Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #47208   zuviuks
 07 Sau 2008 20:56
sveiki keletas foto is sekmadienio zukles.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
 #47326   zuviuks
 08 Sau 2008 21:52
musa cia buvo ;-)
siandienines kelios foto
460gr
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

 #47756   zuviuks
 10 Sau 2008 22:31
svaiki visi,
kelios foto is siandienos zukles ;-)
Paveikslėlis

Paveikslėlis
lydekiukas zinoma toliau plaukioja :)

Paveikslėlis
o si foto-spec linkejimai tuomahaukui ;-)

 #47907   Sokratas
 12 Sau 2008 20:53
Pirmoji mano žūklė šiais metais
Įsidėjau spiningą ir matchą. Žieminės specialiai neėmiau (turiu vieną tokį pagaliuką), kad velnias nesugundytų lipti ant ledo :grin: . Tad nusprendžiau paieškoti atvirų, nesukaustytų ledo, vandens plotų. Drebančia širdim prisėlinu prie vieno upeliuko ir labai apsidžiaugiu pamatęs atvirus vandens plotus:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Ledas pakraščiuose gana storas, bet vietomis koja smenga, nes sausledis tarpais būna nestoras ir jausmas nekoks, nes nežinai ar giliai krisi, smengant kojoms žemyn :superšokas :
Paveikslėlis
Bet žvejoti galima ir aš tuo momentu laimingas, o mintyse sukasi mintis, gal kartais upėtakį pavyks suvilioti, nes jų šiose vietose būna. Nepavyks, tai ne, neverksim, gal lydekaitė ar nors ešeriukas užsimanys paragauti mano geležiukų:
Paveikslėlis.
Leidžiantis paupiu žemyn, mane pasitinka tokie vaizdeliai :
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Dar kiek paėjau pakrante ir matau, kad žvejoti nebegalėsiu :cry: , teks pėdinti link mašinos:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Namo nutariau dar nevažiuoti, galvoju padarysiu ekskursiją, pažiūrėsiu kaip ledas atrodo, ar žvejoja kas ant jo. Ir štai ant Varduvos tvenkinio matosi treita žvejų, ketvirtas krante laužą, rankoms pasišildyti, kūrena:
Paveikslėlis
O aš pasiėmiau teleskopinę meškerytę ir pabandžiau ešeriukų kantrybę mesdamas į kitą užtvankos pusę, ten kur krenta vanduo. Matyliaus neturėjau, tad naudojau pliką avižėlę ir neužilgo mano plūdė niurktelėjo. ir štai iš bedugnės ištraukiu pirmąją šių metų žuvį ''plot :
Paveikslėlis
Dar pažvejojęs nieko nebepagaunu, ešerį paleidžiu atgalios (šių metų sėkmės progai) ir susipakavęs važiuoju į kitą upelį, kur daugiau vandens ir kur galvoju išbandyti savo naujai pirktus voblerius, o gal ir pagausiu ką:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Masalai, kiek aš apie juos suprantu, dirba puikiai, bet suvilioti nepavyksta nieko. Bet aš nenusimenu, nėra ko norėti iš pirmo karto.
Savo žvejybą nusprendžiu užbaigti Ventoje. Čia ir vandens bus užtektinai ir žuvys, kaip tokiai upiai, turėtų buti žymiai didesnės, nes mano vobleriai tikrai nemaži: svoriai apie 40 g, ilgiai virš 10 cm.
Atvažiuoju ir še kad nori:
Paveikslėlis
Atrandu ir laisvą nuo ledo paviršių, bet partraukiant masalą, kiekvieną kartą turiu problemų, jis vis užkliūna už ledo krašto :twisted: :
Paveikslėlis
Užteks šiam kartui, ir taip vos kojas bepavelku :).
Prie Naftos perdirbimo gamyklos esančioje kolonėlėje įsipilu diz. kuro. Maniau čia jis bus pigesnis nei mieste. Deja, tenka už litrą atiduoti net 3,63 lt. Tfu, kad jį kur perkūnai [oj-me: , na ir kainos, bet trauktis nėra kur, jei noriu nuriedėti iki namų....Tai tiek šiam kartui žinių iš Mažeikių krašto :/braj; .

 #47914   Agis
 12 Sau 2008 21:49
Besiklausant visokiu kalbu, begalvojant yra tas ledas ar jau nera, nutarem pamatyti viska savo akimis.Taigi ka mes radome Prieiloje :

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Prisipazinsiu, kad netikejau, jog rasime tokias salygas poledinei zvejybai, netgi ir donkininkai galejo rasti vietu zvejybai :-D

Paveikslėlis

Kai gryzti i kranta, tada gali jau patarti kitiems : eikit tik kur skaidrus ledas :!: :-D

prisimeniau :
Ogi pirma karta teko pamatyti inspektoriu ant ledo Kursmarese :shock:

Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo 1 Agis. Iš viso redaguota 13 kartus.

 #47923   Arunasbaze
 13 Sau 2008 00:07
Na siandien vel bandytos Kauno marios.Tikslas -eseriai.As, ir dar keli draugai pajudejome i mariu platybes 9 val ties grabuciskem.Zuvys nebuvo aktyvios,bet ilgai ir kantriai ieskant ir drebinant sargeli pavykdavo suvilioti kam eseri,kam nelegala starkioka :) kuris lekdavo atgal i vandenu platybes su prasymu atvesdinti savo tetusi (h)
Paveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlis.Rezultate visi pagavo eseriu.kas daugiau,kas maziau.Ant velnio eseriai beveik nekibo,pagrinde avizele ir neretai kibimas sekdavo pakelus ja kone metra nuo dugno.
Paveikslėlis :)

 #47987   kamstis
 13 Sau 2008 20:36
Buvom ir mes siandien,ledo stipruma bandem :grin: Normalus tas ledas,tiesa K.M. nuvyle nieko gero,tai nuvaziavom i slapta tvenkinuka :twisted: ir.... neapsirikom
Paveikslėlis
Zvejojom neilgai,bet visi likom patenkinti,visi po kazkiek pagavom,oras geras nuotaikos puikios ;-)
Paveikslėlis
,

 #48073   Edosius
 14 Sau 2008 19:48
Sveiki visi ;-)
Pirma šiemet poledinė žūklė. Mūša. Keturi alaus krašto rybokai.
Pasiruošimas.(Gelmes, žuviuks, virtus)
Paveikslėlis
Kažkokie pasitarimai :cool: (Tipo, su šita avižėle visus dėsi į vietą :-D )
Paveikslėlis
Ir ašėn ten buvau :grin:
Paveikslėlis
Prasideda žvejyba. Visi miklinam rankas ir birbinam su avižėlėm skersai išilgai mūšos.
Kas atsisėdęs...
Paveikslėlis
Kas atsiklupęs..
Paveikslėlis
Kas tupėdamas...
Paveikslėlis
O aš kur? Nėra... Variau ir aš tai klupom, tai sėdom, tai stovom...
Šeštadienio LYDERIS pagauna eilinį šariką.. Nors ir įlūžo, žvejybos aistrai nepasidavė, atsidavė mūšos ledui visą dieną :!:
Paveikslėlis
Manieji keli laimikiai. Raudė, ir tikrai graži, o beto juk žiema :!:
Paveikslėlis
Piktas, tiesiog labai piktas... :twisted:
Paveikslėlis
Neskaitant kad žuviuks mano pirmus kelis ešerius įleido eketėn, mažus pats paleidinėjau, mano visos dienos laimikis..
Paveikslėlis
Bendras visų keturių laimikis (atrinkti didesni egzemplioriai, maži visi paleisti) :grin:
Paveikslėlis
Čia ašėn, kaip įrodymas, kad ir aš žvejojau :lol:
Paveikslėlis
Tą dieną mažiausiai pagavęs, bet labai jau besišypsantis.. atspėkit kodėl?
Ogi besidžiaugiantis, kad dar į šeštą dešimtį neprasimušęs. Tądien gelmėms 49 metai, tad su praėjusiu Gimtadieniu :/brazasista
Paveikslėlis
Na ir vienintelis, tiksliau jų buvo visi keturi, kurie nieko nepagavo, bet be jų ir mes nieko nebūtumę pešę...
Paveikslėlis
Štai ir viskas, žuvys kibo, juk pagavau virš penkiolika štukų, negali sakyti kad nekibo :-D
Dėdė Virtus daugiausia, kodėl dėdė? O todėl kad vienu metu kai pradėjo pešti ešerius vieną po kito iš eketės, tai net seilę varvint pradėjau, galvoju reik eiti ir susirast anglių, išsimuzot veidą kad nepažintų ir priėjus tart "dėde.. duok žuvį :!: " :-D
Žuviuks, kaip tikras žvejys - gerų vietų neišduoda ;-var-var.
Bet vistiek, visiems buvo smagu !yeee!

 #49742   Dusia
 03 Vas 2008 16:26
`Cia keletas nuotraukeliu is sios dienos zvejybos
Paveikslėlis
ledas tvirtas,storis apie 17cm
Paveikslėlis
Stintos siandien parode spy.. :-D nors ir suradom kur jos laikosi,bet nekibo visiskai,per diena 6vnt :evil:
Paveikslėlis
Zveju siandien buvo tikrai nemazai,matyt kaltas oras :-D
Paveikslėlis

 #49850   kamstis
 04 Vas 2008 18:44
Kaip supratot buvom vakar Klaipedoj ,nuo krantines bandem stinta pagaut,kas moka,pagauna ,kas gaudyt nemoka.....na jei zuvis neima...... :-D
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Svarbu procesas,ir gera kompanija,o stintos ir turguje galima nusipirkt ;-)

 #52885   Arunasbaze
 12 Kov 2008 00:03
Antradieni per tautos svente bandyta jura Nidoje su dugnine ir spiningu.Kibimas daugiau negu silpnas,lasisu per kokius 10-12 spiningautoju,atidirbusiu gan saziningai visa diena, kelios ir tos sake nedidukes.Man su lasisa-nulis.O pleksnes irgi stovejo nuo kranto labai toli,kibo gan silpnai,sugavau tik 7vnt, visa laime kad nors uz delna gerokai didesnes.Metant,reikejo stengtis,kad kokia gulbe juroje nenumustum . :grin: O va oras tai pasiseke :-D

Paveikslėlis
Gryztant uzsukus i Smiltyne matesi kad su stintom jau reikalai prasti,zveju vos vienas kitas.

 #52897   cyma
 12 Kov 2008 09:19
Turėjau muilinę, tai įdėsiu kelias foto ir aš:
Paveikslėlis
Tos pačios gulbės ir pro mane praplaukė
PaveikslėlisPaveikslėlis
Nelegalai tinklai visai prie pat khranto.....
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Baigus žvejybą....,Airio ekipažo kompaniją dar palikom įsibridusius

 #52919   Airis
 12 Kov 2008 11:44
orelis super
Paveikslėlis
sbirulino meistras
Paveikslėlis

 #53092   eLPi
 13 Kov 2008 11:56
Ir as Nidoj buvau, pleksnes traukiau....
Keletas akimirku nuo juros kranto:

Nebloga pradzia
Paveikslėlis
Pasikabino
Paveikslėlis
Pakasyk pilviuka ....
Paveikslėlis
Agis laukia kliovo
Paveikslėlis
Kompanijoje
Paveikslėlis
Si kart viena
Paveikslėlis
Alvydas laaabai stengesi ....
Paveikslėlis
.... ir islupo
Paveikslėlis
Agis pajame jau dvi
Paveikslėlis
Gal ka turiu
Paveikslėlis
Juros dovanos
Paveikslėlis
Del ju mes atvaziavom
Paveikslėlis

 #53316   diego
 14 Kov 2008 20:36
03.11 dienos bandymai pagauti lasisines kilmes zuvi :roll:

Paveikslėlis
pradinis susirinkimo taskas - naujoji perkela (airio mikroautobusas) :)

Paveikslėlis
Atvykimas. Kazkur salia Nidos. Pasiruosimas zuklei.

Paveikslėlis
Skumbrotas niekam nerode savo masalu :-D :twisted: o salatis savo veido :lol:

Paveikslėlis
VEIKSMAS!!! Auris apturejo lengva sirdies suspurdejima... Ech, tai tik blizge uzsikabinus uz valo.. :roll:

Paveikslėlis
pirmasis "pirikuras" ir tolesniu veiksmu aptarimas :)

Paveikslėlis
tos dienos "ginklu" arsenalas :twisted:

Paveikslėlis
Netiketai atvyko "apsildymo" grupe :cool:

Paveikslėlis
"Kolchozas" lasisu zukleje - retas vaizdelis :-D

Paveikslėlis
Pakuojames ;-) хорошо отдахнули ... :-D

Reziume: zuvi, t.y. lasisa mate ir jaute tik spiridonas. Gaila atsipurte :cry: Buvo gan stipriu spiningo sudrebinimu airiui, skumbrotui, salaciui... (gal dar kam?), bet sikart neteko paliesti "karalienes" lasisos :roll:

 #53581   Airis
 16 Kov 2008 15:16
kaip ir buvo nuspresta vaziuojam i nida.oras nelabai, girdisi juros osimas.
persirengiame, paruosiame irankius
PaveikslėlisPaveikslėlis
atejus prie kranto iskyla klausimas bristi ar ne
Paveikslėlis
aisku, kad brendame. bangos iki 0.5m, bet ant pirmojo seklio eina uzbristi. nepalankus vakaru vejas trukdo toliau uzmesti blizges ir per toki bangavima neina toliau uzbristi.
Paveikslėlis
truputi pazvejoje, nusprendziame pervaziuoti prie juodkrantes, kur yra duobe prie pat kranto.
Paveikslėlis Paveikslėlis
trumpai pazvejoje nusprendziame, kad siandien ne ta diena, kad tiketis susitepti rankas zuvies kvapu. keliaujame namo.

 #53590   Sokratas
 16 Kov 2008 18:44
O aš pagaliau pajutau tą žuvytės kvapą, nes prieš tai 3 žvejybas mirkiau tuščiai. Šį rytą nulėkiau į Vadakstį (Ventos intakas):
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Kibimas labai prastas, ir ne tik man vienam... Per 4- ias žvejybos valandas tik toks tas ,,kvapas":
Paveikslėlis

 #53612   kamstis
 16 Kov 2008 21:03
Buvom nuleke siandien pusdieni prie Nevezio pakiurksot
Paveikslėlis
Vanduo gerokai pakrites,o zveju :shock: Galima pagal masinu kieki spresti,cia tik is vienos puses,is kitos vaizdelis panasus ;-)
Paveikslėlis
Kabineti ,kabinejasi smulkme,vienas kitas ziobriukas ;-)
Paveikslėlis
Bet kai tokia pasiula masalu,tai nera taip paprasta zuvele suviliot ;-)
Bendram rezultate ir katinas liko sotus(gales morciui dalyvaut,pilnas jegu :-D )ir seimyna alkana neliks,oras nuostabus ,nieko daugiau nereikia iki pilnos laimes :grin:

 #53713   Arunasbaze
 17 Kov 2008 23:50
Liepaja molas
Paveikslėlis
zveju nedaug
Paveikslėlis
kas kaip moka,taip zvejoja
Paveikslėlis
Kimba latviskos pleksnes :-D
Paveikslėlis
kartais po dvi
Paveikslėlis
pavyksta suzvejoti kazkieno nutraukta sistemele su zuvimi :-D
Paveikslėlis
Uzkimba ir builiai-byciokai
PaveikslėlisPaveikslėlis
rytas po bemieges nakties :shock:
Paveikslėlis
sekmingiausiai gaudziusio kolegos laimikis
Paveikslėlis
o paskui ilgas kelias namo :-D
Paskutinį kartą redagavo 1 Arunasbaze. Iš viso redaguota 22 kartus.

 #54138   Fiskius
 21 Kov 2008 09:07
Vakar teko i salocius uzsukti. Prie tilto zveju nemazai. VAnduo, mano galva, aukstokas :roll:
Paveikslėlis

upe

 #54310   zuviuks
 22 Kov 2008 20:38
nors oras siandien labai nelepino bet visdelto nuo 15val isisruoseme i zvejyba tik nuvaziavus i vieta pradejo snigti ir nenustojo kol grizom.tad labai gero laimikio ir nesitikejom daugiau gamtoj pasibut nei ka pagaut. tai galutiniam rezultate per du zvejus 5 vienetai. 4sapaliukai ir viena meknyte
cia sios dienos diziausia zuvis sapaliukas 860gr
Paveikslėlis
toliau meknyte 730gr
Paveikslėlis
toliau kolegos sapaliukas kokiu 500gr ir like dar du mano po 350gr.
nors uz lango ir kaledos :-D bet zuvis po truputi maitinas ;-)
linksmu svenciu visiem

 #54337   Vitolis
 23 Kov 2008 15:35
Shiandien, bandziau ka nors suvylioti Shventosios aukshtupy, taciau nesekmingai. Bet pasivaikshciojau ir laika praleidau puikiai.
Shtai cia pradejau zvejyba. Vietos tikrai grazios. Paveikslėlis
Vanduo skaidrus kai krishtolas.
Paveikslėlis
Aukshtaitijos energetikos muziejaus pastatas ir uztvanka, kuria reiketu perstatyt, nes nera irengto zuvetakio ir per ja niekaip nepasikelia zuvys nershtui. Uz tai cia gaudykliu Unguriams niekad netruksta. Teritorija praktishkai uzdara ir muziejuje besilankantys neaishkus tipeliai daro savo juodus darbus nebaudziami. Arba su zinia ish "aukshciau"
Paveikslėlis
Sniego dar turime
Paveikslėlis
Grazu.
Paveikslėlis
Jeigu ka, tai mes dar ir ledo turime. Gryztant sustojau mikriko patampyt prie tilto per Shventaja (kelias Zarasai-Utena) ir cia aptikau nemazus plotus ledo abiejose tilto pusese. Gerai pasivaikshciojes gryzau namo
Paveikslėlis
O cia apylinkiu planas, kur shiandien zvejojau. "M" raide pazymetas muziejus ant Shventosios kranto. Jei kultyvuojat ishvykas su baidaremis,verta pastudijuot shi zemelapi ir pradet kelione ish Shventosios ishtaku. Vietos puikios. Uzteks ir ekstrimo.
Paveikslėlis
Tai tiek Velykiniu ispudziu. Su shventemis kolegos.

 #54364   zuviuks
 23 Kov 2008 20:48
:grin: idesiu kelias foto gal barniai baigsis. siandien po piet tikrinom naujas vietas tai nieko ipatingo keturi sapaliukai trys permazi del foto sesijos nuo 300 iki 350, o ketvirtas 680gr
Paveikslėlis

bevaiksciojant pakrantem netiketai aki patrauke ir is bendro vaizdo issiskyre vienas krumelis tai ji irgi nutraukiau ;-)
Paveikslėlis

 #54450   Airis
 24 Kov 2008 21:13
atvykome su pirmuoju keltu dar svintant. spiridonas uztaiso savo slapta ginkla
Paveikslėlis
sustatome ir mes savo neslaptus ginklus
Paveikslėlis
nepraejus nei 10minuciu, spiridono kotas smagiai svirsta i prieki ir pribeges, spiridonas pradeda traukti
Paveikslėlis
is pradziu pamane, kad traukia pagali, nes nespurdejo, veliau jau pamateme, kad eina i sona. po keliu minuciu jau pamateme grazuole.
cia spiridono laimikis--lasisa 4.2kg
Paveikslėlis
idienojus dar keletas foto su laimikiu
va sitaip
Paveikslėlis
ir va sitaip
Paveikslėlis
ir taip galejome fotografuoti be galo, gerai, kad nusedo telefono akumas.
mes tenkinomes mazesniais laimikiais
Paveikslėlis

eilini karta isitikinome, kad ne irankiai gaudo zuvis, o zuvys pacio uzsikabina ant ko nori :grin:
visa diena atidrozeme 6 zvejiai, nei vieno kibimo. sventa diena, lasisos irgi ilsisi. pagautoji, matyt buvo pachmelna, kaip ir spiridonas :grin:

dar keletas juokingiausiu klausimu is poilsiautoju puses
1. ar sita is sicia(tipo pajuryje, ar is juros)? atsakymas--ne , is maximos
2.kiek laiko uzima istraukti tokia zuvi? kiek nori, tiek uzima
Paskutinį kartą redagavo 2 Airis. Iš viso redaguota 25 kartus.

 #54695   karsiukas
 26 Kov 2008 12:47
Paveikslėlis

 #54698   karsiukas
 26 Kov 2008 12:54
Paveikslėlis

 #54701   karsiukas
 26 Kov 2008 12:56
Paveikslėlis

na stai sventiniai rezultatai :cool:

 #55280   Sokratas
 29 Kov 2008 16:50
Prisigalvoja žmonės, kai netingi... :).
Nors šiek tiek ir tingėjau, šiek tiek ir nugara dar skaudėjo, bet aplėkęs vėl Mažeikių žvejų pardes, dar kartą įsitikinęs, kad nerasiu čia tokio spino, kokio noriu, kokį rekomenduojat, nuvariau į Vadakstį, pamirkyti.... Kiek sutikau žvejų, visi tuščiais kibiriukais. Tokia padėtis bent jau apie Mažeikius. Pagavau tik dvi žuvytes ir vos vos nepagavau ... vėžio. Žiūriu kruta netoli karanto, atsiraičiau rankovę, prisėlinau, atsargiai atsargiai, leidžiu ranką iš viršaus, bet pamiršau, kad šviesa pereidama iš vienos aplinkos į kitą lūžta ir objektas iš tikrųjų yra ne ten, kur mums atrodo, tik capt... ir, vietoj to, kad sugriebti, pataikau su pirštu tiesiai jam į kuprą, dugnas susidrumsčia ir nieko tenais nebematyti. O juk šalia buvo tinklelis, būčiau dailiai iš viršaus paleidęs ir laimikis mano. Būčiau...
Vėliau, paėjęs į kitas vietas, dar du didesnius mačiau, bet jie jau laikėsi giliau. Bėda menka, bet būčiau nufotkinęs, būtume pasilankstę, pasigalynėję žnyplėmis ir tiek :)
Vėžių specialiai nesu žvejojęs, bet kiek pamenu, juos visi pradeda gaudyti ant rudens, o gal ir dabar galima? Kaip ten yra , kas žino?
O gamtos evoliucija dviems savaitėms buvo sustojusi. Štai nuotrauka fotkinta prieš porą savaitėlių:
Paveikslėlis
Ir štai šiandien, toje pačioje vietoje:
Paveikslėlis
O žuvytės tik tokios:
Paveikslėlis
...užtat nustebimas didelis :) :
Paveikslėlis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė