Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #262649   linaspvlts
 06 Kov 2011 15:54
Paveikslėlis

Pratesiant Tadass upeliu tema.
persokt neina,bet galima perbrist,gyvena daug ivairiu sutverimu.Teka tikslingai.Tik ka is ten :v-ar

o kaip jusu megstamas upeliukas atrodo?
 #264228   senelis
 12 Kov 2011 20:53
Tik grizau is pirties.Perziurejau Mindules foto. Ka as galiu pasakyt - pasaka! Kokie vaizdaI! Koks melynas dangus! Koks grazus dzhipas! Rojus zemeje.... Kokios zuvys!!!! Ir as pasijutau toks laimingas! Rimtai. Gal tai emocijos,gal uzvirs diskusijos,bet as pasijutau tokiu laimingu zmogum,kad gyvenu cia,Lietuvoje,kad rytoj vaziuoju su 15 metu senumo masina su bendraminciu kompanija i Kupiskio marias gaudyti plastakiniu karsioku.Kad pazvejoje susirinksim i kruva,isgersim po 100 g lietuviskos degtineles,uzsikasdami juoda duona su lasinukais ir svoguniuku,kad vaziuodami namo jau kalbesime apie tai,kaip sekanti karta jau rinksimes prie upes,kur,isplaukus ledams,gaudysime plastakines kuojukstes ir lauksim pavasarinio musu susitikimo... Siaip tai aciu tau,Mindule,kad prapleti mano,kaip zmogaus ir kaip zvejo akirati tokiais egzotiskais vaizdais,kad nepamirsti Lietuvos,kad dalyvauji tribunoje - tikrai dziaugiuosi,kad nepamirsti,kas esas ir tavo reportazai nera kokio pasikelusio emigranto pagyruniskos rasliavos. Aciu tau. Bet as nezinau ar istverciau be kamsciu,cymu,vitoliu ir visu kitu biciuliu susitikimu,bendru pazvejojimu... Todel ir pasijutau laimingu... Rasyk,Mindule,dziugink savo fotoreportazais,bet as tikiosi,kad kada nors atvaziuosi i Lietuvele ir uzmirse viska kartu pagaudysim tokias paprastas lietuviskas auksles... Atsiprasau,kad isliejau mane uzpludusias emocijas. bet parasiau tai,ka pajutau... Trinkit mano rasliava greiciau!!! :) Bet man taip gera,kad noriu issipliurpt ;-)
 #265231   Evaldas Z
 16 Kov 2011 22:46
...is paskutinio (2011 03 12 ) pasivaiksciojimo su spiningeliu...
vandens lygis ir skaidrumas beveik kaip vasara... nors ne - vasara vanduo cia nebuna toks skaidrus...
Paveikslėlis

Paveikslėlis

nebaigta bebru skulptura
Paveikslėlis

seseliuose nuo saules visdar slapstosi ziema
Paveikslėlis

smagiai pasivaiksciojau apie penketa valandeliu. ieskojau sapalo. kibimu neturejau (ir nelabai tikejaus). palaidojau pora vobleriuku ir issisiepes parsivilkau namolio ;-var-var.
 #270508   Vitolis
 04 Bal 2011 15:55
Pabandziau atidaryt sezona :-D Vanduo Shventojoj kai kakava. O upe nesha visoki shlamshta. Voblikas kiekvienu traukimu aplimpa zolemis ir kitkuo :-vimt Dar reiks palaukt rezultatyviu ishvyku savaite, kita 'viarkt Bet gamta bunda, paukshtukai pypauna, ir tai malonu :)

Paveikslėlis[/URL]
Kelias link upes
Paveikslėlis[/URL]
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 26
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė