Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #224197   MINDULE
 02 Spa 2010 00:55
Mano Lashishinis upelis "truputi" patvino...
Kazhkiek foto chia: http://photos.syracuse.com/syracusecom_ ... ng_in.html

Video: http://www.youtube.com/watch?v=ivF-kuBjM0k

P.S.: Sedzhiu namie ir nezhinau ko tiketis kita savaite, nes vanduo jau krenta...
 #224243   MINDULE
 02 Spa 2010 19:19
chia dar gerule foto "zhvejyba pro langa":

Paveikslėlis


Jei atvirai, tai kikiuosi kad vandeniui krentant zhuvis spes ish pievu gryzhti i upes vaga... Be to kad jau dabar vanduo nebe 16000 cfs (cubic feet per second), o tik 3500, nors mano paskutine zhvejyba buvo prie 500-600... taigis dar sedesiu namie :)
 #224247   Nexus
 02 Spa 2010 19:31
siandien buvon Lough Kinale. pora valandu pametem, ir nieko... paskui pabandem Lough Derravaragh tai rezultatas vienas toks:
Paveikslėlis
 #224327   Edosius
 03 Spa 2010 18:43
Sveiki bachuriukai :"haj:
Kaip laikotės :?: Kad neklaustumėte kaip aš - tai atsakau - visks kontroliuojama, kas pas mane atvažiuoja - tuos visada sutinku :ruko
Paveikslėlis

Švelniai tariant nepykit kad vėl jus trukdau :oops: Bet man patinka šita chebra - draugiška, linksma, teisinga ir retkarčiais įdomi - taip taip, tai Jūs visi ŽT tribūna ;uolrait
O va dabar ką vėl regėjau šį savaitgalį -liežvis
Pamenat, kai blevyzgojau apie tuos du fasanus :?: Tai tie dar du čeburiekus atsivežė :mėlynvarla bet aš juos iškart užskaičiau (žiūrėti paskutinė foto).. ačiū čeburiekai ;-)
Paveikslėlis
Užsakiau iems nerealaus grožio rytą, su su rudeninės saulės spinduliais ir šalnos sukurtu rytu :cool:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Susiklijavo jie savo mopedus :grin:
Paveikslėlis
Irišvyko... Na aš vėlgi su jais. Pasirinkau lėtaeigį maršrutą, tad šį sykį atsipalaidavęs sekiau paskui pvc gėldelę neskubėdamas :koliorava
Paveikslėlis
Čia, aš jei ką ../;nzv
Paveikslėlis
Pasiekus tikslingą vietą, vėl stojom "į bokštą žvalgybon" -liežvis
Regis, viskas tvarkoj ir vėl vyriokai bando užvirint vandenį ;-var-var.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Šiaip tą dien žvejojo visi kas tik netingėjo.. galiu pasakyti, kad pagavo tik tie, kurie buvo gudriausi, akyliausi ir atkakliausi, net mano "broliai parasparniai" ėmė žuvį :cool:
Paveikslėlis
Smagu su visais jumis pasisveikinti ir pasidalinti mintimis ir vaizdais, gaila kad ne visus matau, bet ką pamatau, tas lieka atminty ilgai. Labai trumpai mačiau ir šį šeštadienį du sekančius bachurūs (red. pastaba - Audrutį ir Žuviuks), kurie labai sėkmingai "pavirino" vandenį ne tik su ešeriukais, bet ir lydekiais :cool: , tad nepykit kad apie jus beveik nieko, nors ką čia nieko - ačiū, kad atvažiavot, kad paleidot visas pagautas lydekas, kad apgaudėt tą su juoda kazyrkine juoda kepke pacaną ir už gardžią pinutę :/brazasista Iki :/braj;
Paveikslėlis
 #224386   MINDULE
 04 Spa 2010 05:21
Sekmadienis... jau daugiau nei savaite be zhvejybos... Vakar priesh miega net lomkes buvo, kad tiek laiko meshkere rankose nelaikyta ir nejausta kaip spurda zhuvis kitam gale... Bet yra kaip yra... gyvenimas nera viena zhvejyba, reikia ir kitus reikalus sutvarkyti, be to oras kartais pakisha savo uzhpakaline letena...

Bet juk sekmadienis, stiprus shiaures rytu vejas, bent jau nelyja, guodzhiu save ir vazhiuoju prie vandenyno... Ten kur reikia sukti link vandens, kotais truputi mashinu daugoka, jauchiu, kad teks vazhiuoti aplinkui, ir nesuklystu... Toje gatveje i kuria reikia sukti, matote sugalvojo parada surenkti:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis


Ka chia kazhkoks "local" paradelis, manes juk laukia vandenynas... Nusikasu ten kur reikia, o chia ant tako shitas melynas grazhuolis pastoja man kelia (kiba duokle renka, ar kazhkas jau vezhimais zhuvi namo vezha???):
Paveikslėlis

Pasiekiu vandenyna ir suprantu, kad zhvejybos nebus, bet bent jau pasivaikschiosiu, juk ne kasdiena tenka matyti tokia rudenishka stichija...

Akmenys nuo kuriu dazhniausiai gaudau:
Paveikslėlis

Viena akmenu puse (vejuota, banguota):
Paveikslėlis

Kita akmenu puse (dvelkia ramybe):
Paveikslėlis

Ash ten neuzhsibunu, po keliu metimu traukiu tolyn, bent jau pasivaikschiosiu...

Na niekaip nesuprantu, kam jus tuos kedus vakar palikote... Prisipazhinkite KURIO???
Paveikslėlis

Ir kam ta shpule vala sunaudoje i vandeni imetete???
Paveikslėlis Paveikslėlis


Na su tuo dar gal ir galima taikytis, bet kai pamachiau, kad plastikine tvora sudeginot, jau visai pikta pasidare:
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Viskas, mano nervai ne gelezhiniai... Nebeishlaikiau, imu telefona ir skambinu tarnyboms:
Paveikslėlis


Gerai, kad ryshio nebuvo, o tai tik veliau prisiminiau, kad tvora sudege jau pernai... Galai nemate ten tos tvoros (lengviau prie vandens prieiti, nors ir ant jos sedint buvo patogu), bet kedus vistiek susirinkite!!!


Zhuvies nulis, tik gamta (kad ir mieste) turi savo zhavesi!!!
 #224948   martiz-zz
 06 Spa 2010 19:04
oj ta maza musu klaipedele... :koliorava prasidejo nuo to ilgo cesiaus liezuvio kuris ispasakojo vietikes (tiem manau kam nereikejo) :shock: tai uvo mano klasiokas su draugeliais, na ka ir jie mane pasikviete pabandyt, na ka galvoju isbandysiu naujus max rapus :shock: nuvarom, ir is antro metimo meskere nuluzta man '''bum ties tvarkimo vieta kuria tvarke :neutral: vot gerai sutvarke :-ug :-ug na ka, ziuriu kaip jie meto... einam i kita puse ir ziuriu nesas kazkas lydzioka ;uolrait prieinu o ten vaidis laimingas su lyde stovi :-D ''plot pasnekam, einu toliau prie klasioko... jiem nei kibimo... sakau duok 2 kart uzmest,,, pirmas metimas nieko... antras metimas ir stai rezultatas Paveikslėlis
 #224966   Bratka
 06 Spa 2010 20:22
Vakar po darbo lekiu prie Neries,tikslas lasisa,tik atejus prie vandens matau dideles lasisos isejima,iskart uzverda kraujas-nu tuoj bus :twisted: .Pamecius valandele,pasidare visai nebelinksma,nes isejimu daug,o nieks ir negalvoja atakuot mano siulomo masalo.Bet per likusias pora val. sugaunu du slakius abu panasus apie3-3,5kg. nei vieno neiamzinu,greiciau leidziu atgal i gimtaja stihija :/braj; Iki paskutinio metimo vis tikejau,jog ji stvers mano masala,bet :!fig!
Siandien po darbo,as vel ten pat,ketvirtu metimu isegu slakiuka dydis panasus kaip ir vakaryksciu,tik sis nusprendzia isiamzinti ir greit atgal savo stihijon :/braj; (foto daryta telefonu ir paskubom-kokybe nekokia)
[img=http://s1.postimage.org/LPZ1r.jpg]
Na ir temstant gaunu gera smugi,kirtimas-yra ''plot Pakirtes jauciu,kad nelabai ji manes klauso,bet veliau pasidave dresurai ir po kokiu 3min. as ja pamaciau,atrode neblogai :cool: gerokai virs 10kg. patele,musu pasimatymas truko neilgai,vienu momentu tik "fist" ir laisva.... :/braj;
 #225868   Tadass
 11 Spa 2010 11:17
Šeštadienį planavau užeiti pas lašiša į svečius, bet penktadienį tiek darbų supuolė, kad nespėjau licencijos įsigyti :mėlynvarla . Teko keisti planus ir važiuoti lydekoms snukių padaužyti :fingal: Važiavau į Rusnę, tą pačią vietą, kur prieš 2 sav. lydziakiai man parodė !:fak! Atėjo laikas revanšui :ruko Kraunant daiktus iš mašinos, pastebiu, kad nepasiėmiau graibšto ir fotiko :e:e Šiaip giliai dūšioj kirba, kad šis ženklas tikrai ne prieš bloga, nes praeita kartą viskas buvo suruošta, sustyguota, tik kad nebuvo nei ką fotkint, nei kam tą graištą parodyt. :/nek Nuojauta neapgavo - kokiu penktu metimu gaunu per nagus ir pirmas lydziakis keliauja link valties ''plot (sorry už foto kokybe)
Paveikslėlis

Toliau mėtau į tą pačią vietą ir trečiu pravedimu vėl griebia ;-var-var.
Paveikslėlis
Abi paėmė vidury vandens (ir pagal gylį, ir pagal plotį). Patenkintas tokia gera pradžia, plaukiu iki žinomos duobės, dedu vartiklę ir su mintim paimt "krupniaka" šukuoju. Kibimų nėra, todėl bandau arčiau žolių linijos. Kibimo nėra. Vėl dedu tą pačią sukrę, tik didesnės išmieros - trečiu pravedimu girebė ši

Paveikslėlis

Dar kiek pmėtęs keičiu vietą ir vėl kibimas :cig. Šį kartą kiek rimtesnė.

Paveikslėlis

Kad ten yra krokodilų, byloja šviežios žaizdos ant vienos iš suautų lydekų. Vėl dedu vartikles, bet sulaukiu tik kelių silpnų "bučkių", ant voblerių :!fig! , ant guminukų vieną trumpai palaikiau ir turėjau vieną kibimą. Jeigu būčiau visą žvejybą gaudęs su tos dienos topu - sukre esox, velnias zino kiek tų lydziakių būt pakibę :cig.
 #226482   RamaZ
 14 Spa 2010 08:15
Vakarinis pasiplaukiojimas ypač sekliame ežere. Su žuvim prastai, bet gana gražu, o ir pačios žuvys simpatiškai spalvingos. Visos vietos, kurios bent kiek tinkamos spiningauti – okupuotos gulbių ;-)

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
 #227117   Edosius
 18 Spa 2010 19:27
Sveiki berniokai :"haj:
Balta blizgančia skara nuklotas žemės paviršius spalio 16 ankstyvam ryte. Malonus šaltukas. Pro vakarykščius debesis besirodanti saulė palidėjo link Panevežio pusės mane. Prigriebiu Bratką, Audrutį ir lekiam link išsvajotosios Šventosios lašišos... :-ou-je
Gerą upą praradęs Audrutis nurodo kelią link tikslo. Ryškiai matosi, kad nebetikintis jog galima pagauti, o dar tyliai sumurma - "Vegys parašė Tribūnoj, kad tik trečiais metais pagausiu.." ;-) Nežinau kodėl, bet manasis šeštasis pojutis kuždėjo - kad tikrai pagausiu, ar bent jau kibį turėsiu ir bent šiek tiek pagainiosiu už nosies kokią taškuotąją :cig.
Susibintavę savo kuolus nusliukinom link drumstoko, lapus murkdančio bei srovenančio šalto vandens ''plot
Pasiskirstom savo plantacijas ir davai pliušo mojuot į visus šonus.
Nespėjau net įsijausti į vaidmenį kad lašišauju ar tai šlakiauju, kai po kokio pusvalandžio bumtelėjo per nagus. Kuolas aštrus ir kietas, mono valiukas, bet smūgelį visgi atpažinau ;uolrait
Smogiau atgalios kairiu mostu...Valas įsitempė ir nieko... Ne blyn..PAJUDĖJO ''plot
Nežinau kas užvaldė, bet sušukau - YRA :cig.
Bratka nepatikėjęs dar užklausė - ar tikrai :?: bet pamatęs kad kodas pradeda liknčiot atkeliavo paveizėt (stovėjo už dešimt mėterių nuo manęs) :cool:
Prieš tai pasiskaitęs Audručio pasakojimą kai kokį penktadalį centnerio lašį kažkoks bachuras įkirtęs bėgiojo pakrante, susitaikiau su mintimi, kad ir aš dabar lakstysiu, bet dėja... Šią estafetę perėmė Audrutis, išgirdęs kad kažką įsegiau kaip tikras penkiakovininkas su savo ietim bėgo link manęs :che-he:
Kadangi nesnaudžiau, o kontrolę perėmiau į savo rankas, tai žuvinui leidau padaryti vieną žvakę, dešimt kartų pasisukioti zagybėlyje ir priversti pasisveikinti su žmogaus rankoms ''plot
Taigi - pirmasis maniškis !yeee!
Paveikslėlis
Ilgai nekamajuomas, nematuojamas, nesveriamas, o tik įamžinamas ir nešamas namolio ;-)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Čia va gerai įsižiurėjus, turėtų matytis kur iškeliauja banditėlis :cool:
Paveikslėlis

Kaip ir viskas... Man patiko, o Jūms ar patiktų :?:
p.s. per visą dieną daugiau neturėjau jokio kibio, nors vienu metu "karštoka" buvo visgi pasidarę.. Pamatėm "išėjimą".. Mėtom mėtom mėtom.... Tolimas brosas.. matau kaip skrieja mano voblikas ir lygiai ties ta vieta vėl "išėjimas" toks jausmas kad į nosį pataikiau, bet tuščiai.. Šiaip manau toks atsitiktinumas įmanomas vienas iš milijono kartų... Tikrai labai gražus vaizdelis buvo, ir svarbiausia kad ne vienas tą regėjau ;;yel
Vakarop Bratkai vienas smūgis, dėja nežinom kas ten smūgiavo :-niak'
Sulendam į mašiną ir bezdam namolio... :tia-tau
Viskas ../;nzv
p.s. licenzijos NR-P005.
 #228014   Tanius
 22 Spa 2010 16:24
Viskas po truputį jau nusistovėjus, vakar kilo noras parodyt ką nors iš mūsų kelionės į Norge, štai kelios linksmesnės ;-) Paveikslėlis
Beveik visas menkes pagrinde gaudėm spiningais -liežvis Paveikslėlis
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
~+10c vanduo ;;'plim Paveikslėlis

Saidos, paimtos nuo kranto, spiningu, negiliam fjordo susiaurėjime, naktim :!: Vienareikšmiškai pavadintos kelionės kulminacija :v-ar Paveikslėlis Paveikslėlis



Ydomiausia, kad jos pagal wikipedia, užauga tik iki 7-10 kg svorio. !!! Pričiupom mamku :cig.


Skumbrella :che-he: Paveikslėlis Neysivaizduojamo stiprumo žuvis susirodė, lyginant jos dydi , beveik nelanksti :eek:
Paveikslėlis


Tuščias gi negrįši? :mėlynvarla
Paveikslėlis
. Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

gražuolis :-D 'viarkt Paveikslėlis

Paveikslėlis

Sušara :grin: Paveikslėlis

Švedijos kolonėlė - Kapitono alus :-D Paveikslėlis



Ignelio stebuklai ;uolrait Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

:/braj;
 #228149   Tanius
 23 Spa 2010 14:17
Skumbrės taip - plakasi nenormaliai, tekšnojasi, daužosi, ir dar barščiais pasrūva kas antra :?
 #230075   Edosius
 02 Lap 2010 18:53
Spalio palydėjimas ir lapkričio sutiktuvės ant vandens valtyse... -liežvis
Šaltoki rytai, pro ausis kaukiantis vėjas, "baltos" bangos, jau užmaukšlintos žieminės kepurės, pirštinės ir aišku smagi nuotaika bei kompanija - visa tai atspindi praėjusį savaitgalį :koliorava
Šeštadienis. Noras dar rasti kokį ešerių būrį nuskamba saldžiai, tačiau metrinės bangos ir laivelio siūbavimas sinusoide amplitude priverčia keisti taktiką ir sliukinti ieškoti starkių į kokį kanaliuką, kur vėjas netaip įsiaudrinęs :v-ar
Vanduo vos 4,5 laipsnio, taigi vos ne žiemos metas, tad žuvys vangios ir įnoringos, o gal tiesiog nekiba :roll:
Visgi surandam vadinamą "tą vietelę" kur yra gyvasties, iš 15m perėjimas į 9 mėterius ''plot
Su kolega išlupam 5 starkiecus, 4 legalūs ;-var-var.
Visi atrodo panašiai, tad tik viena foto ;-)
Paveikslėlis
Sekmadienis. Vėjas nepasiduoda vakarykčiam, gal net dar sustiprėja, tačiau pasirenkama mažesnė bala taip audringai nebeatrodo, tad už irkliukų ir davai ieškoti lydekiokių su gelmėmis :cig.
Pradžiai rebusas, štai dvi nuotraukos, iš pažiūros vienodos, bet ir skirtingos. Visas veiksmas vandenyje.. Orientacijos taškas - medžiai.. Tai kas gi ten vyksta :?:
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Vėlgi rodos žuvis neaktyvi ir įnoringa, bet parinkus tikslingus mąsalus, apgauti pavyksta ;uolrait
Lėtas lėtas pratraukimas... Ir kai užnervini, tai kala atsakinčiai ir užtikrintai :gutgut
Paveikslėlis

Gelmius šysik dėjo mane "svoriu", bet ne kiekiu :liež-uvis Ale koks patenkitas žiūriu ;-var-var.
Paveikslėlis

Manau, dar galima pagauti, ir aš dar pas jas sugrįšiu :/braj;
Paveikslėlis

Iki skaitantieji :/brazasista
 #230515   Edosius
 04 Lap 2010 14:23
Laikas bėga nenumaldomai.. Rodos vakar tai įvyko, bet kai prisimeni datą tai visos dvi savaitės gaunasi..
Taigis neseniai gavau foto iš spinigavimo varžybų. Orelis "ne iš švelniųjų" buvo.. Vejas, sniegas ir lietus... O dar isibridęs iki pažastų prieš vėją svaidžiau.. (preliminarias vietas, tinkamus masalus pasufleravo ŽT narys ramkis todėl ir braidžiau taip giliai). Pamenu šaltoka buvo... Žalias devynerias pasišildymui norom nenorom reikėjo gurkštelėti :koliorava
Varžėsi firmos kurios delegavo į varžybas po tris žvejus, taigi kaip sakant už firmą reikėjo pastovėti :cool: Viso 25 komandos arba dalyvavusios firmos, žmogeliokų su botkočiais virš 70...
Duota 3 val laiko varžyboms, mūms teko 2 val, nes pavelavom pusvalanduką, o kur dar registracija, persirengimai... Tai ir liko tik dvi val. Ne pasaulio čempionatas, bet visgi šiokios tokios varžybėlės, tad keletas foto...
Grįžtai vyriokai į bazę, šiek tiek sušlapę.. -liežvis
Paveikslėlis
Visų trijų laimikiai... Kaip atskirai sugaudėm, gal nesiplėsiu.. ;-)
Paveikslėlis

Firmos nepavedėm kaip sakant..Užlipom ant aukščiausio laiptelio, daugiau nei dvigubai atsiplėšę nuo antrosios.. :ruko
Paveikslėlis

Tai tokios vat varžybėlės.. Gal daugiau kas iš čia prisiregistravusių ŽT, dalyvavo Ūkininko Patarėjo rengtose varžytuvėse "Karpynėje" :?:
 #233455   Vitolis
 16 Lap 2010 15:18
Na va. Prasimaliau pakrantem iki pietu, taciau nieks manes ten nelauke. 'viarkt Ramu, kaip klebono shuliny :-D
Kad tikrai bandziau ka pagaut yrodymas:
Paveikslėlis Jau but laikas ir ish vandens ishlipt, bet gaspadoriai gal uzgere, gal shiaip neturi laiko, ar jiems iki :idea: tai iki shiol tebemirkstam:
Paveikslėlis Ko susmastei pypke betraukdams :?: Matai savo ateiti :?: :-D
Paveikslėlis
Atitarnausim visi, taciau nesinoretu, kad taip uzmirshtas liktum 'viarkt
Paveikslėlis Bet dienele, tai tikrai nuostabi. Net nesitiki, kad taip ilgai grazu :gutgut
 #234131   kamstis
 18 Lap 2010 14:31
Žveju mūšis.
Štai ir baigesi,šių metų sezonas.Turbūt nereikia pasakoti,kad šiais metais,šioje laidoje, komandai V.G.K. garbingai atstovavo,du Tribunieciai,tai Legendinis ir Kamštukas ,trečias komandos narys ,visu gerbiamas,buves VGK prezidentas Giedrius.Vyrai kovesi kaip liūtai.Kova tikrai buvo inirtinga.Kas laimejo,ši karta neskelbsiu,pažiurekit laida sekmadieni iš ryto,ir viska suzinosit ;-)
Čia keletas foto iš vakarykščių varžybu ir uždarymo ceramonijos.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paskutinį kartą redagavo 2 kamstis. Iš viso redaguota 18 kartus.
 #234429   Ignelis
 19 Lap 2010 12:09
Baiges mano bonifacijau atostogos..., pasibuvau zarasu krashte beveik keleta savaiciu, pirmos mano zhukles ishskirtinai vobleriais.... ;-)
savo pelkei buvau tik viena karta, vienintelis ziaurus kibimas ant huskio, ir ta net i pavirsiu neishkelta atsikabinu... :ruko mokaiusi tvicint, stop'n go ir visokiais imanomais budais taskiau vandeni spiningo virsunele... :-D :-D
Paveikslėlis Paveikslėlis
Ta karta grizau tuscias, gavau sniego, slapdribos, vejo, lietaus ir t.t... :evil:
Sekanti karta ejau i sartu ezhera..., ezeras didelis, nko nezinau, exaloto nera. primojavau spiningu kol uzhsipypinau "sausas" buti. ciupau mikrini kota ir she kaip aklai vishtai grudas (abu lygiai kilogramas)... :-D Paveikslėlis
kita diena imu tik mikrini koteli ir einu pescias prie upes keletos zinomu duobiu ir posukiu patikrinti..., ne vieno eserio neradau tik shtai shita atsipenejusia... :roll: Paveikslėlis

truputeli buvau prarades vilti kad zhuvys dar bent kiek domisi masalais, tai susiradau vietini vaikeza. pasirodo dar prisiekes zhvejys yra... :-D susipazinimui nuvaziavom i shale karpynu esancius, tikraja to zodzio prasme GRIOVIUS :lol: :-D paemem ir dusetu krashto zakristijona i kompanija... :-D :-D :-D stoviu ziuriu ka jie tam griovi gaudys, zvengas ima... :ruko :lol: o jie sau deda vagleri 12gr. puse metro gylis ir i srove... :lol: o sroveje kaip kokius karosiukus traukia sau amurus ir karpiukus sprindzio dydzio... :superšokas :superšokas Paveikslėlis Paveikslėlis

nu ash laiko veltui neleidau, kamantinejau kamantinejau ir sutariau kad sekancia diena nuvesh mane parodyt kur sartuose lydekos buna priesh ziema.... :[anuol :twisted: isimetu ta vaiki valtin, jis rodo pirshtu i zholynus, kur gylis 1/2m :superšokas Paveikslėlis

nu ir prasidejo.... :ruko vanduo skaidrus, uzmetus matosi kaip vaikshto ryskus vobleris, tai ir tampau sau beziuredamas kaip jis elgias po vandeniu, capt yra... :cig. :gutgut Paveikslėlis po kurio laiko vel capt :-niak' nepakirtau... :roll: paplaukus isviso i zholes kabinu maxrapa ir metu per lapus net nesukdamas sau galvos.... :cool: ir vel yra... ;-var-var. Paveikslėlis

po to dar karta nepakirtau... ;-) reik priprasti darant ilgesnias pauzes, kad jaustum kontakta su masalu... :roll: nes neretai buna kol surinkineji vala ir pramazini ta smugi :roll: pt vel huski kabinu, pakertu dar viena lydekiuka..., shis prie valties atsikabina. po to dar viena isegu ''plot :lol: :twisted: nu ir finale partraukiu iki valties pagali ziuriu lydeka plaukia ji paskui :lol: :-D tai ji stovejo shale valties o ash bandziau ja pagaut, bet ji pasirode visishka klishe :? tris kart bande ir nepataike, :roll: o kai pagaliukas nejuda tai tox vaizdas kad ji jo net nemato :idea: rezultatas tos dienos va kox... ;-) Paveikslėlis Neisivaizduoju kiek ta diena lydeku butu sugebejas ikalti prakutes spiningautojas..., ash jei buciau visas partempes 7 ar 8 buciau turejes :lol: o jei dar igudziu ir su masalu zaidziant daugiau butu :idea: :!:

galit smerkti kad mesininkas ir t.t.. bet viskas pagauta legaliai, normu nevirshijau.(0,8kg 1kg 1,2kg ne ish akies) ir bapces prasymu parnesiau namo. nes ji ar taip ar taip ish breku perka ezhero zhuvi... :evil: beje vaikis su manim zvejojes valtyje ant gumu, nei kibimo nemate... :roll: sake eis pirkti rapala :-D lydekos ant masalu kilo kaip zhverys ta diena... :!:
Paskutinį kartą redagavo 2 Ignelis. Iš viso redaguota 19 kartus.
 #234739   Agis
 21 Lap 2010 16:46
Sveikučiai, atraportuosiu ir aš.
Taigisss, nusprendėme patikrinti ar ir Latvijos plekšnės taip prastai kimba.Iš pat ryto "Žvejų uostelyje" šiaip taip išprašome, kad parduotų šviežios kuojos, nulekiame iki Skumbroto...kertame sieną.....perkame benzino kolonėlėje "Makškerešanas karte" ir dar po gero pusvalandžio atsiduriame paplūdymyje.Ruošiam įrankius, užsimetinėjam

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Kadangi buvo šoninė srovė ie jūra dar nenurimusi, tai prasidėjo "latviško šieno ravėjimas"

Paveikslėlis

Kai toks "užsiėmimas" pabozdavo tiesiog pailsėdavome

Paveikslėlis

Pradėjus temti ir mažiau nešti žoles masalai kėliauja vandenin su nauja viltimi

Paveikslėlis

O paskui buvo taip:

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Buvo ir taip :

Paveikslėlis

Bet atsirasdavo genialus sprendimas :-D

Paveikslėlis

Man pavyko sugauti šitas plekšnikes

Paveikslėlis

Taigi kimba tos latviškos plekšnės, galima pasigauti pasmaguriavimui :cig.
Oras buvo geras, kompanija nuostabi, o ko daugiau ir reikia ;-var-var.
Filmuota medžiaga manau savo eilės sulauks žiemą, taigi bus proga dar viską su Jumis kartu prisiminti.
 #234964   Vitolis
 22 Lap 2010 20:33
Kadangi vakar oras buvo "liotnas" nutareme uzdaryt vasaros sezona ir paspiningaut ne ish geldos, kaip yprasta, bet pasivaikshciojant pakrante. Veiksmas vyko Kupishkio mariose ties "uoshves liezuviu" Ish namu neskubejom. Prie vandens buvom 10 val. ryte. Mano komradas gal ish trecio metimo pakirto Starkieco darzelinuka :-D . Na ne ka didesni uz 200gr. esherioka. Masalas- nedidukas riperiukas. Pienas su juoda nugara. 9gr. galvakablis. Buckis jam i zabtus ir paleistas namolio i savo smeleta ir akmenuota kiema. Bandau jau trecia masala, Taciau nieks nepasirasho. Dedu didesni 8cm. riperi (gelsva su yvairiu spalvu brokatu) 18gr galvakablis ir pirmu pravedimu, tik pradejus kilti aukshtyn shlaitu, gaunu smugeli, labai panashu i Starkio, tuo labiau, kad kybis vyko masalui leidziantis. Taciau jau po pirmu pasiprieshinimu pajuntu, kad dantytoji susigunde. Pasveriu, 1545gr. tuo paciu ir iamzinu. Sezono uzdarymas shiaip jau :-D Po truputi lynoja smulkus, taciau shiltas lietutis. Vejelis vos jauciasi. Nuostabus lydekinis oras ;-var-var.
>Paveikslėlis</noscript>
Tik nufilminu ir baigiasi mobilkoj akumas. :-niak' Nu ka padarysi. Zvejojam toliau. Neuzilgo kolega inkerta 670gr lydekioka. Po to abu nerealizuojam po du ishraishkingus starkio kibimus. Draugelis gaude vis tuo paciu riperiuku (pienelis juoda nugara) Ash viena kibima pramazinau su salotine poralonke, o kita su amerikosu perlamutriniu su raudonom akim riperiuku. Net nezinau pavadinimo. Pirktas Romadoj, nes tik ten jais prekiauja pas mus. Abu kibimus turejom pacioje gilumoje, apie 8m. Apie 12 val. man eilinis kibimas ir po neilgos kovos 1350gr lydekiokas krante. Masalas, tas pats amerikosas ir 12 gr galvakablis. Tiesa, ash naudojau ishskirtinai tik "ceburashkas". Po gero pusvalandzio dar vienas panashaus dydzio. To jau nebesveriau. Po to uzejo tirshtas rukas ir baigesi visi kibimai. Susirenkam spinus, parukom ir pasidziaugiam, kad sezonas uzdarytas shauniai. ;-var-var.
LAUKIAM LEDO :)
 #236983   Bratka
 30 Lap 2010 19:15
Paveikslėlis
::hai-bai Mes pirmieji gyviai uzlipe ant sio ledo,net zuikio pedsaku nebuta :grin: Veiksmas vyko Ignalinos krastuose,ant nediduko apie 15ha ezeriuko.Vos prasvitus,dvi butybes panasios i pingvinus jau ropstesi ant ledo,ledas pakankamai tvirtas 3-5cm.As tik uzlipes prasikapojau eketes uz balansyro ir pirmyn,kol draugas pasistate veleveles,pas man pirmi jomai
Paveikslėlis
Per visa diena as ant balansyru apturejau 12 jomu.9 istraukiau 3 pasiemiau 0,9kg 1,1kg 1,1kg.Draugas turejo viena joma ant gyvos-nerealizuotas,tris jomai ant balansyro tik viena istrauke.
Stai taip jos atrode-pirmosios :grin: Sezonas atidarytas,sakyciau visai neblogai :/braj;
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Foto nedaug-labai jau nagainos salo :-niak'
 #238233   Edosius
 04 Gru 2010 22:21
Sveiki berniokai :"haj:
Orų prognozė varo į neviltį.. Jei "TIPO" atšils ir bus švelnesnis savaitgalis - tai tolygu :!fig!
Po ilgo laiko suradau laisvo laiko (arba jį planavau) šiam savaitgaliui.. kaip sakant atidaryti poledinės žūklės sezoną :ruko .. o dar paskaičius kaip Bratka sėkmingai balansyruoja lydekiokus išvis pamišau :-D
Vienu žodžiu ir aš susiruošiau :-ou-je
Kaip nekeista pirmas ant ozero užlipau šį rytą :koliorava
Rytas lyg ir nieko.. Na valandėlė.. O poto prasidėjo "duetų šokiai".. Vejas su sniegu.. :superšokas Sėdžiu ant dežės ir garsiai sakau - duodu 3 TAIP ir jūs patenkate į finalą.. Šiam kartui užteks - ruoškites kitam savaitgaliui, bet nifiga, dar labiau įsisiautėja.. :?
Labai pasiilgęs žūklės, tad ir ekstremaliomis salygomis bandau graižiot ledą "girgždančiu, ir kaip pasirodo jau gerokai atšipusiu BERNAULIU"...
Aišku buvau užsimetęs "vėlevėles", bet su jom daugiau darbo šį sykį buvo nei malonumų..
Valandėlė ir jų tiesiog nebėra.. Apipusto visiškai.. O dar tie žadėtieji -5 kažkodėl virsta realiais - 8... O vėjas.. Vienu žodžiu komfortas tolygus absoliučiai - 15... Šiek tiek šaltoka :mėlynvarla
Kaip minėjau per tą piko vėjo valandėlę į viršų suplevesuoja vėlevėlė -:kiss:
Ramiu žingsniu ledu veidrodžio spalvos paviršiumi ukulniuoju ir išvelku monstrą... Panašiai 800gr pagalį.. Visiškai be givybės.. Vos vos rangos, o dar nurijęs iki pat skrandžio..
Operacija "išsek kablį" trunka kokį 10 min.. Kandu nafik valą, viską perrišinėju..; Rankos ledinės... Foto nėra :-niak'
Kaip minėjau - prasideda "DUETAI"..
Kas belieka :?: O gal tai - apie ką ir planavau :v-ar Bet tik neplanavau, kad ledo storis ant ežeriuko 20 cm :superšokas
Operuoju jį kas kokius 5 mėterius -liežvis
Pradžiai dešimt "lūzų".. poto vis mažyn ir mažyn, kol pasiduodu iki penkių be sustojimo.. :liež-uvis
Sėdžiu.. tampau balansyrą.. aišku ne savo :-D Vandenyje kažkoks melinnuguragis ;uolrait
Kada čia kibs mąstau.. Net į sargelį neveizėju :bzz-bla: Laukiu smūgio.. Ale čia tas pats kad varlė tokiu oru ledu palei kojas prašukuotų :ruko
Sakau reik žvigtelt.. o ką be veikt :?:
Fist sargelis žemyn.. Mąstymo kraujas iki inkstintų atkeliauja tikrai ilgiau nei už sekundės.. Timteliu.. Yra :!: Rudas rudas kuprius, gal kokių 200 gramiecų :gutgut
Po šio kontakto mano akys stulpu į sargelį :mhu
Po pusvalanduko - pliumt :!: Segu... Nėra.. Mintyse lydekis, nes ritukė prabuksavo... Vėl mojuoju.. Pliumt aršiau... Sėdi :cig.
Paispardęs atsiduria ore.. Pirmas ant balansyro ;-var-var.
Paveikslėlis

Kol susiruoši nufotkint - tai į malką ana pavirsta.. Va toks tas Naglis Šulija su "atšilimu" :-byta:
Toliau virinu vandenį po ledu.. Azartas.. NEAPSAKOMAS :!:
Vėl žiūrių sargelin... Švytuoja.. Ir kad segs.. Vot meškierka iš rankų nepabėga :!: Žaidžiu.. ji kovoja.. aš laimiu :cig.
Paveikslėlis

Kuo tolyn - tuo šaltyn :-ug Vėjas visgi savo daro :evil: Vėlevėles jau seniausiai surinktos, nes kaip minėjau užpusto nematomai per valandą ir dar jos užšąla - tikra katorga :!:
Galų gale dar vieną įsegu :v-ar Nėra nei jėgų, nei šilumos tuo metu įamžinti, tad.. :roll:
Diena ridenasi per pusiaudienį - širdis, inkstinktai, žandai, skrandis ir visa kita kas nesušalo nori namolio...
Visada atsiminimui atsiranda šilumos ir noro, tad atsiminimui pasilieku šia foto su data, užrašais ir aprašymu :yaaah!
Paveikslėlis

Pabaigai - paskaičiavau, kad išgręžiau nemažiau 20 metrų gryno ledo.. Šiek tiek pavargau.. grįžęs pasigalandau peiliukus... ryt vėl išlekiu į kitą balą jau ne vienas, o su chebra.
Vėl tas pats grąžtas atidirbs, tapati žvejo ranka kilnosis, ta pati dėžė atlaikys svorį, tik laimikis bus visiškai kitas..
Paveikslėlis

Iki malonaus chebra :"haj:
 #238323   Bratka
 05 Gru 2010 20:43
Sveiki :/braj; daug nerasysiu,nemoku taip kaip Edosius :grin:
Sestadienis Ignalinos apylinkes,ezeriukas X :-D .
Nuo pat ryto emiausi kirkint eserecu su avizele,bet tai truko neilgai,nes eseriai jokio aktyvumo nerode,cia vienas is dvieju :grin: sitas svere 400gr
Paveikslėlis
Su eseriais ne kas,dar ir oro salygos eme smarkiai bjaureti,taigi emiau grezioti eketes kas 4-5m. ir tikrinti jas balansyru.Per visa diena apturejau labai daug jomu ir istraukiau 17vnt. lydeku,dydziai buvo yvairiausi nuo 300gr iki 3,7kg.pagrinde dominavo 1-1,5kg. beveik visos jos keliavo atgal i ekete,iskyrus didziaja ir dar viena kuria teko siek tiek operuoti.
Paveikslėlis
Siandien Svencioniu apylinkes,ezeras X :-D.Gaudziau visa diena vien tik balansyrais,iki pietu turejau 11 jomu ir tik tris istraukiau.Bet apturejau du gerus jomus.Viena buvau ikirtes gerokai virs 5kg.kuri kazkokiu stebuklingu budu sugebejo nulauzti balansyro kabli :twisted: .O kita apie 5kg. net ciupinau uz nosies :-D ,bet padla pavadelis neatlaike jos stipraus smugio,pasiseke jom kad as kabliu nesinaudoju :grin: ,bet gal reiks insigyti :twisted:Po pietu dar pragreziau 120 ekeciu ir nei vienoj anei dziub :mėlynvarla spjoviau i ta purvina reikala ir namo.
Su ta salyga kad pamirsau pakraut fotiko akuma,foto tik tiek :-D ::hai-bai
 #238342   RamaZ
 05 Gru 2010 22:25
Šiaip ne taip, pavyko atidaryt poledinės žuklės sezoną :lol: . Žvejybai buvo skirta geros trys valandos. Žvejojau Čedaso ežere (Rokiškio raj.). Gana linksmai "paavižėlinau", nors padirbėt reikėjo. Galutinis rezultatas – dvi „nurautos“ avižėlės, vienas atlenktas kabliukas ir dar gal pora gražių pasprukusių ešerių. Bet kaip pirmam kartui, tai manau, kad visai neblogai. Didieji ešeriukai traukia visus 400g.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Negalėjau atsispirt kažkokiam velniukui, kuris šnibždėjo – „įdėk foto kur žuvis tampa mėsa...“ :tia-tau Paveikslėlis
 #238587   liorenas
 06 Gru 2010 19:21
Labas... ::hai-bai
Paveikslėlis
kaip supratot, atsidariau ir as poledines zukles sezona... ''plot
Taigi, sestadienio rytas...zadintuvas turi skambeti 6.30, o as jau nuo 6.00 nebemiegu.... :roll: :mėlynvarla na reik manau sulaukt zadintuvo, taigi keliuosi, ir lekiu i miesta....motyliaus nusipirkt... :ruko Grizes greik verciu is lovos savo :-grazi? (ji taip pat pareiske nora i zvejyba), rengiames, geriam kava ir lekiam i karjera, kuris vos uz 200 m nuo seneliu sodybos... ;uolrait iki pacio ezeriuko kiek toliau, taciau pestute netrunka nei 10 min ir mes jau ant pirmojo mum siu metu ledo... ''plot
Paveikslėlis
kagi, reikia ieskot mailiaus lydekom...paieskos prasideda nelabai sekmingai... :mėlynvarla ko tai kuri laika matroskinai ir kuojytes nenorejo kibt... :twisted: bet po truputi po truputi zvejyba isibegeja... ;-var-var.
Paveikslėlis
Negaliu atsidziaugt nauju graztu... ''plot sestadieni jam pirmoji diena buvo...mano lukescius pateisino visu 101 procentu... ;uolrait labai dziaugiuosi kad nebereiks varft daugiau su senuoju, su kuriuo po zvejybos rankas skaudejo... :/nek
Kagi ipusejus zvejyba prasidejo idomybes... :-D Kaip bebutu keista, bet ant avizeles pasiraso pirmoji "ledine" lydekaite... ''plot
Paveikslėlis
Nelegalka, bet ispudziu ir adrenalino suteike sociai...Papozuojam ir atgal po ledu...
Paveikslėlis
Besedint negali nepasidziaugti miegancia gamta...
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano brangioji iki pusiaudienio dar kentejo veja ir sniega kosianti kiaurai, bet veliau buvo deportuota i sodyba susilt ir saslu marinuot... :-D
Manes zinoma nuo ledo taip lengvai nenukrapstysi, taigi likau ir toliau ieskojau metroskinu, perstatinejau veleveles...
Kuri laika velevelem neprakalbus eilini karta nusprandziau jas perstatyt...pakejus pirma velevele nuo ledo ka ziebs man kazkas per naugus... :shock: nesupratau... :superšokas eeeee, jauciu dantytoji dauzosi po ledu prirakinta prie valo gijos trisake spyna... ''plot po neilgos kovos pirmoji legali lydekaite ant ledo... ''plot
dar po kurio laiko ziu malonus akiai vaizdelis.... :-D
Paveikslėlis
rezultate antroji margasone raitos ant ledo... :gutgut :-D
va toks va dienos rezultatas... :ruko
Paveikslėlis
Dar vienas eseriokas kabli avizeles nulaust sugebejo... 'viarkt bet cia menkniekis palyginti su puikiai praleistu laiku ant ledo... ;-var-var.
Is namu buvo uzsakymas lydekoms, tad nesmerkit kad nepaleidau... :oops:
Tiek siam kartui ir iki kitu susimatymu ant ledo... :/braj;
P.s.foto Laura, tekstas liorenas... :-D
 #238894   Edosius
 07 Gru 2010 19:15
Zdarovenko zenkiai :"haj:
Pratęsiant savaitgalio nuotykius ant ledo su grąžtais - sekmadienis įsiminė šiais aspektais :cool:
1. Neapsakomai smagus oras - jei šeštadienį per penkias minutes nagenas nušaldavau pabuvęs be pirštinių, tai sekmadienį adekvačiai kitaip - visokius mazgus ir mazgelius galėjau raišiot kiek tik norėjęs. Jokio vėjėlio.. ''plot
2. Pirmą kartą ant "gyvos" pagavau ešerį :mėlynvarla Oooo buvo taip - švytuoju eilinę eketę.. Tik fyst per nagus - kertu - nėra.. Ir taip tris kartus iš eilės :superšokas Jaučiasi kad ne vaikas - sakau garsiai draugeliui, kad arba ešerys, arba lydekiuks.. Keičiu mąsalus i blizgeles - nieko.. Papykęs atsinešu vėlevėlę ir užtaisau..
3. 14 val dienos neturiu pagavęs nei vienos žuvies.. Draugas duoda į skudurus 3:0.. :neutral: Kaip tik tuo metu sakau - traukiu slaptą ginklą :-D Permetu likusias dvi vėlevėles (vienos nejudinu kur kažkas atkakliai bombardavo švytuoklį..
4. 15:15 val sau tyliai siūlau važiuoti namolio, bet sąžinė tai garsiai pasakyti draugui neleidžia (jis vežė) -liežvis
5. 15:30 iššauna švytuoklinė vėlėvėlė ''plot IIIIIIIIIRRRRRRRRRRRRRRRR :v-ar
Paveikslėlis

6. 15:40 iššauna kita vėlevėlė.... IIIIRRRRRRRRR -:kiss:
Paveikslėlis
7. Dar už kelių minučių iššauna draugo pastatyta vėlevėlė... IIIIIIIIRRRRRRRR - :!fig! (numušė žuvytę)..
8. Mano visos dienos laimikis... Ašariecas truputi virš puskilio... Lydokas labai arti 3kg..
Paveikslėlis

9. Bendras rezultatas 3:2, draugelio naudai.. Yra filmuotos medžiagos, daugiau fotkių, bet ne mano fotike, tad gal kažkada visa tai pasirodys šiame portale.. ;-)
10. Žūkle likau patenkintas :/braj;
Paveikslėlis

Iki kito karto :cig.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė