Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #214327   Sokratas
 18 Rgp 2010 20:07
Viskas ištvinę, patvinę, plaukia kaip rudenį, vanduo brudnas:

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

visą rytą studijavau žemėlapius, galvodamas, kur čia man pažvejojus. Esu prieš kelis metus buvęs viename upelyje, bet gylis ten per didelis braidymui, o pakrantėmis neprasibrausi, galingi skardžiai, brūzgynai... Tad sugalvojau aplankyti tą upeliuką žymiai aukščiau, galvoju, jei neis pažvejot dėl per didelio vandens, tai nors suieškosiu patogų privažiavimą, bus kitam kartui...

Ir štai jisai:

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis [/url] Paveikslėlis.................................................................. Paveikslėlis

Vanduo visai pakenčiamas, truputį drumstas, bet, kai gylis nedidelis, nieko baisaus. Braidyti-pats tas....

Jau po 10-ies minučių pakirtau upėtakiuką ir prasidėjo.....

Vos ne kiekvienu metimu kibimas. pakirst pasisekdavo retokai, gal todėl, kad žuvys nedidelės...
Vienas buvo užkibęs, manau, jau legalių išmierų, bet sugebėjo nusipurtyti kol ruošiaus nupaveiksluoti....
Nuotraukų nedaug, nes dėl tokio dydžio žuvų, tingėjosi net aparatą imt į rankas:

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Visos žuvytės gyvena toliau.
 #214636   Vitolis
 20 Rgp 2010 15:09
Aplankiau viena mishko ezereli. Bais seniai ten nebuvau ir nekirkinau asharieciu. Siuliau visokius mikrikus, taciau pasirashe tik ant vienintelio mepsiuko.
Ishverstaakis pozuoja :grin: Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Kibimas ypatingai vangus. Nors diena ir grazi, taciau turbut atsiliepe praeitos paros galingas lietus.
Visas mano laimikis, kuris plaukioja toliau :)
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Biski nuotrauku eilishkuma sumaishiau :superšokas
 #214890   Evaldas Z
 22 Rgp 2010 22:04
na ka, penktadieni po darbu lekiu prie savo upeles tikedamasis suviliot koki nebaidyta sapala ir isvengt susidurimo su baidarininkais. paskubom nuzingsniavus prie upes tampa aisku, jog sapalai tikrai aktyvus. tai sen, tai ten pasigirsta suoliai ar issivertimai, paskutiniai vasaros laumzirgiai virs vandens taip pat ramiai praskrist negali. dar tik ruosiant spina pagauna azartas ir mintyse jau renku tinkamiausia voblika. keletas metimu ir pirmasis sapalekas keliauja i kranta. netrukus ir antras. pora metimu - smugis bet... poto toje pat vietoj kala trecias. smagumelis ;-var-var. istraukus sesta pasigirsta TIE garsai... gerai, kad apvirte sugebejo baidare po nuvirtusiu medziu pakisti, tai kapstes gal ,kokia valanda, o as tuo tarpu spejau dar seseta isprasyt :ruko stambiu nebuvo, visi daugmaz panasus, keletas sprindiniu, bet zukle tikrai smagi gavos ''plot
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
sestadieni bandziau lydziu ieskot. gana greit sugavu ta, kuris papozavo ir dar sapaleka, kuris neissigando nei pinto valo, nei pavadelio. o paskui praplauke badariu kolona, tai likusia zukles dali tik peiliukai ir tekapojo mano voblikus...
Paveikslėlis Paveikslėlis
 #214961   logotipas9
 23 Rgp 2010 11:29
Sendien vienas "karosinis" tvenkinukas dave tokiu rezultatu kad...
Zodziu vieta, kaskur 9ta ryto. Tikslas karosai.Tam tvenkinuke karosai nemazi pasitaiko virs kilo. Ar net pusantro.Taigi feederiukas sumestas.Suserta.Einu rankioju signalizatorius graibštus ir pan. užmetu antra feederi su signalizatorium biški toliau. Pareinu prie pirmo...O pirmo neber?Žiuriu vandenį. Ir dar tempesi.Kertu - pokšt. 0,14Pavadelis neatvalike.. Jį buvau uždejas nuo praitos karšiuku žvejybos.Ir pakeist nedašuto...Aišku nervai..Aišku ..Taigi uždedu singalizatoriu atleidžiu stabdyti einu pusryčiaut. ir.. Cypimas nežmoniškas..stabdis duodas... Zylka i visas puses.. O nuo pirmo kibimo praejo tik 5min~. Kertu.. Pakertu..Nieko neimanoma padaryt.. eina kur nori..daro ka nori.Mano įrankiai karosam.. O ne krokodilam.Ir pokšt.. vėl pavadėlis.. metu i šona pirktinius(juos nusipirkau nes tingėjau rišt namie) Ir surišu savo. 0,25mm zilkos pavadeli.. Tada 20min tyla.. vėl.. pypt. galvoju nuo vejo..Staiga vel neperstojamas pypsėjimas..Kertu.. voooo.. Ikabinau.. Ryškiai už aną mažesnis.. pasitanpau kaškur 10-15minučių likus nuo 7m nuo kranto suprantau kaškas netaip... Viskas aišku ivare i kelmus..Ir nutraukiau zylka.. NERVAI. 3krokodilai nuejo. 3tokie kibimai per puse valandos... Kaškas nežmoniško.. Toliau seke tyla. Visiška tyla puse valandos. Tada užkibo lynas. Kaškur apie 0,5kg.Poto suveikia kita meškere.Užkibo karosai 0,5 ir 0,8kg. Ir jau buvau prarades vilti kanors padoresniu sugaut iš tų krodilu.Praėjo valanda nuo tų monstrų.ir vėl.. Kibimas tikrai netoks. Ir iškart pakirtes supratau tikrai netoks žveris.. Partempiau i kranta.. Karpis. netoli 2kg.. ir džiaugsmas..Ir abejones..Kas tie monstrai.. Taigi.. Užmetu po 20min..vėl.. užkertu..Kaškas tokio..Jau panašiau i tuos ankstesnius..Po 15min kovos.Karpis.. Teko pasimaudyt norint ištraukti. Bet.Pavyko :) 4kg lygiai.. Nuotaika pasitaiko. Užmetu po 5min vėl.. vėl kova.. Šis svėrė 3,5kg.Tada prasidėjo liūtis..Pakilo vėjas..Net žaibuot pradėjo..Todėl reikejo baikti žvejyba.. Visdelto dar reikia nuotraukos.. Namo tiek žuvies imt nesamone. O neiamžinti gaila.. Taigi palaukiau kol liutis baiksis, išlindo saule.. Greit nupalveikslavau.. Ir nors 30min dar užmečiau meškeres nieko. Vėl pradėjo lyt ir teko baikti žvejyba.
http://img834.imageshack.us/img834/278/p8220232.jpg
 #215046   Tadass
 23 Rgp 2010 15:35
Istraukiau vakar as spiningeli is rusio, galvoju praveso biski, tai gal kokia margaja pakirkinsiu :!erzina:! Siek tiek po 6 ryto jau prie vandens. Traukiu amunicija, soku i bridkelnes, kurios paskutini karta buvo naudotos lasisu zuklei pavasari. Pirmas siurprizas - batuose po gera puse stiklines vandens :lol: . Zinojau, zinojau.... pasakytu nekuris pilietis, kad reikia nepamirst po zvejybos pampersus issidziovinti '''bum Na bet faktas ivykes, negi namo vaziuosi.... Vandeny nesimato visiskai jokio judesio.Po geros valandos metymo gaunu per nagus
Paveikslėlis

Nuotaika pasitaiso. Uzeiu tokia seklia ilankele, kur, matosi, kad tiesiog negali nebuti eseriu. Dedu maza mepsiuka - praktiskai kas antru pravedimu po matroiskina, bet tokie, kaip as vadinu - xuliganai. Spiningavimo kirminas buvo nuramintas kaptaliai ;-var-var. Grizdamas pagaunu dar viena lydekioka, bet visai jau nedicka. Kaip visada, sunku palikti vandeni, tai pries isbrisdamas, galvoju, padarysiu paskutinius 3 pravedimus ir tada jau tikrai psio. Antru pravedimu pakabinu kazka tiktai rimto :superšokas Stabdis cypia, sirdele makaluojas, adrenalinas tuoj prades byret i kelnes :lol: "3 kg minimum" jau sveriu mintyse. O pakibo va stas "rublis" uz uodegos :twisted:
Paveikslėlis

Keliavo kiauliukas atgal, nestipriai tesusizalojo.
 #215355   Intras
 24 Rgp 2010 21:08
Kelios valandos praleistos prie upiu karaliaus Nemuno,pasigrozejau gamta,patikrinau savo vietas,pagavau keleta zuvelioku ir namo.Pasigrozekit ir jus ;uolrait
http://a.imageshack.us/img294/741/p1010203v.jpg
http://a.imageshack.us/img827/4877/p1010204h.jpg
http://a.imageshack.us/img821/3527/p1010207r.jpg
http://a.imageshack.us/img72/9964/p1010208x.jpg
 #215662   tidass
 25 Rgp 2010 21:26
siandien issiruosem su pusbroliu pasmaguriauti nedidckais karpiukais.. gaudem juos privaciame tvenkinyje, kur ju begale, taciau labai mazuciai kol kas.. :v-ar taciau tie kvapai.. apelsinai, braskes, vanile, medus, tutti frutti.. mm.. o ikyrus signalizatoriaus cypimas man vis dar neislenda is galvos.. juk praleista visa diena prie tvenkinio.. :/braj;
taigi, atvaziavus pirmiausia paruosem 1.5kg jauko, kuri papildeme 200g kons. kukuruzais.. ;uolrait Jaukas stipriai kvepia apelsinais, atrodo pats noreciau paragauti.. tai karpiam turetu buti pats tas! :hrd
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Na, ir ilgai netrukus.. po ~15 minuciu prasidejo pirmieji "isvaziavimai".. karpiukai vos iki kilogramo, bet kibimas vistiek nerealus - rite tiesiog zviegia, signalizatorius spiegia, bezdzionele prilimpa prie meskerykocio.. pakirtimai.. susukimas - yra! nu zodziu.. kaifas! ''plot

Paveikslėlis

Paveikslėlis
taip pat gaudziau ir pludine meskere.. tai taip pat be galo smagu.. ir laimikiai neprastesni.. :tia-tau
Paveikslėlis

na ir keleto valandu laimikis.. kuris nukeliavo i tvenkinio seiminkes saldikli :-ug kitasyk nebeaukosiu ju, kad nufotkyti visus kruvoje del foto.. galejau paleisti.. nespejau.. :-niak'
Paveikslėlis

o cia buvo didziausias ir paskutinis karpis, kuriuo ir pabaigeme zukle.. ''plot gal 2 kg temps..
Paveikslėlis

beja, oras nelepino.. pute smarkus vejas (8m/s), lijo lietus..o kartais ir sautule islysdavo pasisveikyt.. ::hai-bai kadangi vieta labai patogi, su didele pavesine, tai zvejyba del lietaus nebuvo nemaloni.. kibimus puikiai isgirsdavome is toli, o pludinuke netoli pavesines imerkdavome..
Paveikslėlis
aciu uz demesi. jei domina kur gaudeme rasykite i privata, viesai neskelbsiu.. vieta netoli panevezio.. ;-)
 #215682   Dziedas
 26 Rgp 2010 08:34
Intras raše . Kelios valandos praleistos prie upiu karaliaus Nemuno,pasigrozejau gamta,patikrinau savo vietas,pagavau keleta zuvelioku ir namo.Pasigrozekit ir jus.

Labai jau pažistamos vietos,nors ju ira daug panašiu.Vakar .Nemunas aukščiau Merkines.


Paveikslėlis

iš kaires Nemunas atplaukia...

Paveikslėlis

pro manes praplaukia....

Paveikslėlis

ir nuplaukia link Merkines...


Paveikslėlis

Paveikslėlis

O čia keliu valandu pasisedejimo rezultatas. :grin:
 #215957   whydoes
 27 Rgp 2010 13:10
Kaip jau minejau Kursiu mariu temoje, sekmadieni nieko gero nepavyko pagaut, bet kadangi buvau prigriebes su savim muiline, tai ikelsiu ir kelias foto ta proga :cool:
Va stai tokie chuliganai pugzliokai mano naktinius sliekus kapojo:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
O vakarop saule ir gera ora pakete netiketas lietus, kuris ir priverte vyniotis meskeres :e:e
Paveikslėlis
 #215981   liorenas
 27 Rgp 2010 15:35
A gera, a bangas dyyydelas...
Va su tokiom mintim prasidejo mano vakarykstis pasibraidymas palei Mūšos tvenkinio pakrascius... :-D puse dienos sukau barabaneli, kurion pusen pasiduot... :roll: klausiau ir kolegu... :-D ;-) a jau pripasakojooooooo... :superšokas :-D
Na ka, aзie 16 val susipakaves atsiduriau ant kranto...pradejau ristis sistema, nu gi tik ziu...anei centimetro monofilamento (pagrindinis valas pas mane pintas) nepasiemiau... 'viarkt ka daryt ka daryt... :roll: nu nieko, galvoju, bus gerai ir pintas... ;uolrait soku i brydkelnes ir pirmyn... :che-he: kap jau sakiau, vejas tai... :superšokas po pirmu metimu kaip tos uzliuliavo mintis: ir velnias mane nese i sita galera... ;;'plim nu ka, atvaziavau, tai reik zvejot... :twisted:
Ramybes vis nedave tas pintas valas ant pavadelio (kazkaip nesiziuri), tai mane isgelbejo vienoj vietoj susukta ir numesta valo barzda...issitraukiau viena gija ir sustvarkiau sistema kaip reikalas... ;uolrait tik persirisus vala pirmas metimas ir pirmas neuzauga matrosikas jau skanavo guminuka...nekiek trukus atpurejau rimtesni smugi ir gan grazus kuprius jau taskesi mano sietelyje... ''plot
Paveikslėlis
Antrasis mano pakeleivis nuteike dziaugsmingai.... ;uolrait tad tesiau dugno arima toliau... :-D praejau bemetydamas gal kila pakrantes, taciau teturejau tik mazu eserioku grybstelejimus...kazko atbulais dantim patampo ir tiek ziniu... :donknow'
Laikas bego, minutes kapsejo, svinukas vis dauze dugna o as rimtesnio kybio kaip nesulaukiau, taip nesulaukiau...viniojuos galvoju atgalios... :roll: dar sustojau toj vietoj kur dickis griebe ir tik fyst per negucius kazkas nelabai uztiktintas tuo ka daro ir jauciu kaz spurda...issitraukiu, o ten... :-ug
Paveikslėlis
na ne eserys tai ne esrys... 'viarkt atkabinau graziai ir kiek perdurtas, bet ryzto gyventi neprarades sausauris neria atgal i tamsu vandeni... :grin:
na galvoju grizdamas dar nuo betono ploksciu pametysiu...atsisedau ir raikau sau vandeni valu...vienas mazgius griebe, bet atsipurte betraukiant...tai bemetant susilaukiau dar vieno konkretaus kibimo...traukiu...panasu kad didysis mano eseriokas tures kompanija... ''plot o cia tik fyst ir islenda is vandens kazkas siaurom akim... :-D
Paveikslėlis
A est norejooo...guminukas paciam galugerkly... :superšokas :-niak' siaip ne taip iskabinau graziai kabli ir atgal pas gimine... :-D
Paveikslėlis
tuom ir baigiau savo vejo kosiama pasivaiksciojima pakrantem... :gutgut zuvies ne daug, ale kaip sakoma vis rankas susitepiau... ;-var-var. :/braj;
 #216311   audrutis
 29 Rgp 2010 21:03
Sveiki visi!

Pagaliau, po ilgo laukimo, atejo ta laiminga diena, kai nusluge karsciai suteike galimybe paimt spiningeli i rankas ir pakirkint zvynuotasias gimtines ezero gyventojas. Sunku zodziais nusakyt kaip gera gryzt pazvejot i ezera, kuriame praktiskai prabego puse vaikystes. Viskas cia taip pazystama, taip miela, taip sava, kad sirdis jau dainuoja vos atlikus pirmus yrius vaikystes draugo paskolinta valtele. O jei dar kokia margasone uzkibs pagalvoju…….. taciau greit veju sias mintis salin, nes tik 9 visiskai giedro ryto valanda atsiduriu ant vandens. Kasgi tokiu metu beuzkibs siame ir taip brakonieriu bei “megeju”, imanciu net ir simtgramines lydekaites, nustekentame seniausiame dirbtines kilmes Lietuvos ezerelyje. Pasiplaukiosiu, pakvepuosiu grynu oru, pasidziaugsiu spiningeliu ir mane tai visiskai patenkins. Aisku pameginsiu suslapint kiek imanoma daugiau masalu, o ypac tu, kuriu darbo dar net neperpratau.
Taip mastydamas ir irkluodamas draugo valtele netrukus atsiduriu planuotoje vietoje bei pradedu eksperimentuot. Jau buna prabegus ir pirma zukles valanda, kai mano demesi patraukia netoli nendriu kelis kartus pliaukstelejusi visai stambi zuvis. Kadangi lydekos kibimo kaip ir planavau dar nebuvau sulaukes, nutariu uzsiimti triuksmadariu dryzuotuoju, nes butent ji itariu drumsciant ramybe. Priplaukes netoli tos vietos padarau keleta pravedimu vienu is megstamiausiu rapalos vobleriu, taciau juo niekas nesusidomi. Tada salia nendriu svysteliu Juozuka tvicingo virtuoza ir vieno is pravedimu metu kazkas ji baksteli. Jau geriau, pagalvoju, ir kabinu rasalini (pasak senelio ir Edosiaus – vemalini) mikroguminuka, bet net ta klasikinio eserinio dydzio, o visa ismiera didesni. Dezute su mazaisiais buvau palikes namuose :( Na ir vos uzmetus masala ir atlikus keleta rites rankeneles sukiu, kazkas taip staigiai ir stipriai griebia mano masala, kad net amo netenku. Jautrus spiningas, pintukas bei inirtingasis priesininkas sukelia adrenalino kieki mano kraujyje, o po mazdaug minute trukusios rimtos kovos mane uzplusta dar ir nuostabos jausmas, nes i valti is antro karto ikeliu 600g sveriancia......... raude:
Paveikslėlis
Tikrai zinojau, kad sios zuvys gaudomos mikromasalais, taciau tikrai netikejau, kad raude gali griebt toki nemaza guminuka nepaisydama nei lydekinio pavadelio, nei 0,14mm storio pintuko. Vos atkabines ir paleides atgal sia tikrai grazia zuvi, vel svysteliu guminuka ton pacion vieton. Sikart kazkas ir vel megina ji paragaut, taciau griebt negriebia, o tik svelniai baksteli. Ta pati situacija pasikartoja keleta kartu ir mane jau pradeda erzint, taciau netrukus kazkas bumteli jau rimciau, o as pakertu ir vel megaujuos kova. Kova sikart ne tokia inirtinga, taciau pritraukus zuvis nenori taip lengvai kilt i pavirsiu kaip kad pries tai sugauta raude, o kai ji iskyla as nustembu dar karta. Valtyje sikart atsiduria 510g sveriantis dryzuotasis:
Paveikslėlis
Nieko sau, pagalvoju, ir sikart jau nepaleides laimikio atgal (si zuvis viena is mano megstamiausiu, tad nusprendziu palepint seimyna), atlieku dar begale metimu, taciau sikart jau neberezultatyviu. Tiesa, lengvu bumtelejimu dar sulaukiu nemazai, taciau deja nieko daugiau. Besvaidydamas guminuka i ta vieta, kur toliau laimingos duksta raudes, prakeikiu ta akimirka, kai sugalvojau isimti is kuprines dezute su eibe mikroguminuku, slyvuciu bei plona monofilamentini vala pavadeliams. Ech kaip buciau dabar pasismagines……….
Nieko nepeses toliau uzsiimu margasonemis, o tiksliau issireiskus ivairiausiu masalu svaidymu i gimtines ezero vandenis :) , nes margasones per 2 valandas manes visiskai nenustebina :( Liko valandele iki pietu,- pagalvoju, ir nusprendziu paplaukti iki vienos duobeles, kurioje dar vaikysteje, begaudant lydekas, uzkibdavo vienas kitas nemazas eserys. Kadangi neturiu inkaro (draugas ji kazkur pragane), nutariu keleta kartu padreifuot nuo vieno duobes krasto iki kito, labai is leto palei dugna traukiant vemalini guminuka. Na ir ka, nenusiviliu ir si karta. Per viena is dreifu iskrapstau dar didesni, 560g sverianti dryzuotaji, o dar veliau jau mazesni, 230g dryziu, kuris man tuo metu pasirodo niekingai neuzauges :) Apturiu ir dar viena kibima, toki pat atsargu kaip ir pries tai buve du, taciau takart pakirst nepavyksta. Stai dvieju didziuju foto su juos prazudziusiu masalu:
Paveikslėlis
Taip ir baigesi sis puikus pusdienis, po kurio vel pasijauciau zveju, o ne kazkokia dustancia nuo karscio ir meskeres rankose nebepaimancia butybe. Nebenoriu daugiau tokiu vasaru, visiskai nebenoriu…….. THE END
 #216556   JustasM
 30 Rgp 2010 20:31
Buvau šiandien prie užtvankos nulėkęs valandėliai.. Ešeriai jau juda pilnu tempu, ir per ~40 ešerių nepasitaikė mažesnio kaip ~100g ::liux
Keli pasitaikė didesni, iš akies po 600g ;-)
fotoaparato neturėjau tad su telefonu kelis nupyškinau.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
 #217116   Sokratas
 01 Rgs 2010 18:26
Silpnų nervų žvejus perspėju, kad nuotraukose yra nelegalių žuvų, tad gal geriau neskaityti, ar bent nuotraukų nežiūrėti....

Neperseniausiai atradęs du upelius pilnus upėtakių, nusprendžiau laimę pabandyti ir šiandien.
Pastudijavęs žemėlapius, kaip geriau prie jo privažiuoti, popiet išlėkiau.
O jis va toks:


Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Nors jau kelias paras nelijo, bet vanduo gan drumstas, bet žvejoti galima....
Pakrantėmis, aišku, nepavaikščiosi, bet braidyt galima pilnai. O gyventojų jame ne kažin kas....Jei ne ši lydekaitė

Paveikslėlis
, būčiau pagalvojęs kad jis visiškai miręs
Žuvytė, tikiuosi, gyvena toliau. Tad tiek trumpai ...
 #217841   Sokratas
 03 Rgs 2010 20:06
Naujienos iš Varduvos užtyvankos prie Naftos ir dar iš šen ten

Vienas žvejys žvejojo ant tilto. Sako, š...., per valandą tik 5-ios raudos (kuojos). Bet geros tokios, apie 200 gr...,sako, va per karščius tai kibo, maišais, sako, tempėm karšius. Na, pamenu, sakau, tą kolchozą ant tilto, pamenu, tik aš jame nedalyvavau :).

Kitas sutiktas žvejys žvejojo netoli užtvankos, irgi teturėjo kelias kuojas, biški mažesnias nei anas. Sako, vakar gerai karšiai kibo, o šian, sako, ne kas....

Mano rezultatai irgi ne kokie, per kokia pora valandėlių 3 kibimai ir pasirašė tik vienas ešeriukas:

....................................................................Paveikslėlis

Paskui palėkiau į grybus, bet grybautojų pilni miškai, tai beveik nieko nepešiau ir vėl nusitrenkiau į tokį upeliuką, tai dar du žuveliokai širdį pamalonino:

.....................................................Paveikslėlis Paveikslėlis

Tokios tatai naujienos iš Mažeikių apylinkių....

Tiesa, vos nepamiršau, ir dar vieną žuvį pagavau Varduvoj:

......................................................................Paveikslėlis

karosas su spiningu, gal ir nieko, a ? :lol:
 #218209   AndriusK
 05 Rgs 2010 16:57
Na kagi, rugsejo 1d atsventus (esu abiturientas) uzpuole bradiaga sloga 'viarkt :evil: , na bet kaipgi zvejas neisvaziaves zvejot.

Atejus savaitgaliui riedu i sodyba :ruko, temperaturos 37.5, bet tik pamacius tyvuliuojanti ezera, sirdyje kuzda greiciau greiciau ant ezero. ''plot Atvykus prie laivo (medinuke) :superšokas nemaloni zinia, valties net bortu nesimato kiek vandens.. Degu cigarete :cig. , iskart pasitaiso nuotaika, ir neskubedamas semiu, girdziu kaip pakrasciais nerimsta eseriais vejodami kiek paugejusi siumeti mailiu, kiek paskubu. :-D Susimetu visas smutkes i valti jungiu pirmaja varikliuko pavara ir medinuke palengva skrodzia ezero vandeni, :cool: sirdyje neapsakomas malonumas. :gutgut

Na ka ir pradedu vobleriuka sokdinti pirmieji susidomi eseriai mano vobleriu ;;yel , i galva iskart sauna mintis ir kodel gi neapsiemiau mikro masalu i zukle '''bum , nes dryziuociai matosi pikti ir 8 cm vobleri atakuoja kaip paduke. :v-ar
Po geru 2 valandu zukles 3 nelegales, ir keletas eseriu, tiesiog siuntu ant saves kad nepasiemiau mikro masalu :-niak' nes matosi eseriai ir didesnieji tik palydi vobleri, bet keletas pasiraso..
Vakareja, beveik visiska prieblanda, tampau neapilsdamas vobleri ir matau kaip blyksi jo sonai, staiga.... :shock:
matau koks grazus jos kunas ir kertu vidinis balsas taria YRA!! :koliorava, susvarbe rankos nuo vejo ir lietaus isdaigu uzkaista, spiningelis dirba savo darba ir ji arteja link valties. ''plot kaire ranka kaip astunkojo ciuptuvas pagriebe margasone uz ziaunu ir staigiu judesiu ikeliu zuvi :tia-tau . dziaugsmas neapsakomas po 5h zukles uzkirsti kazka rimtesnio..
Kyla rukas, prisidegu dar viena stebuklinga lazdele, ir letai plaukdamas i kranta megaujuosi tuoj uzmigsiancia gamta, ir nenumaldomai artejanciu rudeniu- didziuju lydeku kovu akimirkomis... giliai sirdy Tariu ezerui dar susitiksime :cig. !!
Lydeka 1.75kg didysis eserys 350g.



P.s fotika pamirsau namuose,todel tik kelios foto. :-ug





Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us





Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
 #218272   Evaldas Z
 05 Rgs 2010 21:40
na va, sulaukus savaitgalio vel skubejau sapalu ieskot. net pats nesupratau, kaip stipriai jie mane uzkabino siais metais... tai va. po darbu penktadieni dar spejau nulekt prie upes, galvoju, pasizvalgysiu, vanduo gal perdaug pakiles ar drumstas bus, tai sestadini iskart kitur varyciau, susitaupytu laiko ir pan. kaip ir spejau, vanduo kokiu pusmetriu pakiles, drumstokas toks, bet judesys vyksta, zuvys sokineja, kazkas, (kaip veliau paaiskeja - sapalai...) aktyviai vaiko mailiuka. taigi, perdaug nesiplesdamas pasakysiu, jog iki sutemu pavyksta suviliot 5 sapalus ant mano jau pamegto pontoon21 vobliko, kuri beveik zukles pabaigoj nusinese lydys 'viarkt .taigi, sestadienio scenarijus buvo aiskus. gera pusdieni paskyriau sapalams, keiciau voblikus, eksperimentavau su spalvomis, modeliais ir pravedimais. mano pastangos buvo ivertintos. saskaitoj 12 sapalu apytiksliai nuo 400gr iki 800gr, keli sprindiniai, pora peiliuku ir vienas rimtas kibimas, po kurio rite smagiai pazyze ir... buvo atlenktas trisakiuko kablys... 'viarkt
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
 #219232   lapinas666
 08 Rgs 2010 23:29
http://img85.imageshack.us/img85/6665/p6020054.jpg
http://img405.imageshack.us/img405/8185/p6300100.jpg
http://img163.imageshack.us/img163/691/p7050106.jpg
http://img713.imageshack.us/img713/112/p7100117.jpg
http://img33.imageshack.us/img33/9642/p7290148.jpg
http://img714.imageshack.us/img714/4288/p8040153.jpg
http://img259.imageshack.us/img259/3244/p8050155.jpg
http://img685.imageshack.us/img685/15/p8270202.jpg
http://img713.imageshack.us/img713/9219/p8280207.jpg
http://img822.imageshack.us/img822/1839/p8280208.jpg

labus visiem....senai bebuvau pas jumi ilindes, vis nebuvo kadu....cia imeciau kelias fotkes is norgu..daug ka sneket ir ner, norges yra norges....esu beveik pacioj norgu siaurej, ezeruose cia tik slakiai,margieji upetakiai ir palijos, a juroj kap juroj......bet vietas zinot reikia....kol is laivo kompo nenusispierinau visu kalvu ir duobiu koordinaciu ir nesusivedziau i gps buvo daug bet gan smulkios, a va paskui..........pradejo sektis....taigi kap dangui tep ir zemej - zuvies daug, bet vietas zinoti reikia...ziema kai bus ilgi vakarai, gal parasysiu daugiau....
 #219233   Ignelis
 08 Rgs 2010 23:56
prisidesiu ir as prie viso sito reikalo keliomis nuotraukomis... ;-) gal zhuvys mano tik kiek smulkesnes, nu bet ir irankiai didesniu nlb laike butu...saidos gaudytos nuo kranto +srovei stiprioi, per keleta valandu kiekvienam 7/10 tokiu zhuvelioku pavykdavo parsitempti iki kranto, pasitashkaiu su muse ir anos laabai uzhsimanes esu, tik kazkodel mum sunkokai kilo tie zuveliokai... :twisted: (znau ka pirxiu kitais metais) paemem 4halibuto vaikus... :roll: skumbres kuriu ash po 2kiekviena diena suvalgydavau pasirukes... ;-var-var. nu o kazka rimciau po kurio laiko ishspausiu... :)
<
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis
 #220302   Evaldas Z
 12 Rgs 2010 22:48
na stai, dar vienas smagus savaitgalis su spiningeliu, gaila tik, kad pasirinktoj upej HE si kart labai itakojo zukles salygas, vanduo tai krito tai kilo, svyravimai apie pusmetri pusvalandzio begyje, tai zuvims turbut stresiukas lengvas buvo, bet si ta suviliot pavyko
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
 #220359   Sokratas
 13 Rgs 2010 10:03
Vakar taip gavosi, kad teko dieną praleisti Kaune. O veikt, tai nėr ką, o spiningiukas tai bagažinėj :) ....
Ne vieną dešimtį kilometrų nuvažiavau, kol galiausiai išsirinkau vietą prie Neriesi:

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vanduo, mano manymu, aukštas, žvejų pakrantėmis vaikščioja daug. Kas ant gyvos užmetęs, kas valtį betempiąs vandenin, bet daugiausiai- spiningu mojuoja, tikėdamiesi šalvių (salačių).

Apsimaunu guminukus ir prisėlinęs prie vandens mesteliu ten, kur neseniai , ieškodamas vietos, mačiau sprunkant žuvytes į visas puses....

Ir štai, pačiu pirmu metimu:

Paveikslėlis

Deja, sekmadienio lamikiai tuom ir baigėsi...
Vėliau dar pabraidžiau po tokį medžių priverstą upeliuką:

Paveikslėlis Paveikslėlis

Vienas staigus smūgelis buvo, manau upėtakiuko, bet daugiau nieko.
Ir pabagai, važinėdamasi be tikslo, susipažindamas su apylinkėmis, užklydau į Užusalius:

Paveikslėlis
Čia žvejų irgi netrūko, bet visi kiūtino panarinę galvas, be laimikių.

O aš, gana nusivaręs nuo kojų, jau tingėjau bežvejoti, bebandyti laimę....
Tuo labiau, kad prisiminiau posakį, kad, jei pirmu metimu ištrauki žuvį, gali ir nebežvejoti- bergždžias reikalas :lol:
 #221633   vava
 20 Rgs 2010 09:50
Sekmadieni, kaip ir buvo planuota, uzvaziuoju paimti Bratka, paskui lekiam sukraut masinon Gintaso reikmenis bei ju seimininka ir vaziuojam patikrint Valinsko prudu.
Pakeliui Gintasas isspinduliuoja minti aplankyt pensininka, bet kadangi neturim jokiu jo tuometiniu koordinaciu, vaziuojam pro Pikeliskes tolyn.
Prudeliai mus pasitinka vidutinisku oru ir nemazu vejeliu. Nutariam stoti taip, kad vejas pustu "v chariu" :grin:
Pradzioj bratka planavo gaudyt pludinem, bet tos minties atsisake, ivertines vejo stipruma - palieka viena pludinuke + dugnine. Gintasas surisa pikeriuka + fyderi, as uzsimetu fyderi ir donkike viena.
Paveikslėlis


Paveikslėlis

chebra deda ant kabliu kukuruzus, as eksperimentuoju "sumustiniu" .
Pasedejus pusvalandi, orui nesylant, pasiulau biciuliams prasukt po "burnele" . Bedarant "ant antros kojos" Gintaso pikeris bieshanu greiciu lekia nuo kuoliuku.. Ginatasas is paskos . Vaizdas grazus ;-var-var. Pagauna kota jau vandenyje, pakerta.. pyst ir neber pasipriesinimo. Mastom, kas ten galejo but, nes Gintas riso kabliuka tiesiai ant pintuko be jokio pavadzio....
Bet skaudziausia yra ne tai, kad zuvis neatejo iki kranto ar kad ji kabus nutrauke. Apsidairim ir pamatom, kur tas zvejys padejo fliaske su sildanciuoju eliksyru. Ogi blyn guli numesta ant tokio kalniuko.. kakliuku zemyn :twisted:
Nu ka, sildytis kaip ir neber kuo.. reiks zvejot :)
Po kurio laiko kazkas supurto mano donke. Kertu . Pradzioj lyg kazkas yra, bet paskui suprantu, kad ten tuscia. Partempus krantan matom - atlenktas kablys......
Bandom su Gintu gaivint atminti, kokius didziausius karpiecus ten esam pagave. Ir tikrai nepamenam, kad butu buve virs 3 kg. Nors seimininkai yra mineje, kad suleista ir 5, ir 7, ir 10.
Kantriai laukiam kas bus. Storinam pavadelius, keiciam kablius.
Neuzilgo Ginto pikeris vel eina i vandeni. Pakirtimas. Yra. ''plot . Tampesi ilgokai, nusibodo net sacioka laikyt. Bet , kai pamatem, ka isvilko krantan, nustebom nuosirdziai.
Tokio zveriuko ten nebuvom mate.
Leiskit pristatyt didziausia zuvi Gintaso gyvenime - 4,9 karpiux ;uolrait
Paveikslėlis

Tuo metu mano fideri kazkas tuso po truputi. Jau aisku , kad ne karpis, bet kas???
Pakertam, paziurim. Ogi meslinukais ir dzikais susiviliojo plakis. Leidziam ji su palinkejimais atgal, o sliekus keiciam kukuruzais.
PO pusvalanduko kibimas bratkai. Konkretus tokis. Tampe, tampe, paskui dar pasivaiksciojo su tuo karpiu. Jau matem ji, jau saciokas paruostas rankose, bet....
Apsisuko ir nuruko leisdamas kolegai is naujo persirist kablius :) Pagal dydi (is akies), turejo but panasus i Ginto.
Bratka nenusimena ir po kurio laiko partempia krantan standartini 1,8 karpieca.
Paveikslėlis

Beblevyzgojant matau, kaip mano fideris aina vandenin. Pribegu, kai meskere jau beveik visa maudosi . Karpis traukdamas dar kazkaip pasuka kota ir as statydamas koja ten, kur nieko kaip ir neturejo but, uzminu ant savo rites.... Kertu ... rite nesisuka. Bratka sako: "nepergyvenk, ten jau vistiek nieko nera". Draugasblia :)
Patikekit, nesupykau, nesinervinau, nepiktzodziavau :)

Pries baigiant zvejyba bratka apturejo dar viena pasilinksminima su rubuiliu. Kazkiek pazaidus 3,1 kg simpatulka parejo krantan.
Patarimas tiems, kas planuoja vaziuot i Valinsko prudu: jei gaudysit pirman tvenkiny (kur karpiai), nenusiploninkit ir atleiskit valus :ruko
Tai vat, ta linksma gaida ir baigiu pasakojima ::hai-bai
 #221677   Edosius
 20 Rgs 2010 13:01
Sveiki :/braj;
Pro ausis švilpiantis žvarbokas vėjas, plaukiantys debėsys su lietaus aromatu bei retsykiais pasirodžiusi saulė – tai toks rugsėjo mėnėsio vienas savaitgalis. Penktadienį sukilę ir pasisotinę ešeriai savaitgalį žvejams buvo nesvetingi, o ir pats ežeras kažko nenorėjo mūsų įsileisti.
Žvejyba visuomet prasideda įrankių surinkimu, valties pūtimu ir viltimi, kad šiandien kibs ;uolrait
Pas visus nuotaika pakili, tad blevyzgodami ruošiam visus įrankius, nešam rakandus ir... Edošius žiauriai garsiai nusikeikia... Iš tūbos ištraukia sulaužytą spiningą.. :-niak' keiksmažodžiai pasipila ir iš kolegų.. Kadangi visgi chebra linksma, tai neverkiu ir aš :liež-uvis . Kaip minėjau, ežeras pasitiko nesvetingai, nes niekaip neužkūrėm vieno penktuko Mercurio... :/nek
Kelios akimirkos..
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Visgi su Audručiu pritrupinom penketą kg dryžuočių.. O va kibo tokie.
Paveikslėlis

Prasimakalavę visą dieną, vakarop grįžom namo, kur kaip viesulas senslis laužė medžius, rūkino žuvį, virė žuvienę.. Ech kaip smagu prisiminti ''plot
Paveikslėlis

Karšta žuvienė, šašlykai, prie žuvienės ir prie šašlykų... O dar ir pirtelė... :cig.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Sekmadienį relaksacinė programą baigėm ties Šventosios upe..
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Ir aš ten buvau, žuvį gaudžiau, ją rūkiau ir valgiau, šašlykus skanavau, pirtelėj maudžiaus.. :ruko
Paveikslėlis
 #222972   Airis
 26 Rgs 2010 09:57
Kartu su Cesiumi aplankeme kaimynus latvius,Liepojos ezera. Dideliu lydeku prasnekinti nepavyko. Cesiui sekesi labai gerai ir isviso pagavo 9 zuvis. 3gerulius dryzius ir viena lydeka priglaude. Pats daugiau meginau zvejoti su dzerkais ir dideliais masalais,tai mano rezultatai kuklesni. dzerko taip ir neisejo prasnekinti. lydekoms nerupejo dideli masalai. Suveike visi ryskus,negiliai neriantys,su sratukais, masalai ir letas,"flegmatiskas" twicas. Pagal tai,kaip blaskesiu braliuku valtys po ezera,supratome,kad kibimu nera patenkinti ir vietiniai zvejai. Zuvies reikejo ieskoti. Kai perplaukdami i kita vieta pradejome velkiauti, cesius vienoje ilankeleje isege 65cm lydeka,tai toje vietoje dar pagavome 2 vnt.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
 #223010   kamstis
 26 Rgs 2010 19:14
Buvom nuvaziave -:kiwl pabandyt,sezona uzdaryt.Rezultatai,kuklesni,nei buvo galima tiketis :roll: Vienas isvaziavimas ir tas pats nerelizuotas.Kamstukui ,pabodo prie meskeriu sedet,tai sumane su mano kolega paspiningaut,tiksliau ,pamikrinti :-D
Stai kas is to isejo :roll:
Paveikslėlis
Mano rymojimas prie meskeriu,rezultatu nedave,keli karsiukai ir kelios kuojos,laimikis nevertas demesio.Graibstas liko nesuslapintas :twisted:
[URL=http://img833.imageshack.us/i/p1011665.jpg/]Paveikslėlis[/URL
 #223025   tidass
 26 Rgs 2010 20:44
lydeka nelegalka.. reikejo paleist..
 #223059   MINDULE
 26 Rgs 2010 23:22
Na ką, kaip ir pailsėjau po lakstymo paskui lašius, tai manau laikas normalesnį reportažą suregzti kaip ten kas vyko...

Internete jau kuris laikas sekiau info ar kas nors vyksta, vėliau kaip paaiškėjo, internetinė info vėlavo bent jau 2-3 savaites, vietiniai pradėjo žvejybas jau rugpjūčio paskutinį savaitgalį. Man dar užtruko kompaniją susirasti, nes tėvukas daug dyrbo, draugai stabdė, o vienam maltis 300 mylių (apie 500 km) į vieną pusę menkas malonumas...

Bet galiausiai rugsėjo 16-ą atsiduriu prie upės, draugas nors ir nėra didelis žvejas, bet vis šiokia tokia kompanija, be to ir išlaidas galima pasidalinti. Žvejybą galima pradėti 30 min iki saulei tekant, tai prie upės vietą užsiimti atsibeldžiu dar 30 min iki žvejybos pradžios. Žmonių mažiau nei tikėjausi bent jau iš pačio ryto, bet vėliau prisirinko...
Ka gi, 5 min iki momento kai bus galima mesti brendu į standartinį taška, stojuosi ant akmens ir vis žvilgčioju į laikrodį... Viskas, sulaukiau, pirmas metimas šiemet – tusčia... Antras metimas – vėl tusčia... Trečias metimas – bumpt ir sėdi pirma!!! Na nesitikėjau, juk sezono atidarymas, bet širdyje šilta, gera taip ant smūgio įsegus pirmają. O ir lašiukas ne pėsčias pasitaikė, kratosi, nerimsta... Vien tas kratymasis perša mintį, kad už uodegos užkabinau, bet lygiai toks pats kratymasis būna ir kai kabliukas burnoje. Draugas skolinasi graibštą ir seka mane pasroviui... Nor ir nesitikėjau, bet pirma įkirsta ir išprašoma į krantą su kabliuku burnoje:
Paveikslėlis


Grįžtant sutinkam žveją iš kurio skolinomės graibštą, leidžasi jis pastoviui įsegęs savo pirmajį lašį šiemet... O aš vėl stojuosi ant akmens ir iš kokio 4 metimo vėl segu, tik pastarasis atitrūksta, na galvoju, dabar tai tesis cyrkas... O širdyje kirminas, kad nuo tokių minčių toliau nesiseks... Taip ir yra, per likusie dienos dalį palaikau dar 7 žuvis ant kabliuko, bet nei vienos iki kranto taip ir neištraukiu.

Antroje dienos pusėje draugas išprašo gražuolį Brown Trout (naujoko sėkmė, kitaip nepavadinsi):
Paveikslėlis Paveikslėlis



Antra diena prie upės... Nežinau tiksliai kodėl, bet jaučiau kad diena bus sėkmingesnė, gal dėl to kad teko pamiegoti 5 val viešbutyje, o ne stovėti isibridus visą dieną prieš tai vairavus pusę nakties ir būnant visai be miego. O gal tiesiog jau ir įgudžiai atsigauna, nes vistiek reikia pajausti kas ir kaip... Kelias buvau pakirtęs jau nepamenu, lygtais 17 ar 19, į krantą išprašiau 4. Foto jau rodžiau, bet vistiek dar galite pasigrožėti:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Kas įstrigo atmintyje iš pastarosios dienos tai, kad labai svarbu gerai užsiimta vieta ir šalia stovintys kaimynai, kurie moka žvejoti. Stovėjom gal 5 eilutėje, visi atmušę ranką, nors ir stovint per metrą nesimaišėm, nemėtėm vienas kitam ant valo ir visi laikas nuo laiko pakirsdavom, kada daugelis kitų žvejų neturėjo nieko... Keli nesusipratėliai bandė stotis truputi aukščiau ir atleidinėti ten kur mes, bet jie tik truputi maišėsi, o žuvies taip ir neapturėjo, jei būtų gaudę grynai prieš save, manau turėjo gerenius šansus kažka užkabinti...

Sezono atidarymas pavykęs, bent jau man ;)

************

Per savaitgalį atilsėjęs vėl suku galvą kaip ir kada važiuoti. Žinau, kad vienas iš draugų važiuos ketvirtadienį ir planuoju prie jo prisijungti, bet čia pas tėvuką pertrauka tarp darbų ir jau pirmadienį naktį pajudam link upės, kad antradienį švintant jau stovėti savo vietoj... Planas būti iki ketvirtadienio, bet kaip visada, visi geriausi planai sugriūna, pastarasis ne išimtis... Trečiadienį vakare jau reikia būti namie, nes ketvirtadienį tėvukui jau reikia dirbti. Na niekis dvi dienos prie upės geriau nei nieko...

Diena prasideda kaip visada, kad vienu pirmųjų metimų užkabinu lašį, aišku kaip ir daugelis tą dieną iki kranto neparplaukia... Pirmajį į krantą parsivilkau tik 10:25, paskui sekė dar du, kurie nufotografuoti buvo paleisti. Per visą dieną užkabinau 31… Ištrauktų skaičius truputi mažesnis nei mano vidurkis, nes dažniausiai iš 30, bent jau 4 būna krante.
Daugiau ta diena nieko tokio ypatingo nebuvo, gal tik tai, kad kelis kartus buvau užsibridęs į srovę, kur patogu užkirsti, bet beveik nėra galimybės žuvį iš ten ištraukti…
Tos dienos kelios foto, kurias jau esat matę:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis


Trečiadienis, dauguma žvejų šneka, kad pasroviui upėj pilna Coho Salmon‘ų... Iki mūsų jos dar neatplaukė, na tiksliau atplaukė, bet ne tokiais kiekiais... Antradienį mačiau porelę ištrauktų, bet tai viskas... Diena prasideda kaip visada, vienu pirmųjų metimų turiu lašiuką, šiuo atveju viena mažiausių iš visų istrauktų per 6 metus. Na užtat mano tėvukas parodo kaip reikia žvejoti ir į ką orentuotis... Įsega jis Coho!!! Na Cohai turi vieną savybę, kad tik užkibę, kaip kokios raketos neša mėsą, vieną sekundę žuvis prie tavęs, o kitą jau toliuose... Jei nespėji ritės atleisti, pamiršk apie žuvį, aš pats dažnai paleidžiu net rankenėlę, ko pasekoje kenčia pirštai stabdant ritę. Na su tėvuko Cohu viskas baigiasi gerai, jis krante ir pririštas pie virvės... Pastaruosius retai kas paleidžia, nes skonis daug gerenis, nei tų kurios atplaukia numirti... Po kurio laiko ir pats įsegu vieną, žuvis nėra didelė, bet neša muilą prieš srovę tiek, kad tenka eiti paskui, gerai, kad po 5 minučių pavargo ir gana lengvai aš ją išprašiau į krantą. Vėliau nubrendu vėl į srovę, ten segu kelias žuvis, kurių nepavyksta prikalbinti papozuoti prieš fotiką. Bet štai dar vienas smūgis, kirtimas ir torpeda lekia prieš srovę, o aš visiškai atleidęs ritę seku paskui. Jau geriau lai plaukia prieš srovę, nei pasroviui, kur tektų su ja atsisveikinti... Valas kabinasi kažkur už akmenų, žuvis plaukia tolyn, nežinau kokio fukso pagalba, bet man pavyksta išvaduoti valą ir seku paskui... Prieš srovę plaukti ji pavargo, bet pasroviui vis dar pakankamai stipri... Grįžtu ten kur pradėjau, einu dar žemyn pasroviui, kol galiausiai ištraukiu antrąjį Cohą.
Paveikslėlis Paveikslėlis

Atsistoju į savo vietą ir po kelių metimų vėl sėdi, spėju kad cohas, nes vėl kaip torpeda prieš srovę, vėl po akmenimis, išsuka pusę rites valo (kurio telpa 150 m)... Na su šita nepasisekė, valo atkabinti nepavyksta ir pusė špūlės nusitrynusi į akmenį nuplaukia kartu su žuvimi... Yra kaip yra, einu prie kuprinės, dedu nauja būgnelį ir toliau žvejoti, nors ir pikta tiek valo praradus... Apie 11 ryto žuvis pasitraukia, o mūsų laukia ilgas kelias namo, tai 11:30 susipakuojam ir traukiam prie mašinos, kur mus pasitinka šitas gražuoliukas:
Paveikslėlis

Grįžus namo persikraunu daigtus iš vienos mašinos į kitą, išsimaudau, susiruošiu maistą, susirenku likusius kabliukus ir bandau snustelėti, nes 12 nakties vėl pajudėsiu upės kryptimi, juk tėvukui dirbti, o draugai sutiko priimti į savo ekipažą, žino, kad visą žuvį kurią ištrauksiu, galės pasilikti.

************

Ketvirtadienis...

Žvejai ant kranto juokiasi, kad daugiau laiko praleidau mašinoje, nei prie upės, bet juk aš atvažiavau žvejoti, juokaisi tas kas juokasi paskutinis... Na rytas nebuvo toks sėkmingas kaip prieštai, bet vieną iš keturių išprašau į krantą ir draugai ją riša prie virvės... Mano produktyvioje srovėje stovi tryse, niekas ten jiems nekimba, o aš vis žvalgausi, kada ten atsilaisvins... Kokia 11 ryto du žvejai atsisėda, o aš nesulaukęs kol trečias pasitrauks einu į savajį tašką...

Paveikslėlis
Vaizdelis iš ten kur stoviu, ta srovė į kurią svaidau.

Iš ketvirto metimo segu pirmą, tai nutrūkus antrą, po jos trečią ir paskui ketvirtą, su kuria jau tenka pasivaiksčioti prieš srovę. Per nepilnas 5 min įsegiau keturias, kada jie tryse per visą ryta mačiau kad isegtų vieną... Na ta plaukikė prieš srovę pavargo ir prisitraukiu vėl Cohą. Nunešu draugams, jie ja iškarto ant virvės, o aš atgal į srovę. Kaip priklauso, iškarto užsikabina dar viena ir ten vienam jau nelaiko nervai, pradeda knisti protą, kad jam mažai vietos (nors stoviu gal per 2-3 metrus nuo jo), kad aš matote ne mandagus ir pan... Blyn subiesino, už tai vėl per 5 min įsegu 4 žuvis, su ketvirta tenka pasivaiksčioti prieš srovę.

Paveikslėlis
Vaizdas prieš srovę, tenka pasivaiksčioti iki posūkio.

Žuvis rimta, jokiu staigiu judesių, plaukia kur nori ir nieko jai nepadarysi. Na po kurio laiko ji apsisuka ir jau einu žemyn... Praeinu vieta kur pakirtau, pavyksta žuvį išlaikyti manojoj tilto pusėj ir galiausiai ištraukti praėjus visą žvejų eilę:

Paveikslėlis
Žuvis ištraukta ten toli pasroviui...

Yra kuo pasidžiaugti, 42 svarų (19 kg)
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Žuvis nereliai graži, ir viduje džiaugiausi, kai draugai atsisakė ją tempti iki mašinos... Lai gyvena, tikiuosi išgyvens nepagauta iki neršto, lai perduoda savo genetinę info ir po 3-5 metų lauksime panašių... Po svėrimo ir foto sesijos žuvis paleista: http://www.youtube.com/watch?v=1wfv9BhcN9Y

Po šios žuvies ilsėjausi gal 30 min, ir vėl į trasą. Daugiau nieko neištraukiau, nors kovų buvo... Kaip jau minėjau prie laimikių, ta dieną 22 užsikabinusios ir iš jų 3 ištrauktos, gaila neturejau kitų žuvų foto... Draugam irgi neblogai sekėsi, bendroje sumoje iki mašinos parsivilko 5 žuvis (dvi mano ;) ), dar kelias mažesnias patys paleido...


Penktadienis...

Kaip ir visas ankstesnes dienas jau prieš 6 esam prie vandens, tik aš jau nesistoju ten kur visas kitas dienas, o einu ir užsiimu vietą srovėje... Sprendimas teisingas, nuo 6:20 iki 7:30 turiu 18 pavedžiotų ir ištrauktą maziuką King‘a ir gražuolį Steelhead‘ą:
Paveikslėlis

Vėliau eilinį karta pasivaikčiojęs prieš srovę ištraukiu šį patiną:
Paveikslėlis

Veliau pasitraukus šešėliui ir pradėjus šviesti saulei, žuvis pasitraukė. Pasitraukiau ir aš iš srovės... Kol valgiau ten jau stovėjo 7 žvejai, bet nieko nepešę po valandos dingo lygiai taip pat staigiai kaip ir atsiradę.

O į žvejybos pabaiga papuola ir nuostabi Coho patelė:
Paveikslėlis Paveikslėlis

Kadangi penktadienis, tai 2-ą dienos susipakuojam meškeres ir traukiam link namų... Diena buvo gera ne tik man (40 pakirstų ir 4 ištrauktos), bеt ir draugams, kurių vienas apturėjo virš 10 pavedžiojimu, ištraukė vieną Cohą ir du King‘us, o kitas apturejo 22 žuvs ant savojo klablio, ištraukė tris King‘us...

Paskutinis papozavimas prieš išvalant žuvį:

Paveikslėlis
Paveikslėlis


Mes dar sugrįšim, gaila, kad tik po geros savaitės...
 #223128   Edosius
 27 Rgs 2010 12:36
Labas tribūna :"haj:
Šiaip mano vardas Varnas, aš didelis ir storas, esu šios priekrantės bosas, tad galite vadinti mane tiesiog Bosu, juk kam tie oficialumai. Visuomet bandau prižiūrėti savo priekrantę ir stebiu įvykius. :cool:
Paveikslėlis

Iš šono jums gali atrodyti, kad aš esu bailys, bet realiai, aš esu labai atsargus, tad nesusidarykite pirmo įspudžio apie mane iš kaikurių nuotraukų. :ruko
Paveikslėlis

Vienu žodžiu sekmadienį kokią vienuoliktą valandą dienos sėdžiu sau ramiai ant šakos, viena akim miegu kita stebiu aplinką ir žiūriu kad atvažiavo kažkokie du pacanai. Iš atsivežtos amunicijos supratau, kad tai rybokai, tad fokusuoju juos ir stebiu veiksmus. :tia-tau
Paveikslėlis

Pašėlusiu greičiu susikomlektavę rakandus jie pajudėjo tolyn nuo kranto, vos ne į kitą ežero pusę, o aš kartu su jais, kaip sakant paveizėti ir pasijuokti, kaip jie bandys pagauti nors vieną žuvį. Tiesa pasakius, nesitikėjau kad jie plauks taip toli, tad vos spėjau nešti savo kiaušus, pompą gavau kaip reikiant, net vidurius susuko.. [Sv{in Optimistai pagalvojau, net durneliais norėjau pavadinti.. kur tu čia ką pagausi kai saulė kepina lyg vasarą, o vėjo ventiliacijos vabščė nėra, o beto juk kitus žvejoklius nužiūrėjau jau anksčiau ir žinau kad žuvis šiandien labai inoringa. :-ou-je
Paveikslėlis

Susilipdė jie botagėlius, prisirišo kažkokius guminius mažus pindrakus ir privertė mane tiesiog žagsėti.. :mėlynvarla Tylėjau ir žiopsojau, net pirstelėti bijojau. Žinot vyrai pasakysiu atvirai – netekau amo, kai prasidėjo spiningų linkimai. Čia aš dabar patylėsiu, kad vėl žagsėt nepradėčiau.. :mhu
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis


Grįžo jie į krantą, na ir aš su jais.. Nežinau aš jų vardų, bet tas kur su juoda kazyrkine kepure, tai ištraukė didžiausią ešerį, nugirdau kad 700gr.., bet tai čia dar tik triusikai.. Koks 15 ešerių svyravo nuo 500 iki 700gr, na o kiti sekantys standartiniai 200-400gr… Tokius mailius iki 200 gr jie paleidinėjo.. -:kiss:
Paveikslėlis

Šiaip aš Bosas – Varnas Bosas, tad pacanėliai – kitą sykį kai atvažiuosit, nesidrovėkit, atvežkit ir dešros prie batono, geriausia kaimiška bus sočiau, būsiu dėkingas. Tad, iki kito karto. -:saliut
Paveikslėlis
 #223210   sonca
 27 Rgs 2010 20:53
Šeštadienį per pietus palėkiau iki Nevėžio su spiningėliu pasivaikščiot, šiap tai graži upė tik gaila, kad gyvybės truputį mažoka.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Užėjau kokį tai keistą statinį, taip ir likau nesupratęs kokia jo paskirtis ir kam jis ten iš viso reikalingas, aplinkui nėra nei sodybos nei kažko panašaus.
Paveikslėlis
Plantacijos aguročių ar kažko panašaus.
Paveikslėlis
Arbatos pertraukėlė.
Paveikslėlis
Vietiniai žvejai.
Paveikslėlis
Ir ko gero paskutiniai žiedai.
Paveikslėlis
Labai smagiai pasivaikščiojau nuostabiu oru, pagavau vieną lydekaitę apie 400g., paleidau net nefotografavęs, vienam guminukui nukando uodegą, daugiau kibimų nebeturėjau.
 #223741   Sokratas
 29 Rgs 2010 22:31
Žvejybos alkiui numalšinti kartais padeda paprasčiausiais spoksojimas į žuvytes. O pamėčius bulkos, tikrai nebūna nuobodu.
Žuvys įvairiausios, kurių pavadinimų, aišku, nežinau, dydžiai- nuo mailiaus iki, manau, 2 kg, veiksmas Tenerifėj, Adeja jachtų prieplaukoj:

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Kanaruose irgi ruduo, derlius užderėjo:

Paveikslėlis Paveikslėlis
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė