Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #339545   Evaldas Z
 05 Vas 2012 23:39
oi saltis, baisu gi labai... teisinga apranag ir nuotaika yra svarbiausia. zveju tadien taip ir nesutikau. matyt pabijojo termometro parodymu, katrie ner tokie jau ir baisus...
Paveikslėlis
garuoja ir eketes, ir tvenkinuko sulinelis
Paveikslėlis
tik va eseriokam tai viskas labai greit baigias is eketes issokus ...
Paveikslėlis
iskamsu muziejus...
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
bet, kaip pasakytu Makaule, laikas praleistas puikiai, o tai yra svarbiausia ! vienas kitas chipsiukas prie aliucio. a ko daugiau reikia.... :grin: labai niekur nesimakalavau, radau silta ilankele, ten ir prazaidziau su eseraiciais. keletas chipsiuku prie alucio.
Paveikslėlis
a kai jama, tai ner kada ir sildomuju pajamat :grin: ale in sveikatele :grin:
taip kad va taip vat :grin: nera to salcio, katro tu neiveiktum...
Paveikslėlis
 #339658   Tadass
 06 Vas 2012 15:14
Neblogai cia Evaldai prassisukai per eseriukus :gutgut :-D
Na ir man pagaliau nusisypsojo laime uzlipt ant ledo (ir siaip jau pora men be zvejybos, tai stogas vaziuot jau buvo pradejes :mėlynvarla )
Sestadieni vakare atvaziuoju i Juodkrante ir pirmu taikiniu - ant ledo :grin: per pusantros valandos - 60 vnt. Rezultatas visai neblogas, kaip Juodkrantej. Sekmadieni planai sturmuot Preila - vat ten tai jau pazvejosim kaip reikalas ;-var-var.
Sekmadienio ryte termometras rodo -28 C. :superšokas Trys sekundes abejoniu ir pradedam krautis daiktus i masina. ;uolrait
Ateje i vieta issiaiskinom, kad musu graztas geriausiu atveju tinkamas tvoros kuoliuku skylem zemeje grezioti :e:e Pasiskolinam grazta is kaimynu. Pradedam zvejyba.
Deja, deja Preila nebuvo si karta dosni - iki pietu prigraibem po 20 vnt. Nuo 12 val kibimas visai dingo. Reikejo keisti vieta, paieskoti stintos, bet be grazto ka ten priieskosi... Dar kiek pasale, pedinam link kranto. Bet kokiu atveju - smegenis pravedinau (netgi sakyciau - prasaldziau :-D ), kirmina nuraminau, o ir stintukiu vakarienei uzteks :gutgut

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
 #339923   bachuras
 07 Vas 2012 14:14
Teko ir man sekmadienį numalšint alki užlipus ant ledo. Sakau ,jei Sartuose žirgai atlaikė, atlaikysiu ir aš. Žiežmarių apylinkės. Temperatūra pradėjus žvejybą -24, baigiant pakilo iki -20. Su balalaika žaist - mazochizmas; eketės - rankos šąla. Padirbėjau švytuoklėm. Pasigirt per daug nėr kuo, bet malonumą apturėjau.
Vieno tik nesuprantu, kaip pas Evaldą tie "ašarai" tokie seksovi gavosi tokiame šaltyje ir tvenkinuko šulinelis labai jau švelniai apšarmojes.... Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.usPaveikslėlis

Uploaded with ImageShack.usPaveikslėlis

Uploaded with ImageShack.usPaveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
 #341449   Tadunce
 11 Vas 2012 22:47
Šiandien kolegos paraginti atvykom ant Siesikų ežero..
Ledas storas, kai pirmą kartą po metų pertraukos, tai daviau streso raumenim begrežiant iki 40cm storio ledą..
Pilna bepročių su džipais važinėjančių pas žvejus ir klausiančių kaip kimba ;;'plim
Taip pat nenudžiugino vietiniai aplink beslampinėdami ir beklausinėdami ar ant ragatkių lydekų nepagavom.. (keletą ir matėm veiklos požymių.. Tiksliau kas antra eketė buvo su nendre prišalusia)

Bet bukvaliai laiką praleidom gerai.. Traskis buvo pirmą kartą ant ledo, kaip supratau, neatbaidė.. :)
Šitas ešerys jaunuoliui atėmė nekaltybę kaip žvejui ant ledo :roll:
Paveikslėlis

Nebuvau ir aš tuščias, kol nenuroviau poros tamsesnių spalvų maskatuoklių užkabinau keletą tokių...
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Ir per 5 valandas žvejybos sukrapštėm truputi šušariuko...
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Na, tiksliau kolegos traukė, kol aš su likusiais balansyrais tuščiai maskatavau po eketes ;uolrait
 #341834   martiz-zz
 13 Vas 2012 15:06
galvoju ir aš idėsiu kelias nuotraukytes is 2012m kol dar nebuvo žiemos :-D Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
2012 sezono pradžia labai gera ;uolrait nebuvo žūklės be žuvies :koliorava :ruko viso lygtai 14 margiu(nepamenu tiksliai) :-D :-D didžiausias 41cm kiti 30-37cm ir pora ~20cm :) kadangi nuo nauju metu iki didžiųjų šalčiu buvo apie -1 -5 tai žūklė nors ir šalta kojom, bet pavykdavo :D tai tiek, laukiam pavasario :)
 #342075   kamstis
 14 Vas 2012 11:16
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Vakar stinta emem.
Mende dirba ;-)
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Pakliuvo vienas maumukas.
Veiksmas,5km.nuo Ventes link preilos,kibo neblogai bet su pertraukelemis,ant rytinio pavelavom,bet uzteko ir darbo ir zuvies ;-)
 #342627   SauliusM
 15 Vas 2012 23:36
toks biski belekoks reportazas mano tada, nu kaip ir visi mano anie belekokie.
vienu zodziu Pauliui poryt jau 4 metukai tai nusprendziau, kad bamblys pakankamai didelis, kad vaziuot valandai ar dviem pazvejot ant ledo.
nuvaziavom i Elektrenus, tai elektrine dirba po polnoj ir marios banguoja ties ziotim siltojo kanalo ir gulbes plaukioja su antim. tai pervaziavom prie pastrevio.
kazkas biski kabinejos:
Paveikslėlis
bet aisku bedu buvo, tai valas keliskart supainiotas neispainiojamai su marmyskiu perrisimais, tai matyliu dezute isspirta bebegant, tai rites rankenele nulauzta... nu bet gal verta buvo apsisarvoti kantrybe. finale bamblys atsisedo ant deziukes, pasieeme meskere, grieztai siaip pareiske, kad duok meskere man. ir jau paskutini pusvalandi bandant nutempt nuo ledo kol nesusalo buvo pareiskimai, kad salta nera, dar gaudom zuvi. nu vaizdelis buvo mazdaug toks:
Paveikslėlis
aisku 4 metuku bamblis gal dar biski mazokas tempt ant ledo, bet bet, jei ziauraus minuso ar vejo ner, tai gal ir viskas normaliai. tik reik nusiteikt, kad pats tai jau nelabai pazvejosi o tik barzdas painiosi..
nu ir kita kart busiu gudresnis. jokiu sargeliu ir tik pludine. ir jokiu riciu ir tik ant balanos viska vyniot. nu ant tokios mano patentuotos biski mandresnes balanos:
Paveikslėlis
 #342673   Edosius
 16 Vas 2012 14:18
Hallo :/braj;
O buvo taip - NAGLASIS KIRSTUKAS ŠULIJA pranašavo atšilimą iki -8 žemiau nulio pagal Celcijų 2012.02.11 :cig.
Liapota tokiam ore juk rybačint, o jei dar su smagia shebra :cool:
PAMELAVO "KIRSTUKAS".. atlekus ryte -19,5 o išvažinėjant atšilo iki -16.. ;-var-var.
Bet, nebuvo šalta, nebuvo nuobodu, nebuvo liūdna, netrųko kibimų, netrūko smagių pokalbių bei akimirkų, nereikėjo net PIRŠTINIŲ ir beabejo STINTAPŪKIS "VALDĖ" :!:
Ankstyvas rytas :v-ar
Paveikslėlis
Paveikslėlis
"Darbinė akimirka" ;-var-var.
Bachūras :/brazasista
Paveikslėlis
Edošius :ruko
Paveikslėlis
Cyma :cig.
Paveikslėlis
Arbatos pertraukėlė ;;yel
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Laimikis :gutgut
Paveikslėlis
Dalyviai ;-var-var. Iki sekančio :/brazasista
Paveikslėlis
 #342697   SauliusM
 16 Vas 2012 18:24
o Kauno Mariose ties Kapitoniskem siandien va taip nekibo:
Paveikslėlis
is kokiu 200 zveju kiek maciau velniu gaude be manes tik dar vienas, visi like pingvinai marmyskino susimete i du kolchozus pagrinde. vienas tiesiai kitas pasroviui. bet pas visus marmyskininkus rezultatas analogiskas. mano tevukas irgi ant marmyskes gaude, tai gal kokiu vienu eseriu ir kokiais 5 pugzliais tik daugiau pas ji... tai va. sakyciau gaudyt nemoku, ale kiek maciau tai is visu kolchozu nieks nieko negaude. ir po pietu visi arba skyrstesi arba stovejo draugiskom grupelem po 4 ar po 5 neaisku ka veikdami ir vis garsiau kalbedami....
 #342727   Tadunce
 16 Vas 2012 20:32
Kągi, nusitempėm su Traškiu poledinės žūklės sensėjų Lioreną ant ledo.. Sakom reikia truputi praktikos žieminėj žvejyboj, nes rezultatai kuklūs, kaip tesingai žvejoti supratimo mažai, taip sakant savamoksliai.. Gerą savaitės gabalą sprendėm kur galime išmėginti jėgas.. Vienus telkinius atmetėm dėl visuotinės apgulties, kitus dėl beprotiško gylio. Ir paskutinį vakarą Laurį aplanko Dieviškoji šviesa - važiuojam į Ilgajo ežerą.
9.00 mes jau vietinėj parduotuvėlėj perkamės leidimukus ir judam prie ledo.
Kas pakuojasi daiktus, kas tvarko verslo reikalus.. Na, bet tuoj tai baigsis, nes pradėsim lupti žuvis vieną po kitos..
Paveikslėlis

Na, bet kaip pirmosios eketės parodė,, Tiksliau pirmosios penkiasdešimt ekečių.. Kad pagauti žuvį nežinomam ežere nėra paprasta..
Artėjant pietums man jau buvo kiek aprimęs entuziazmas. Traškiui taipogi, nors jis, skirtingai nei aš, turėjo savo sąskaitoje laimikių..
Paveikslėlis

Bet ar dėl tokių mes čia atvykome? Manau nereikia atsakymų...
Kol toks kibimas, tai galima ir pasipaveiksluoti
Paveikslėlis

Štai ir sensėjus in action..
Paveikslėlis

Ir jis pertraukė mūsų paveikslavimą.. Pasirodo seniukas dar turi parako :gutgut Stvėrė dryžuotį, kuriam, pasak Lioreno, surengėm erotinę fotosesiją
Paveikslėlis

Nors tai pakėlėm mums ūpą, tačiau jis greitai dingo, kai dar valandą tuščiai maskatavomės po eketes..
Buvo priimtas bendras sprendimas (sakyčiau geriausias tą dieną) persibazuoti į Siesikų ežerą.
Ir Traškis pradėjo traukti katino laukimo vertus ešeriokus
Paveikslėlis

Tai suteikė mum vilties.. Tiesą pasakius, aš viltį buvau praradęs, išgrežęs visai nemažai ekečių neturėjau nei barkšt. O aplinkui visi traukia plėšikėlius net suplūkę
Paveikslėlis

Supratau, kad Traškis yra užsigimęs stintautojas ir jį reikia siųsti į Kuršių marias :grin:
Paveikslėlis

Na, ir pagaliau, po tiek laiko pirmas kontaktas į ranką... Nepakirtau, dar vienas, vėl ne.. Na, ir taip gal iš ketvirto bandymo jam pasisekė..
Paveikslėlis
Bent viena eketė kažką davė.. Į priekį dar turėjau išsigrežęs kokias 7 eketes. Nutariau jas greit praeiti ir grįžti kur bent kas susigundė..
Ir prieš pat meldų linija kažkas stipriai susidomėjo mano maskatuokliu.. Kolegos neliko abejingi ir kas nutiko toliau, galite pažiūrėti patys.. P.s. Liorenai, nežiūrėk su Laura, nes nepavyko pašalinti to.. :oops:
http://youtu.be/Bg9mN05OouA

Trumputė fotosesija drebant rankytėm :)
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Tai va, tokia ta mūsų išvyka buvo.. Dar Traškis pasigliaudė pugžlių, kuriuos bandom dabar aklimatizuoti akvariume :roll:
Paveikslėlis

Tikiuosi nepabodo skaityt, gal po savaitgalio, kai bus daugiau laisvo laiko, jei kažką pagausim susuksiu išsamesnį reportažėlį ;uolrait
 #343203   Vitolis
 19 Vas 2012 18:31
Ryte tik nemažas vėjas. Po to ir pūga prasidėjo.
Įvairių spalvinimų maskatuokliai - :!fig!
Blizgutė varinė - 3 ešeriukai
Blizgutė sidabrinė - :!fig!
Marmoškė be jauko Taip vadinama "bezmotylnaja" -rezultatas žemiau. Tik nuotraukytė tai jau :mhu Pūgos rezultatas :-mhm
Paveikslėlis
gif image hosting
Kliovas prasidėjo tik apie 12val. 13val. jau nusiėmiau, nors ir toliau kibo. Bus geresnių dienų. O rainiai nepabėgs :)
 #344128   Justas.07
 22 Vas 2012 18:32
Pirmadieni po mokslu sugalvojau susaros pazudyt :lol: Taigi apie 14.30 as jau sedejau ant leites ledo. Pradziai pasiseriau tris vietas po pora ekeciu. Niekur neskubedamas visas patikrinau ir nieko rimto nepagavau, tai nusprendziau eseriu paieskot. Kai ledas netoli pusmetrio isgrezus apie 15 ekeciu ir pagavus tik keleta sprindiniu eseriuku noras ju ieskoti kaskaip pradingsta :lol: Jau judedamas link namu nusprendziau dar stabteleti pajaukintoj eketej kur pirmai kaskas bande kabaliotis ir pasirodo nebereikalo.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
0,10mm valu buvo ka veikti su is akies apie 0,5kg sveriusia raude. :)
Pastebejau tokia idomia tendencija kad kai pradejau zvejot (mazdaug pries 12metu :lol: ) leitej dominuodavo kuojos o raudes uzkibdavo tik labai nedideles. Dabar leitej raude visiskai dominuojanti zuvis, paplito taip kad nera vietos kur bent jau mazu nepagautum, o ir graziu egzemplioriu neretai pasitaiko. Bet man jos patinka, labai grazi ir kovinga zuvis. ;-var-var.
 #344326   Donis
 23 Vas 2012 09:38
Vakar aplankėme motušę Rusiją :-D Lesnoy apylinkes, Kuršmarėse :)
Paveikslėlis

žmonių nedaug,dauguma rusų gaudo balta žuvį,ir nesivaiko ešerių,mūsų tikslas-ešeriai
Paveikslėlis

nuo kranto vykome apie 3km,buvo gaudančių ir pagaunančių arčiau
Paveikslėlis

Kuršmarių toliai,ledas jau vietom pakoryjes,bet dar ganėtinai storas
Paveikslėlis

vienos eketės laimikis :grin:
Paveikslėlis

kibimas buvo puikus,jei būtume ėmę visus ešerius,vargu ar būtume partysę i krantą :-D,pasiėmėme kažkiek rūkinimui ir paragavimui,pamačiau savo akimis,kaip užtikus ešerių būrį,iš vienos eketės galima ištraukti šimtą ir daugiau ešerių,nuo 300g iki 1 kg,gaudant velniu ir papildomom muselėm,užkibdavo ir dupletu ir tropletu :) blizgute gaudymas įdomesnis ir sportiškesnis,tad didžiąją dalį ja ir gaudžiau. Laikas praleistas labai puikiai,daug įspūdžių,būtinai dar tenai sugrįšime,iki :/braj;
 #344705   MINDULE
 23 Vas 2012 23:40
Kas megina vienus eldoradus, o kas vazhiuoja jau i patikrintus... Shi karta trumpai, kazhkaip nera dideles kuribines gysleles, o gal vis dar pavarges po keliones...

Pavyko atitrukti man ir mano tevukui nuo darbu viduryje savaites, tai negi namie sedesi, susimetem meshkeres, bridkelnes i kazhkiek maisto i mashinuka, ir patraukem ten kur mano buvo zhvejota pries beveik 3 savaites...

Pirma diena tevukas 2 ish 5, o ash 3 ish 7...
Antra diena tevukui trys pirmi nutruko, o likusius 2 as patraukiau i i kranta... Savo vel ishtraukiau 3, tik shi karta ish 6...

Zhemiau foto, ne visu sugautu, bet shiaip, bendram ispudzhiui...

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Ir chia keli video kaip buvo paleidzhiami:
http://youtu.be/sfEgHaMj4OM
http://youtu.be/N5ZVWUGuumw
http://youtu.be/biM33CxdZTs
http://youtu.be/QnigYUtWYZU
 #345218   lapinas666
 25 Vas 2012 16:42
labus... kadangi palija ne vietine, o inzuvinta, tai cia siaurej ne visuose ezeruose jos yra, o ji cia dvieju rusiu,- kanadietiskoji ir kamciatkine.... gaudom mes cia ant vietiniu ismislo blizgiu, kurios is pradzios atrode labai dideles.... o susideda ji is 3 daliu...: 1 tai pati blizge lapo formos ir buna nuo 5 iki10 cm ir yvairiausiu spalvu, bet kap visad pagrindine varis ir raudona, 2 tai kabliukas priristas 5-7 cm ilgio pavadeliu, ilgis priklauso nuo blizges dydzio, 3 pats idomiausias, tai mirksinti lempute, kuri buna keliu spalvu- balta, zalia, raudona ir ji turi issikisusius kontaktus + ir -, kurie ikisus in vandeni uzsitrumpina ir pradeda mirkseti ir buna jos iskart inmontuotos i pacias blizges, arba risamos tiksliau sakant veriamos virs blizges.....ant kablio kabinam dzikus, geriau irgi raudonus, o norgai gaudo ant dirbtiniu dziku ir jiem nelab prastai ir sekas.... turiu nusipirkes, ekstra atvejui jei karts dzikai "isskristu", bet dar nebandziau..... ir pasirodos baisusinis blizgiu dydis, pagal LT standartus, visiskai nebaido zuvies, o kap tik ja vilioja..... tai tiek apie keistas zuvis ir dar keistesnius juju gaudymo yrankius... ai tiesa ir valai cia 0,2 - 0,3 ir zuviai ant storumo irgi nusisikt :lol: cia bus blizges ir siandienos laimikis :)
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis


free image hosting
 #345962   Evaldas Z
 27 Vas 2012 20:39
po sekmingo mano naujojo spiningelio pasirodymo, jau nuo pirmadienio vakaro pradejau laukti savaitgalio... parduotuvese pasigraibiau lengvu mazu blizgeliu, uzsivyniojau 0.128 Fc valiuka ir svarsciau, kur reikes patraukti sulaukus tos isganingos darbo savaites pabaigos. siaip netaip sulaukiau. sestadienio rytas ir as jau greziu eketes ieskodamas rainuju. nors oras ir neatrode idealus siam reikalui, ieskoti ilgai nereikejo. na, o suradus bureli, ilgu ir imantriu vilioniu nereikejo.
Paveikslėlis
keliolika tusciu pakelimu ir zygiuoju toliau. trecia, penkta, septinta tuscia eketele ir sekancioj vel prasideda azartiskas zaidimas su dryzuotais plesikeliais.
Paveikslėlis
dydziai neispudingi, bet kala uztikrintai. ne karta ir dupletas pasitaike. gaila tik, kad lietus prasidejo... toks smulkus, monotoniskai merkiantis. su fotoaparatu nepasisvaistysi... bet atsargiai is po striukes skverno visgi bandau kazka nupleskint.
Paveikslėlis
pabandziau ir prie iprasto man zukles budo sugryzti, bet neilgam... spiningelis smagiau kazkaip. o iki siol atvirksciai budavo. patampydavau blizgute ir vel balalaika rankoj. net paciam keista budavo, nes atviro vandens sezono metu be spiningo i ranka daugiau nieko nebeimu jau pora metu turbut. gal cia ir bus tas luzio taskas, kai ir ziema spiningas uzvaldys mane :roll:
Paveikslėlis
zuveliokai kabinejas, rankos nesala, tik tas lietus... kiekviena kart kylant nuo dezes jauciu kaip pasunkeja mano striuke, kuri tokiom salygom nelabai pritaikyta. bijodamas, kad jeigu dar sedesiu, galiu jos iki kranto ir nebeparvilkt, nusprendziu baigt siuos smagius zaidimus su eseriukais ir traukti namolio. juolab, kad ir sporto rezultatai visai patenkinami.
sekmadieni susigundau sugrizti ant to paties telkinuko. vaizdelis kiek kitoks. lietu pakeite sniegas, gamta vel primine labiau ziema, negu pavasari.
Paveikslėlis
kagi, greziu eketes ir pradedu rainuju paiekas
Paveikslėlis
taciau pasikeite ne tik aplinka... penkta, penkiolikta, trisdesimta ekete... tuscia kaip sulinyje ! nei pakrantej, nei giliau, niekur nerandu dryzuotuju isverstaakiu...
Paveikslėlis
su kiekviena greziama ekete azartas blesta... gerai tik, kad gamta ir ramybe dziugina.
Paveikslėlis
taigi, galiu pasigirti, jog patyriau visiska fiasko (balalaikos taip ir neissitraukiau). nuo 11 iki 14:30 tesugavau du cigaretinius eseriukus ir panasaus dydzio kuojyte. sausokai sakyciau... nors ne - visai sausai gavau...
 #346327   MindKiller
 28 Vas 2012 19:47
Sveiki:) na stai su kolega,tribunieciu (Edgaboy) nutarem ir mes atidaryt poledines zukles sezona:) kiek pavieluotai, bet nebeatlaikem nepaeme meskeriu i rankas:) Taigi nutarem sturmuot Galves ezeriuka:) vietu nezinom tai emem is akies:) rezultas: is akies 7 zuvys:) kaip bebutu visgi laikas praleistas puikiai:) Issiskirstem draugiskai, mes namolio ir eseriokai namolio:)
Viskas butu buve gerai, bet jau traukiant ledu link kranto aptikom 4 brakusu divaisus paleistus ant lydziu. Teisingumas ivygdytas: panaikinti, aciu dievui uzkibusiu nebuvo.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
 #346420   blight
 28 Vas 2012 23:34
Senai jau berašiau čia. Gal dėl to, kad mane aplankė teta nekiba ir dėdė prokletijus :roll: Bet kad nerašau, nereiškia, kad pasidaviau ir mečiau žvejybą :lol: Tiesiog dabar juodasis periodas... Šis sekmadienis atrodė bus toks pat. Iš pat ryto tradiciškai nuvykau ant karjero, patikrinu 10 ekečių, 20... nei linkt :donknow' Iki pat 12 valandos prasmaksojau nesulaukęs jokio kirbtelėjimo, kaip šuliny. Susirinkau šmutkes ir galvoju reik keist vietą. Nuburzgiu prie Mituvos užtvankos - :!fig! , tenka suktis, vanduo ištvinęs, ant ledo nusigaut be šansų. Tada šauna mintis :idea: aplanyt tėvuką Nemuną, tiksliau vieną jo įlanką. Čia atvykus krantai pasitinka irgi abejingai, bet atsargiai vandeniui beveik semiant guminių viršų dasigaunu ant ledo:
Paveikslėlis
Čia jau bent koks veiksmas aplink vyksta, sėdi čia 4 žvejai ir su velniu vis ištraukia vieną kitą ešerioką. Aš kaip įprasta su balansyru pradedu čekint pirmąsias eketes. Keitalioju masalus, bet gal 6-7 eketės tuščios. Kaimynas vis traukia ir pagavęs pigdžiugiškai žvalgos į mane. Pradeda imt nervas. Pasikeičiu blizgutę ir... pagaliau atsiriša :yaaah! . Taip per trejetą valandų smagiai pasižvejojau ir pasportavau besivaikant paskui ešerius, nors ir nėra labai jau dideli. Įdomu, bet visi taškuoti dryžieji pasikabino ant blizgučių, su balansyriukais nesuviliojau nei vieno, nors bandžiau ir jais ne ką mažiau :roll:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Na jau niaukstos, temsta po biškį, laikas namo :/braj;, dar gal šymet pavyks užlipt ton vieton :roll: :
Paveikslėlis
 #346738   Agis
 29 Vas 2012 21:50
Galvojau čia Jus paerzinsiu, atvirame vandenyje atsidarysiu :lol: bet, apart praplaukiančių lyčių, gulbių ir laivų, dirbančių uosto kranų, taip nieko gero ir nepamačiau :cry: Per pora valandžikių anei barkšt :!fig! Stalo 'pasitiesti' nepavyko, pradžioje lytys maišė, tai neina visą laiką ton pačion vieton užmesti, a paskui po laivo praplaukimo jau nesistengiau, nes vakarėjo.
Vienintelė paguoda tokio pasibuvimo, tai žinojimas, kad senelis susierzins :-D

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Gal savaitgalį pavyks atsidaryti, nes po darbų labai greitai sutemsta dar.
 #346900   savas
 01 Kov 2012 14:01
Neistveriau siandien namie. Stovi kampe spiningeliai - zyzia ir zyzia:
- Na, kada gi pradesim, kada gi vandeni pamatysim?
Teko iseit pasivaiksciot ir pravedint pati nekantriausia. Nors orelis... Na nei sioks, nei toks, ir kazka pagaut nelabai tikejaus, bet pasivaiksciot patizusiais pakrantes keliukais ir pabraidyt pavasarini vandeneli patiko. Na, jei neskaityt keliu nutrauktu masaliuku ir slapio uzpakalio bei pypkes - sezono atidarymas galima sakyt pavyko neblogai :-D
Keletas vaizdeliu nuo papilkavusios Danutes:

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis pasirodo Skridzo megiami salmai ne tik Nery veisiasi... :-D
 #347355   SauliusM
 02 Kov 2012 14:56
keli pavasario vaizdeliai siandien pries pora valandu per pietus.
Vokes Neries santaka:

Paveikslėlis

o cia pati Voke i virsu nuo santakos:

Paveikslėlis
 #347652   Justas.07
 03 Kov 2012 18:51
Siandien vaziuot ant ledo zvejot jau nebesiryzau, tai buvau nuejes iki leites pasiziuret kokia situacija ten. Ant platumu dar ledas yra ir zveju dar vienas kitas buvo. Bet ten kur siauret leite pradeda vaizdas jau visiskai kitoks.
Mano vietikes kur dazniausiai pradedu pavasario zvejybas :koliorava
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Kita savaitgali manau jau tikrai atidarinesiu sezona. :ruko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė