Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #495106   SauliusM
 22 Lie 2013 09:08
Nr.16 (galetu automatiskai kazkaip tas reikalas numeruotis) :-D

vienu zodziu buvo savaitgali su Taaciu pabandyt upatakiu paieskot.
Krantai apzele. Dilgeles dvimetrines, per kurias gali praeit tik iskeltom rankom pasiduodanciu vokieciu kareiviu stilium.
Upetakiu buvo daug. net neskaiciavom kiek. kibo dvieju standartu upetakiai.
T.y. pirmo ir antro numerio.
Pirmonumerio tai mazdaug tokie 12-15cm o antro numerio tai tokie mazdaug 22-25cm.
antro numerio buvo kokiu turbut trigubai maziau pirmo, o trecio ar ketvirto numerio nepasitaike.
tai tu mazgiu kazkaip ir nefotkinom, paleidinejom dar vandeny atkabine.
Papuole vienas gal jau kazkiek link trecio numerio traukiantis kirslys:
kirslys.jpg
kirslys.jpg (143.54 KiB) Peržiūrėta 9608 kartus(ų)
dar vienas panasaus dydzio matyt irgi kirslys man neuzsikirto normaliai.
Toj vietoj kur kibo kirslys islipe kranta radom voverusku nemazai.
paskui Taacis bande ir kitus grybaut, bet nelabai ka rado, tai grizes i ta vieta vel prisirinko grybu.
Padarem isvada, kad tarp kirsliu ir voverusku egzistuoja tam tikro tipo simbioze.
Ir jei kazkurioj vietoj kimba kirsliai tai reik krante ieskot voverusku.
Arba jei kazkur grybaudamas randi voverusku, tai reik toj vietoj bandyt pagaut kirsli.
Jei esi atidus ir stebi gamta, tai visuomet gali atrast netiketu gamtos desningumu.
Galbut net kirslius butu galima gaudyt ant voverusku. Sakem, gal reikes prasyt Donio, kad suristu voveruska imituojancia musele.

Dar is tolo bandem isvest teorija apie lepesku simbioze su upetakiais. Bet baigesi alus ir iki lepeskas imituojanciu vobleriu drozimo teorija nebuvo isvystyta.
 #495690   JustasM
 24 Lie 2013 12:47
NR 17
Kelios akimirkos iš savaitgalio žvejybos žemaitijos upelyje ;-)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Praeita daug kilometrų, pagautų upėtakiukų daug, skaičių jau po kokio 12kto pamečiau, didelių nebuvo, pėdų upelyje nemačiau nei vienos, šiukšlių buvo keli bambaliai, surinkti ir išmesti. telefonas atsigavo po maudynių, mašinos rakteliai taip pat, bridkelnės išdžiuvo, laukiam sekančio savaitgalio ;-)
 #496079   marenas
 25 Lie 2013 19:42
NR 19
gryzau is sodo tad imesiu ir as savo savaitgalio pasivaiksciojimus.visad mastau pasigamint plaukimo priemone lengva ir reikalui esant isardoma ir sukisama i kuprine,pradzioi gavosi kaskas tokio.
bandymas osviu prude viksta ar laiko ar nevirsta ant sono
Paveikslėlis
screen shot on pc
Paveikslėlis
windows screenshots tool
o cia jau pasiruoses pajurio sventosios aukstupi sturmuot,bet vaizdelis nekoks :roll: vundens nier.na teko brist o gitara temt is paskos daiktus susidiejus :)
Paveikslėlis
screenshot software
o cia trofiejai latviu o gal lietuviu keles gumas nusiemiau duobiese
Paveikslėlis
screen capture open source
biski ir pagavau sito ir vaizdu pamaciau,seip grazus eseriu spalvos toi upei tokie ryskus
Paveikslėlis
image upload with preview
Paveikslėlis
prntscr
Paveikslėlis
how to use print screen
Paveikslėlis
screen shot
Paveikslėlis
adult image
Paveikslėlis
image hosting tinypics
Paveikslėlis
image hosting picasa
Paveikslėlis
screen capture program
nuo sesiu ryto iki penkiu vakaro prasturmuota upe dar atrasta neblogu dobiu,rudeni tas hibridas dar pagelbes man leistis zemin upe bandysiu dar palengvint,nors ir taip sukisau i kuprine,na sliauka gazikines nejo ikist :grin: tad per kakla ir pirmin iki masinos ejimo buta 40min zolem iki kaklo krumais ir misku bet daejau,jai eit keliku kokiu arba pavasari kai mazai zole atcigavus tai pakenciamas svoris :/braj;
 #496332   Sokratas
 26 Lie 2013 22:38
Nr. 20

Pusiau detektyvinė istorija prie Ventos

Vakar ir šiandien žvejojau po Krakiais.
Jau vakar pastebėjau, kad salačiai nebemuša, kaip kad ten pastoviai trankydavosi, gražu būdavo stebėt kibimo belaukiant. Galvoju, ar tik nebus brakonieriai pasidarbavę....
Vakar ryte ,,pasirašė" du žiobriai:
P1040756.JPG
ir daugiau nieko...
Šiandien anksti, tik nuvažiavęs, pasišėręs, iš kart pirmu metimu pagavau žiobrį, paskui vėl kibimas, bet pakirtus, tuoj atsikabino ir nebekibo... Dar buvo vilties, kad šį kart nesuveiks tas prietaras, kad jei pirmu metimu pagavai žuvį, gali važiuot namo, nebepagausi. Bet juo toliau, tuo ta viltis geso...
O ešeriai, kaip ir vakar, laikas nuo laiko varo mailių į krantus kaip reikiant.

Laiko yra, fiderio viršūnėlė ,,tyli", sumąsčiau pasirišt spiną, kai pamatysiu vandenį krutant, mestelsiu ton vieton ir ešeriukas turėtų neatsilaikyti nuo Mepss sukrės.
Susitvarkiau , pasitikrinu, kaip dirba, po kelinto metimo netoli karto užkliūna masalas. Tampau tampau, neatsilaisvina, nors valas pintas, bet nestoras ir ne pirmos jaunystės, bijau temt per jėgą.
Nenutrūksta ta žolė ir viskas.

Atsinešiau, apsimoviau bridkelnes ir nusipjovęs šaką brendu prie kliuvinio, su ta šaka pasiekęs kliuvinį, mėginu išlaisvint. Ogi žiūriu, kad mano masalas į tinklą įkliuvęs, kuris užtemtas taip, kad būtų paniręs po vandeniu ir stovint ant kranto, nesimatytų... Vietoj plūdžių pas jį, švinukai viršuje.
Paskabinau GA, buvo lygiai 8 ryto... sako už pusvalandžio pribūsiu... Bet tik įsidedu telefoną kišenėn, girdžiu mašina atvažiuoja.

- A kimb kas? - išgirstu klausimą.

- Veina žiobreli išmūčinau šep tep,- atsakau.

Prieina dviese, pas vieną rankoj alaus skardinė , tokia pati, kokia svaidėsi ant kranto, kai atvažiavau, o vakar jos nebuvo...
Taip supratau, beveik 100-u procentų įsitikinau, kad čia jų ir yra tas tinkliukas.
Matau, vienas labai įdėmiai žiūri ton vieton, kur tinklas pritvirtintas po vandeniu. Matyt, įsitikinę, kad viskas tvarkoje, nusprendžia man nebetrukdyti, juk nepradės jo temt ir tikrint prie manęs...
Vyrukai nieko nebeklausę, susižvalgo, sako- važiuojam.

O paskum , kaip ir žadėjo, atvažiavo GA inspektoriai.
Ištraukė, gal 100 metrų tinklą. Jame buvo įkliuvęs karšiukas, gal 200-300 gramų. Duoda jį man, sako, čia tavo dabar.
Iš kart paleidau, sakau, ne dėl žuvies žvejoju. Ir dar gale tinklo, kuoja, bet be galvos. Nusprendėm, kad galvą bus vėžys nugraužęs, nes labai keistai, taip netvarkingai nukramtyta...

Ir dėl to, kad nereikėtų aiškintis, kur aš brakonierių tinklą padėjau, ir dėl to, kad vieta jau išmakaluota, o kibimo kaip ir nėra, nutariau pakeist vietą ,visgi dar tik 9-ios val ryto. ...
Bet ir naujoje vietoje - ne kas.
Sėdžiu, mailiukas tik viršūnę krutina, masalus drasko, ir visa nauda taip sakant...

Grožiuosi gamta ir šalia esančiais kaimynais:
P1040761.JPG
P1040775.JPG
P1040781.JPG
P1040751.JPG
porą valandų pražvejojęs nutariu pabaigt žvejybą .
Dėl viso pikto uždedu ant kablio porą kukurūzų, gal kartais koks šapalas susivilios ant pabaigos, ir dėl to, kad šiandien dar nebuvau jų dėjęs, taip sakant, kad visi masalia būtų patikrinti. Pradedu tvarkytis vis užmesdamas akį į meškerę ir tuoj matau, kaip ją kažkas bando perlaužt pusiau, pribėgęs griebiu,pakertu ir jaučiu, kad laimikis bus mano. Parsitraukiu, žiobris. Kažkada anksčiau, panašaus turbūt meškeriotojo, kaip aš, nemenkai sužalotas:
P1040764.JPG
P1040764.JPG (45.91 KiB) Peržiūrėta 9692 kartus(ų)
Nuotaika pasitaisė, vėl uždedu ant kabliuko kukurūzus ir užmetu. Neilgai laukus vėl gražus kibimas. Traukiu stipriai besipriešinančią žuvį krantan, suprasdamas, kad jinai šį kartą elgiasi kiek kitaip... Ir tuoj pamatau, kad tai didžiulis, pasišiaušęs , ne mažiau pusę kilogramo sveriantis ešerys. Ir jis, matai, užsimanė kukurūzų... :)
Bet fotografuotis jis nepanoro, lenkiantis paimt, sugebėjo pasprukt...
Po to, neužilgo, ištraukiau dar vieną žiobrį ir nutariau, kad šiandienai nuotykių jau užteks...

Grįžęs namo pagalvojau, gal ir jums reik tuos įvykius papasakot...
Bet va, taip bepasakojant, klaidas betaisant, pro langą matau, kad svečių atvyksta, tai gal ir užteks tam kartui :lol:
P1040787.JPG
 #496676   Menke
 29 Lie 2013 08:39
Nr. 22
Kiekvienas poilsį įsivaizduoja savaip. Vakar su šeima nutarėme nuvažiuoti vakare pailsėti prie Lampėdžių karjero. Vaikai maudėsi, žmona varnas skaičiavo, o aš irgi ilsėjausi. Štai ilsėjimosi rezultatas:
Paveikslėlis

Atvadnoj pavadok.
Kotas: Calzante EX
Ritė: Cabelas ZX 1500
Valas: Ponton 21 exter 0.128mm
Masalas: LJ guma, Chunk Tail
 #496752   Sokratas
 29 Lie 2013 12:39
va kaip tiksliai, net užmest Renaldas parodė į kurią vietą reik :lol:
 #496847   RoBass
 29 Lie 2013 19:56
Siaip ten Kintu karpynai, bet kodel parase, kad privati, tai irgi nesupratau :roll:
 #496854   marenas
 29 Lie 2013 20:38
NR 24

biski buvau pamedziot :grin: ,.tiek ryte skubiejau o privaziaves vieta nuoriejau uzsokt ant kalniuko kirtau traktorines provezas ir siedau :shock: ,kastuvielis sode tai pasate radau metalini kaip kampoti tik u formos kaskada galvojau vietoi inkaro jai manasis nelaikis,bet priverte kitkam atsikasiau biski ir pakisau po tekiniu na ir po ilgo lingavimo issokau,grystant namo reikiejo vaziuot apzergus provezas tai buvau sustojas ir masciau kaip as ryte taip drasei atvaziavau gal adrenalinas zvejuot,tai taip atcargei vos ne krumais gryzau ki zvirkelio jai buciau islides butu amen.
na o zukle tai sikia tokia,dvi gana neblogos atcikabino buvo pakirstos laikiau jauciau jiega,bet zoles jom dave foru :grin:
Paveikslėlis
image hosting tumblr
Paveikslėlis
image hosting no account
Paveikslėlis
imag
Paveikslėlis
print screen windows 7
Paveikslėlis
photo share
Paveikslėlis
image hosting tiny pic
:/braj;
 #496862   petka28
 29 Lie 2013 20:56
marenas rašė:NR 24

biski buvau pamedziot :grin: ,.tiek ryte skubiejau o privaziaves vieta nuoriejau uzsokt ant kalniuko kirtau traktorines provezas ir siedau :shock: ,kastuvielis sode tai pasate radau metalini kaip kampoti tik u formos kaskada galvojau vietoi inkaro jai manasis nelaikis,bet priverte kitkam atsikasiau biski ir pakisau po tekiniu na ir po ilgo lingavimo issokau,grystant namo reikiejo vaziuot apzergus provezas tai buvau sustojas ir masciau kaip as ryte taip drasei atvaziavau gal adrenalinas zvejuot,tai taip atcargei vos ne krumais gryzau ki zvirkelio jai buciau islides butu amen.
na o zukle tai sikia tokia,dvi gana neblogos atcikabino buvo pakirstos laikiau jauciau jiega,bet zoles jom dave foru :grin:

:/braj;
Na nepyk,.... :shock: skaitau skaitau......ar tu specialiai taip "taisyklingai" rašai, ar vaikui duodi istoriją kurt? Foto gražios, lydekos-taippat ;-var-var.
 #496866   RoBass
 29 Lie 2013 21:03
:gutgut Marenai, a ten visur taip apzele, ar tik pradzioje?
Renaldai, melagi tu, jau meskeres buvau pasiruoses :liež-uvis :-D :-D :-D
 #497010   marenas
 30 Lie 2013 17:14
RoBass rašė::gutgut Marenai, a ten visur taip apzele, ar tik pradzioje?
Renaldai, melagi tu, jau meskeres buvau pasiruoses :liež-uvis :-D :-D :-D
ziaurei apziele,galvoju kad del vandens trukumo.
 #497079   Wytux
 30 Lie 2013 20:55
NR 25

Nu ku, raikia gal ir man parasyc reportazu apie tai kap lescius traukiau praaitu nedeliu ....
Kadangi cingejau ryti kelcis, tai isvaziavau link Nemuno netoli kaimo cik apie pietus. Girdzejau ,kad paskuciniu metu ty karsioku pasgauna, ir ne cik .... Pagrindzine vieta buvo jau uzimta, stoveja Pasatas ir rybokai sumety dugnines. Nieko neliko kap cik braucis per krumus ir acistoc zamiau ju. Uzsimaisiau pasaro, inpyliau maisaly virtos gruces, pasgatavinau tris dugnines. Uzmetis zurau kas ca dabar bus...
Nuotrauka01.jpg
Nuotrauka01.jpg (61.15 KiB) Peržiūrėta 8469 kartus(ų)
nu ir per valandu nieko nebuvo ... raiskia- ca karsiu nera :neutral: ..... raik juos pritraukc in tasku. Nusprendziau, kad su kiekvienu dugnini pamecysiu po 10 seryklu pasaro. Pradejau nuog tos kur toliausia pries srovy stovi. Po kokio shashto ar sepcinto uzmecimo zemiau esanti dugnine sutabaravo ''plot Griebiu ju ir pakircis jaucu, kad yra :ruko Tep toks netoli kilo karsiokas aciduria sietkon. Nu tai raiskia pasaro uzteks, karsis pasrode, raik gaudzyc. Uzmetu abi dugnines, del visako pakeicu masalu ir ant trecos. Nejo net acisesc kai ku cik uzmesta treca dugnine irgi sutabaluoja. Jau virs kilo karshokas pirdolina sietkon :ruko Nespejau net ranku nusplauc kap suspurce pirma dugnine. Svoris juntamai dzidzesnis- teko pazaisc biski. Ca jau cikras 'delninis Nemuninis' , dukilaishimtas :
Nuotrauka02.jpg
Nuotrauka02.jpg (75.35 KiB) Peržiūrėta 8469 kartus(ų)
Kai per desimc minucu beveik normu sugaudzau pamislijau, 'raz tak karta poshla' vidury dzienos pliekiant saulej - kiba shandien bus TA dziena, apie katru savo anukam prie pecaus pasakosiu, kad va, mano laikais tai karshus maisais namo cyst buvo galima.....Juolabiau,kas aukscau gaudy rybokaj susvyniojo ir isvaziavo. Nuejau pazurec kap ty ju vieton upe atrodo ir prie krumu pamacau kitu ryboku ... ajshkiaj ne viecinis, nes su federiais uz krumo uzsislepis 'buria'. Is madingos kepuraites pasrode, kad kazkur macytas- kiba bus tus mazasnis vedejas is laidos 'kimba nekimba' :roll: Turbut filmuos savo laidely ryt/poryt siton vieton. Neis poto acigint nuo murziu ca :x
Teko gryzc savo vieton. O ty veiksmo nelabai, nes uz penkiu minutiu aikstelen suburzge 'turbut dar vienas pasatas" . Is jo islipy trys nelabai cykus rybokai suzbazavo zamiau many ciesiog uz krumo :? In vandeni pradejo pliumset gruzai po 100 gr, ant kranto -barskec kibirai ..... be viso to ( tubut uz mano nuodemingas mincis apie TU dzienu) pastebejau, kad debesys is graziu 'avinuku' patapo plunksniniais- oras keites :roll: Kap dar to but maza - vanduo pradejo kylc ir nesc visokias shukshles - turbut gudai savo elektriny ryti atidare ir vandeni pakele. Spaudzamas is abieju pusiu iki vakaro dar isvargau vienu gero kilo puskarsy ir kelis delninius...nepadejo nei serimai, nei masalu keicimai....
Vakarop konkuretai is abieju pusiu suspakavo, likau vienas....Ku daryc , ku daryc ...? Pradejau ir as pakuocis, kol nepastebau, kad viena dugnine vel tabaluoja :ruko biski pavedzojis islupau pusantro kilo , uz penkiu minuciu- dar viena toki pat. Uzteks. ir tep reikia paleisc . O va shiciej vazavo sonu pastamsyc in rukelnyciu :ruko
Nuotrauka03.jpg
Tep va buvo .....
 #497101   Wytux
 30 Lie 2013 21:27
Tie kur zemiau gaude gal ir galejo but 'papiktinti' , nes neparasiau, bet vienu momentu atplauke trys baidares, Emilis, gaudes 'auksciausiai' jiem ir sako- tipo palukit toliau nuo kranto, nes as tai geras, man pofik,bet tie kur zemiau sedi jie ne tiokie geri :-D vienzodziu sustume tankus ant musu, nors as asmenikai jo ir nepazystu :-D
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė