas, sėdintis kitoje valtyje ir šalimais du latviai pradeda mosuoti spiningais intensyviau. Neužilgo partempiu stipriai besispyriojantį 120 gr ešerį. Gera pradžia, pusė darbo, kaip sakoma. Deja, tik ne šį kartą:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Gal ir nesuderinami dalykai, G.Loomis ir nuplyšusios rankovės, bet aš į tai nelabai kreipiu dėmesį, gal galit nekreipti ir jūs :). Paprasčiausiai, rytas gan šaltokas, o ši striukė mano mėgstamiausia :). Dabar taupau ant ritės normalios, o tada galės ir striukę pasikeisti :)
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

O ši lydekaitė, turbut bus mano spiningavimo rekordas iš mažosios pusės :):
Paveikslėlis
Visos lydekaitės gyvos ir, tikiuosi, sveikos, išskyrus šią, pagautą pirmiausiai:
Paveikslėlis

Taigi, iš viso pagavau 6-ias lydekaites ir panašiai tiek ešeriukų. Nėra taip blogai, bet ne to, ne to aš tenais važiavau :)
Kitiems žvejams sekėsi stipriai prasčiau. Trys sutikti Latviai išvažiavo pagavę 3 ešerius, mano draugas kelias lydekytes paleido atgal, nes per mažos, o tą kuri būtų tikusi ragavimui, nulėkė su guminuku dantyse, nes atsisegė segtukas... Dar jo sąskaitoje ešerys virš 100-to gramų.

 #61763   audrutis
 01 Bir 2008 22:44
Vel tesiu pazinti su Dubysa. Sikart pasireku upes ruoza zemiau Ariogalos. Upe apgaubta paslaptingo ruko:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vienas is pirmuju metimu nuteikia optimistiskai, nes esu tikras, jog malonius spiningelio galunes virpesius sukele ne kas kitas, kaip upetakiukas. Taciau nedidelis. Is 2 kartu nesugeba normaliai paimt ir, matyt gaves kabliu, trecio bandymo neatlieka.
Tolesne zukle - tai nauju vietu pazinimas, o nuotaika karts nuo karto pakelia nedideli matroskinai:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Papuola vienas kitas ir didesnis:
Paveikslėlis
Zukle pasiekia kulminacija, kai po vienu medziu aptinku puskilograminiu sapaliuku bureli, taciau suviliot man ju nepavyksta. Prieiti prie ju imanoma tik atsistojus prie kranto ir metant vobleriuka tiesiai jiem po nosim, kuri placiasprandziai isdidziai ignoruoja, nes mato kazkoki neatpazinta itartina melyna objekta visai netoli saves :) Kad visiems butu idomiau, mano siulomus vobleriukus jie vis palydi :-D
Sugaises kokia valanda sapalu is po medzio zuklei ir uztektinai prisibovijus su eseriukais, pajudu masinos link. Uzlipes ant vieno kalnelio, ilankeleje, kurioje gylis iki 50cm, o aplinkui garsiai karkia varles, pastebiu besisildanciu sauleje sapalu bureli. Fantastiski vaizdai. Ir sikart as dar kolkas nepastebetas. Egzemplioriai panasaus dydzio kaip ir anie, taciau pora yra tikrai graziu, netoli jiem ir iki kilogramo.
Taigi stoviu as sustinges ir nezinau ka daryt. Vobleriukas uzdetas labai mazas, strike pro, ant kurio dar nei kibimo nesu turejes, taciau per daug judet nenoriu ir galvoju, kad tiks ir sis. Taigi seka metimas tiesiai i sapaliuku buri, o beveik ta pacia akimirka ir smugis. Grazuoliukas, tiesa, vienas maziausiu burio nariu, griebe vos i vandeni nusileidusi vobleriuka ir issigandes puole priesintis kaip isprotejes, taciau netrukus pavargo ir atsidure krantan:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Atkabinus ir paleidus pirmaji Dubysos sapaliuka, iskart rezgu plana kaip reiktu sumedzioti juos visus :-D Taciau apziurejus ju aikstele matau, kad du didziausieji issigando ir pasislepe, o, kaip paaiskejo veliau, ir visi kiti pradejo elgtis analogiskai nuvirtusio medzio sapaliokams :-D Vobleriuka palydi, juo domisi, taciau i burna neima :) Ech, pagalvoju, tureciau dabar Matcha, prisigaudyciau ziogeliu ir aptureciau daug daug malonumo, taciau yra kaip yra....... ir, jau netrukus, kupinas smagiu ispudziu ir pazines naujas vienas, atsisveikinu su Dubysa ir judu namu link......

 #61764   Arunasbaze
 02 Bir 2008 00:54
Buvom vakar juroj. :-D Kibimas ,jei pataikai vieta tai nerealus. :/nu/n/x Vejazuviu nesimate,nors atvirai pasakius,nelabai jos ir mums rupejo.Pagavom pleksniu,juros velniu,karsi,otu,gyvavedziu vegeliu....Zuvies daugiau negu daug,Stai keletas foto: :grin: PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisKadangi gaudem LV respublikoj,otam draudimo virs 30 cm nera :/braj;
Paskutinį kartą redagavo 1 Arunasbaze. Iš viso redaguota 2 kartus.

 #61868   spiridonas
 03 Bir 2008 09:46
Dar sedėdamas paskaitose, sulaukiu Agio skambučio su pasiūlimu pažvejoti. Sutinku ilgai negalvojęs, nors vakare turėjo būti dar kelios paskaitos. 13.40 pajudame nuo namų. Sustojame pakeliui- nusiperkame licenzijas. Agis dar bando vartyti žurnalą ir ieškoti savo pavardės, kurią užrašė prieš porą dienų. Pasirodo , per porą dienų išsiėmusių licenzijas žvejų skaičius milžiniškas :shock: .
Bekalbėdami pravažiuojame Šilutę ir vis konkrečiai neapsisprendžiame, kur žvejoti. Kadangi nuo birželio mėnesio vėl reikia registruotis pas pasieniečius, nuvažiuojame ir ten. Užpildome formą- išduoda leidimą. Dar kažką bando aiškinti, kad Šilininkai ne jiems priklauso ir nežino ką daryti, bet leidimą išduodą ir pasako, kad ten ir žvejotume.
po tryjų esame vietoje. Pradedame ruoštis. Pradžiai nutarėme paspiningauti, vėliau pabandyti su sbirulinu. Kaip Agis sakė, jis tikėjosi, kad dambos bus labiau iškylusiso iš po vandens- vanduo dar aukštokas.

Paveikslėlis
Jau pirmoje damboje po pusvalandžio "šukavimo" Agis suvilioja "šaudyklę"
PaveikslėlisPaveikslėlis
pasidžaiugiame ir paleidžia Paveikslėlis
Žuvis dambos gale po truputi vaikšto, kartas nuo karto, vandens paviršiuje pasirodo salačiai, kupras kyšteli karšiokai, muses nuo vandens paviršiaus pastoviai "lesa" aukšlės ir šapaliokai. Labiausiai, žinoma, erzina salatčiai, kurie, beveik prie pat kojų atakuoją aukšlių burelius.
Pamėčius ilgiau, Agis krantan išprašo ir dryžuotąjį
Paveikslėlis Abi žuvis pagavo ant LONG tipo Daiwos sukrių, kurias vėliau paliko tarp dambos akmenų. Apmėtę vieną dambą ėjome prie kitų. Kibimu nesulaukėme. Kai nuėjome prie trečiosios dambos nuo žvejybos pradžios, jos neradome. Jau bent Agis sakė, kad ten ji turėjo būti. Per laiką vanduo išardė dambą. ir tik įsibrydus jautėsi akmenys, o tolumoje matėsi uždambio sūkuriukai. Tolumoje taškėsi salatis. Užsidėjau ir aš pasunkintą sukrę. Tikėjausi salačio. Visgi žvejojau su pintu valu ir dar buvo uždėtas plieninis pavadėlis. Jau penktoje žvejybos minutėje pajutau lengva smūgelį, po kurio ištraukiau žvyną ant kabliuko. Agis nuėjo prie kitos dambos. Tolumoje vel susivartė salatis. Vel pora metimų tos vietos link. Betraukiant sukrę link kranto, likus apie 20 metrų iki kranto...ŽAIBIŠKAS SMŪGIS!!! Sukunkuliavo vanduo. Paviršiuje pasirodė baltos žūvies šonai. SALATIS! Pirmasis - niekada jų tikslingai nesu gaudęs, niekada nebuvau ir netikslingai pagavęs. Parsitraukiau į krantą. Iš akies didelis, o kiek cm tiksliai nežinau. Klausiu, Agio, stovinčio ant kitos dambos, ką daryt? - nežino, sako pažiūrėti ar legalas ar ne, gerai, kad neliepia iškart važiuot, baudos susimokėti :-D (karti patirtis). Pridedu prie spiningo koto- lygiai su kamštine rankena. Visgi, nusprendžiau paleisti nežinodamas realaus ilgio. PIRMASIS salatis, trumpam pagulėjęs ant šono, bet padarius "žiaunų ventiliaciją" galingų šuoliu pasislepia po Nemuno vandens "apklotu"
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Kol Agis atėjo, su savo spinigu, ant kurio koto uždėta "šapalų legalumo" atžima, salatį jau buvau paleidęs, pridėjome atžimą ir iškarto paaiškėjo, kad žuvis tikrai buvo legali. Namuose išmatavau, spino kamštį- 55 cm. Tokia ir buvo žuvis.
Vėliau kiek žvejojome, sulaukėme tik neaiškių pastuksenimų per masalus. Nutarėme išmėginti sbiruliną. Pakeitaliojęs įvairius vobleriukus, Agis sulaukė trejetos kibimų, iš kurių ištraukė vieną šapalioką. Aš kibimo nesulaukiau. Vakarėjo, o vienas aplink kojas besiduodantis salatis nedavė ramybės, mes jį net "paršeliu"praminėme, ne dėl jo dydžio, o dėl ižulaus elgesio. :-D . Jo suvylioti taip ir nepavyko. Buvo atvažiavę pasieniečiai- tikrino, matyt net nustebo, kad žinome apie leidimų reikėjimą pasienio ruože, o tuo labiau, kad jį ir turime. Palydėję saulę ,susidėjome daiktus ir patraukėme namo.

P.S. vakarejant Agis paėmė dar vieną lydeką: Paveikslėlis :-D

 #62014   Sokratas
 04 Bir 2008 15:24
Šį rytą susiruošiau ant lynų į Latviją. Pradėjau ketvirtą . Pasišėrus, po pusvalandžio pradėjo kibti raudės ant dziko su kukurūzu. Raudės gan normalios, bet vistiek ne kas, ne jų atvažiavau. Ant slieko du ešeriukus ištraukiau ir jo niekas nebelietė.. Pradėjo burbuliuoti, o kas ten, vienas dievas težino, bet jaučiasi, kad žuvis stambi. 6-tą val nustojo kibti ir raudės. Galvoju, turbūt lynai parėjo, ir tos pasibaidė. Apie valandą nei brakšt.
Galų gale ant slieko matau lygtais kibimą. Pajudina plūdę ir vėl lygtai nieko, vėl pajudina ir vėl tyluma. Visiškai kitoks kibimas nei kad kibo raudės ar ešeriai. Pakertu ir ne be reikalo, ten jau besėdįs gražuolis. Su 0,14 pavadėiu reikėjo pasistengti
Paveikslėlis,
, gerai kad spėjau atleisti stabdį truputėlį, nes jau buvo ant kritinės ribos:
Paveikslėlis
Ir vėl kokią valandą niekas nieko nebenori. Burbulai laikas nuo laiko iškyla, bet...
Saulė jau išlindo iš už krūmų, galvoju nieko nebebus, suvynioju vieną meškerę ir matau, kaip plūdė vėl pradeda krutėti panašiai taip pat, kaip aną kartą. Bet pritrūksta kantrybės ir , matyt, paankstinu pakirsti....
Turiu pasiėmęs ir karkvabalių, todėl išvažiuoju ieškoti šapalų. Ieškau ilgai, bet randu:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Didesnio kaip matote apgauti nepavyko, o plaukiojo ir didžiulių, sveriančių, manau, apie porą kg.
Kai atsibodo žaisti su karkvabaliu, pamėginau sukrėms. Tik pora griebimų
buvo, bet nepakirtau.
Abu pagauti šapalai vėl džiaugiasi laisve.

 #62055   kamstis
 04 Bir 2008 18:58
Paveikslėlis
O jura ,jura :!:
Nu kagi,kadangi niekas is formieciu nesiteikia ,nieko parasyt apie varzybas Papeje,tai teks man :lol:
Praeita savaitgali Papeje vyko klubo varzybos,susirinko gan gausus kolektyvas,teko ir man ten but,ir zvejot ,ir pleksniu pagaut.
Paveikslėlis
Kaip ir visos varzybos prasidejo nuo burtu traukimo,kai ka sekme lydejo,kai kam teko i bridkelnes isokt,norint uzmest ten ,kur zuvies yra ;-)
Prasidejus zvejybai prasidejo ir vargai,zoles nese ,bet nestipriai ir tai neilga laiko tarpa,veliau jau buvo galima visiskai normaliai zvejot.
Tik kibimas nebuvo labai ipatingas,tiksliau kibo gana gerai ,bet nedideles pleksnytes,viena kita pasitaikydavo ir normali.
Vargino tik ,ejimas i jura,kol viena meskere uzmeti,kita jau reikia traukt ir taip visas sesias valandas.
Paveikslėlis
Kam pasitaike normalus sektoriai tie gaude normaliai ,su sportbaciais :grin: ir pagavo palyginus neblogai,nevardinsiu visu rezultatu,nes neturiu protokolo,bet ir durnam aisku ,kad nugaletoju tapo visiems gerai zinomas Legendinis,jam taipogi teko gerokai pabraidzioti ,bet jo uzsispyrimas ir nusiteikimas kovai :roll: dave atitinkama rezultata ;-)
Toliau is formieciu lygtai Mike liko :roll: na bet nepletkavosiu tiksliai nezinodamas,mano rezultatai 4.280kg.pleksnyciu,Kamstuko kazkur apie 3.6kg.nors karta vaiky apgaudziau :twisted:
Siaip renginys duvo nuostabus,oras geras,vejas palankus,zuvis irgi kibo.tad tuo turbut ir baigsiu,savaitgalis praleistas puikiai ;-)

 #62176   Sokratas
 05 Bir 2008 22:13
Vėl neatsilaikiau šapalų traukai. vakarop Vėl atsidūriau prie upės
Paveikslėlis Paveikslėlis
Labiausiai rūpėjo, ar bebus tenai šapalai. Jei vakar jų buvo daug, tai šiandien tik vienas kitas.
Ilgai nereikėjo vargti. Gal 10-15 kartų praleidau vabalą žuviai virš galvos, o ji juo pasidomėjo gal porą kartų, bet apžiūrėjusi, vėl nerdavo į savo vietą. Tada paslėpiau kablį dar labiau ir eilinio plukdymo virš galvos metu, šapalas iškilo prie vabalo, vėl nėrė žemyn, tarsi apsigalvojo, prisivijo jį vėl, kokį pusmetrį paplaukė žiūrėdama į jį ir kapt.... O man tik to ir tereikėjo :)
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Aišku, žuvys išsibaidė, nuėjau į kitą vietą. Čia neužilgo pagriebė biškį smulkesnis:
Paveikslėlis Paveikslėlis
Atleiskit už pliką pilvą, kitos nuotraukos padaryti nebepavyko, nes šapalas suspurdėjo rankose, išsprūdo, nutrūko pavadėlis ir nuplaukė su kabliu. Vis per tas fotosesijas, vienoj rankoj žuvis, po pažastim kotas, kitoj rankoj fotikas, su kojom juk nepalaikysi ... :)
Vėliau teko ilgai bandyti įvairiose vietose, bet arba nepakirsdavau, arba mažiukai pavogdavo minkštąją vabalo dalį. Tiesa, grįžęs atgal į geriausią vietą, radau po ją bebraidantį spiningistą, kad jį kur perkūnas. Sakau, gal matei šapalus čia didžiulius. Atsako, kad nieko nematęs, jis lydekas gaudąs, bet neturėjęs nei kibimo....Na , po išbraidytą bandyti pagauti beviltiška, paėjęs tolėliau, buvau pakirtęs dar vieną, bet betraukiant iš už kokių 50-ties metrų atsikabino ir gerai, jaučiau, kad nebuvo didelis.

 #62211   virsaitis
 06 Bir 2008 12:13
vakaryksciai lynai :) istraukti vienu traukimu, vargelio turejau, bet seip netaip.... didysis svere 1.8kg, mazasis 0.9kg
Paveikslėlis
Paveikslėlis
visi ryto laimikiai:
Paveikslėlis
tai va taip.... :)

 #62240   Sokratas
 07 Bir 2008 19:31
Tik grįžęs iš žvejybos, iškart puoliau ieškoti, iki kiek užauga šapalai. Vikipedija rašo, kad iki 4 kg. Vadinasi aš Ventoje mačiau ne jį. Žuvis galėjo sverti 10- 15, o gal ir dar daugiau kilogramų. Kai pamačiau, net kojas pakirto, žadą užtraukė, kol jinai įvairiai sukinėdamasi, vartydamasi, dingo pasroviui. Tada pagalvojau, kas būtų, jei tokia užkibtų? Paprasčiausiai, neliktų valo ant būdnelio, o tada jau būtų pokšt :). Pagalvojau, kad kažkoks motininis šapalas bus atsibeldęs į nerštą. Bet, jei jie tokie neužauga, vadinasi tenais buvo sazanas...
O mano šis rytas prasidėjo taip:
Paveikslėlis Paveikslėlis
Nespėjau pašarų sumesti, žiūriu jau plūdė išvažiuoja. Lyg būtų laukęs manęs 0,8 kg:
Paveikslėlis
Vėliau matėsi kad lynai vaikščioja, maitinas, bet jokio masalo jiems daugiau neįsiūliau.
Raudės kibo neblogai, masalą pakėlus nuo dugno.
Teko atlaikyti ir tokį spiečių, ačių dievui, kad nekandantį :)
Paveikslėlis Paveikslėlis
Saulei išlindus, dingo ir jie. Bet, kartu dingau ir aš, pagalvojęs, jei ryte niekas nesigavo su lynais, tai dieną tuo labiau.
Kaip ir trečiadienį, vėl nuvažiavau į Ventą.
Šapalai kibo. Štai didžiausias iš jų:
Paveikslėlis

Iš viso pagavau 3. Žmonai parodyti parvežiau tik vieną. Tiksliau, norėjau parvežti du, bet...
Man bežvejojant kitoje upės pusėje, skiaurę su žuvimi palikau įmerktą šioje. Atvažiavo būrys latvių paiškylauti. Kas maudosi, kas žvejoja, kas dar ką. Viena moteris beslinkdama su vaiku pakrante, pamatė ją ir pradėjo klykti, kokios čia didelės žuvys ir pn. Visi supuolė žiūrėti. Galų gale vienam daėjo, kad pačios šios žuvys čia atsirasti negalėjo :). Šaukia, ar čia mano. Atsakau, kad taip, tada visi pasišalina tolėliaus.
Baigęs žvejoti, perbrendu upę, pamokinu vyruką, kaip reikėtų meškerioti, kad pagauti ,,takis lielas zivis", nes vienas, susižavėjęs iškart puolė gaudyti šapalų , paleidžiu mažesnįjį šapalą ir išvykstu. Tik grįžęs mano, pastebiu, kad didžiojo šapalo tai nebėra. Ar jisai iššoko latviams besistebint žuvimis, ar jie specialiai jį nukniaukė taip ir lieka paslaptim :)
Žvejyba buvo nuostabi, tik nuotraukų mažokai, tingėjosi fotkinti...
Rytoj žadu gerinti šapalų dydžio rekordą, nes į žvejybos pabaigą atradau slaptą ginklą, bet jau buvau pavargęs, tingėjau begaudyti....
Paskutinį kartą redagavo 3 Sokratas. Iš viso redaguota 8 kartus.

 #62247   Marius D.
 07 Bir 2008 21:39
šį rytą praleidau prie tvenkinio netoli Mažeikių : http://www.talpink.com/public/08/06/07/ ... _thumb.jpg . Pirmasis kibimas ir : Paveikslėlis . Užsimečiau dugnine. Pirmas mepso met ... _thumb.jpg . Po to žiūriu , kad kur imesta dugnine vanduo "verda" kertu traukiu ir galvojau,kad lynas. Pasipriesinimas didelis po truputi pritraukiu ir žiuriu lydeka :shock: pamačiusi mane atsipurte raude visa nuskusta buvo :-D :cry: jinai gal svere kokius 2-3kg, bet po to : http://www.talpink.com/public/08/06/07/ ... pg[url]dar tokios mažos nesu pagavęs :cool: ir jau ruošiantis važiuoti namo pakertu karšioka : http://www.talpink.com/public/08/06/07/ ... _thumb.jpg kuojikės kibo kaip pašėlusios : http://www.talpink.com/public/08/06/07/ ... _thumb.jpg (nepykit už nevykusius fotoreportažus, mokaus dar) :oops:[/url]
Paskutinį kartą redagavo 1 Marius D.. Iš viso redaguota 7 kartus.

 #62278   Fiskius
 08 Bir 2008 16:16
3:30 pramerkiu akis nuo keisto pypsejimo. Pasirodo zadintuvas jau kviecia i zvejyba. Kaip kazkas sake: „Keltis i zvejyba visada lengva“. Na bet tikrai, kuo lengviausiai strykteliu is lovos, begu i virtuve, uzkandu ir jau leisdamasis laiptais girdziu skamba mobiliakas, Audrutis skambina ir raportuoja: „As jau gatvej, laukiu“.
Sedu i aftomobili, pakeliui paimu jau nerimstanti kolega ir spaudziu gaza link upes kurioje gyvena margos, kaip zvaigzdetas dangus, zuvys.
Saule jau kyla, o mes vietoje, ruosiames meskeres ir traukiame burtus.
Paveikslėlis
Burtai lemia kad as eisiu pasroviui, audrutis pries srove.
Spindinti ryto rasa gaivina nedamiegojusi kuna ir prota
Paveikslėlis
Tiesa sakant labai nustebau isvydes upes vandens spalva. Mutnas kaip pavasari, primena birzietiska namini alu, tik nekvepia. Nesuprantu is kur, nes lietaus jau seniai nebuta.
Pirmoje duobeleje gaunu per nagus, bet labai trumpai. Metu antra karta ir vel tas pats. Daugiau ramu. Specialiai traukiau dar kelis kartus, jokiu kliuviniu nera, shkias tikrai kazkas ragavo mano hornetuka.
Nuotaika pakyla, nes judesys yra, neziurint i toki brudna vandeni :roll: .
Einu toliau, kadangi apsimoviau „chimzascitka“ (bridbacius), tikejausi didziaja dali kelio iveikti upes viduriu, kad netreiktu brautis per bruzgynus, na o bet taciau upe cia tikrai netinkama braidymui. Tik kartais galiu ibristi ar perbristi, bet tik tiek.
Paveikslėlis
Tikrinu mano manymu perpektyvias vietas, bet kol kas visiska ramuma. Net mazu upetakiuku nesimato, tik vienas kitas nedidelis kirsliukas vis pliauksteli sroveje.
Prieinu eiline perspektyvia vietele
Paveikslėlis
Paleidziu vobleriuka pasroviui, uzlenku lankeli, pora apsukimu ir bac kazkas anam gale sulaiko masala. Didziule jega lenkia spiningeli, ir staiga pajuda pries srove. Daug ratu suko palei dugna, kol pamaciau kas per zuvis man uzkibo. Grazus margis labai nenorejo islipti is vandens, teko jam padeti :-D
Paveikslėlis
Pamatuoju, 40 cm. Atlieku gana sudetinga voblerio isemimo operacija ir dedu i kuprine. Taip, 2-3 upetakius per metus leidziu sau paimti ;-) .
Skambinu Audruciui, dar drebanciu balsu pasakoju ispudzius ir klausiu kaip gi jam sekasi. Pasirodo irgi turejo kibima, bet matyt lydekos, kurios irgi deja neistrauke.
Kagi, dabar jau visas linksmas ir patenkintas keliauju dilgelynais paupiu toliau.
Netrukus skambina kolega ir pasakoja jog irgi turejo kazka nerealaus pakabines. Deja tik pramankstino spiningeli ir tiek. Nepamate net dvikovos priesininko.
Na judesys tikrai yra, keliajam toliau.
Paveikslėlis
Prieinu gana grazia vietele, nuo kurios man atrodo galima toliau bristi upe.
Paveikslėlis
Deja deja, siek tiek pabrides padarau sudetinga akrobatine figura ir po kojomis dingsta dugnas. Bul bul, ir jauciu gaivu upes vandeni bridbaciuose :-D Vos pavyksta issilaikyti sroveje, buciau isplaukes neaisku iki kur :lol: .
Speriai kabarojuosi i kranta, isimu fotika is slapio deklo bei iskrapstau batareikas.
Ispilu vandeni is savo balotniku ir keliaunu link masinos, kur uzkandu, persimaunu sausas kelnes, trumpus chebachiukus ir griztu vel prie upes.
Nuejau tikrai nemazai, bet maciau tik 1 neuzaugos ataka ir daugiau nieko :neutral: .
Susiskambinam su Audruciu ir grizinejam link masinos. Jis sako, jog turejo dar pora kibimu, kai upetakiai prisivije vobleri atakuoja ji tuo metu kai jau kelia is vandens.

Grizdami dar stabtelim vienoj vietelej, kur abu sugaunam po pora nediduku upetakiuku ir keliaujam namo. Zukle tikrai neabloga, tik siek tiek pritruko sekmes. Bet manau tai tik viena is priezasciu trauksianciu mus ten vel sugrizti ;-) .

 #62545   Sokratas
 11 Bir 2008 16:39
Šis mano trečiadienio rytas prasidėjo taip:
Paveikslėlis Paveikslėlis
Sąlygos žvejybai, kaip matote, ne iš geriausių :). Bet ne tas svarbiausia. Svarbiausia, kad kimba:
Paveikslėlis
Tuoj pat ištraukiau ir raudę neblogą, bet nepataikiau į skiaurę :). Lynai irgi truputį judėjo, mačiau ir išsiverčiant. Šioje vietoje žvejojau pirmą kartą, žuvytė dar neprijaukinta, todėl ir ne mano....
Porą valandų pastovėjus, atsibodo ir susipakavęs lekiu į Ventą šapalų. Ir štai:
Paveikslėlis
Kibo neblogai, bet nepakirsdavau. Kažkaip tai jie įsigudrino nusinešti minkštąją ir, matyt, skaniąją vabalo dalį.
Dar vienas nutrūko su pavadėliu. Skatertju darožka ... :)
Pagaliau sugedo mano trofėjinė ritutė Golden :cry: . Ėch daug jinai papasakotų, jei prakalbėtų... Remontuot neremontuosiu, važiuosiu vėl tokios pat pirkti. Kad taip laikytų tos brangiosios po 100-tą litų :). Tik kažin ar tokia pat jų kokybė, kaip ir anksčiau? :). Nebesuskaičiuoju, kiek jin man metų tarnavo....

 #62581   Robinjo
 11 Bir 2008 21:00
Sestadienio vakaras ir mes jau prie Pakalnes upes, menesis kaip nelyja ir rezultatas aiskiai matomas, kita upes puse "pliazas"
Paveikslėlis
nuo 21 valandos sumetame meskeres ir kibimu ilgai laukti neteko, plakiai ramybes neduoda... Apie 22.30 draugas pagauna didziausia zvejybos esery, namie pasverem ~520gr
Paveikslėlis
visiskai sutemus prasidejo plakiu "sou", ateini permeti kas 5 minutes ir jau yr arba 1 arba 2 :twisted: . Paryciais apie 3 uzkibo ungurys :lol: , t.y naktinio slieko giminaitis, kitaip ir nepavadinsi, jau saulei patekejus , kaip ir vos ne per kiekviena zvejyba prie mariu tame ruoze, slieku susidomejo ir tos dienos didziausia zuvis - karosas (640gr)
Paveikslėlis
Ta proga nufotkinom ir "gyvacioka"
Paveikslėlis
Po fotosesijos neatsisveikines nukure namo :cool:
Paveikslėlis
apie 11 ryto zvejyba del karscio ir visisko stiliaus pasidare nebeimanoma, ant mariu ir tai nei bangeles
Paveikslėlis
Iskelem sieteli ir 4-iese idemiai apziurinejam kagi pavyko visgi pagauti
Paveikslėlis
Nu bendroje sumoje rezultatas patenkinamas
Paveikslėlis
Gaila kad upes ziotis plakiai okupave, tai bendroje sumoje tik apie ~20 eseriu po 250-300gr ir tik vienas puskilio, kas idomiausia, du ekipazai zvejojo auksciau nuo musu per 100 metru nepagavo isvis nei vieno dryzuotojo, vien plakiai :shock: Tai tiek :cool:

 #62840   Sokratas
 14 Bir 2008 07:10
Vakar vakarop, po Tench pasisakymo, suėmus pavydui, išlėkiau ir aš pabandyti pagauti lyną. Važiavau Latvijon:
Paveikslėlis Paveikslėlis
O iki tamsos pagavau tik:
Paveikslėlis
Visai pradėjus temti, nulėkiau kelis km į šoną, pažiūrėti, kaip karkvabaliai begyvena. Neberadau nei vieno, gaila....

 #62989   kamstis
 16 Bir 2008 12:17
Stai ir atejo neeilinis savaitgalis,kodel :?: todel ,kad vykstam i senai suplanuota ir tiksline lynu zukle ;-)
Kaip ir kiekvienais metais per Antanines tenka patykoti raudonakiu,paziurejus i oru prognozes :roll: neliksmas vaizdelis,sestadieni pranasauja lietu vusoje respublikoje,o kad lietus aplenktu musu gaudymo vieta,nera jokiu vilciu :evil:
Atsikelus sestadieni is ryto ,vaizdas nuteikia gan optimistiskai ,deja,vos isplaukem i ezero platybes ir prasidejo lietus,pradzioje dar nestiprus ,kuo toliau tuo smagiau eme lyti,teko vyniotis meskeres ir plaukti i kranta,rezultatai apgailetini :evil: vienas tikras lyninis kliovas ir tas pats ivare i meldus ir atsikabino,smulkmes pagauta nemazai,bet ji musu nedziugino.
Sekmadieni 03.00 jau mes ant ezero kranto,greit susiruosiam,ir sauleteki jau pasitinkam rymodami valteleje.
Paveikslėlis
Vietiniai zvejai irgi nesnaudzia,jie irgi laukia isganyngo lyninio kibimo.
Paveikslėlis
Rytas tikrai grazus,giedra ,tik vejalis po truputi kyla,bet mums ne motais.
Paveikslėlis
Kimba visokios zuvys ir raudes,ir kuojos,ir karsiokai,lyno kaip nera taip nera,ir ko tik nedarom kiek nekeiciam masalu,viskas veltui :evil:
Paveikslėlis
Pagaliau apie 7.00 pirmas rimtas kibimas ir vienas rubuilis keliaja i grabsteli,nedidelis apie 1.3kg bet vis sis tas,reiskia jau atejo prie vaisiu stalo,jau domisi ne vien pasaru sumestu i vandeni,bet ir musu siulomi masalai juos sodomino ;-)
Bet staiga pakyla gana stiprus vejas ,ir zvejyba kuo toliau tuo darosi sunkesne,musu pasirinkta vieta nera palanki zvejybai,puciant stiprokam siaures vejui ;-)
Na bet iki zvejybos pabaigos dar pasiseka suviliot pora mazesniu lynuku,tai namo gryztam visiskai patenkinti.
Paveikslėlis
Pazvejojom visai smagiai ,lynai trys,visu kitu neskaiciavom,visi trys raudonakiai plaukioja nuosavoje baloje ;-)

 #63267   cyma
 19 Bir 2008 09:50
Vakar po darbo vėl bandom su kolega Nemuna...,atvažiavus matom,kad vėjas bando stabdyti srovę, kad net bangų keteros lūžta, vėliau aprimsta....,imu langvą spiningėlį,voblikų ir pirmyn...vienos dambos gale ant yozuko supurto šapaliukas, bet po kelių smūgių iškiša galvą ir atsipurto. Per vakarą dar keli kliovai, bet tikrai negalingų žuvų, temstant visgi vieną salatuką dasitraukiau :grin: tas pats sačioke atsikabina,tai gi be jokio vargo keliauja atgal.....draugelis ant vartyklės buvo kažką rimtesnio įkabinęs, bet vakar turbut abiem buvo nelemta pamatyt didesnį žuviną.... kelios fotkės:
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

 #63399   Sokratas
 21 Bir 2008 12:54
Na va, pagaliau pramušau nekibimą. Gal nuo šios dienos vėl viskas bus OK:
Paveikslėlis Paveikslėlis
Bet vistiek kažkokie kerai veikia, nes šiemet daugiau kaip vieną lyną per žvejybą nepagaunu :).
Lynui teks biški pagyventi vonioje:
Paveikslėlis
o tada jo laukia 100-to km kelionė ir gyvenimas kitame tvenkinuke....

 #63424   DainiusM
 22 Bir 2008 13:16
Na vat, praeita treciadieni sugalvojau vakare samo palaukti... Atvaziavau prie Nemuno, susiradau reikiama duobe:
Paveikslėlis
Atvaziavau ankstokai, tai iki 10vakaro uzmeciau tik viena dugnine su 5 naktinukais, ant kitu uzdejau dziku, meslinuku ir viena naktini. dzikai suviliojo delnine kuoja, meslinukus apziojo perauges nemuno bajoras, o ant naktinuko uzkibo asharys :)
Paveikslėlis
Eserys visas juodliges apniktas, na bet kaip ir aniedu keliavo atgalios i vandeni...
Panasiai apie puse desim perdariau visas tris dugnines stambesnei zuviai, sumoviau po 5 naktinukus ant kablio ir LAUKIAU dideles zuvies. :-D Deja dideles zuvys matyt manes ieskojo kitur... turejau viena kibima, po kirtimo is 5 naktinuku i kranta atejo 1,5... matyt neuzauga apziojas slieku kuoksta buvo. Neziurint visko oras geras, nuotaika puiki ir apie puse triju baigiau zukle...
Paveikslėlis

 #63429   DainiusM
 22 Bir 2008 13:43
Vakar ties silininkais bandem starkio ieskoti, oras is ryto nuostabus, zuvys pliauska- turejo buti produktyvi diena... :-D
Produktyvi ir buvo, deja ne man, tetukas padare suneli i vienus vartus. :oops: Sustojom prie vienos dambos, po eilinio metimo jauciu svelnu prisilietima, sakau cia yra starkiokas... sekanciu metimu aktyvesnis smugis- kirtimas... ir pareina i valti guma su suplesyta uodega. :) Dar po keleto metimu tevas sako "yra", ir akurat, i valti ateina pasisveciuoti 0,52kg starkiokas. Ateina, pereina svarstykliu patikra ir neatitikes reikalavimu paleidziamas mama atsivesti. ;-) Toks pat scenarijus tik be suplesytos uodegos ir 0,04kg sunkesnis kartojasi po geros valandos. :) Tada priplaukiam PACIA PACIAUSIA damba, kur siemet buvo pagauta ne viena dyyydele lydeka (ne mano aisku) ir randam ja okupuota zvejo su zalia gumiaska. Bet zvejys pasitaike draugiskas ir pasakes, kad siandien nieko gero, tik vienas 1,5kg starkis nuplaukia palikes mus pasiureiksti jo vietoj... Na ir pasireiskem (zinoma ne as), i valti po ilgos kovos ir keleto graziu zvakiu keliauja 3kg lydeka. :grin: O po to pietaudami ziurim, kad kazkas plaukia upe netoli musu:
Paveikslėlis
Zaltys plaukia puikiai, bet ji vis pagauna sroves ir nubloskia tolyn nuo kranto, po desimto uzplaukimo sakau reikia gelbeti nabaga... o jis pasirodo ir nardo puikiai, kai priplaukiam dingsta po vandeniu ir isneria uz 5 metru :shock: Na bet vis tiek ikliuna i graibsta ir sekmingai isplukdomas bei paleidziamas i kranta. :cool: Dar po poros valandu pastebim, kad dangus pradeda labai jau intensyviai niauktis...
Paveikslėlis
Taigi nesam "manatkes" i kranta ir kaip tik spejam uzkelti valti ant priekabeles, kai belipant i masina gaunam pirmus gana rimtos audros lasus. Beja, visi laimikiai ant vieno guminuko, visos kitos spalvos pasirode ta diena neveiksmingos iskyrus oranzines gumos su zalia nugara sudraskyta uodega... Zemiau laimikis, kuris vaziuoja i svecius pas mano zmona. :lol:
Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo 3 DainiusM. Iš viso redaguota 22 kartus.

 #63516   blight
 24 Bir 2008 22:20
Vakar sumislijau palek i Seshupe su tikslu shapala-riebuli pagaut.
Meteo.lt rodo ne ka, tureciau popiet gaut barshciu kaip reikiant... Bet kaip sako futbolo del lietaus neatshaukia. Vidurdieni atsiduriu ant kranto, pasitinka status shlaitas:
Paveikslėlis
Oras grazus, bet neilgam. Pameciau gal 15min, ir taip dangus uzhsirauke, kad juoda pasidare. Valanda grynai prastovejau ant lietaus, nuleides meshkere, kad zhaibolaidziu netapciau, dar pora valandu lijo, bet jau zhvejot leido. O per lietu kimba esheriokai ir neuzauga lidekike:
PaveikslėlisPaveikslėlis
Nustojo lyt, pradejo saulike kepint. Apziurejes kur mazhesne bala, prisedau uzhkast ir pasigrozhet sheshupes vaizdeliais:
PaveikslėlisPaveikslėlis
Bandau toliau "shapalaut". Kabinejas vel esheriokai. Susigundo ir salaciukas aukshles dydzhio:
PaveikslėlisPaveikslėlis
Tolumoj stebiu kaip zhmogenas perbrides sheshupe ir nelegaliai kirtes siena tikrina tinkla. Kazka ishsitraukia, panashu kad lydekiu nemazha..."shiknius" pagalvoju, apsisuku ir gryzhtu tuo paciu marshrutu ir bandau kiek toleliau. Cia sugundau pora lydekiukshciu, bet visos "paleistuves", tegu plaukioja:
Paveikslėlis
Palei meshkeres gala prairkluoja ekipazhas baidarininku su tais paciais durnais klausimais. Na ka, jau po bishki saule leidzias, aplink pasigirsta joniniu "muzonas", o mano shapalaicio kaip ner taip ner :( Pavyko sugundyt tik pora sprindiniu shapalioku. O mamikes ar tevelio taip ir nemaciau... net pukshtelint. Jau paskutiniai metimai. Kazkaip keista galvoju, kur tie riebuliai sheshupes shapalai, negi kur dingo... ir taip bemastant tartum pasityciodamas dvikilinis shapalas grynai palei nosi letai praplaukia. Kaip tik link jo vaziuoja ir mano R2S "kamane", pravedu taip, kad butu uzhteke prasiziot ir kasnis burnoj, bet ka tu - 0 reakcijos, nedurns storasprandis :? :( Na shapalu cia dar vis yra. Bet kad taip akivaizdaziai shaipytus ish manes.... tpfu. Pakuojuos ir namo. Teks laukt kito kart :(
Bevaziuojant neblogas vaizdelis - gulbiu porele su visa shutve gulbiuku nusprende isitaisyt vakariniam poilsiui, o gal cia toks naujas budas pravaziuojanciu vakarienes prashyt:
PaveikslėlisPaveikslėlis
Na ir pabaigai masalu suvestine, vandeni mate ir kibima aptureje (deshinej). Viso suviliojau 3 lydekiukus, 2 shapaliukus, 1 salaciuka ir 7-8 esherius (tie jau ne visi tokie jau -iukai).
Paveikslėlis

 #63549   Sokratas
 25 Bir 2008 13:47
Šį rytą:
Paveikslėlis Paveikslėlis
Ir vėl tik vienas, kerai tebeveikia... :)
Paleisti nebeišėjo, kablys ismigo į žiaunų plokštelę :(

 #63635   Sokratas
 26 Bir 2008 15:37
Ketvirtadienį pradėjau švintant:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis
Pirmąjį, visai mažiuką, paleidau iš kart atgalios
Dar du, rimtesni pakirtimai nerealizuoti. Palaikydavau ir atia....
Ilgiau laukti, kol normaliai paims, rizikinga, nes, dažniausiai, belaukiant iš vis palieka masalą. Žolės, žolės, žolės, nors aš jas kiek įmanoma apmažinau vakar spiningo pagalba.... Na, o jei stotis į vietą, kur nėra žolių, kaip visiems žinoma, lynų prisikviesti sunkoka...
žvejojau iki 9-os ryto, nes nuo 8-os val niekas nebejudino...

 #63638   lydekiukstis
 26 Bir 2008 16:10
Birzelio 21 d. vyko nedideles varzybeles - svente Atmatoje. MZD kauno skyrius jas rengia bureliu pirmininkams ir visiems talkininkams. ;-)
As "palaikiau" spiningautoju fronta.
Na orelis lyg ir nieko buvo, bet kazkaip man neitin sekes : vos eseriokas ir raudele. :oops: Štai kartu vykusiam kolegai, pasiseke labiau: dalyvavo varzybose pirmakart, o se tau - 2 vieta, su kuo ji ir sveikinu. ( lydekaite ir keletas eserioku) ''plot
Sveriamas pludines meskeres 1 vietos nugaletojo karsiokas
http://i269.photobucket.com/albums/jj49 ... G_1340.jpg
Laukiam rezultatu P.S. desineje su foto stovi Studentas is " žvejoklių" :-D
http://i269.photobucket.com/albums/jj49 ... G_1353.jpg
Valio, kolegos apdovanojimas :!:
http://i269.photobucket.com/albums/jj49 ... G_1364.jpg
3-4 vieta dalinosi ir retai i foruma beuzsukantis Tadas
http://i269.photobucket.com/albums/jj49 ... G_1369.jpg

 #63814   Sokratas
 28 Bir 2008 21:34
Taigi, šiandien mirk- gyvenk reikėjo išbandyti įsigytus daiktus:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Paveikslėlis
Pamačiau šviečiant žuvį paviršiuje, mečiau tenais sukrę ir pakibo, bet pakibo ,,neteisingai:
Paveikslėlis
Kažkoks sužeistas žiobrys, gal po lydekos atakos:
Paveikslėlis
Bebaigiant žvejybą ir vobleris ir variklis įsipainiojo į brakonierių tinklus. o tie padlos sėdi tolėliau valtyje ir žiūri, matyt stebi, kad nesusivyniočiau jų tinklų. Paplaukęs atgalios, suskambinau kam reikia, žadėjo reikalą sutvarkyti...
O nei lydeka, nei ešerys nestuktelėjo nei karto per 7-ias žvejybos valandas.

 #63851   Sokratas
 29 Bir 2008 18:29
Na ką, kai jau yra su kuom plaukioti, galima pabandyti pasiirstyti, nors prie irklų ir neprisiliečiau :), ir po platesnius vandenis.
Taigi Plinkšės. Garsesnio ežero Mažeikių rajone nebėra:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Atvykstu apie 8-ias. Žiūriu, jau vienas vyrukas irgi ruošiasi lydekų žūklei. Klausiu, ar ne per vėlu bus. Sako, baik tu, čia lydekos atsibunda vėlai... Matau, žvejys opatyręs, blizdės taip nubraižytos lydekų dantų, lyg būtų su grubiu švitriniuk kaspatrynęs. Na, gerai. Susiruošiam ir beveik kartu išplaukiam. Jam betolstant,dar paklausiu, į kur patartų plaukti, nes pirmą kart čia lydekausiu, o ir echoloto neturiu.
-Varyk čia,- rodo su pirštu,- apgaudyk tą seklių,- sako, o pats pasuka visiškai į kitą pusę....
Parodė žmogus, kur reikia žvežoti, tai reikia ir klausyti, plaukiu. Stebiu, kaip dirba mano technika, ar beturi nors kiek ,,sveikatos", po vakarykščio...Akumą kroviau 7-ias valandas ir išjungiant pakrovėją, jis vis dar rodė beveik 4 amperus. Tai reikštų, kad nepasikrovęs kaip reikiant...
Ant segtuko uždedu garsųjį Hornet voblerį, kurio nebuvau turėjęs iki kelionės į Kauną ir velku link nurodytos vietos. Dirba puikiai, drebina ranką, kaip reikiant, kartais atrodo, kad net ir valtis nuo jo dreba :)
Per kokias 10 min priplaukiu nurodytą vietą, išjungiu variklį ir pradedu svaidyti. Beveik iš karto smūgis ir laimingai partraukiu apie 0,7 lydeką. Po poros - treitos metimų, vėl smūgis - čia jau rimčiau. Apie valtį laksto apie 2 kg lydeka ir niekaip nenori lipti į ją. Sačioko neėmiau kaip ir specialiai, galvodamas, vistiek nieko doro nepagausiu. Pasilenkti tingiu, tad paėmęs už valo, ruošiuosi mestelti valtin. Bekeliant, jin taip pasipurto, kaip šuo, kai duodi jam įsikąsti kokį daiktą ir po to nori atimti jį...Ir jai pavyksta puikiai pabėgti. Nei biškio negaila. Jie toks kibimas, tai dar pritrauksiu, prifotkinsiu tiek, kad į aparatą netilps :)
Parašau draugui žinutę ,,Per 10 minučių dvi lydekos ant Hornet" ir vėl imuosi darbo...
Bet praktiškai be reikalo, tuom beveik viskas ir baigėsi...
Iki 17-tos val šiaip ne taip užkibo pora ešeriukų ir vienas 100-graminis peiliukas...
Bet vistiek viskas OK. Juk irkluoti tai nereikėjo :)
Dar pora nuotraukyčių, nelabai kokios- irgi per tingėjimą :
Paveikslėlis Paveikslėlis

 #63913   Liveris
 30 Bir 2008 11:16
Tai va idesiu ir as sio savaitgalio sioki toki reportaza. Rezultatas 4 karosai per 2 sykius, vakare ir ryte 450-700g.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

 #63984   Sokratas
 01 Lie 2008 11:32
Vakar vėl bandžiau lynų, bet nesigavo:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Ir, kai pritrūko kantrybės, paskutinė žuvis ant mikroguminuko:
Paveikslėlis

Šiandien balta žuvis iš vis nejudėjo. net burbulai nekilo. Kai atsibodo laukti, užsidėjau ant spino mikroguminiuką ir:
Paveikslėlis Paveikslėlis
Žvejojau čia:
Paveikslėlis Paveikslėlis
Tiesa, kai lygiai traukdavau guminuką, negriebdavo.O puldavo, kai pradėdavau jį smulkiai drebinti traukdamas. Kelis kart šovė ir šapaliokai turbūt, net akis nespėdavo užfiksuoti, velnišku greičiu kirsdavo ir nepasikirtę dingdavo....

 #64171   Sokratas
 03 Lie 2008 14:00
Šį rytą:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Ir tik viena neršti norinti žuvytė:
Paveikslėlis
Vėliau važiavau giliau į Latviją aplankyti draugo. O kas gi čia?
Paveikslėlis
Anksčiau vis neturėdavau laiko pasidomėti iš arčiau. O va kas:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė