Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #230088   Tadunce
 02 Lap 2010 19:58
Na ka, 2010m atviro vandens sezono uzdarymas tikriausiai :)
Bent jau susitepem zuvim :ruko
Kolegos piratas :)
Paveikslėlis

Tadunce su torpeda, tikiuosi, kad dar ne paskutine siemet :v-ar
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Ai, gal net ta pacia istrauksim ;-var-var.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Tai toks kuklus paskutines zukles is valties laimikis :/braj;
 #230208   netikras
 03 Lap 2010 12:41
...senokai čia drumščiau vandenį...:) ...na dbr ,prieš didyjį vėgėliavimą -atokvėpis,tad galima prisėst prie kompo...
..čia per vėlines...nemune..jaunystėj kžkada irgi plūdine ant gyvos išeidavo gražių paimt...čia 17 kg..pasirodo eina ir dbr... :grin:



Paveikslėlis



Paveikslėlis
 #230356   netikras
 03 Lap 2010 20:59
martiz-zz rašė:tiesiog netikras galetu fotke su savim imesti ( nes manau tokia tikrai yra) ir tada butu tikrai aiskus dydis... nes zuvis ispudinga... kiekvieno zvejo svajoniu lydeka... ;-var-var.
prašom..čia jau ant rytojaus..(tik savo pagiringu feisu žmonių negąsdinsiu..:))

Paveikslėlis
 #230401   Tadass
 03 Lap 2010 22:17
Del svorio as taip pat neabejoju. Pries pora sav. teko garbe palaikyti 14 kg lydy (deja ne mano pagautas :e:e ), tai is ilgio max 115 cm.
Paveikslėlis
 #230968   BenasS
 06 Lap 2010 17:56
Siandien sudalyvavom susitikime prie Liepojos ezero kuri organizavo Rimas Ramonas. Zuvys buvo ganetinai aktyvi, pagavo visi, tik dydziai neispudingi. Keletas foto

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
 #232705   BenasS
 14 Lap 2010 19:58
Prastai kazkaip siandien kibo. Tik vienas sis grazus kuprius susugunde ne sau skirtu masalu

LC Slender Pointer 127


Paveikslėlis
 #234776   SailorBoy
 21 Lap 2010 20:42
Cia kelios foto is paskutiniu kelioniu.
Paveikslėlis
Zuvis skraiduole
Paveikslėlis
Kalmariukas
Paveikslėlis
Seiseliu salosu gyventoja
Paveikslėlis
Smokig kills
Paveikslėlis
Is gelmiu
Paveikslėlis
Zuvis angelas
Paveikslėlis
Sitos kibo gerai
Paveikslėlis
Velnias :-ug
Paveikslėlis
Star gate :D
Paveikslėlis
Belekokia :)
Paveikslėlis
stilinga silke
Paveikslėlis
:koliorava
Paveikslėlis
Juros papuga
Paveikslėlis
sita i akvariuma...
Paveikslėlis
va sitas man man patiko :cool:
Paveikslėlis
cia dar viena foto ankstesniojo
Paveikslėlis
sarganas
Paveikslėlis
Closer
Paveikslėlis
Ir pabaigai astonkojis.
Va taip turejo viskas but, tas kur virsuje nesigavo truputi :)
 #239151   Vitolis
 08 Gru 2010 20:39
Shiandieninis shcipokelis 4.8 kg. Uzkibo apie 14val. Nors kilnojau nuo pat ryto. Daugiau kliovu nebuvo.
Skritulys. Valas Mono 0.25mm. Masalas, nemaza kuoja ant trishakio.
Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo 1 Vitolis. Iš viso redaguota 8 kartus.
 #240067   Edosius
 12 Gru 2010 20:10
Ledas jau storas.. Sniego begalė... Žuvis labai vangi.. Oras tiek šeštadienį tiek sekmadienį bent jau man tai superinis žvejybai ;-var-var.
Kadangi penktadienio naktį stebūklas neivyko :-D Tai susirinkom šeštadienį vienam XXX telkinuke tryse - aš, Aurumas ir Bratka :cig. Samgi kompany gavos - ką ir be pridursi :yaaah!
Balansyrinom visi.. Visi pagavom - ir ešerių ir lydekų.. Bet va nei vienas nefotkinom nes pamiršom fotikus :oops:
Sekmadienį vėl išrūkau kitur- XYX.. Galiu drąsiai pasakyti - kad šalia žvejoję septyni rybokai nesugavo nei vienos lydekos..
Nesiplečiant kad krankliai nemaišytų skaityt, šį kart tik viena foto.. ../;nzv
Iš penkių sugautų - dvi namolio !-kliovas-!
Paveikslėlis
Aleliuja iki kito.. "stipresnio" reportažo :/braj;
 #242422   Vaidotas
 21 Gru 2010 23:34
Ignelis rašė:man ji ant 3.2 panashesne nuotraukoje, nebent avalyne 59razmierkos ;-) ... :neutral: :roll: svarstyklem sveret..., ar ish akies? juk lydeka apie 7kg beveik metro ilgio yra... ;-) o metras tai yra zhingsnis pakankamai placiai ishsketus kojas, net ir nemazham vyrui ;-) o cia tik sheip skestelta..., tad tikrai kazkaip neitiketinai atrodo... ;-)
Ačiū visiems nuoširdiems sveikintojams.
Tikrai 7.2, svėrėm. Šitoj foto su geriau matysis, aš su tėvu
Paveikslėlis
 #243504   Edosius
 27 Gru 2010 19:09
Šiandien - 3,5; 2,3 ir 1,6 kg. Didžioji kolegos, sekančios mano. Viskas ant vėlevėlių. Su balansyru nei ešerys, nei strakis, nei lydokas per visą dieną nepasirašė :ruko
Paveikslėlis
 #243861   karsiukas
 28 Gru 2010 21:12
sveiki antra diena kaledu, seip netaip issikrapstome i zvejyba, ir 11.00 jau ant ledo, tikslas eseriai ir po neilgu ieskojimu pavyko sita suzvejoti :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
vakare rezultatas, tai naujiem metams bus rukytu prie alucio :)
Paveikslėlis
 #244319   MINDULE
 29 Gru 2010 23:19
Nu ka, Kolegos, metas jums ant Lietuveles zvejoti ismokti... Va draugas persiunte savo laimiki:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

2 m 35 cm - 58 Kg

Nezhinau smulkmenu... Zhinau tik kad pagautas ar tai per Kuchia ar tai per Kuchios ishvakares...
Speju kad pagautas Nemune, bet nezhinau nei ant ko, nei kaip, nei kiek laiko truko kova...

Ir pabaigai - manes visai nenustebino, kad butent jis ishtrauke shi laimiki... Jus daugelis esat mate ka gaudau pats, tai kai dar gyvenau LT ir zhvejodavom kartu, jis visa laika pagaudavo ir daugiau ir didesniu laimikiu, labai reta zhvejyba budavo kai man pasisekdavo ji apgaudyti...

P.S.: Savo Kaledines atostogas aprashysiu prie foto reportazhu kai pailsesiu po 20 val vairavimo namo... :)
 #244327   tidass
 29 Gru 2010 23:39
pagautas per kucias kaune 58kg uch...... Nemunas tevelis..

beja laimikis 100 proc legalus istrauktas spiningu pintu valu...
Paveikslėlis
 #244349   MINDULE
 30 Gru 2010 01:13
OK, keichiam tema, shtai mano paskutinis laimikis sugautas vakar, bet apie viska smulkiau kita karta, kitoj temoj su daug daugiau foto ir padoriu aprashymu:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Galite pasikabineti prie shitos dantytosios :D :tia-tau
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė