Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #171438   Edosius
 08 Vas 2010 14:23
:!erzina:! Neskaitai ką Linas parašė.
Ziurint truputi tolyn,vietas po prizininku pasidalino Wytux, DainiusM,Hansas,Tanius,Rukis.
 #171439   diego
 08 Vas 2010 14:24
Edošius rašė::!erzina:! Neskaitai ką Linas parašė.
Ziurint truputi tolyn,vietas po prizininku pasidalino Wytux, DainiusM,Hansas,Tanius,Rukis.
izviniajus.. :oops:
 #171450   Vitolis
 08 Vas 2010 14:56
Na kagi. Sveikinimai nugaletojams. Ir dar. Ash asmenishkai tikrai neduociau antros vietos nuotraukai, kur Vejazuve ishziodyta pliauskos pagalba. Nuotraukoje gal ir nelabai matosi, taciau.... Na cia tik mano nuomone.
 #171454   Wytux
 08 Vas 2010 15:20
O, pagaliau rezultatai :) Sveikinimai prizininkams!!
 #171498   blight
 08 Vas 2010 16:55
Vitolis rašė: Ash asmenishkai tikrai neduociau antros vietos nuotraukai, kur Vejazuve ishziodyta pliauskos pagalba.
Na čia lygiai tas pats, kaip sakoma, kad "dėl skonio nesiginčyjama". Asmeniškai aš irgi tokios pačios nuomonės, mano balsai irgi gan skyrės - balsavau tik už viena prizininkų foto, bet negi čia ginčysies... labai panašiai atsimenu buvo ir pernai, kai laimejo paguldytos menesienoj vėgėlikės ;-)
Sveikinimai laimėjusiems... ir taip ir toliau palaikykit formą ::liux ;uolrait
 #171508   martiz-zz
 08 Vas 2010 17:50
Vitolis rašė:Na kagi. Sveikinimai nugaletojams. Ir dar. Ash asmenishkai tikrai neduociau antros vietos nuotraukai, kur Vejazuve ishziodyta pliauskos pagalba. Nuotraukoje gal ir nelabai matosi, taciau.... Na cia tik mano nuomone.
na ta foto gal ir neverta antrosios vietos bet burnoi jokios "plauskos" nera :roll:
na ka o siaip aciu tiems kurie balsavo uz mane ir kurie nebalsavo ::hai-bai :koliorava tikrai nesitikejai laimeti... ::hai-bai
 #171567   Agis
 08 Vas 2010 23:26
Praėjus porai savaičių nuop balsavimo pradžios jau buvo aiškus penketukas ir tik vis vietom keisdavosi iki paskutinės dienos.Tai manau parodo, kas forumiečiams tikrai patinka ir gal būt kartais neverta perlenkinėti lazdos kuriant "meną" kai to nesugebame ar neturime galimybių.Gaunasi kaip visada . grožis paprastume.
Žinau, kad Jums pikta, kad prizininkas vėl klaipėdietis :-D nu bet šį kartą ir vyr.teisėjas nusimanantis buvo, o ir atstumas skyrė nuo kitų teisėjaunančių, taigi prie alaus bokaliuko rezultatų neklastojo :-D , o ir balsuojančių buvo žymiai daugiau, nes balsavo ne tik dalyviai.Taigi išvada tokia, išmeskit iš vienos kišenės masalinę dėžutę ir ten įsidėkite muilinę, kuria nepamirškite žvejojant laiks nuo laiko ištraukti ;-)
 #171575   spiridonas
 09 Vas 2010 07:42
Sveikinu nugalėtojus :!: ''plot , dėl Lino įsteigtų prizų ir jų atsiėmimo su laimėtojais suderinsiu per privačias žinutes ::hai-bai
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė