Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #394355   SauliusM
 07 Rgp 2012 09:54
Tai vat buvau dinges keliom savaitem tai idesiu kelias fotkes. kad buvau pajury, tai turbut jau supratot is juros peizazu foto kitoj temoj. nu o su zuvim tai juroj buvo liudnoka. pacia pirma diena pagavau 3 pleksnes, bet kazkaip nepuoliau ju fotkint, nes maniau, laimikiu dar bus. bet deja veliau jura buvo lygi kaip ezeras ir nebepagavau nei vienos pleksnes. nebuvo ju ir verslininku tinkluose. juose jei kas ir budavo tai tik viena kita strimele ar ziobris. dar sykas vienas berods jiem papuoles buvo ir keli plakiai... tai vat idesiu nors toki laimiki:

Paveikslėlis

na o kadangi juroj nekibo Latvijoj tai persimeciau ezeran ir gaudziau eserius.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

sitie kibo kaip pasiute, neretai net po du ant voblerio. ir siaip net ant beleko. vartikles, sukres, poperio, isvis pluduriuojancio net netraukiamo voblerio. svarbu budavo tik surast kur jie yra.

viena vakara keleta susidejau namo:

Paveikslėlis

ir vykdziau akcija pagavai-paleisk i rukykla:

Paveikslėlis

po geros savaiteles Latvijoj persimeciau i savo sodyba prie Nemuno.

kadangi su manim buvo surfai nuo juros ir like kazkiek naktiniu slieku, o juroj ant surfo nelabai kibo, tai buvo surfai sumesti Nemunan:

Paveikslėlis

na aisku mano iki 350gr uzmetimo surfas su 0,35 pagrindiniu valu ir 0,25 pavadeliu nors fyderi techniskai buvo pralenkes ir labai smarkiai, bet toks pazangus kaip mano dedes naudojamos meskeres nebuvo:

Paveikslėlis

taciau nepaisant to kazkoki karsi nuzudyt su surfu pavyko:

Paveikslėlis

na o kas uzsiiminejo tiksline karsiu zukle tai sugebejo ju prizudyt ta savaite ir daugiau.

na o as spiningavau. deja kibo tik eseriai. apie tai jau rasiau guminuku temoj.
bet aisku kibo jie ne tik ant guminuku bet ant labai ivairaus brudo. tai vat ivairiais zaidimais su tais eseriais ir uzsiiminejau:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

tai tiek ziniu tuo tarpu.
 #395088   tomkinasas
 09 Rgp 2012 13:29
pirmadienis, atmata, kuojos kibo iki oru permainos dbr gailiuosi kad neisvazevau savaitgali nes mazai laiko turejau pazaisti su tokiom kojom oruj pasikeitus ne tik kad kuojos nebekibo bet ir apskritai kaip i sulini... na bet pakrikstyjau savo nauja feederiuka shimano hyperloop 3.96 pasinaudojau shimano olimpiados akcija, ispudziai dvejopi buvau iprates zvejoti su kietesniu feederiu, o sis toks biski botagelis pliusas kad ziedeliai tikrai dideli

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo 1 tomkinasas. Iš viso redaguota 9 kartus.
 #395146   shelwius
 09 Rgp 2012 20:00
Truputuką vakarop nubėgau patikrint ar salatas koks gyvena. Matyt, kad gyvena, bet kad ignoravo mane tai faktas. Nežiūrėjo į jokius masalus anas, todėl užsikabinau gumą ir bandžiau starkiecą griebt. Griebimas, kaip čia pasakius, įvyko kaip ir, bet dydžiai žuvies liūdnoki buvo... :

Paveikslėlis

praskėliau vargšeliui lupą dar...

Paveikslėlis

Bet greit anas keliavo atgalios į vandenis savo ;-) :

http://www.youtube.com/watch?v=Ny0RBqs2 ... re=mh_lolz

Daugiau jokio kybio ir nemačiau...
 #395202   MariusM
 10 Rgp 2012 01:12
Šiaip ne taip pavyko ištrūkti į lydekų medžioklę, trumpoka ji gavosi, bet rezultatas nustelbė lūkesčius. Ešeriai pikti ir gobšūs, sekančioje išvykoje reikės orentuotis į juos :twisted: . Pradžioje buvo pagauta legalumo ribą peržengusi lydekaitė, kol bandžiau įamžinti plėšrūnę, ji įsigudrino pasprukti atgal į savo valdas. Stipriai nesijaudindamas su šypsena veide (nes atradau kibų volioklį) patraukiau ieškoti didesnės plėšrūnės. Nepraėjus 20 minučių krante spurdėjo ši mama (67 cm, svoris turbūt apie 2 kg, vis nenusiperku svarstyklių :oops: ).

Paveikslėlis

O šio vakaro nugalėtojas (visi laimikiai ant jo):

Paveikslėlis
 #395567   dainiuška
 11 Rgp 2012 20:46
Šiandien dėdė Nemunas davė džiaugsmo porciją ;-var-var.

Paveikslėlis

Pavyko rasti laumžirgio lervų - tiesa, nedičkos, dažnai reikėjo 2 verti ant kablio. Metimai skriejo prieš šią seklumą:

Paveikslėlis

Kibimų - nedaug, rimtesnis - tik 1, ir jis realizuotas. Anam gale - berods nuo užpernai nematyta žuvelė Viena ranka traukiant žuvį, o kita maigant telefoną gana sunku kažką normalaus išgauti, tačiau visgi kelias nuotraukas pateiksiu

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Štai, visu gražumu - Nemuno traktoriukas :liež-uvis Nedičkas, ale ilgai lauktas ;uolrait

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Ačiū Lukašenkai, kad nuleido vandenį - dabar kur kas lengviau pasiekti šiuos ūsėtuosius :)
 #395605   shelwius
 12 Rgp 2012 09:48
Teko vakar dieną su tėvuku ir draugu ir kitu geru mano draugu- spiningu :-D praleisti ties Kriūkais- Plokščiais- Kubiliais. Tikrinom vietas ilgai neužsibūdami. Vietos gražios, gylio yra tik žuvis nelabai aktyvi, nors tušti ir nelikom. Aš pagrinde su voblikais gaudžiau, nors mano "naparnikai" gan sėkmingai su sukrėmis darbavosi. Dėsningumo su kibimais nebuvo, tiek ešeriokai, tiek lydekaitės visą dieną kabinėjosi. Pirmas kelyje buvo sutiktas varliukas:

Paveikslėlis

Teko ir žvejybą pradėt :ruko

Štai keletas "mariakų":

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Deja, bet lydekaitės visos nedidukės, peiliukai taip sakant, bet vis tiek smagu kai supurto spiną, o ir aršios tą dieną buvo ;-)

Keletas margašonių:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paleidimas:

http://www.youtube.com/watch?v=xEsbXzFS ... ture=g-upl

Oras buvo :gutgut laikas praleistas taipogi smagiai. Visi buvo linksmi gal dėl to, jog prisiuostėm žydinčių durnaropių, kurių buvo pilna pieva :-D :

Paveikslėlis

Pakylėti nuostabaus kvapo, išskridom namo ;-)
 #395653   Edosius
 12 Rgp 2012 14:21
Sveiki :/braj;
Nemuno vanduo..
Vakaras - naktis..
Lietus ir vėjas...
Didelės bangos..
Džigas..
Sulūžęs ST-CROIX :-niak' ..
Keletas "Vietnamiečių"..
Nemažai kibimų..
Keletas apmaudžių "praliotų"..
Pora valtyje žvejų..
Pora valtyje "vilkų"..
Daugiau nei "dvejetukas"..
Paveikslėlis

Labai arti iki "pusantruko"..
Paveikslėlis

Žemė - Biržai.
Sudraskyti nuo "vilko" dantų pirštai...
Norisi miego...
Po miego valgysiu "duchovkinį" starkį..
Tiek trumpai :/braj;
 #395744   marenas
 12 Rgp 2012 18:05
vakar su draugu varem upietakiu,graziam upeli
ten kairei brakusa :roll: :grin: sliekininkas turbut juokauju.
Paveikslėlis
upload images
Paveikslėlis
image upload
Paveikslėlis
upload photo
papietakei vaikai buvo vienas kitas legalas.
Paveikslėlis
free image hosting
Paveikslėlis
free picture hosting
Paveikslėlis
upload pictures
mazu buvo be galo daug,pradedu galvot kad upetakis tikrai kvaila zuvis,stovim meta metras nuo koju pola vobleri 6gal kartus is po medzio paskendusio,lydekos niera tokios kvailos,turbut kad upietakis tiktai varo o ne eda kitas zuvikes.nes ir isskrudus nebuna zuvikiu, vien medveziu pririja.
o cia dar uzlieke prie kitos upes radom gera poilsine retai lankoma zmogiuku,tai buna retai.
Paveikslėlis
upload picture
Paveikslėlis
img upload
Paveikslėlis
upload photo
Paveikslėlis
img upload
gerai pailsiejom :tia-tau
o seip jai kas sakys kad dydeli upetakei yra gudresni tai netiesa,ju paprasciausei mazai,nes kiek yra maziuku tai ju ir turietu but daug.bet dydeli greit papuola ant kabliuku kaip ir mazi tik mazi plaukia toliau o dydieji ant buterbrodu,kur jus matet tiek lydeku kaip buna upietakiu,jie kaip eserei veisiasi.
 #395796   DainiusMistrall
 12 Rgp 2012 20:38
Buvau vakare šapalo pajieškot prie Neries, bet radau tik:
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Kabinejosi kaip išprotejusios, kranta pamate net septynios, keturios turejo laimes atsikabinti betraukent. va tokia buvo šapalų pjieška.
P.S Namo i keptuve kialevo viena 1,200 kg. kitos auga toliau :cig.
 #395920   Massena
 13 Rgp 2012 11:23
Skirvytė
Su draugu, rugpjūčio 5 diena, nuvykom į Skirvyte pažvejot. Atvykus prie antros „betonkės“, laukė staigmena, :shock: vyko žvejų varžybos. Žvejojo (kiek mačiau) su plūdinėm meškerėm. Kai kas naudojo štekerines meškeres. Prie įvažiavimo link betonkės, stovėjo daili mergina, kuri neleido pašaliniams įvažiuoti į varžybų teritorija. Jinai mandagiai mums paaiškino, kad dabar vyksta varžybos ir jų metu, draudžiama pašaliniams trukdyti sportininkams. :ks> Varžybos tesis dar apie 35 – 40 minučių, vėliau nugalėtojų apdovanojimai, prizų įteikimai ir t.t... O mums kas, ;uolrait mes juk ne į varžybas atvykome, o gerai praleisti laiką + pabūti gamtoje + pagaudyt žuvų (kurias planavom iš karto paleisti). Tam reikalui buvome apsirūpinę ir kabliukais be užkarpėlių, kad nežalot žuviukų. :!: Todėl apvažiavome varžybų vieta ir sustojome pabaigoje 2 betonkės. Kolega ten buvo žvejojęs prieš kelis metus ir sakė, jog ten yra duobė. Nieko nelaukes išsitraukiau plūdinukę ir praskanavau žvejybos vieta. Nuteikė optimistiškai, ;-var-var. srovė nedidelė, o 20 metrų nuo kranto 4,5 – 5 metrai gylis. Greitai pasistatėme palapinę ir pradėjome ruošt pašarus. Pasišėrę žvejybos vietą, sumetėme meškeres. Gamta pasakiška, oras nuostabus, leidimai kišenėse ko daugiau reikia? ;-var-var.
http://postimage.org/image/edk3c4yxx/
Žvejojome donkėm su 20 – 30 gramų apvaliom, su atvirais abiem galais ir tvirtinimo ausele bei švinu šėryklėlėm, masalui naudojome du dzikus ir kuokštą sliekų. Kiek bandėm, tai nei ant kukurūzų, nei ant žirnio, nei ant kviečių, niekas „napasirašė“. :e:e Kibimų sulaukėm negreitai ir gana mažai. Bet mums dzin, oras puikus, gamta nuostabi, ;uolrait „apkaltinom“ sportininkus, kad jie savo super – duper pašarais nuviliojo visas žuvis. :jeheje:
Pirmą vakarą, užkibo pora kuojų ir ešeriokas, kuriuos tuoj pat paleidome toliau augti.
Buvau šokiruotas, tikėjausi pagaut: plakių, kuojų, ešerių, gal kokį karšį, bet karaliavo jų didenybė KAROSAI. Per dvi naktis ir vieną diena, pagavau 15 karosų, 6 raudes 2 kuojas, du plakius ir vieną ešerį. Kolega panašiai prigaudė karosų, gal 10 raudžių, vieną plakį ir 3 ešerius. Iš pirmadienio į antradieny, apie 4,30 val., kolega įkirto apie 2,5 – 3 kg. Karpį. Juokiausi, kad trūksta dar pagaut lynų ir būtume pasijautę kaip ežere, o ne upėje. 2 Karosus pasiėmiau namo, nes vienas įspūdingas, svėrė 1,8 kg., ilgis 39cm. Kažkaip nuotraukoje to nesimato....
http://postimage.org/image/ghwovb5c3/
Dar pasiėmiau 2 raudes ir viena plakį.
http://postimage.org/image/gsc70bgpb/
Kuriuos paleidau tiesiai į rūkyklą...
http://postimage.org/image/6cw7066fh/
Apibendrinant: laikas praleistas puikiai, ''plot žuvų pagauta, ;-var-var. o traukiant tokius karosus su DAM ONLINER MULTI PICKER..... ;uolrait adrenalino pilnos akys. ''plot
Šiam kartui tiek. :/braj;
 #396132   blight
 13 Rgp 2012 21:48
Sveiki gyvi. Pagaliau prisiruošiau aprašyt savo ne tokias ilgas kaip norėtųsi, bet vistiek atostogas. Atsipūtimas nuo darbų liepos trečią savaitę, paskui atidirbinėt, ir po to vėl savaičikę pailsėt rūgpjūčio pirmą savaitę. Pagrindinistikslas, visiškai susukęs man paskutiniu metu galvą [Sv{in - šapalai :roll: .
Taigi viską surašysiu į vieną. Pagrindinė temą - "šapalą besivaikant".
Apšilimas. Šapalo nematau nei uodegos, nei peleko. Už tai smagiai pakovoju su lydekaite, kuri turėjo sarmatos, ir nenušmirgeliavo mano delikataus FC 0,18mm pavadoko
Paveikslėlis
Po to trejetai dienų išvykoi prie ežerų... Kadangi ten šapalų negyvena, tai teko juos trumpai pakeist karšiais. Nelabai sekės, bet šiek tiek prigaudėm....
Paveikslėlis
Na grįžus po ežerų, rankadrebiui nuramint ilgesnis ir rimtesnis vakarinis paspiningavimas... Gal kiek plačiau. Valanda gan vėjuota visiškai tuščia. Po to šiaip netaip išprašiau porą 200graminių nosim baksnojančių vobleriuką šapaliokų. Aprimo jau pagaliau vėjelis, bet dar geriau - lietutis užpuolė, tai jau kogero reiks nešt mutinį :? Užmetu dar prieš srovę hornetuką, traukiu ramiai pasroviui, jau masalas visai netoli manęs tik "BAAC". Jau kai segė ir iškart į srovę. Jau sakau salatukas bus, dar peleka viršutinį pamačiau tai sakau tikrai. Po 2 spurtų aš jį jau prisitraukiu kranto link ir žiūriu - ogi ten gražuolė kilinukė meknikė :shock: :cool: :
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Kitą vakarą apturėjau fantastišką šapalinį paspiningavimą. Pradžioj masalą atakavo žvalgai 200-300 šapaliokai. Po to dydis augo iki puskilio. Ir jau visai temstant standartas dar išaugo - 700 gr... 800gr... (čia iš akies, nes iškart visi keliavo atgalios). Viso tą dieną pagavau 6 ar 7 šapalus. Aplink jau visai tamsu. Metu vėl ton pat vieton, masalą traukiu prieš srovę labai lėtai, beveik laikydamas vietoje - lėtai lyg kažkas pristabdo, kertu ir vos ne "atiduok kotą". Pakovot teko visai sakyčiau nemažai ir smagiai... ir vakarą vainikavo vėlgi kilinukė meknikė. Kadangi aš ją prieš tai kaip matėt paleidau, tai ir vėl smagiai pasidžiaugiau jos (o gal ir jos brolio ar sesės) srovėje užtreniruotų raumenų jėga :cool: . Dabar jau žūklę jau galiu drąsiai pabaigt:
Paveikslėlis
Kitą dieną spiningaujant tepagavau trejetą šapaliokų, tad nusprendžiau persimest į murzius. Iš tikro labai knietėjo prabandyti žiemos metu savo galvoje ištobulintą sistemą šapalams gaudant 100gramine šėrykla stiprioje srovėje (pradinę mintį pametė Agis, aprašysiu paskui fyderių temoj). Taigi ankstyvas rytas, toli eit nereikia - tiesiog po tėviškės langais. Na ir gaudau valandą, antrą - kimba kuojos. Tiesa guodžia, kad gan stambios, gražiai įmitusios, bet aš gi noriu šapalo :? . Saulė jau pradėjo svilint kaip reikiant, kibimai tampa labai vangūs. Ir pagaliau iš kuolų griaunantis šapalo kibimas. Sureaguoju greit ir bent vienas šapalas sėkmingai pratestuoja mano hibridinę asimetrinės kilpos sistemą :cool: Po to kibimai visai dingo, o aš jau paraudonavau nuo saulės, tai teko apleist vietą su štai tokiu laimikiu:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Kitą rytą vėlgi tikslas ir jo siekimo būdas tas pats. Nu ir išsilankstau meškerę, užsisuku ritę, susismeigiu kuoliukus akmenuotan dugnan, užmetu ir laukiu šapalų. Laukiu 10min, 15min, pusvalandį, jau visą valandą, o meškerės viršūnėlės visai niekas net nejudina. Kažkaip nelabai suprasdamas kodėl, galvoju reikia kažkaip suktis iš padėties, kad nelikčiau sausas. Nusprendžiu gan drastiškai - keist vietą, ir nueinu kiek žemiau kiton ne kartą bandyton šapalinėn žūklavietėn. Vėl ta pati istorija - susismeigiu kuoliukus, užsišeriu, užmetu 100graminę šėryklą į srovę ant parandžio krašto ir laukiu. Reikėjo palaukt, gal tik trečiu metimu pakirbina. Pakertu, ištraukiu - kuoja. Metu vėl - ir vėl kuoja. Na ir pradeda visai smagiai viršūnikes lankstyt, net nėra kada krėslan prisėst. Ištraukiu kelis nedidelius (300gr) šapaliukus. Vėl eilinis užmetimas, netrumpas palaukimas ir kotas sudreba vos nevirsdamas iš kuoliukų - greit sureaguoju. "Ou mai gad", kokia jėga. Jau suprantu, kad turiu traukinį. Bet ramiai šaltais nervais ir pasitikėdamas sistema traukiu po biškelį kranto link. Štai jau ir pamatau storą sprandą, et koks gražuolis. Dar pasispardo, bando pasinešt link žolių, bet suvaldau ir jis jau krante. Bus tikrai virš kilo (paskui pasvėriau 1.2 kg) :cool: Iš burnos tiesiog drimba pašaras :-D Metu gražuolį tinklelin ir džiaugiuos.
Paveikslėlis
Metu šėryklą vandenin ir istorija kartojasi, sudrebinamas kotas, žuvies varginimas, tik šįkart mažesnis, bet taipogi storu sprandu ir taipogi stiprus kovotojas (700gr). Po to kibimai visai nurimsta, jau galvoj kirba mintis gal eit namo. Bet kad dar pašaro karmūškinio likę, reik gal išgaudyt. Ir po gero pusvalandžio man krapštant saulės kepinamą pakaušį taip sudrebina, kad net kaip per kokį sprogimą iš krėslo pašokau. Prišoku, pakeliu meškerę net nekirstamas ir deja bet jau priešininko anam gale nejuntu :( . Ištraukiu - kabliuko "ba-baa". Nieko sau, kas per storspradis? Na bet pats kaltas, pražiopsojau kibimą ir akivaizdžiai pavėlavau paimt fyderį į rankas. Bus man pamoka, kad net ir nekimbant nereikia prarast budrumo. Persirišu kablį, užmetu vėl porą kukurūzų ant kabliuko ir vėl šveičiu srovėn. Saulė tiesiog jau svilina į galvą. Kažkas lyg atsargiai tampo masalą, bet taip net aiškiai nesuprantamai. Staiga vienas stipresnis lėtas patempimas ir iškart kertu. Yra. Irgi neblogas. Bet kiek patraukęs suprantu, kad kažkas čia netaip. Pompinu artyn, labai knieti pamatyt dėl ko čia taip netaip. Ogi parsitraukiu ir žiūriu - karšio nugara kyla paviršiun :shock: Ką ans ten srovėj veikia, ir dar ant kukurūzo? Aš nieko ilgai negalvodamas jam duodu įkvėpt oro ir parčiuoždinu ant šono krantan. Ale toks kaip netikėtas siurprizas visai nieko, bus irgi virš kilo :roll: Na o toliau visą pusvalandį visiška tyla. Bandžiau ir slieką, ir naktinį - niekas nepadėjo. Na bet po to baigės pašaras ir teko susivyniot meškerę ir namučių. Mažesnius šapalus paleidau namolio paūgėt, na o didieji "niam-niam" patroškinti orkaitėj.
Paveikslėlis
Na čia kaip ir viskas iš atostogų. Bet vakar turėjau laisvą vakarą, ilgai trypčiojau, bet pasirinkau visgi žvejybą vietoj krepšinio finalo - vistiek amerikonai laimės :-D Šįkart šapalą vaikysiuos su bolonine meškere. Visi matyt žiūri kašę, tai Nemunas mano. Prisišeriu, imu Surf plūdę ir mėginu su ja prilaikyt. Per valandą laiko tokioj stiprioj srovėj niekaip su ja nesusidraugavau, bandžiau ir persvert daugiau nei dvigubai, visaip, bet nesigavo ir tiek. Tik susinervinau, numečiau į šoną ir pasiėmiau klasikinę su 3gr plūde. Va su ta jau viskas įprasta. Gaudau beje labai stiprioj srovėj, upės vagoj, ten praktiškai tik šapalai ir gyvena. Bet kažkodėl kibt nenori. Netgi turėjau prisikasęs bambardyrų, ir tie nieko nedomino. Pabandžiau pravest arčiau, čia iškart susigundė keletas kuojų, pora plakiokų. Tada vėl gryžau į vagą. Ir štai - šapalai jau atkuto. Keli mažiukai. Po kiek laiko išveliu vieną piktą puskilinį storasprandį. Ir sekančiu pravedimu po tokio pat plūdės niurktelėjimo pakirtęs suprantu, jog įsegu traukinį. Pradžioj net iš srovės neištraukiau. Užkibo gan toli paplukdžius plūdę, o dar prieš stiprią srovę traukt žuvį daug sunkiau. Šiaip netaip išlupau iš pagrindinės srovės, dabar traukiu tokiais zigzagais - šapalas važiuoja link kranto žolių, aš jį prilaikau ir apsuku, tada važiuoja lik pagrindinės srovės kur jį vėl apgręžiu link kranto. 6-7 tokie zigzagai, dar 4 spurtai pritaukus arti, jau net ranką paskaudo dirbat su 7m žaibolaidžiu. Negaliu perdaug forsuot, visgi pavadėlis nėra storas - 0.12mm. Bet štai jau pakišu trumpakotį graibštą ir suprantu, kad dvikovą laimėjau ''plot Gražiai įmitęs 1,3kg raudonpelekis :cool: Aj nu galvoju ir užtenka, mažyliai šapaliukai namo, kuojos/plakiai keptuvėn ir prie olimpiados uždarymo :-D Taigi ir vėl visai smagiai pasižvejojau ;-)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Taigi šiam kart tiek žinių iš trečia savaitė bartarusių nusekinto Nemuno pakrančių :/braj;
 #396696   Sokratas
 15 Rgp 2012 22:16
Varduvos tvenkinys netoli Naftos gamyklos

Per žolinę žuvys kimba:

Paveikslėlis
img upload

Paveikslėlis
free image hosting

Paveikslėlis
photo hosting

Iš viso nuo 15-os valandos iki vakaro prigaudžiau 5 kg, daugumą paleidau atgalios.

O čia trumpas reportažiukas su judesiu (sorry už kokybę):

http://www.youtube.com/watch?v=mvQI-PIL ... e=youtu.be
 #396730   Kipas
 15 Rgp 2012 23:58
sekmadieni pasitaike grazi diena tai buvau islekes pazvejoti eseriu ''plot .taigi 24 laipsnei silumos,beveik 20 laipsniu vandens temperatura ir eseriai kibo kaip pasiutelei ;-var-var. buvo pagauta virs 100 stuku 100-300 gramu dydzio drizuociu..stai keleta idomesniu akimirku :)
betraukent eilini eseri 3-4m nuo valtes issoko lydeka ir stvere uz manojo dryziaus :grin: :grin:
Paveikslėlis
pritraukiau as ta lideka iki pat valties tik nepavyko man jos ivairuoti i graipsta is pirmo karto ir bakstelejus jei per sona su graipstu jinai isspjove ta nabageli :grin: :grin:
Paveikslėlis
i vakara apsiraminus eseriams ul pakeiciau i stambesnius masalus ir po pusvalandzio darbo gavau smugi per nagus ko pasekoi ir gylumos iskeliau visai nebloga lideka ''plot
Paveikslėlis
;-var-var.
Paveikslėlis
nors lideka ne is smulkiuju bet gavusi per uodega nuo kazko stambesnio :?
Paveikslėlis
pakliuvo jinai man ant sito rapaliuko.zvejot su juo taspats kaip su ''adboiniku'' kokiu dirbti :grin: sukant rite net vaizdas visas dreba :grin: :grin:
Paveikslėlis
lideka gyvena toliau
http://www.youtube.com/watch?v=TFSxoEE9 ... re=mh_lolz
apie 50 stambiausiu eseriu nukelevo i rukykla o likusieji gyvena toliau :)
 #396763   mepps
 16 Rgp 2012 08:08
Na teko ir man per atostogas, kurios prabega kaip visad nepastebimai, pavyko pažvejoti kelis kartus, bet ir iš tu keliu kartu visi tokie :/nek Kažkaip šiais metais man žvejybos š..., na gal pramokau jau žvejoti :grin: Pirmąją žvejybą teko pagaudyti kudrinių karosų šalimais esančiojke uošvio baloje
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Na tokių karasikų buvo pagauta kokių 20-25 neskaičiavau, nes visi po pagavimo keliavo atgal į prudą :)
Sulaukus uošvio sugryžusio iš norvegiškos žvejybos su neapsakomais įspūdžiais, teko nuvykti parybacint i smiltyne karsiu, per žvejyba pagauta 3 karšiai po 700-800 g ir keli nuejo, vienu zodziu gal zvejyba ir nieko nes veiksmas vyko tik 3 valandas :)
ir paskutinis pazvejojimas atostogu metu ivyko Vilkokšnyje, per zvejyba buvo sužvejota 5 puskaršiai ir 20 kuoju, vienas iš draugelių pagavo 3 karšius po kokius 700 g.
Va tokia ataskaitele ''plot
 #396765   mepps
 16 Rgp 2012 08:12
Ant dienu buvuo nuvykes i elektrenus darbiniais klausymais, tai teko pametyti mikrika elekrenu kanale salia elektrines, per 30 min žvejyba suviloti 3 ešeriai ir peiliukas
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Na kaip per 30 min manau visai neblogai ;-var-var.
 #396767   mepps
 16 Rgp 2012 08:27
Na ir dar viena žvejyba apturejau vakar, na kaip pusiau zvejyba nes pažvejoja kokia 1 valandą, buvom su tevu pagybaut pririnkau puskibirį voveraičių, nes dar jokių kitų normalių grybų nėra, begybaujant teko pamatyti tokį gyvį
Paveikslėlis
Vykstant namo pakeliui pasitaike tvenkinukas, galvoju sustosiu pramesiu porą kart masaliuką, kol susitvarkiau spiną žiūriu tevukas jau su alaus skabe stovi :grin: padaręs pora metimų sulaukių replikos iš tevuko o dabar pagautum šio ežero lydoką, ir ant tų žodžių pyst, tevukas net išsižiojo :grin:
Paveikslėlis
Peiliukas mane suinrigavo ir nutariau pametyti dar trupučiuką. Metau metau ir toks nei kibimas nei zolė nesuprasi partraukiu į krantą, o ten toks pat lydekiukas, kaip pirmasis, tik gavęs blizgę į kuprą.
Paveikslėlis
Bet be mano blizgės pamatau dar ir tokį vaizdelį
Paveikslėlis
Kazkas geras pagražino lydekiuką, reiks vel sugryšti į šį tvenkinuką tik jau ne 1 valandai, o ilgaiu :)
 #396967   mepps
 16 Rgp 2012 17:35
Na teko aplankyti sian ta pati tvenkinuka, tai per 3 zvejybos valandas 1 lydekiokas ir 3 prarastos vartikles :x
Paveikslėlis Paveikslėlis
 #397057   marenas
 16 Rgp 2012 21:09
na Marieno zolines buvo geros,keliaus 5.30 kol nusinesiau viska i masina,kol nulekiau prie vandens jau gan sviesu buvo,valtis parosta varikliukas akuminis uzdietas,tik su juo neka per zoles paplauksi :grin: ,tad jamti reikejo lazdas,plaukiu pobiski metau ten bei ten ant ultro tarp lapu eseriukai ant sukriukes,atsibodo.isplaukes jau kur yra vandens isijungiu varikliuka atsisedu i ofiso kedute ir slenku metidamas,ryte lydziu neuskabinau,paskum atsigavo,nemazai peiliu atsipurte kai darau nuotraukas vandeni,ultralaitu ikabinu viena.
Paveikslėlis
upload photo
paskui jau tykejausi slidaus laimykio bet
Paveikslėlis
upload images
Paveikslėlis
photo hosting
Paveikslėlis
hosting images
Paveikslėlis
upload pictures
Paveikslėlis
hosting images
jau skubu namo zmona klausinieja kada grysi,o dar lapus praplaukt :ruko ,braudamas per lapus metidavau maza blizgute neuzsikabinancia perdaryta bet zoliniu diena nedyrbo,tad galvoju nesu pagaves ant rapolinio,puolimu budavo bet zuvies ne,ir pradejau ja nebetikiet,tad nutariau keliones pabaigoi plaugdamas duot jai sansa ,penktas metimas yra
Paveikslėlis
free image hosting
pakeiciau rapola nes traukiant dirba gerai bet sustabdzius akija leizdamasi zaidimas ne koks,dedu perdaryta palei save neuzsikabinancia blyzge su nutysusiomis uodegomis ji man daug lydziu atnesus,aisku jas turiu tris zapasui bet buuvo primirsta,nes reik visaip mokiet gaudyt ir tykiet masalais,tad ta blyzge pasirode 10 balu,tempiant varo kaip rapolinis,skestant taspats zaidymas kaip ir traukiant juda i sonus grazei
Paveikslėlis
upload photo
Paveikslėlis
photo hosting
Paveikslėlis
picture hosting
buvo graziu puolimu,islapu iseinanti banga,
o stai ka valge eserei ,dydysis du veziukus,mazesnis viena abu pagauti tuoluokai viens nuo kito.tad diekit dvikojus tvisteriukus ir pirmin :grin:
Paveikslėlis
photo upload
:tia-tau :/braj;
 #397687   shelwius
 19 Rgp 2012 14:34
Ėjau šiandien šapalo ieškot. Pirmu metimu - mariakas nedidckas visai. Po kiek laiko atsipurtė šapalas gražus mėtant Red Rag'ą prieš srovę. Nervai pajamė kažkaip :-ug :-D Palikau savo vietą šapalinę ir nuėjau aukštyn Nemunu. O žolynai ten net pribrist sunku, ko pasekoje dar ešerys vienas gražuolis nusipurtė... Grįžau atgalios į "šapalyną", metu vobliką pasroviui ir bac jaučiu sėdi, priešinas smagiai, bus gražus šapaliokas galvoju, bet pamatau peleką ir viskas aišku ;-)

Gražuolis ant kranto :

Paveikslėlis

susidomėjo pontono "Mojarilla":

Paveikslėlis

Tampytis aišku smagu su salatu, bet kad dabar jie jau porą metų labai pradėjo lyst į žoles, ko nebūdavo anksčiau... Va per tokius kemsynus žaidžiau su juo :

Paveikslėlis

Tai vat tokios naujienos nuo Nemuno, o salatukas ~2,6 kg panašiai svėrė...
 #398178   marenas
 20 Rgp 2012 19:46
o cia marienas siautejo :tia-tau
Paveikslėlis
photo upload
Paveikslėlis
upload picture
Paveikslėlis
upload picture
Paveikslėlis
upload pictures
Paveikslėlis
free image hosting
Paveikslėlis
free picture hosting
Paveikslėlis
upload photo
salaciu ir mes kartais pagaunam
Paveikslėlis
photo hosting
Paveikslėlis
upload photo
o cia trys per desimt minuciu vienoi aky dydesnioi,pora ikirtau galvoju perikur ,uzvalgysiu draugui paskambinsiu,tas atmete o as kol karamtau vistek svisteliu laisva minute ir ras trecia,draugs atskambina,tai saka kad nebeatsiginu nuo siupoku.
Paveikslėlis
upload photo
Paveikslėlis
upload picture
Paveikslėlis
free image hosting
vel salatis
Paveikslėlis
free picture hosting
Paveikslėlis
photo hosting
paskutine
Paveikslėlis
free image hosting
:tia-tau :/braj;
 #398284   arabas
 20 Rgp 2012 22:01
Ir taip…. nuotraukų kratinys.
Šį jovalą pavadinau: „Mlia, atostogos baigėsi, ir aš vėl su jumis.“

Mėginau imti naujus griovius. Labai pasistengus galima ir ten rasti sorokovnikų.
Paveikslėlis
photo upload
Paveikslėlis
upload pictures
Paveikslėlis
photo hosting
Paveikslėlis
picture hosting

Sorokovnikai:
Paveikslėlis
upload picture
Paveikslėlis
photo upload
Paveikslėlis
free picture hosting

Sėkmingai buvo paimta ir šita pelkė:
Paveikslėlis
free image hosting

Konkuruojanti firma:
Paveikslėlis
photo upload

Taisyklės leidžia tik iš tiek pasigaminti kotletų.
Paveikslėlis
upload picture

Gaudžiau tik ant šitų:
Paveikslėlis
picture hosting
 #398342   Evuldis
 21 Rgp 2012 01:43
Siandien prie Nemuno(Kaune) pabuvau:) abi ant gyvos zuveles. Su spiningu visiskai nieko neisiuliau. Abi plaukioja toliau:)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
 #398443   krioklis
 21 Rgp 2012 12:07
Buvau pazvejoti, tai teko tokia privacios valdos iskaba pamatyti, vos nemiriau is juoko :shock: :lol: :lol: :lol: !

Va taip privatizuoja visus musu upelius :-ug ! Turbut licenzini ruoza darys :-D

Paveikslėlis


Paveikslėlis
 #398556   Tadass
 21 Rgp 2012 20:35
Kolega pries kelias valandas iskrapste desimtuka ;uolrait Atlekiau pasveikint ir iamzinau tuo paciu.

Paveikslėlis

Paveikslėlis
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 18
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė