Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #277797   pensininkas
 28 Bal 2011 16:47
Trečias kartas nemeluoja, arba, kaip pensininkas jaunimėlį auklėjo.

Taigi taigi, dar 2010-ųjų pavasarį nusipirkau rapala vobleriuką, plaukiantį, tikėdamasis suviliot margį. Deja, nepavyko - nei stukt, nei grybšt.
Antra upėtakių žūklė įvyko 2011 sausį, su vedliu Vėgiu. Sąlygos žvejybos buvo nekokios, nei stukt, nei grybšt, bet progresas buvo - išsitraukiau dorado vobleriuką, tik gaila, tokio paties spalvinimo - margasis upėtakiukas.
Trečioji žūklė šiandien - 2011.04.28 - su savo vedliu Vėgiu :ruko Prie upėlės buvom ~11h, jis, kaip ir pridera, išlaipino mane patikrintoje, kibioje vietoje, o pats nudūmė kitur - tikrinti neatrastas ir nepabuvotas platybes. Ekipuotė, kaip upėtakiautojui menka - 2,4 m 10-30 g rimtas lydekinis kotukas ir 2 vobleriukai - rapala ir dorado - to paties spalvinimo. Jau juokinga, ane? :) Vanduo drumstokas, neša šiukšles, žinotų, kad bus tokia situacija - nevažiuotų (Vėgio išvada). O kas man? Man dzin, persirengiu, keli žingsniai ir jau prie vandens. Pirmas kliuvinys, žuveliokai taškos, pirmieji metimai, pirmosios minutės ir ... pirmasis stukt ir vaikutis (~18-19cm) mano rankose. Bandau fotkint, naujas mobiliakas, nieko dar nemoku - ilgai nesiparinu, bučkis upėtakiukui ir atgal į laisvę. Pats prisėdu, derinu nustatymus. Finito! Pykšt pokšt ir slėptuvė, kur bazavosi, atskleista
Paveikslėlis

Einam toliau. Vienoj vietoj taip gražiai taškosi upėtakiukas, bandžiau filmuot, bet tada kažkur pasislėpė. Praeina pusvalandis, 100 m atkarpa - fyst - griebė. Metu dar kelis kartus - fyst - griebė, bet vis nepasikerta. Bandau pritupt - nieko. Bandau į barą pakviest - nieko
Paveikslėlis

Gal iš kokio 50 karto pavyksta milimetrais užmest - stukt - sėdi. Šįkart didesnis, ~20-21 cm, greit nufotkinu ir su bučkiu atgal į platybes.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Skambinu Vėgiui - nu ką? Nieko - sako, bazuojasi kitur. Ech, aš spiningėlį į rankas, žiūriu - šalia medelis nulinkęs, čiukšt brūkšt metu - bum ir pareina į krantą gražuolis panašus. greita fotosesija, bučkis ir atgal į vandenį.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Praeinu sugriuvusių medžių virtinę ~50 m, metimas vienas, kitas, tik barkšt - sėdi. Greit nufotkinu, jau be bučkio ir atgal. Šis - kolkas rimčiausias, ~24 cm
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Einu, 2h - nieko. Skambinu Vėgiui, jau beveik 15h, sakau, po pusvalandžio vyniojamės. Ok. Atsisėdu, užsirūkau, pasiilsiu, žiū, tolėliau, gal 20 m gan įdomi vietelė. Metimas - stukst, babakšt, stabdis nenoriai prasisuka. Sėdi. Iš spurdėjimo rimčiausias. Po neilgos kovos jau krante - ech, truko max 2 cm iki legalo. Greit nufotkinam, atsibučiuojam ir plaukiam atgal
Paveikslėlis

O gyveno jis štai čia
Paveikslėlis

Kagi, tokia linksma gaidele nusprendžiau ir užbaigt šios dienos žūklę. Susirenku šmutkes ir traukiu link susitikimo vietos. Vistik, buvo 7 stukt, 5 upėtakiukai krante. Ir tai, galima sakyt, realizuota 100%, neskaitant to, kad vieną neklaužadą pavyko išprašyt tik trečiu bandymu. Šypsena veide, nuotaika gera. Ir nesvarbu, kad visi nelegalai, svarbu, kad pagaliau atsirišo upėtakiai. Nuotaika ne ką prastesnė negu kitiems, traukiantiems legalus vieną po kito.
Kitas maršrutas - vobleriukų asortimento praplėtimas. Ir iki kitos jų žūklės.
P.S. Beje, norintiems užsirašyti į kursus, išankstinė registracija per pm :ruko Adios, mes dar susimatysim ;-) ::hai-bai
 #277807   Vegys
 28 Bal 2011 17:25
Prie Pensininko aprašymo pridėsiu keletą foto

Kur Pensininkas gaudė vanduo buvo gan šiaip sau. Aš pavažiavau 7 km žemiau - vanduo dar prastesnis. Šiūkšlę ant voblerio parsitraukdavau beveik kiekvienu metimu. Vanduo drumstas. Naudojau ryškius masaliukus :
Paveikslėlis

Ale ir tokie masaliukai nepadėjo. Pervažiavau 15 km aukštyn (8 km aukščiau Pensininko) - vanduo žvejojamas. Neblogas. Tiesa, šioje vietoje tai buvo pats neskaidriausias vanduo kiek tik čia esu buvęs :
Paveikslėlis

Ale menka nauda - vienas nelegalas, dar vienas mazgio ėmimas beigi ešeriokas vobleriuką bandė griebt. Viskas. Šiemet man su upėtakiais stipriai ne kas. Per 4 žūkles kol kas nė vieno "legalaus".

P.S. Gal kas nors nori į poledinę žūklę ? Ledas dar laiko !!!
Paveikslėlis

O vistik ... Dabar žiema ar pavasaris ? :roll:
Paveikslėlis
 #277953   romas26
 29 Bal 2011 10:51
sveiki, sioks toks reportazelis is upetakiu medziokles :/braj;

pajudam 10val. vaziuojam i nebandytas vietas, Minija. pries zukle gerai pasivalgom :gutgut

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

kiek pabridus abu pagaunam po sprindinuka upetaki, zinoma ner reikalo fotkint, kankint-tegul plaukia pas tevus :grin: pakviesti teveliu :ruko :-D
na ir pribrendam neblogas vietas, daug privirtusiu medziu, sraunu. draugas is ketvirto karto seip netaip ispraso margi ;-var-var.

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

o cia jo buveine.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

vietos kuo toliau-tuo graziau.... taciau pagaut nieko nebepavyksta 'viarkt

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

nusprendziam pervaziuot i kita vieta.... tik ibridus permetu sukriuke per sakas, sukre vandeny teleskuojas nusileidusi, o valas pasikabines medyje... ogi ziuriu, kad mano sukre laksto vandeny.... pasimove margis (kogero butu buves didziausias ta diena) bet kur tu ji istrauksi kai valas kazkur medyje pasikabines... pasispurde ir ::hai-bai netrukus draugui nusipurto kiek didesnis margis... apsidziaugiam ''plot sakom bus veiksmo vakarop. brendam brendam.... nulis, nei barkst nei tarkst...

nuovargis jau daro savo...

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

20.30 nusiimam nuo zvejybos ir pedinam automobilio link.... laimikiai kuklus, bet praleistas laikas :gutgut siam kartui tiek :/braj;

p.s. kas keisciausia tris dienas atgal vaziavom irgi upetakiu... neturejom nei metro nei fotiko... 3 upetakiai netoli legalumo visi, ir kirslys tikrai ne vaikiskas. i sekancia zvejyba turbut fotika teks namie palikt, zakon podlast kazkokia gaunasi :-D
Paskutinį kartą redagavo 2 romas26. Iš viso redaguota 29 kartus.
 #278237   giedriuzzz
 30 Bal 2011 10:20
Šį kartą trumpai :lol:

Vakar vakare, žmonikė panoro pakvėpuoti grynu oru, tai ta proga nuvežiau ją paravėti braškių :lol: Na o pats čiupau spinigėlį ir prie upės :lol:

Šioje vietelėje gyvena šapalai, bet apsilankyti mėgsta pavasariais ir žiobriai :roll:

Paveikslėlis

Ir puikus to įrodymas :lol: pagaliau pavyko ir man suvilioti žiobriecą vobleriuku ;-var-var.

Paveikslėlis

Trumpa fotosesija ir atgal į vandenį. Žiobriukas mosteli porą kartų uodegėle ir ...........
Gulasi ant dugno :shock: Nejuda :e:e
Kadangi jis netoli kranto tai suradęs ilgesnį pagalioką jį pajudinu, srovelė paneša jį pusmetrį ir vėl jis guli ant dugno :e:e

Paveikslėlis

Na gylis ten nedidelis, gal virš kelių truputi, vanduo nėra labai šaltas, sakau reik nubrist ir pasiimt :roll: Kaip tyčia buvau be ilgaaulių '''bum
taigis nusimaunu batus, jau ruošiuosi mautis kelnes ir atidaryt braidymo sezoną, ogi žiūriu, kad jo jau nebėra :shock: afifiso zaraza '''bum :lol: :lol: :lol:

Dar pažvejoju valandėlę, turiu keletą stukt, keletą kartų kažkas nusipurto, įtariu žiobriecai, ir pagaunu vieną mažiuką šapaliuką.
Tad šiam kartui tiek :/braj;
 #278239   Edosius
 30 Bal 2011 10:31
Ech kaip krinta vandens lygis, ech kaip gamta įgauna spalvas, ech visgi kokia ji daininga.. :v-ar
Vakar po darbo prasivaikščiojom su žuviuks ;uolrait
Viskas kas pagauta - gyvena toliau..
Aš vienu krantu, kolega kitu..
Fotografas - vienintelis aš, tad manęs kaip ir nebus, nes stovint įsibridus upėje saves nufotkinti nesugebu arba nemoku..
Pagavom - lydekučių, šapaliukų, žiobriukų..
Specializavomės - ant šapalų..
Buvau užsirovęs ant "metrinio" lydoko.. išsiskyrėm draugiškai - jis nenusinėšė masalo, aš nenunešiau jam galvos :cool:
Kelios foto.. :/braj;
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
 #278407   Tadass
 01 Geg 2011 11:12
na o mes vakar atidarinejom marguju sezona. 7 ryto mes jau ant vandens, patikrintose ir pazystamose vietose :gutgut Trys gumiashkos pasiskirsto po teritorija ir pradedam bombarduoti. Pradzioje pilna entuziazmo, dirbam issijuose, keiciam masalus, vietas.... bet tuscia :(

pagaliau 9 val vienam is musu uzkimba pirma lydeka ''plot , po geru 5 min antra :-niak' . Pusvalandzio begyje as apturiu du , kitas kolega viena smugi. man kibimai buvo toje pat vietoj, tai droziau ten dar ilgokai keisdamas masalus. Deja. sukibimas truko neilgai - nepilnai valanda (8-9 val). Toliau tyla iki pat 14 val. To metu gryzau i ta vieta, kur turejau kibimus, su tikslu ishsitraukti 'savo" lydeka :-D Ir kagi, geras pusvalandis nuosirdaus darbo ir pavyksta ja suvilioti. Uz geru 15 min. uzkimba ir jos sesute.
Viso per 3 zvejus pagauta 4 lydekos 1-2 kg ribose. Visos pagautos ant balto riperio. Kibimai, taip pat tik ant tokio. Nedirbo nei sukres, nei vobleriai, nei kitu spalvu guminukai.
Taip skant nieko ispudingo, bet sezonas atidarytas :-D

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
 #278566   vyrgaz
 01 Geg 2011 21:52
Tai va..Po ne kokios savijautos penktadienio atėjo pusėtinas šeštadienis, taigi kaip visada, sau įprastu laiku išvažiavau prie Kauno marių, tikėdamasis pagaliau iš jų, ganėtinai stipriai verslininkų tinklais prasijotų vandenų, išvilioti karosėką..15.00 atsirandu prie vandens Arlaviškėse , nustebino tai, kad pakrantės nebuvo nusėstos iš miesto privažiavusių šašliarnykų ir muzikantų..Įsikuriu sau įprastoj vietelėj, susimaišau jauką..susidedu meškerėles..
Su viena pajaukinu tolėliau nuo kranto suleisdamas apie 10 šėryklėlių jauko, kita kiek arčiau..
Paveikslėlis
Kaip ir visada, pirmieji kibimai prasidėjo maždaug už 30 min..Fyderiuko viršūnėlę kažkas stiprokai supurto, pakertu- ir štai pirmoji tos dienos žuvis- delninis plakis..Po jo sekė dar trys, kai pastebiu kad kažkas atsargiai virpena arčiau užmestos meškerės galiuką..Pakirtimas, jaučiu kad kažkas gerokai stipriau priešinasi nei plakiukas, ir štai- pirmasis mano šiūmetinis karosas, neatsispyres dviejų dzykučių ir sliekelio sumuštiniui:
Paveikslėlis
Po šio žuvelioko netrukus krantan pasiprašo ir antrasis šios dienos karosiukas:
Paveikslėlis
Pastebėjęs, kad karosėliams labiau patinka dzykutis su sliekeliu, tokią pačia kirminėlių kombinaciją sukabinų ir ant tolėliau metamos meškerės, ir šis mano pasirinkimas iškart pasiteisina:
Paveikslėlis
Nors kibimai ir gana reti, pakliūna viena kita raudelė, plakiukas..Erzino tik ponai su kateriais visokiais, varikliai benzininiai kriokia kiek gali, lekia valčios bangas keldamos, zuja pirmyn atgal, viens diedas atsipūtęs prabirbė ko ne ten, kur aš sistemėles sumetęs..Apie 20 val staiga tik kad čiupo kažkas tolėliau užmesto fyderiuko masalą, viršūnė ko ne statmenai perlinko, pakirtau, stabdis sučirškė..Ogo :shock: , pagalvojau, tikriausiai kitam gale pakibo didžiausias kada nors mano pagautas karosas..Traukiau lėtai, karts nuo karto atlaisvindamas stabdį, jausdamas kiekvieną žuvies smūgį, arčiau pritraukus pasakiškai atrodė žuvies sukelti ratilai vandens paviršiuje, kai lig kranto liko koki 5 metrai pagaliau pamačiau kas ten man tokį malonumą sukėlė- ogi lydekius :!: Kap išsigandau- pavadėlis gi 0,16 ir dargi mono, keista buvo kad dar nenusipjovė pakol aš pasimėgaudamas jį krantan sukau..Tada jau nieką nelaukdams ant greičio atsargiai aš jį prie kranto prisitraukiau, čiupau ir tada jau kuo toliau nuo vandens..Va jis:
Paveikslėlis
Vargšelis nabagėlis buvo "pasikabinęs" už apatinės lūpos pačio priekio ir gana tvirtai, biški teko pavargt kol kabliuką iškabinau, kad per ilgai jo nevargint, kaip mat suorganizavau svėrimo procedūrą, kadangi buvau vienas, tai nupaveikslavau tik tiek (raudonam polietileniniam maišelyje ji nelabai išvaidžiai būt atrodžius):
Paveikslėlis
Tai antroji mano sugauta lydekaitė, (pirmąją sugavau prastų būdų- su blizgute)..Atlikęs fotosesiją, atsargiai nuplovęs prie jos grakštaus kūno prilipusias žoles, drebančios iš jaudulio rankom paleidau ją atgal karosų gązdinti:
Paveikslėlis
Tokia tai nuostabi ir su netikėtumais buvo paskutinė balandžio mėnesio žūklė..Atsiprašau už nuotraukų kokybę, telefonas prastokas, al džiaugiaus kad aš jį tądien žūklės pasiėmiau, priešingu atveju nieks manim nebūtų patikėjęs..Iki :/braj;
 #278652   arabas
 02 Geg 2011 13:28
Vakar po pietų pasivaikščiojau palei upelioką. Kibimas šiaip sau, nors bedrožiant vieną duobelę išlindo du upėtakiokai ir abu draugiškai spjovė ant voblerio. :grin: Kad sulaukti kibimo, neužtekdavo pratempti masalą šalia užvartos, voblerį reikėjo kišti į pačius pagalius arba plukdyti po nusvirusiomis medžių šakomis . Grynas fuksas, kad nepalaidojau nei vieno masalo.
Tipiška drožimo vieta:Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Drožimo rezultatai:
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Vakar dienos didžiausias – 36 cm (paleistas):Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Na, galvoju, teks palaukti sutemų. Gal išlys ir didesni pavakarieniauti? Ir neapsirikau. Desertui pasilikau itin seksualų posūkį su ryškiu pagilėjimu ir pagaliais:
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Atsargiai prisėlinu, pritupiu, užmetu voblerį kiek įmanoma toliau ir lėtai lėtai su pauzėmis ir švelniais patvičinimais traukiu 44-tą Juozuką. Likus kokiems trim valo metrams, pamatau gan solidų upėtakį, greitai artėjantį link voblerio. Tuoj tuoj bus copas! …. ir tuo metu už nugaros- jablynkšt!!! Lyg plytą kas būtų į vandenį įmetęs. Bebras ir jo uodega su..iko visą reikalą. :-niak' :-niak' :-niak' Atsitraukiu, paslampinėju apie dešimt minučių, grįžtu su mintimi pamėginti dar kartą išvilioti žuvį. Ir ką matau? Tą patį buožgalvį-mutantą priešingame krante. :-ug Viskas. Laikas baigti žvejybą. ::hai-bai

Pacas:
http://www.youtube.com/watch?v=u0QhcO-P4QE
http://www.youtube.com/watch?v=hBg7Vugv2fE
 #278699   Donis
 02 Geg 2011 18:26
Siandien trys lydekuciai apie kilograma,ir viena mamka muse nusinese su visu troseliu :grin:
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

einu troseliu ilgesniu pasidaryt :-D
 #279175   diego
 04 Geg 2011 12:02
Keletas kadru is siandienos zukles :)
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Manekenas :-D Paveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Didesniu is principo negaudem :-D
 #279736   Vitolis
 06 Geg 2011 19:07
Dieną pasirinkau lydokų atidarymui tai jo majo :v-ar Ryte -2C. Tačiau pasiruošta, reik važiuot. Diena visa taip pat šalta, vėjas :superšokas ir dar lietus karts nuo karto pašlapina. Atvariau nuo dūšios visą dieną :-D kibimai prasidėjo apie 14 val. Bet baisiai jau dideli :superšokas
Paveikslėlis

Viso tokių ir truputi didesnių, per degtuką, :) šeši vienetai. Ir tik išplaukiant i krantą vieną 1,2kg. Va tą tai nužūdžiau. Už tai, kad šalau visą dieną. Mažiukai visi buvo aplipę dėlytėmis. Pirmą ant LC kaip matosi, o kitus mazgius ant StrikePro. Didesnį taip pat ant LC Pointerio ilgu liežuviu
 #279817   cesius
 07 Geg 2011 12:35
Obsession for pike :grin:
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Pakilo vejas ir zvejyba muse tapo nebesaugi :-D Viso 7 kibimai is kuriu 5 valty ,zinoma tik pozavimui ;uolrait
 #280113   pensininkas
 09 Geg 2011 08:25
Epizodas Nr. 4 arba "Vis legalo beieškant" :)

Taigi taigi, kaip gi kaip gi. Nei čia buvo nei čia ką, bet pajudėjom su Vėgiu mes pas upėtakiuką :) 2011-05-07, rytas žvarbokas, dulksna, vėjas šaltokas ir smarkokas, bet žvejams tai ne kliūtis. Susitarėm - reikia tikrint keletą upeliukų, kuriuose gali būti, arba bus, gyvybė. Šiek tiek paklaidžioję bei pagaliau suradę tai, ko ieškojome, išsiskirstom. Aš tikrinu atkarpą ~ 1,5 km iki žiočių, Vėgys - aukščiau. Tikrinam tikrinam, karts nuo karto susiskambinam, bet einam tuščiai. Didesnę atkarpą upeliu praėjau net nemesdamas spinigo :oops:
Paveikslėlis
Čia bandžiau šiek tiek pafotografuot, pasilenkėm, pritupėm, fotkinam ir netyčia sėdmenis vandenin murkt - oi blyn, o dar tik žūklę pradėjau :-D
Paveikslėlis
Taip bebrendant ir beieškant, pagaliau prieinu žiotis. Vaizdas gražus, kaip gudrus lapinas prisėlinu prie potencialios buveinės - švyst - smūgiai, bet atsikabina. Dar keleta bandymų - vėl smūgiai, bet vėl nieko. Nu, galvoju, iš principo tave iškrapstysiu iš ten! Metimas - pim pim vos vos stuksi ir ešeriokas (~100g) atsivelka paskui vobleriuką vis bandydamas jį atakuot. Ech, pagalvoju, kolkas ne tai, ko ieškojau. Dar pora metimų, praplukdymas po pat nuvirtusiais medeliais - fyst - smūgis, kažkas jaučias, išvelku iš po medžių, žuveliokas iššauna virš vandens ir ate :) stebuklų nebuvo, arba upėtakiukas ~20 cm, arba panašaus svorio lydekiokas. Kagi, dar padarau ~30-40 metimų, bandydamas kažką išdrožt, bet nieko. Paeinu ~ 5 m - metimas - smūgiai ir pareina upėtakiokas ~20 cm į krantą. Be fotosesijų ir laiko tempimo greit atkabinu ir atgal pakviest vyresnių. Dar 5 m paeinu - dar smūgis ir dar jo brolis ar sesė krante. Viskas analogiškai, paeinu dar 5 m - metimas - smūgis. Kazkas rimtesnio, bet labai nesipriešinus - laimikis jau pasiruošęs fotosesijai ;-)
Paveikslėlis
Pirmasis gyvenime kiršlys, legalas pagal ūgį (33 cm), nelegalas pagal periodą (2011-05-07). Pasifotografuojam, atsibučiuojam ir, palinkėjęs gero kelio, paleidžiu atgal.
Mintyse - nu visai smagu gi čia, praėjau kokius 20 metrų, o jau - 7 kibimai! Su šypsena veide einam toliau. Dar toliau, vis toliau ir toliau, dar toliau negu toliau ... Kol pagaliau - nusprendęs mišku sutrumpint kelią, visai susibalamūtinau ir teko paklaidžiot 2,5 h. Teorija - visą laiką eiti dešinėn (nes upė buvo dešinėj pusėj) išvedė mane į asfaltuotą kelią. Atmetus keletą nenumatytų dalykų (užlietos pievos, pelkės), prasiilginau savo numatytą maršrutą tiek, kad nebeliko laiko dar vienam trumpam ruožui. Paskutines jėgas sukaupęs, paršliaužiau iki Vėgio mašinos ir patraukėm namo.

Taigi, nors upėtakio legalo ir nepačiupau, užtat pirmą kartą gyvai pamačiau, kaip atrodo pankas :-D
 #280142   Tadunce
 09 Geg 2011 10:10
Sveiki, jau senokai ką ir berašiau, bet manau, kad tai ne mano kaltė, o tų išpaikinų žuvų, kurios nenori iškišti savo nupenėtų kūnų trumpai fotosesijai..
Šeštadienio rytas nieko labai gero nežadėjo, bet didelis noras pabūti gryname ore buvo užvaldes ir kūną, ir mintis.. Gal net labiau, nei red bull... Gal net labiau, nei tas beprotiškas triukšmas, kuri skleidžia ferrari 430 scuderia V8.. Ne, tai jau būtų iš fantastikos pasaulio.. Žodžiu, tikrai norėjome žvejoti.
Ir štai, 5.30 mes su švogeriuku jau renkam amunicija ant Žirnajų kranto. Vėjas šiaurės rytų - visada norėjau per tokį čia pagaudyti, nes pasak vietinių - the best wind on this lake.. Jie tikriausiai "netyčia" pamiršo perspėti, kad per toki vėją mes tikrai neturime šansų išgyventi ir grįžti į priešvėjinį krantą.. Prakeikti valstiečiai..
Patyrėme visišką fiasko, daugiau niekada neklausysiu vietinių pasakų..

Visą likusią dieną, nuo nemigos ir vėjo košimo galva plyšo, lyg vietoj žvejybos būčiau trankęs ją į pakelės pušaitę..

Kitą dieną laukėme atvažiuojančio tėvuko, buvau pažadėjęs, kad pakrikštysim jo naująjį "kryžių".. Po vakarykštės dienos nebuvau nusiteikęs labai optimistiškai, bet pažado sulaužyti nesinorėjo..
Jau po pirmųjų dešimties minučių girdžiu susijaudinimo kupiną riksmą. Pasirodo jo liauną botagėlį sumanė papurtyti šimtgraminis šapalo anūkas. Taigi, jau galėjau lengviau atsidūsti..
Per tą laiką pagalvojau, kad galėčiau jau ir pats kažką sugauti..
Per save perlipęs užsidėjau BALTĄ pontoon cherful mažylį. Kas šioje bepročių planetoje galėjo mane priversti pasirinkti tokia nenormalia spalva??? Ir jau norėjau prasitarti, kad suvalgyčiau žolės kuokštą, jei pagaučiau šiuo, nenormaliausiu mano dėžutėje, masalu, kai kažkas neaiškiai suspurdėjo. Bet ar gali būti, kad su tokia nesamone ant segtuko galėjau kažką sudominti pirmu metimu?
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Na, anoks čia laimikis, pagalvojau, ir vėl linkau prie minties valgyti žolę, tačiau 3 metimu smūgis, kurio tikrai negalėjo sukelti kilbukas, net ir labai gerai įsibegėjęs pasroviui.
Jau matau, kad srovėj vartosi žvaigždutė. Taip, kartojasi ano sezono scenarijus, kai taip norėjau šapalo, o pastoviai kibdavo tie neūžaugos upėtakiai !
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
O, tiesa, kažkoks žurnalistas rašė, "didžiausias spiningautojo priešas - kitas spiningautojas", nė velnio, didžiausias priešas - žiobrininkai. Nekenčiu jų gal net labiau, nei pensininkų, kurie važiuoja 30km/h vos ne apsižergę liniją, o išbėgusį į kelią vaiką pamato tik tada, kai jis persiverčia per priekinį stiklą.
O tie išbadėję murziai kiša 3cm ilgio šapaliukų mailių, kurie vos sukeba pajudinti kabliuką, nekalbant apie plūdurą, kurį jie vadina plūde, į savo nikeliuotus kibirus. O apie pakirtimo techniką reikėtų atskiro reportažo. Gal kas gali papasakot, kaip galima su kažkuo, panašiu į meškere išjudinti tą plūdurą, kuriam nugabenti į pašertą vietą reikia atskiro laivo? O jie ne tik išjudina, bet dar pakirsdami sukelia garsa, kokį šamautojai išgauna naudodami kvaklę..

Tikiuosi šiais metais neatplauks žiobriai ir jų liks mažiau.. Arba kitą kartą nunešiu jiems batono, gal nereikės imti namo katik trynio maišelio turinį sunaudojusių šapaliukų..

Papietavę, apie 1 valandą sustojome taip, kad tėvukas stovėjo ~70m aukščiau mūsų su švogeriuku. Ir šį kartą išgirdome riksmą jau kiek stipresnį, nei žmogaus, kuriam užkibo šapaliukas..
Ilgai skėryčiojomės ką daryti, laimikis tikrai neeilinis, laukėm kol pasirodys vandens paviršiuje. Ir pagaliau..
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Bet pasirodo joks dar pagaliau.. Tos laukimo minutės, kol žuvis bus pakelta į paviršių atrodo lyg amžinybė.
Paviršiuje pasirodo jau gerokai legalumo ribą peržengęs šlakis. Meginu prikišti muselinį graibštą, bet pasirodo, kad jis tinka tik neūžaugoms upėtakiams..
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Bet per daug paskubėjome, įbridau jo paimti, o šis net neperspėjęs šovė kito kranto link, garsus "pokšt" irrr... turėjo būti keiksmažodžių lavina, bet, tėvukas išsitraukė malboro, manau, jei jo nebūtų turėjęs, būtų nužudęs vieną tų žiobrininkų,, Bent aš tikrai būčiau.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
:/braj;
 #280259   MindKiller
 09 Geg 2011 17:36
Sveiki zvejokliai:) taigi, nutariau atidaryti lydeku zukles sezona:) Geguzes 8 diena, apie septinta valanda su kolega atbildam prie ezeriuko. Apsidairom, visaks tvarkoj, ezeras toj pacioj vietoj kaip ir praitais metais:) Nieko nelaugdami nuo vezeciu keliam aliuminy titanika ir leidziom vandenin:) Susokam, uzkuriam rankiny varikliuka ir iremems i placiuosius vandenis:) valandike, viena, kita, trecia, dauguma masalioku jau numazgoti, o kibimu tik vienas... Silpnai... Nusprendziam atsipust. Uzkande ir patraukia stiprios tabokos, bandom vel. Is dezukes iskrapstau alex voblika, nukabinta nuo vileles pakranciu stuksanciu medziu saku ir merkiu vandenin.... Na ka ir ir prasideda: pirmas metimas, kliovas. Paplaukiam truputy toliau, kliovas. Nukabinu lydekioka, paleidziu namolio. Antras metimas y ta pat vieta, vel yr:) Vel plaukia namolio.... Taigi, taip beplaukant, per pora valandu, po alex'ioko uzkabinimo isprasiau 7 lydekiokus (kolega isprase tik 1, tasai taip pat parplauke namo), visi pargryzo i placiuosius vandenis, zuvelioku dydziai liudnoki, tik pora buvo legalus, bet ir tie ant ribos... tai va, stai tokia pirmoji lydeku zukle sy sezona:) pora foto:)

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Del kokybes prasau nepykt, zinau kad ji nera gera, deja neturejom pasieme fotiko, tad pleskinom telefonu:)
 #280392   Rapalas
 10 Geg 2011 08:59
Sveiki, šeštadienio ir sekmadienio laimikiai ežere ir tvenkinyje, ežere didesnė 1,64kg ir vienas nerealizuotas kibimas, o tvenkinyje dvi po kokius 700gr ir viena griebė bet nepataikė, gražus išėjimas buvo.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
 #280558   Evaldas Z
 10 Geg 2011 19:03
sveiki. nesnaudziat, ziuriu, patys ir lydekom neleidziat :gutgut o as va jau kuris laikas i normalia zukle neistaikau... bet spiningelio visiskai neapleidau. trumpas reportazelis is mini poilsines keliones i pamario krastus.
Paveikslėlis

Sutikau ir Edzio chebryte :grin:
Paveikslėlis

Zvejai bando viliot eseriokus. Vietiniai sake, kad pries savaite karosai jame (tik ne sioje vietoje) neblogi ir eseriu rimtesniu papuldavo. Ir dar sake "eseriu yra, bet ant gumeliu neima..." :grin:
Paveikslėlis

Tai negi as neisbandysiu laimes. Kadangi terliotis su pasarais ir kirminais neturiu noro - bandau mikriku suviliot mariu eseri. Deja, eseriu neradau, tik keleta eseriuku. Taciau ir be eseriuku yra ka gaudyt. Gaila tik, kad neturejau maziausiuju mikro mikriku, nes standartiniu nelabai apzioja, sugeba tik numaut nuo kablio. Bet keleta visgi isprasiau.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Stai mariu naglosios kirstukes.
Paveikslėlis
 #280712   MariusM
 11 Geg 2011 08:33
Antradienis, darbo diena prasideda su mintimi greičiau namo ir prie vandens. Šiaip ne taip atkentėjus 8 valandas sėdu į savo traktoriuką ir skubu namo pasiimti žaislų :). Čiumpu įrankius ir atgal į mašiną. Važiuoju į nusižiūrėtą vietą iš maps.lt (pasirinkta žvejybos vieta Neris). Geras pusvalandis ir aš jau vietoje.
Kiek pasiėjus prieinu iš akies garantuotą žuvies stovėjimo vietą.
Paveikslėlis
Užsidedu naujai maudomą Daiwa Baby Crank ir šaunu vandenin. Pirmas metimas voblerio žaidimui pažiūrėti, dirba tvarkingai, antras metimas, lėtai suku ritę ir jaučiu stuktelėjimą, galvojau dugnas, kilsteliu kotą ir suprantu, kad kitam gale yra laimikis. Išsikėlus į krantą nustebino dryžuotos storumas, tokia pririjus ir dar puolė :shock: .
Paveikslėlis
Dar porą kontrolinių šūvių ir paeinu į priekį ape 10 metrų, širdis džiaugiasi, voblerio krikštas sėkmyngas, nors ne lydekos ieškau. Trečias metimas ir prie pat kranto šuoliu iš vandens puola margoji, čiumpa voblerį ir susipurtydama neria vandenin, vandeniui aprimus pamatau, kad nei žuvies nei voblerio, lūžo spynelė 'viarkt. Adrenalino kraujyje ryškiai per daug, nuimu apdraskytą pavadėlį ir dedu naują. Deduosi Pontoon 21 Hypnose dar keletas metimų su viltimi, gal DAR ! Bet ... Paeinu į priekį vėl apie 10 metriukų, antras metimas yra, šį kartą mažesnė. Įamžinu ir paleidžiu, kad paaugtų.
Paveikslėlis
Dar pusvalandį pamėtau praeidamas apie šimtą metrų, buvo stuktelėjimas, bet sekundžių bėgyje atsipurtė vandenyje (jausmas lyg ešeriokas), imu ant kukano prisegtą laimikį ir keliauju namo. Einant link mašinos ir džiaugiuosi (pagavau) ir liūdna (nusinešė), grižus namo vakaras visai susigadino, pasirodo dryžuotoji buvo pilnut pilnutėlė ikrų 'viarkt (prie upės spaudinėjant pilvą ikrai nebėgo :-ug).
 #281343   arabas
 12 Geg 2011 23:50
Vakar teko pabuvoti viename Lietuvos kampe, kur gyvena girių karaliai, ir nei karto neteko matyti nuogų mergų.
Žvejojau čia:
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Gan greitai pasisekė patenkinti savo grobuoniškus instinktus:
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Todėl su likusiomis žuvimis, kurių ten irgi yra, buvo pasielgta šitaip:
http://www.youtube.com/watch?v=c1YyHb_BKWk
Ir šitiems nieko blogo nedariau, nors paukštieną labai mėgstu:
http://www.youtube.com/watch?v=LM0pefYH_nM
 #281714   martiz-zz
 13 Geg 2011 22:38
Paveikslėlis

radom prie vandens netoli sodybos valti, o po ja pakelus buvo toks lobis. nors manem kad GA nereguos, bet paskambinau i 112 ten isklause ir sake jai kils klausimu perskambins... na jau tikejaus kad ate :/braj; bet uz 5 min skambutis kad atvazuos :shock: :grin: ''plot atvaziavo, paeme tinklus, valti!!! ;-var-var. deja seiminikas tvirtino kad ne jo :D ten nors zinau 100% kad jo ten( nes maciau plaukiant ta valtin anksciau) na bet kas gerai kad tinkla, valti paeme :gutgut saunu GA dirba :gutgut
 #281754   Tadass
 14 Geg 2011 08:34
Geras draugas is Neringos, pakviete isplaukti i marias eseriu. Daug "nesilauzydamas" :-D pasiulyma priimu ir ketvirtadienio vakara isplaukiam is Nidos. Pirmas sustojimas geru rezultatu neduoda, bet po keleta 2-300 gr pagauname. Keiciam vieta, kita, kol randam kur tie eseriai puotauja. na ir prasidejo :v-ar

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Vienu momentu eseriai net patys i valti soko ;uolrait

Paveikslėlis

Kolega pagavo ir karsi :gutgut

Paveikslėlis

Eseriai kimba toliau, dydziai - 500 gr ir i virsu ;;yel

Paveikslėlis

Buvo, kas eserius tiesiog seme :shock:

Paveikslėlis

po geru 3 valandu zvejybos, nusprendziame, kad ispudziu pakaks ir pasukam link kranto

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Ant garbes sienos atsidure tik menka dalis pagauto laimikio.
 #281985   Evaldas Z
 15 Geg 2011 22:24
na ka, pagaliau ir as pazvejojau... 6dieni aplankiau savo megstamas vieteles tikedamasis susikauti su sapalu, bet vejas buvo nelabai palankus taikliam mikruskiu metymui.
Paveikslėlis
o ir vandenuko kai kur buvo ganetinai mazai...
Paveikslėlis
visu siu kataklizmu pasekoje krante atsidure tik vienas vienintelis sapalaitis
Paveikslėlis
o, bet, taciau... kaip man daznai nutinka, kibo zuvys, kuriu nesiruosiau gaudyt... ant sapalinio alter idem kale pakankamai normalus lydekiokas
Paveikslėlis
ilankelej nusprendus patikrinti, ar nera kokio eserioko, ant mikriko kala dar vienas smagus lydekiokas
Paveikslėlis
taciau laikas bega ir tenka pamazu pedinti link vietos, kurioje prasidejo zukle. eidamas atgal mikriku dar patikrinu labai patrauklia, taciau pilna nuvirtusiu medziu ilankele. pirmas metimas - smugis ir kazkas tiesiog nuplesia butaforine kirmelaite nuo kablio. antras metimas ir sedi peiliukas. trecias, ketvirtas ir ... vel sedi peiliukas. po to keletas masaleliu neptunui ir judu toliau. kita patraukli nendremis apzelusi ilankele. kabinu jau pasizymejusi alter idem tikedamasis lydoko. metimas ir kazkas atsargiai stukteli, pasipurto ir rauna link sroves :superšokas is sroves neria link paskendusio medzio ir isipina ten. atnarpliojas vala is nendriu siaip ne taip dasikapstau iki tos vietos, kur slepiasi naglasis kirstukas. isipyne rimtai. bet pasiseka pasiekt skenduolio saka ir kazkiek pajudint. kirstukas isplaukia. parvilkus i kranta akys ant kaktos issoka :superšokas nu tik ne ant voblerio tokias zuvis viliot. matyt pries nersta nuo meiles smegeneles susisuko... karsekas is akie 1.5 kg minimum.
Paveikslėlis
tuom ir bagias tos dienos zukle. pratesimas siandien. rimtai nieko nesiruosiau. tiesiog pasivaiksciojau, pratestavau nauja vala ir megabass x-70. del vobliko, tai zaidimas :gutgut bet metasi tai :/nek net be vejo vartos belekaip metimo metu. dirba tikrai graziai, lydekiokai ivertino. nieko padoraus neisprasiau, bet sportininkiu buvo nemazai.
Paveikslėlis

Paveikslėlis


Paveikslėlis

o cia nudroztas, bet daug kartu pasiteisines pontoonas :gutgut
Paveikslėlis


tai va tiek va siam kartui :/braj;
 #282168   Tadunce
 16 Geg 2011 15:48
Ilgai galvojau nesivarginti ir palaukti idomesnio reportažo, bet nuobodulio ir tingėjimo mokytis vedamas nusprendžiau kažką brūkštelti.
Pradedančiojo sėkmė

Nemėgstu nežvejoti savaitgali, ar bet kurią laisvą dieną. O ko nemėgstu, to stengiuosi nedaryti, todėl su švogeriu savaitgali gaudėm.. Tiesa, palyginus su naujoku, aš tik mėginau gaudyti.
Šeštadieni kovojom prieš šiaurinės krypties oro sroves, kurios leido pailsėti tik įlankose. Net mano handmeidiniai inkarai nelaikė kolibriuko vienoje vietoje.
Švogeriukas iškarto pažadėjo padaryti naujus, kurie nugalės ir Šventosios tėkme.. Pažiūrėsim, ar nereikės nuleisti galvos.. Nors Wytux tikino, kad laikė ir mažesni, nei siūlo giminaitis,,

..... Aš nemoku piešti, todėl stengiuosi to nedaryti, o juo labiau nerodyti savo keverzonių kitiems žmonėms. Idomu, kodėl kai kurie vyresni už mane, ir turėtų būti protingesni, dėdės nemokėdami naudotis informacinėm priemonėm, arba tiesiog nemokėdami rašyti, savo paistalus deda į žurnalus, už kuriuos mes mokam visai nemažus pinigus. Šlykštu perskaityti žodžius su klaidomis, ar firmų pavadinimus su klaidomis. Suprantu, kad neklystančių nėra, bet kodėl neįsijungus word'e kokios programėlės, kurios taiso rašybos klaidas, o rašant firmų pavadimimus pasitikslinti internete. Manau, kad niekas nepirktų mano nutapyto paveikslo, nes jis būtų šlamštas, tai kodėl siūloma literatūra tokia nekokybiška, nuotraukos ir straipsniai paimti iš senesnių numerių. Klausykit, jei norėčiau matyti tas pačias nuotraukas, nueičiau My computer/Local disk D/nuotraukos... ir žiūrėčiau i jas, kol galėčiau pasakyti kur kiekvienas pikselis yra...

Gerai, gana tušžodžiauti.. po nesėkmingos pirmos dienos žvejybos vienas asmuo nusprendė smarkiai atsipalaiduoti, nors ir klausant mano nuolatinio burbuliavimo, kad neatsikels į žvejybą.. Pasirodo atsikėlė.
Tiesa, mačiau ir mažiau pagyringų veidų ryte.
Taigi, užrodau perspektyvią vietelę, kurioje pagauta ir paleista daug upėtakių vaikų - turėtų pagauti ir jis.
Nespėju užsidėti vieno iš savo pamėgtų voblikų, o naujokas jau traukia.. Ir traukia ne vaiką upėtakiuką, o riebų pusės kilogramo šapalą.. Pusės kilogramo! Aš tiek žvejybų praleidau veltui, kad tokį pagauti, ir nieko..
Jaunuolio veidas išduoda praėjusios nakties šėliones..
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Ir, mano nuostabai, net neklausęs mano nuomonės, nors ji ir taip aiški, kad nieko neimu namo, pasilenkė paleisti savo pirmojo laimikio pagauto spiningu. Šaunuolis, nors man neramu, nes visada kalba, kad paimtų laimikį namo.. Iš mano mylimiausios upės.. Pradedu bijoti jį vežtis į žvejybą.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Vėlesnė dienos eiga klostėsi kasdieniškai. Keletas šapaliukų, kurie dar nenusipelnė būti šapalais, masalo atsivėjimas to, kuris jau nusipelnęs būti šapalu.. Ir.. ir Šventoji atėmė iš manęs naują meilę. Beveik metus pas mane pragulėjo jackson trout tune heavy weight, ir buvau su juo padaręs gal tuziną metimų, visai nežinojau kodėl jis guli mano dėžutėje. Bet keletas metimų link medžiojančio plėšrūno, truputėli pažaidimo kotu ir supratau, kad jis yra fantastiškas, kad vertas kiekvieno už jį sumokėto cento, kad aš eičiau prašyti Jūsų palikti alaus butelius, kai išgersite, kad tik galėčiau jį nusipirkti.. Nespėjus atvirai prisipažinti meilėje, isitikinau dar viena jo fantastiška savybe, kuri privertė galutinai seiles tekėti iš plačiai pravertos burnos. Taip, kabliukai tikrai kibūs ir tvirti...
Tikiuosi išgersite daug alaus, kad gelėčiau greičiau nusipirkti šį azijietį vėl.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
 #282189   Tanius
 16 Geg 2011 17:19
Sveiki, bendraligoniai. Tik šiandien teko pagaliau, laidą susiorganizuot pono telefono, tai įkeliu kelias smagesnes akimirkas iš praeitos savaites, plius keli bonusai senesni.

Ignelio išlydėjimo proga tenka pagainiot peilių karalystėj :dark:

Linksmas gnomas :)
Paveikslėlis

Ignelis rapala reklamuoja, turškiasi :-D veiksmas kaip sakiau prieš savaitę, ar dvi, tai vandenukas dar nebuvo iš šiltųjų :v-ar
Paveikslėlis

visas smagumas, kad pagaliau, šį pavasarį, pramušiau ant "tampymo" :-D

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Paveikslėlis



Paveikslėlis
Beveik viskas surinkta ant Owner cultiva :gutgut



Norvego didelesnė Paveikslėlis

Paveikslėlis na dar kelets tokiu
Paveikslėlis ir tebunie dar viena į peilių serija vakarykšė :) kažkokia neįdegus Paveikslėlis

Ir žadėtas priedas, Diego tešlius spininginis, senų dienų Paveikslėlis :gutgut

Čius
 #282463   eLPi
 17 Geg 2011 11:15
Senelio prašymu :-D , keletas foto iš šeštadienio žūklės:

Storuliukai:

Paveikslėlis

Didžiausias 1,2 kg:

Paveikslėlis

Mažų negaudžiau, o 9 rubuiliai svėrė 7 kg su uodega ...:

Paveikslėlis
 #283030   Augustasjj
 18 Geg 2011 21:13
Sestadieni (14d.) buvau Suvalkijoj, tai su kolega nusprendem pavaziuoti iki Sesupes sapalu ieskoti :) Zvejota buvo ties Alksnenais. Vos spejom dairytis kokia gyvybe ten vire... :O Taciau rezultatai nebuvo ispudingi. Kibimu turejau kokius 7, bet nerealizuotus. Pats pirmasis kibimas buvo labai israiskingas, o kiti tokie labai atsargus, matyt mazieji ramybes nedave :P Kolega taip pat turejo nemazai kibimu, istrauktas vienas sapaliukas ir nuejusi viena lydeka :) Oras buvo super, vanduo zemas. Laikas praleistas ustikrintai :) Kadangi nelabai yra ka parodyti, tai pridesiu kelias foto is vietos :)
Paveikslėlis
By augustasjj at 2011-05-18 Paveikslėlis
By augustasjj at 2011-05-18 Paveikslėlis
By augustasjj at 2011-05-18
 #283646   Ignelis
 21 Geg 2011 01:52
na jei taip prisidedu ir ash... ;-) sianakt mazoxizmu uzhsiimenejau ir bandziau megautis zhukle :lol: :-D kotas 2/8gr (su atsarga), valas mono 0.203 ir po koki 20min darbo..! :fingal: buvo daug tokiu... Paveikslėlis

Paveikslėlis

Pt atsibodo ir pradejau menkes Tvichint..! :lol: :-D MAX RAP-MAX POWER...! :lol: :lol:
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Maxas yra ziaurus masalas menkem vienareikshmishkai...! ;uolrait visas gumas ir blizges i vieta deda :twisted: jei nori didesnes menkes, tai toli uzhmetes griezhciau patvichini yra kyla nuo dugno po kelias, net ish vandens shokdamos..! :-D :-D jei nenori tvichint trauki paprastai ir prie kranto visviena kas segs :lol: dar ant jo reik halibuta ishprashyt, lashisha, shlaki, ir finale plekshne kokia :lol: busiu jau 10skirtingu zhuvu pagaves :lol:
gaila tik kad susukau savo mono valiuka visishkai... :neutral: nes tos saidos kai tysteli monushkes ish rites po 70metru :mėlynvarla matydavau jau net barabano dugna, nors susivyniojes 150m :roll:
 #283707   Edosius
 21 Geg 2011 19:26
Sveiki Berniokai :"haj:

Laikas nesustabdomas.. akimirkos, pojūčiai, jausmai ir pats gyvenimas visada nuostabus, tad niekada neskubėkite, juk galima sustabdyti mašiną ar tai motorolerį.. Neskubėkite su šiais žirgais, kurie manau daugelį jūsų lydės link naujojo Meeto, pas Aukštaičius į naują Meetą ;uolrait
Tai tikrai trumpas reportažėlis, įrodymui, kad Kupiškio marios dar turi šiek tiek vandens...
Važiuojam, o gal slystame valtele su Edošium toliau.. nuo ankstyvo ryto.. pasidžiovę kuprinukę ant pečių, nešdami valtelę link vandens pasaulio.. :v-ar Įsitempusios rankos, išsiplėtusios kraujo rėvos savo darbą atlieką link tikslo.. Sedėdamas valtyje atsigauni ar atsimeni kad dvidešimties metų senumo karmonėlyje turi šių laikų stebūklą - Fotoaparatą ''plot Niekur nesimuistydamas spragteli kažkokį mygtuką, ale - OK.. ir taip keleta kartų :v-ar
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis


Poto "į trasą" ;uolrait Kolega parodo kas yra kas.. ir ne kartą :cool:
Paveikslėlis

Paveikslėlis


Starkius - piktas visuomet, ir smūgiuoja kaip koks geopardas, staigiai ir gudriai.. Taip - ir aš jų atlekiau pamedžioti.. Gal pasiseks -:kiss:
E-ntasis metimas ir sega... tikras pavasarinis... Pirmas ir dar jaučiu kad geras ''plot
Rankos dreba, dėl to turbūt ir "priešininkas" jaučiasi kad bumsi.. o kur dar didelė jėga.. vos pakelti galiu.. į šoną lėtai "eina".. RIMTAS ir nekitaip :ruko Kolega meta spiną ir laukiam.. Garentuotai sprindis tarp akių... Iškyla riebuilis.. išneršęs, nusipenėjęs.. Įrijęs iki "šiknos"... Smagu, juk LYGU ''plot
Paveikslėlis

O daugiau tokių rimtų nebebuvo.. Šalmų dar nieks neužveisė :e:e
Čia keletas foto, padėsiančių šiek tiek orentuotis kas ir kaip :/braj;
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Kad ir šiek tiek sukūdęs, bet VARNAS irgi jūsų laukia :/brazasista
Paveikslėlis


Iki Meeto :/braj;
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė