Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #274758   RamaZ
 16 Bal 2011 16:53
Na nors laimikis ir ne forumiečio, bet laimikio autorius (mano žmonikė) kelis sykius dalyvavęs mūsų meet‘uose, tai nutariau įdėt šitas foto, nes šapaliecas gana rimtokas :ruko (fotiko neėmiau, tai teks tenkintis telefonine kokybe).

Nemunėlis. Fyderis. Pagrindinis valas – 0,16mm, pavadėlis 0,12mm. Musės lervų „kuokštas“. Svoris – 1,650 kg.

Paveikslėlis Paveikslėlis
 #278753   TITANIC
 02 Geg 2011 21:33
Paveikslėlis

Na kaip Pavasario sezonas kaip ir atidarytas Kauno mariose,bet vat visai nesitikejau kad tokiu oru kaip siandien dar gali zuvis kipti. Na bet kaip as sakau Kauno mariose vis kitaip nei kitur.
 #279270   shimano 26
 04 Geg 2011 19:39
pagauti beveik vienu metu,t.y zvejojau su dviem meskerem,uzkibo amuras,uz 5 min karpis,tai teko abu renkoj palaikyt,tokiu fokusu dar nera buve,kad dvi zuvis varginciau vienu metu :) aisku veliau prisisaukiau pagalbos,tai padejo man,ir prakaitas buvo ismuses,kol suvaldziau as juos,kad nesusipintu vienas su kitu :)zodziu vargo buvo,bet su pusbrolio pagalba istraukem beveik vienu metu :) abi zuvys paleistos ir toliau gyvena.

Paveikslėlis
 #281738   Ignelis
 14 Geg 2011 01:42
uzdariau lydekizma sio pavasario..., ishsidure ant mano masalu apie 30zhuvelioku, shis paskutinis, nelietuvishkas jau, o pakeliui sutiktas.... :roll: tiesa naktinis... :gutgut dvi lydekas isegiau siemet visai sutemus... ;-) tiesa svedijos siaurej, siektiek auksciau, kur baigiasi baltija, dar pavasario tik pirmi zenklai ir lydeku pivai uzhspausti nuo ikru... :superšokas
nors nedaug mazhesne ir lt buvau pagaves bet si visviena didesne ir sio pavasario ispudingiausia "neshtuke" :-D ... :oops:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
 #284628   Ignelis
 25 Geg 2011 22:28
Paveikslėlis

Cia be photoshopo :-D norejau pleksnyciu vytinimui.... :lol: tj gavau trejeta... :roll: pirma kai pamaciau ishsigandau pats :lol: :mėlynvarla :superšokas visos virsh dvieju,(i dusha telpa trys nestori zhmones;D) sake buna ir virsh triju kilu... :mėlynvarla :mėlynvarla gal kada pasiseks :lol: bet burnos musishkiu plekshniu didesnes ir tampo rimciau... ;uolrait
 #288033   Ignelis
 10 Bir 2011 03:21
Snd, po vakarykscio paleisto, supykau ir atsidariau.... :cool: sufixo valiukas 0.15, paprastas spiningas. smagia kova turejau tikrai ;uolrait ko labiausiai gaila tai, kad neturejau fotoaparato zhuklej :neutral: nes tikrai nesitikejau, kad kazhka idomaus pagausiu, tai specealiai net neemiau, o fotografuoti teko lavoniuka namuose... :/nek :neutral: shis kolkas mano didziausias..., :oops:

Paveikslėlis
 #288142   Ignelis
 10 Bir 2011 21:24
Perziurejau, bet, kad vakarykshtis ant zholes aptiestas ir neis nko suprast, tj metu kita paaugli i legaluma ilipusi... ;-) matos puikiai kad cia jei ir yra 4 kilai tj vos vos... ;-) o pailgas ir kudas...Paveikslėlis
 #288552   Donasssss
 13 Bir 2011 23:32
na vat,mano megstama nemuno senvage ir vel pradziugino mane. kibimu buvo daug bet kabinejosi peiliukai o vat pavakary apturejau gera kova... trukau labai ilgai,baisiai nenorejo pasiduoti,bet galiausiai teko. taigi rezultatas 110cm,10,6kg. tai mano asmeninis rekordas.
http://imageshack.us/photo/my-images/20/atvaizd027.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... zd026.jpg/
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė