Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #488516   cesius
 19 Bir 2013 18:07
Nr.48

Gaila per trumpas savaitgalis :grin:
Prikabinti failai
Nuotrauka0089.jpg
Nuotrauka0097.jpg
Nuotrauka0097.jpg (58.41 KiB) Peržiūrėta 8434 kartus(ų)
Nuotrauka0103.jpg
Nuotrauka0094.jpg
Nuotrauka0093.jpg
Nuotrauka0095.jpg
Nuotrauka0096.jpg
 #489208   Auris
 23 Bir 2013 08:53
Nr.49
Atostogos gimtineje. Po ilgoku svarstymu ka cia zvejot per tokius karscius nuspresta pabandyt lynu ir neapsirikta. Veiksmas vakar 9 vakaro iki sutemu. Viena pelke Mazeikiu rajonas.
Prikabinti failai
Picture 033.jpg
Picture 044.jpg
Picture 036.jpg
Picture 038.jpg
Picture 037.jpg
Picture 034.jpg
Picture 028.jpg
Picture 031.jpg
 #489265   JustasM
 23 Bir 2013 21:34
Nr.50
Na ką, šiandien pažvejojau truputį, išmėginau pontoon chaseri, upė buvo gan dosni, kibimų nepagailėjo ;-)
Paveikslėlis
Vanduo labai šiltas, taikiausi ant vakarinio kibimo, šiemet čia pirma karta, bandžiau tikrinti senas vietas, upė pasikeitus gan stipriai, bet naujai išgraužtos duobės, ar sėkliai, suteikė daugiau apmąstymų kur stovėti turi šapas.
Paveikslėlis
Kibimų ilgai laukti nereikėjo, pirmas metimas, ir vos spėjus pasukti kalimas per rankas, bet vos po sekundės atsikabina, brendu link patogios vietos, ir eilė metimų prieš srovė, ir sėdi.
Paveikslėlis
Einant prieš srovę, vis už kokio kero, sėdėdavo, šapaliečiai norintys greit užaugti ;)
Paveikslėlis
Buvo kelios ir silkės vis norinčios nukasti valą, ps (lygiai 45)
Paveikslėlis

Apžvelgiant, tai naudojau pontoon pintuką, jis tylus, ir nustebino šiek tiek.
Spiningas tai atitinkantis pavadinimą, chaser su užkibusia žuvimi susidoroją labai lengvai, ta fast akcija, galėtų būti ir šiek tiek lėtesnė, bet realiai gal ir gerai, metasi taikliai, pakirsti žuvį lengva, ir gan universalus.
 #489281   shelwius
 24 Bir 2013 07:13
Nr.51

Joninės joninėms, bet reik neužleist savo pozicijų gaudant starkį :-D
Kas tą dieną paparčio žiedo ieško, kas vilkelį gundo.
Gundymo malonumus teko man apturėt.
Jau senokai kliedėjau dėl vilkelio, nes upė buvo nepalanki žvejybai, bet Joninės sustatė taškus ant i.
Daug neblevyzgaujant, apturėjau ir didesnių ir mažesnių starkių, fotosesijos su visais nebuvo kada daryt, bet keli papozavo:
SAM_3808.JPG
SAM_3806.JPG
Na dar teko ir moterišką pėdkelnę išvelėt ir kaulą kokio tai gyvio :-D
Pėdkelnė nepozavo, o vat kaulas lieka kaulu :
SAM_3804.JPG
Tikiuosi ir toliau džiugins mane vilkeliai ir galėsiu Jums kokį reportažėlį susukt ;-)
 #489376   diego
 24 Bir 2013 20:35
Nr.52
siandien gera zvejyba apturejom su viskontu :ruko
deja, ne ten kur tikejomes :roll:
Prikabinti failai
marius viskontas kirslys.jpg
Paskutinį kartą redagavo 1 diego. Iš viso redaguota 24 kartus.
 #489399   Wytux
 24 Bir 2013 22:38
Nr.53

Sestadieni ryte planavau vaziuot zvejot. Suskambus zadintuvui uzmeciau aki pro langa- medziu virsunes siubavo..... pamasciau, kad jei jau nakti vejas tai ner ko vaziuot, juolab, kad isausus prognozova liuti. Nusnaudes posma kaip priklauso ryte vis laukiau tos liuties- o jos kaip nebuvo taip nebuvo. Kadangi nusibodo trainiotis namie, tai nuvaziavau 'ant vakarinio kliovo'. Vietoje buvau apie 17.00 upe gerokai pasekus, prie kranto trianiojasi sapaliecai ir beruosiant dugnines net toks kilinis karsis praplauke :shock: ko anskciau neesu mates . Isibridau i upe, uzmeciau dugnines. Pirmas kibimas atsargus. Pavyksta prisitraukti strepeti, bet ir tas po kojom atsikrato. Antrasis kibimas jau toks ryztingas..kertu .. kazka neblogo palaikau pora akimirku ir atsikabina :? Keiciu kabli i didesni ... bet ysivyrauja ramybe .... is uz kampo islenda guminuke, o joje - du muselininkai :shock: nemates cia as juju, o dar kad nyroke tusintusi :lol: paprasau , kad praplauktu man uz nugaros ... nors ir nelabai patenkinti bet praplaukia. Dar po pusvalandzio kazkas be gailescio perlenkia feederi .. kertu .. sedi ...geras.. :ruko mintis ' gal usas?' greitai dingsta, nes zuveliokas be ceremoniju is 'vagos' neria i zoles. Tenka pabristi ir krapstyti.
Nuotrauka0060.jpg
Nuotrauka0060.jpg (42.15 KiB) Peržiūrėta 8798 kartus(ų)
Iskaitinis 1.36 :ruko
Nuotrauka0061.jpg
Nuotrauka0061.jpg (114.23 KiB) Peržiūrėta 8798 kartus(ų)
Poto prasidede tai ko labaiusiai bijojau - girti murziu ekipazai plaukiantys pasroviui :-vimt suprantu, kad kokia vlanda kaip minimum 'rukysiu' , o ir saule jau beveik leidziasi.. bet zuvys upje 'judejo' - karts nuo kerto 'issiversdavo' sian bei ten. Uz poros metru nuo manes gylyje iki keliu tarp zoliu vel uzmaciau pora karsiu :shock: vienas jau trauke link dvieju kg ... praplaukdavo ir sapaliecai tokie puskilio. Kiek 'auksciau' manes pabraskines krumus ir sakas islindo dar vienas zvejys ... ir nepatikesit - ir vel muselininkas :shock: isibrides pradejo negailestingai plakti upe - tiek pries save, tiek sau uz nugaros :lol: Trys muselininkai per diena matyt suglumino ne tik mane, bet ir zuvis... iki sutemu nesulaukiau kibimo :? Prisiziurejes karsiu nusprendziau, kad ryte reikes kazkiek ant ju persiorentuoti, todel 4.00 ryte jau stovejau vel isibrides. Viena dugninuke 'guldziau' iskarto uz zoliu juostos. Visada maniau, kad rytinis kibimas visada geresnis uz vakarini, bet deje .... zuvies judesio nesimate, nors pries 4-5 valandas ju cia buvo pilna...ir nezinau kas kaltas- ar zemiau vis dar grojanti per nakti diskoteka, ar tai, kad menulis galutinai i pilnati iejo .... Tik apie 7.00 nusmaugiau viena karsiuka kilini ir sapaliuka link puskilio. Tex kita kart vel meginti :ruko
 #489543   marenas
 25 Bir 2013 18:44
Nr.54

Na per trys iseigines griehas buvo nepazvejuot.buvom dviese su sogeriu ,sunkoka dviese bet kaip prie kiaules nugaros galim zvejuot ipac kai as siedziu ofisinei kiedei,antram biski sunkiau.kibimu nemazai relizuotu ir nemazai bet legalas vienas,o svogeris du retai bet taiklei berodc is keturiu 2 legalai bet butu ir mazus paemes,sena mokikla pasji syrdi dar,bet pobiski pripranta kai paleidziama zuvis,vienam mano truko 2comu tai vos sirdis neplyso jam,as nebeskaiciavau kiek istraukiau,.
biski fotkiu
Paveikslėlis
free upload
Paveikslėlis
screenshot capture
Paveikslėlis
image hosting imgur
Paveikslėlis
green screen image
Paveikslėlis
images hosting
Paveikslėlis
pc screenshot
Paveikslėlis
windows print screen
Paveikslėlis
google image hosting
na biski gal per daug,cia siektiek,turbut sergu fotiko liga,bet gal kokiam pradedanciajam padies viena kita spalva iziuriet.
visalaik idomu ant ko ir kaip,net ir mum kurie ir pagauna kaska visada renkam imformacija todiel ir siedim forume
:grin:
dar vienam zmogeliui is forumo aciu kad perspiejo kad prisirist prie bujaus negalima nes jau vienus nubaude , maciau gerai jis ant dreifo smaginos,gerai kad motoras galingas tudy siudy,nes mes nudreifojam greit o parplaukt oi oi kiek ilgai viejas buvo stiprus.nei zvyno visiems :/braj;
 #489564   blight
 25 Bir 2013 20:18
Vyriukai numeriuko nepamirškit, bo tai ir taip jau šiandien čia visiem sudėliot teko redaguojant ;-)
Aj nu ir aš prie to paties irgi pasigirsiu, dėl angsčiau aprašytų priežasčių užsikabliavau ir nusipirkau didžiausią dešimtcomę tiogą... nu ir savaitgalį Nemune užtioginau irgi vieną starkiecą, lygiai legalą, bet į mane gailiai žiūrėjo ir pažadėjo pūgžlius išdūbasin jei paleisiu, nu tai ir lai plaukioja :lol:
Starkiecas.JPG
Starkis - ate.JPG
PS. Mano reportažas be numerio, nes čia ne reportažas :-D
 #490127   Skridžas
 27 Bir 2013 21:23
Nr. 55. Buvau pas uošvienę...


Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Po pietų renkasi vietiniai

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Šitas ne mano

Paveikslėlis

O šitie mano

Paveikslėlis



Antra diena. Skraiduoliai nedavė ramybės...

Paveikslėlis

Paveikslėlis

...bet pritraukiau štai tokių

Paveikslėlis

Pabaiga

Paveikslėlis
 #490486   shelwius
 29 Bir 2013 13:39
Nr. 57

Poros dienų žūklių apibendrinimas.

1 dalis - starkio paieška

Paieškos tradiciškai prasidėjo su guminukais. Gal oro slėgis staigiai nukritęs įtakos turėjo nekibimui, nors kai kas kibo. Štai šis rubuilis ešeriokas :
SAM_3833.JPG
ir jau kartą karšį sugundęs guminukas, vėl parodė, ko yra vertas :-D :
SAM_3839.JPG
Žodžiu, kibo ne tas, kas turėtų, todėl teko vyliot vilkelį vobleriu. Ir ilgai netrukus, kerta per nagus gan smagiai. Gaila, bet nedidckas :
SAM_3843.JPG
Tuom tą dien ir apsiribojau.

2 dalis - šapalo paieška

Dulksna visad man nepatinka gaudant šapalą, kažkaip geriau sekas per giedrą orą. Todėl keliose vietose nei barkšt. Atėjus į kitą perspektyvią viečikę, griebia ešeriokas :
SAM_3849.JPG
Atėjus dar kitur, pasiseka gan gražią meknę išprašyt krantan :
SAM_3859.JPG
Dar gavau gerą smūgį per nagus ir dar viena meknaitė atsipurtė. Vat tep va ir buva ;-)
 #490559   JustasM
 30 Bir 2013 10:40
Nr.58

Vakar (šeštadienis) sumastėm, atitrūkti nuo šapalų gaudymo, ir pakalbėję kad šį savaitgali gaudysim tik upėtakius, pravažiuota vakar buvo keli upeliai, džiugino visi.. daug vaikų, daug išėjimų bet neatakuodavo ;-)
Nestebino, kad niekur per toli važiuojant galima, pagauti kiršlių, upėtakių ir gerai uodus pašerti :grin: :D
Iš pradžių, kol saulė aukštai, kibo mažieji, prapėdinę nusprendėm lysti į kitą upeliuką, tai ten kibo nors 30tukai ;-)
Vakar didžiausias 38cm
Paveikslėlis
Visos žuvys pabučiuotos paleistos pas savo tėvelius augti : :ruko

Paveikslėlis

Žūklė būtu buvus labai įdomi, jei ne gauta 50lt bauda už greičio viršijimą, bei uodų puolimo ;-)
Paveikslėlis
 #490684   Agis
 30 Bir 2013 22:39
Per antrajį ketvirtį Jūs tikrai nepagailėjote gražių akimirkų apie savo žūkles.Taigi mūsų visų laukia nelengva užduotis, reikia vėl išrinkti ketvirčio nugalėtoją.Balsuojame kaip ir anksčiau šitoje temoje.
http://www.zvejotribuna.net/forumas/vie ... 81#p490681
Sekantį katvirtį pradėkime prašau žymėdami savo reportažus vėl nuo

Nr.1.......
 #491266   shelwius
 03 Lie 2013 07:45
NR 3
Trumpa vakar dienos ataskaita. Bandžiau šapalo ieškot, kibimų nemažai buvo, jautėsi, jog baksnoja masalą, keli rimti smūgiai per nagus buvo, porą nusipurtė dar. Krante vistiek pabuvojo :
SAM_3881.JPG
dar ir ešeriokai džiugino :
SAM_3884.JPG
bet labiausiai šypseną kėlė "kelbas", kuris matyt bandė trišakį paragaut, nes kablys burnoj buvo :-D
SAM_3887.JPG
Tik tie šapalai kažkokie baisiai įnoringi pasidarė...
 #491295   macka
 03 Lie 2013 10:14
NR 4
Prie shelwiaus kilbaso dar aš irgi pridėsiu rimtą kandidatą :twisted:
Jurbarkas-20130701-00269.jpg
Jurbarkas-20130701-00269.jpg (32.15 KiB) Peržiūrėta 8580 kartus(ų)
 #491997   Gedcka V
 05 Lie 2013 13:11
NR 5
Vo koki gražoliai užaugo pas mus prūde, didžiausi savo rūšies. Trūksta tik lydekėlės ir karoso su lynu didžiausiu :) . Karosiukas, tai pagautas prieš dieną, kurį ir įleidom kartu su kitais karosiukais, taip sakant lydekai pamaitint(nors nenorim, stengiamės pagaut). O vat mekšras jau ne pirmi metai papuola tas pats, vis gražyn ir didyn, matyt, tik toks vienas užaugęs didesnis :neutral: .
Paveikslėlis

Paveikslėlis

P.S. Nedėjau šito į jaunųjų reportažus, nes nedariau su savimi nuotraukos, dėl to, kad pamaniau, jog būtų negražu kitų atžvilgiu ir gaudyt iš nuosavo prūdo, kur, galbūt, auga didelės žuvys :?
 #492198   JustasM
 07 Lie 2013 10:10
NR 6
Sveiki,
Ketvirta valanda ryto, upė pasidabinusi rūko pašvaiste, saulė kyla, žuvys atkunta po nakties. Misija - šapalai.
Pirmoje vietoje, keli smūgiai, pasirašo apie kilogramą šapaliukas, brendant tolyn išnyra ūdra kokie trys metrai nuo kojų.
Reziume gamta ryte graži, gaivus oras ir agresyvūs šapalai, kimbantys vidurį upės be jokių pričiondalų :gutgut
54cm 2.3kg
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Favoritas buvo Yo Zuri L - Minnow
Paveikslėlis
 #492442   vyrgaz
 08 Lie 2013 18:49
Nr. 7 Man patiko upė..
Buvau dar savaitgalį sugalvojęs palėkt iki Birštono "pasitreniruot", bet su sąlyga kad prasidėjo atostogos, tai išjudėjau tik šiandien..
Pajudėjau iš namų Kaune 09:30, pakeliui užsukau iki krautuvės šio bei to įsigyt..Lekiu sau Via baltika, grožiuosi vaizdais, žiū jau Garliava pašonėj..tik topt mintis..Masalai tai šaldytuve.. '''bum Sukamės..
Na taip Birštoną pasiekiu tik apie 12 val..O jau kranto gerumas, šimtaprocentinis komfortas..
Nuotrauka0392.jpg
Kol brinksta jaukas susiriktuoju mantą:
Nuotrauka0407.jpg
Susirandu "tašką", vandenin skrieja kelios kupinos jauko šėrykos, paskum pavadėlis su masaliukais..ir..Prasidėjo..
Nuotrauka0395.jpg
Nuotrauka0395.jpg (52.53 KiB) Peržiūrėta 7219 kartus(ų)
Vienas po kito..
Nuotrauka0397.jpg
Nuotrauka0398.jpg
Visi jų kibimai buvo tokie standartiniai trr.. trr..ir kerti..O sykį, kap jėmė..Galvojau piktas plakis..Bet po poros pasukimų rite pajutau galingus smūgius..Ilgai jis vaikščiojo tai kairėn tai dešinėn, net ranka paskaudo laikyt..
Nuotrauka0400.jpg
Nuotrauka0400.jpg (67.29 KiB) Peržiūrėta 7219 kartus(ų)
Nuotrauka0401.jpg
Nuotrauka0401.jpg (79.73 KiB) Peržiūrėta 7219 kartus(ų)
Nuotrauka0402.jpg
Nuotrauka0402.jpg (78.39 KiB) Peržiūrėta 7219 kartus(ų)
Prisivedęs prie kranto pagalvojau, kad per mažą graibštą įsigijau.. :? Bet..tilpo.. :) (pavadėlis 0,10, kabliukas owner chinta Nr. 14 :ruko )
Nuotrauka0404.jpg
Smagumėlis..Pojūčiai nepakartojami.. :ruko Po trumpos fotosesijos šį smagų priešininką paleidau atgal į upių tėvo glėbį..o po to vėl tesėsi sušaros festivalis..
Nuotrauka0405.jpg
Nuotrauka0408.jpg
Nuotrauka0409.jpg
Kelios minutės po 17 val. baigėsi jaukas..tai beliko suvesti tabelius ir važiuoti namolio..
Nuotrauka0410.jpg
Nusimato produktyvus savaitgalis.. :/braj;
 #492976   marenas
 10 Lie 2013 19:27
NR 9
o cia mano biskiuka foto.
gyvenau sode kaip ir atostogos bet ne man,na vakarais kaifuoju kavike grynas oras,dar karosiuku su sunum pagaudom kimba kaip isprotieja.
bet stengios nuors viena diena savaitgali arba kelias valandas paspiningaut,.preito savaitgalio lidekiukai gargzdu karjierai buvo zondojami
Paveikslėlis
screenshot on pc
Paveikslėlis
image upload

Paveikslėlis
how to take a screen shot
Paveikslėlis
image upload no limit
Paveikslėlis
20mb image hosting
cia ritinis iki 10,nes namie tai yra i soda reikiejo gryst tievukai turiejo atvaziot.
cia sio savatgalio,lydeku nebuvo per geras oras arba rankos kreivos,tada nulekiau iki jokubavo ten prudas dydelis yra ten ir vienas eseras tik,nusprendziau pabraidyt minijoi,brydau su kelnem ir kroksais,tai trys valandos ir kiausiukai susitrauke,baidariu kaip autostrado.
bandziau sapala paimt nes nesbuvau dar gaudes ju pora pasikabino,bet nuomone apie jos gera apturiejau tikrai stipri zuvis smugei i masala atrodo spina ismus,mano nuomone upietakis slabakas pries sapala.kazi kaip atrodo ikalus 1kg
Paveikslėlis
image upload no limit
Paveikslėlis
photo share
ai del upietakio upietakius gaudau pries srove o sapalus uzkabinau pasroviui gal tokia nuomone ir sove kad stipresnis sapalas.
 #493201   Sokratas
 11 Lie 2013 19:29
NR 10
nors vakar lijo, naktį irgi, ryte irgi biški, bet va kas iš upelio belikę:
P1040556.JPG
P1040561.JPG
P1040557.JPG
O puo šituo keru plaukiojo šio upelio karaliai šapalai. Matėsi tokių net apie kilą
P1040562.JPG
 #493329   Sportininkas
 12 Lie 2013 13:46
NR 11

Bandem su neveziu susidraugaut. :)

Vakaras su skrajojanciu olandu :D

Paveikslėlis

Naktis, vieta biski toliau nuo sitos. Pradejo kelt vandeni tai dingo kliovas ir teko palapine toliau nuo kranto perkelti ;(

Paveikslėlis

Rytas ten pat kur vakare sedejom... is akies apie 1kg. nors pasisparde smagiau negu daugelis didesniu zuvelioku.. 0.14 pavadukas... sliekai, tingejau dziku dadet..

Paveikslėlis

Tik prasau.. pensija valdykis. uzteks ir tau
 #493334   blight
 12 Lie 2013 14:25
NR. 12

Prieš ateinantį savaitgalį pasipasakosiu apie praeitą savaitę. Turėjau savaitę atostogų, tai pabuvojau tėviškėj. Na tai kaip visada ta proga kaipgi manot kur įdarbintas būnu? Ogi malkų pjovimas, skaldymas, pievos pjovimas ir kiti "malonūs" užsiėmimai :-D Reik gi išnaudot ir tėvams sūnaus atostogas :lol: Bet iš tų dienų porą pasidariau grynai žvejybinių.

Savaitgalį po darbų dar visgi nubėgdavau prie Nemuno su spiningioku, kokio šapalo beieškodamas. 6nį vakare atėjęs prie vandens apie 9 valandą pirmu metimu gavau elektros smugį per nagus, bet iškart atsikabina. Šapalo darbelis. Antras metimas - ešeriecas. Pora metimų tuščių. Kitas metimas pasroviui - driogs galingai vėl kaip su elektra per nagus. Istorija ta pati. Nu galvoju dabar tai jau bus. Bet deja ir viskas aprimo. Didelio šapalo taip ir neradau. Didžiausias gal bus kokie 400gr...
IMG_9436.JPG
nu dar kiek mažesnę meknikę apžorą jau visai sutemus palei krantą vaikančia mailiuką suviliojau:
IMG_9441.JPG
Bet dryžiai tai kabinėjasi kaip išprotėje, kone kas antru metimu, tik va dydis nedžiugina:
IMG_9445.JPG
Pagavau netgi trejetą piktų salačio tolimų giminaičių:
IMG_9471.JPG
IMG_9471.JPG (17.93 KiB) Peržiūrėta 8477 kartus(ų)
Na o šapaliokų tai kuriuos pagavau standartas pagrinde irgi nekoks:
IMG_9474.JPG
Įdomu kad tądien viskas kibo tik ant barškučių. O pagrindiniu smuiku griežė "Baby Pro".

1nio ryte mėginau šapalų su fyderiu... bet gavosi visiška nesėkmė. Nesupratau kas ten jiem netiko, bet teturėjau apskritai vos porą kibimų.

2nio ryte nusprendžiu nueit Nemunan su bolonke. Jau pasiilgęs šito būdo buvau. O juolab šįmet ir nemunas tam sąlygų neduoda - vos antra savaitė kaip iki žūklės vietų dabrist eina. Kiek pamenu, tokios vasaros, kad taip aukštai būtų vanduo nebuvo :roll: Taigi gerai ir "riebiai" užsišeriu. Ryte porą valandų visai nekimba, per pusvalandį pagaunu tik 1-2 nupiepusias kuojas ar plakiukus. O senis... atsiprašau, norėjau pasakyt pagyvenęs žvejys šalimais atėjęs lupa kuojas viena po kitos. Jau pradedu nervuotis. Na bet po to pašarai pramušė. Pradėjo kibt stambios kuojos, tokios 200-300gr, paskui dar mekniuką smagiai sportuojantį netoli puskilio pagavau, nu ir jau saulei pradėjus spigint pradėjo karšiokai kabinėtis - jų pagavau 4. Tiek kad dydis nedžiugina - didžiausias 600gr. Bet rūkyklą kaip ir pririnkau.
IMG_9520.JPG
Mano žūklės vieta atrodė taip:
IMG_9509.JPG
Na o 2nį sugalvojau tokį ekstrymą - pabandyt gaudyt plūdine per naktį. Kimba su fyderiu, kodel nekibs su plūde? Iš kart pasakysiu - geriau būčiau nebandęs :roll: . Stoviu kai durns, aplink kiaunės šmirinėja, mano dėžes apžiūrinėja, lapės kirų kiaušinius vagia, šikšnosparniai mano mėtomą plūdę gaudo ir užsižiopsoję kart nuo karto net meškerę kliudo. O man kažkaip niekas nenori kibt. Per fuksą paganu vieną plakioką, bet daugiau visiška tyluma...Toliau stoviu visiškai be kibimo. Negana to, dar 1 valandą nakties žiūriu prieš srove, kažkas didelio vandenyje parplaukia. Galvoju kas čia dabar. Gal koks briedis sakau? :lol: Užsidegu lempikę ant kaktos, pašviečiu. Ogi žiūriu tiesiai į mane plaukia... guminė valtis '''bum . Mane pamatę apiplaukė lanku. Dviese sėdi sau ir ramiai ir... labiausiai tikėtinai jog elektra spirgina (ką tokiu metu daugiau gali veikt neįsivaizduoju) :evil: . Tyli kaip šiknos užsiraukę, net žodelio neprataria, nenori matyt išsiduot. Nu aš irgi nieko nesakiau, galvojau gal pašūkaut čia, ale neaišku kas jiem gali šaut į galvą. Skambinu į 112, tie sako mum nepriklauso, skambink į GA. Paskambinu tada inspektoriui, tas atsiliepia, bet vidurį šnekos dingsta. Skambinu vėl - beryšio zonoj. Po kiek laiko priskambinu, bet atsiliepus kokia 20sek. tyla :evil: . Parašau tada jam bent sms. Dar kitam inspektoriui skambinu, bet tas nekelia. Nu žodžiu, nuotaiką sugadina kaip reikiant. Tu čia stengies, kad kelias žuvikes pagautum, o tie sau atsipūtę laisviausiai žuvį spirgina. Taip besipiktinant užėjo lietus. Pralijo gerą pusvalandį, aš prastovėjau krantę po kapišonu, kol praies - vis vien niekas nekimba. Po lietaus dar pažvejojus iki kokios 2 valandos jau mintys galvoj sukasi jog noris eiti namo. Įsibridus į vandenį jau ir sanarius pradėjo gelt (gaudžiau įsibridęs akmenyne iki velykų). Tai jau viskas sakau eisiu namo, nes naktį vilties, kad kibs tikrai neturiu... Švinta kažkur 3:30, tai dar geros pusantros valandos. O juolab dar vienas lietutis prasidėjo. Mane jau ir miegas bando palaužt, nu bet visgi bandau dar laikytis, visgi laukiant rytinio kliovo, gal ans visas kančias atpirks? Tai su lietptalčiu atsisėdau ant kibiro, ir telefone visas sms žinutes sutvarkiau, ten gal 500 jų buvo, tai pratryniau, dabar bent vietos bus. Nu taigi va, jau pradeda ir švist, gal kokia 3:45 jau plūdės anteną pavyksta įspitrint ir be šviesikės. Tad ją ir nusiimu. Nu ir ateina 4 valanda ir prasideda kaip syks kibimai... nemeluosiu - kiekvienu pravedimu. Bet vien kuojos, bet žiauriai gražios iki 300-400 gr. Štai ir šapalaičių porą puskilinių (nežinau kur jie vakar ir užvakar buvo dingę, kad nei vieno nepagavau) labai smagiai palanksto bolonkę. Ogi štai ir karšiokai lauktieji. Pagavau jų vėl 4 vnt, bet didžiausias vėlgi kilo neperlipo, buvo kažkas 800 gr. Būčiau tikrai ir daugiau jų pagavęs, bet 7 valandą jau turėjau grįžt. Bet kad tos žuvies jau ir taip tuoj bus virš normos. Mažąsias leidžiu atgal, didžiasias vėl rūkyt :-D .
IMG_9536.JPG
4nį-5nį praleidžiu Lenkijoj, valgydamas rūkytą žuvį, gurkšnodamas alutį ir klausydamas IroN MaideN :yaaah!

Na o grįžus savaitgalį, sekmadienį ryte macka (Tomas) pasiūlo pakirkint starkius/ešerius. Starkiecus abu pramiegojom (atsikėlėm tik 7 valandą), bet ešerių tai gražių palupom. Žiauriai smagiai pažvejojau, gaila gal tik truputuką, kad vėl reikėjo angsti namo grįžt. Pagrinde grajino Keitech Swing Impact 2, tiogos šįkart tylėjo. Didžiausias ešerys buvo 360gr (šitas susigundė LJ Chunk Tail). Tądien nebuvau nusiteikęs fotkint, tai nuotrauka nekokia, nelabai ir įžiūrėt teeina :-D .
IMG_9677.JPG
Taigi va tokie laimikiai per keletą atostoginių dienelių, neitin įspūdingi, bet galima pilnai tenkintis ir tokiais, kad dušia atsigautų ir pasikrautum batarkes po poilsio dviguba jėga užgriuvusiems darbams :roll:
 #493535   marenas
 14 Lie 2013 08:56
NR 13
sveiki.vakar buvo lydekinis oras tad ir gaudziau Lydekas,
Paveikslėlis
image hosting 30 mb
Paveikslėlis
free screenshot tool
Paveikslėlis
image hosting
Paveikslėlis
screenshot app
Paveikslėlis
photo sharing software
Paveikslėlis
image hosting no register
Paveikslėlis
image hosting tinypic
o cia reikiejo tept slydes,vos spiejau palyst po valtim,nekoks jausmas kai virs galvos uraganas su zaibais
Paveikslėlis
how to print screen on pc
o cia guliu kuru :ruko ir joks uraganus nebaisus , :tia-tau ,
Paveikslėlis
image hosting 30 mb
Paveikslėlis
gera ta mano senoji valtis balom super lengvesne uz busa mano 285,o marine 300 pvc plonesne bet armota ir tvirta.
:/braj;
 #494299   vyrgaz
 17 Lie 2013 19:06
Nr. 14 2013-07-17 Kauno Marios..12:30-18:00..
Nuotrauka0415.jpg
Nuotrauka0416.jpg
Nuotrauka0416.jpg (118.95 KiB) Peržiūrėta 7495 kartus(ų)
Nuotrauka0418.jpg
Nuotrauka0418.jpg (93.99 KiB) Peržiūrėta 7495 kartus(ų)
Nuotrauka0419.jpg
Nuotrauka0419.jpg (59.45 KiB) Peržiūrėta 7495 kartus(ų)
Nuotrauka0420.jpg
Nuotrauka0420.jpg (61.64 KiB) Peržiūrėta 7495 kartus(ų)
Nuotrauka0421.jpg
Nuotrauka0421.jpg (62.11 KiB) Peržiūrėta 7495 kartus(ų)
Nuotrauka0422.jpg
Nuotrauka0423.jpg
Nuotrauka0424.jpg
Nuotrauka0426.jpg
Nuotrauka0427.jpg
Nuotrauka0428.jpg
Nuotrauka0428.jpg (104.5 KiB) Peržiūrėta 7495 kartus(ų)
:ruko
 #494367   diego
 17 Lie 2013 21:58
Nr. 15 reportazas pavadinimu ''Visiems Besilaukiantiems...''
Prikabinti failai
2013-07-17 21.25.36.jpg
Bye bye, mes dar susitiksim ;-)
2013-07-17 21.25.30-2.jpg
Ir dar sitokis grazuolis pasilabino :)
2013-07-17 21.21.49.jpg
Sekantis gleivetas mikrofizdukas
2013-07-17 19.44.43-1.jpg
laisve, juodaodziui :-D
2013-07-17 19.44.29.jpg
mazas bet stiprus :)
2013-07-17 19.07.50.jpg
...visai nesunku apsirinkt savo zuklaviete!
2013-07-17 19.08.02.jpg
na o kol bringsta pasarai....
2013-07-17 19.08.02.jpg (110.16 KiB) Peržiūrėta 7378 kartus(ų)
2013-07-17 19.07.40.jpg
hmm.... be ziedeliu ar su ziedeliais :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė