Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #503983   SauliusM
 01 Rgs 2013 19:54
berods Nr 55.
Atostogos, kaip ir visi geri dalykai, kazkada baigiasi.
Kol dar nesibaige viskio butelis trumpai brukstelsiu apie tai kaip renkama patirtis.
16 dienu ant upes kranto, nupirkta 10 licenciju.
Suvarytos 4 spules po 200 metru valo.
nutraukti 2 vobleriai ir ~ 40 vartikliu.
Nuo avido uzsimetus mazgui nuplesti ziedeliai.
Bendros tiesiogines grynai zvejybai islaidos ~ 1000-1500 Lt
prisiziureta begale nerealiu vaizdu ir su naujais pazistamais dalintasi patirtimi.
vien mano pasilaikytos 6 zuvys, uz kitus gaudziusius salia nekalbu.
1 isvyniojus visa vala nurove, 2 atsipurte, 1 istiesino ziedeli, 1 nupjove vala i akmenis ir viena krante:
lasis126.jpg
 #504043   SauliusM
 01 Rgs 2013 21:52
Nr 55 fotoreportazo pratesimas
Skridžas rašė:Aš linkiu kad dviese nepakeltumėt..
sita dviese kol 150 metru nunesem, 3 kart stojom ranka pakeist, skanaus:
losos.jpg
buterbrod.jpg
buterbrod.jpg (78.59 KiB) Peržiūrėta 17048 kartus(ų)
losos_kepa.jpg
jei kas pasakys, kad upej pagautas patinas yra nevalgomas, tai galit duot i snuki.

beje, vaikas irgi laiko veltui neleido. angry birds meskeres ir pludes valdo:
angrybirds2.jpg
angrybirds2.jpg (154.71 KiB) Peržiūrėta 17048 kartus(ų)
karsis apie 1,5kg is akies, nesvertas:
angrybirds1.jpg
p.s.: tarkim kad cia 55 fotoreportazo pratesimas
 #504132   Daxidas
 02 Rgs 2013 11:12
Nr 56
"Jaunasis Žvejo tribūnos žvejys 2013" TROLOLO rugpjūčio 30-31d. TIK foto reportazas,
normalaus reportazo ydeti kur jam priklauso neleido kazkodel ...

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

pagauti "bonusinis" karpis ir karsis,
p.s.
ju y konkursa taip pat neleidzia deti

zvejota plude ,dugnine ir muselka,
visos zuvys apart auksliu ir eseruku paleistos atgalios
 #504245   marenas
 02 Rgs 2013 17:08
Nr 57
Sauliau :gutgut
o sia mano pasiplaukiojimas .oras vakar nekoks viejas dydelis ir lydekos seipsau :roll:
Paveikslėlis
windows screen capture
Paveikslėlis
free image hosting
Paveikslėlis
how to use print screen
Paveikslėlis
photo hosting sites
Paveikslėlis
how to make screen shot
pailsiejau :ruko ,dar radau nauja privaziavima prie telkinio ant naciovkes ideali vieta,malku belekiek valti isileist eina,ir kas svarbiausia tundra.kiek mes pasene galiesim perduot zyniu jaunimui kur privaziuot galim.ir gerai pazvejuot.
na aisku jai neuzmirsim visu vieteliu visu duobeliu :grin:
 #504444   Rapalas
 03 Rgs 2013 09:12
Nr 58.
Po 2 savaičių atostogų, žvejybos papėje ir lietuvos ežeriuke, nelabai turiu kuom pasigirti, sekmadieni su AugustasJ nuvarėm į mano mėgstamą ežeriuką, oras lydekinis, vėjukas, mažumėle lietaus, ir apsiniauke su kartais išlendančia saulute. Viskas prasidėjo mano pirmaja silke, paskui antroji, bet abi silkės. Mes visada varžomės, bet aš visada laimiu :D Tada sekė AugustasJ dvi didesnės silkės ir tai jam labai pakėlė nuotaika. Beplaukiant namo užsidėjau žudiką ir ant n tojo kalniuko nusikabinau gražuolę 1,63 lydekaitę:
Paveikslėlis
Tada jau aš iš laimės net prisimerkiau :D Be mūsų dar buvo 4 valtelės, bet rezultatai nykus, po kelias silkutes visi. Dar viena bučių įsegiau, pavyko atkelti nuo dugno ir pamatėm sena kapronini bučių mirkusį vandenyje jau ne vieną mėnesį, tai išmetėm i krantą, sakėm baigę žūklę supjaustysim, bet deje jo jau neberadom ;(
 #505633   Vitolis
 06 Rgs 2013 22:15
[quote="Vitolis"]Nr. 59
Atostogos "priverstinės" kaime :grin:
Nuo pat geuzės kaime. Retkarčiais pažvejot irgi randu laiko. Savaitei 2kartus tai kaip taisyklė. Pradžioj nedariau foto, bet paskui nusprendžiau, kad reik pasidalint savo įspūdžiais. Lydekaut nelabai sekėsi visą vasarą, o ir nelabai aš jas mėgstu medžiot, kadangi tame ežere įspūdingų laimikių nesu suvyliojęs. Taigi, vobleriai ir "kryžius - legenda", eina pailsėt kuriam laikui. Kupiškio marios šiemet visai tyli, todėl ir ten nuo rugpjūčio pradžios nesilankau. Visas dėmesys ešeriams :ruko. Ežeras toks, kad privažiavimas tik vienas, kur padoriai galiu isileist savo "eldiją"
2013-08-28 15.48.27.jpg
Man iki ežero apie 3 km., bet važiuor reik vos ne iš kitos pusės, kad galima būtų išplaukt.
Pastovus ežero tyrinėjimas pagaliau davė savo vaisius. Dabar jau tikrai žinau rainių stovėjimo ir medžioklės plotelius, kurių ežere vos keli. Nuo rugpjūčio, negryžtu niekad be gražių ešerių pasirūkymui.
2013-08-28 11.55.38.jpg

Ešeriai tikrai gražūs. Keista, kad mažas ten pasitaiko labai retai.

Didžiausias 855gr.
2013-09-04 16.13.11.jpg
2013-09-04 16.13.21.jpg
:gutgut
Aš dar čia gryšiu ne kartą :grin:
2013-08-28 15.48.17.jpg
Prikabinti failai
2013-08-28 15.52.31.jpg
 #505723   Daxidas
 07 Rgs 2013 12:57
Reportažas Nr.60

Planavau uždaryti lynų sezoną su kokiu 0,5kg lynu,bet atsidariau rudeninį sezoną su nauju asmeniniu rekordų.Įspūdžiai neapsakomi.Pats fotografuoti neišstengiau dėl drebančių rankų.
1ly.jpg
3auks.jpg
2ilg.jpg
4aukstut.jpg
Kuo arčiau žuvį prisitraukdavau prie kranto tuo didesni skaičiai galvoje svolačiai 1kg....1,5kg...o kai dar iššoko kaip karpis,net kojos drebėti pradėjo ir pasakiau kad rekordas garantuotas.Apžiūrėjus žuvį rastos bent dviejų lydekų kandimo žymės.Aišku paleistas,nes suvalgyti nesugebėtumėm ,o į kamerą grūst tai atsiprašau...

http://www.youtube.com/watch?v=yaIc-9Bo ... e=youtu.be


p.s.
Gaila kad baigėsi jaunių varžybos,
nes tai buvo mano didžiausias lynas ir didžiausia mano sužvejota žuvis.
 #506093   Rapolas
 09 Rgs 2013 11:34
Nr 61

Savaitgalis Dzūkijoje
Įsisiūbuojant „lašių karštinei“ vis dažniau norisi išvažiuot iš miesto ir praleist savaitgalį gamtoje be petys į petį „suremtų“ žvejų pečių ir nuolatinio blizgių plumpsėjimo (ir akmenuoto dugno skambinimo :D) bei pastovių klausimų- ar nematei lašio :-D :-D Todėl rudenį mane dažniau vilioja Dzūkijos girios ir upių Tėvas Nemunas nei „vietinė“ Neris ir išlapotos jos pakrantės.
Taigi, susiruošiam ankstų šeštadienio rytą (aš ir trys ponios- žmona, uošvė ir taksiukė :D) važiuoti į Seirijus, pasitvarkyti savo sodyboje, sutvarkyti giminių kapus ir pailsėti prie gražuolės Dusios. Mano planuose, aišku- aplankyti Nemuną ir Dusią bei pamėgint pagaut lydeką, nes šiemet (kaip ir su salačiais :D) su jomis kažkaip neypatingai sekasi :-D
Prariedam Valkininkus ir nutariu sustot miskelyje (dažnai toj vietoj sustoju:D) patikrint kaip auga grybai šiose apylinkėse. Žinau, kad ten dažnai (beveik kiekvienais metais, tik ne visada laiku pataikau :D) būna makavykų (geltonųjų baravykų) ir kitų valgomų grybų. Apibėgam per pusvalandį miškelį, bet makavykų nerasta, tačiau keletą gražių barvykų pavyko „pagaut“ :-D
20130907_095342-1.jpg
20130907_095342-1.jpg (90.82 KiB) Peržiūrėta 14529 kartus(ų)
Oi, bus vakarienei skani baravykų sriubytė :-D
Augantys raudonieji ir „valgomi“ (vieną, nu kartais ištvermingesni sugeba ir du kartus suvalgyt :D) grybai signalizuoja, kad tikrų grybų šį rudenį dar turėtų būti ;)
20130907_093732-1.jpg
20130907_093732-1.jpg (119.76 KiB) Peržiūrėta 14529 kartus(ų)
Kalpokų taip pat radom (negausiai :D), bet stengėmės pasirinkti tik tiek, kad užtektų pasikepti vienai vakarienei. Tiesiog, nenorėjome gaišti laiko, nes laukė dar gan tolimas kelias į galutinį tikslą :-D
Čia padariau porą nuotraukų labai nuodingo grybo, su kuriuo galima nunuodyti visą armiją (tikrai valgomas tik vienąkart):
20130907_094858-1.jpg
20130907_094858-1.jpg (143.79 KiB) Peržiūrėta 14529 kartus(ų)
Tai žalsvoji musmirė, kuri šiek-tiek panaši į kalpoką, tačiau jos spalva „neoninė žalsva („neogreen“) normaliai matantiem žmonėm net jo nepalietus išduoda grybo „apsimetimą valgomu“ :-D Tiesa, išrovus jį galima atpažinti ir pagal kitus požymius (kepurėlės apačia, kotas, šaknies gumbas ir kt.):
20130907_094925-1.jpg
20130907_094925-1.jpg (135.31 KiB) Peržiūrėta 14529 kartus(ų)
Na, reikia buti atidiems, ypač tiems, kurie tik pradeda rinkt kalpokus, dar kitaip vadinamus- gudukais.
Tikrasis pavadinimas – raukšlėtasis gudukas, apie kurį galima pasiskaityt čia:
http://lt.wikipedia.org/wiki/Rauk%C5%A1 ... is_gudukas
http://www.grybai.net/valgomi_grybai.ph ... is_gudukas
Na, o kas nepasitiki savo jėgomis, tai geriau rinkti dzūkiškus (šiemet- ir žemaitiškus :D) grybus:
20130907_091022-1.jpg
20130907_091022-1.jpg (170.84 KiB) Peržiūrėta 14529 kartus(ų)
Na va, pasiekiam savo sodybą Seirijuose, atidarome langus (kad vėdintųsi namas :D) ir „dalinamės“ darbais- vyrai į kairę (žvejyba), o moterys į dešinę (namai, kapinių tvarkymas ir t.t.). Sekmadienį suplanuojame praleisti kartu prie Dusios ežero, kadangi giedros ir šiltos dienos „neleidžia“ planuoti kitaip :-D
Na, o aš (gavęs laisvę :D) maunu (nieko nelaukdamas ir nedvejodamas) link Nemuno- gaudyti „savo suplanuotos“ lydekos. Žinau ir duobę, kurioje ji turėtų gyventi, tik kad privažiavimo prie upės nėra ir reikia „brautis“ per miškus kokį gerą kilometrą. Na ką, pasistatau pamiškėje mašiną, ir „duj“- per mišką link upės. Paeinu kokį 100m ir sustoju- nebegaliu ait, nes akys genda nuo kalpokų gausos. Pradedu „nervintis“, bet žinau, kad mašiniuky yra krepšas ,taigi palieku spiningą, imu pintinę, dar užgriebiu malksiminį maišiuką ir su bridkelnėm bei bridbačiais (jau buvau pasiruošęs braidymui upėje) varau miškan. Nu kad kalpokų būna gausu kiekvienais metais beveik, tai nieko nestebina, bet kad aš tiek jų „užeičiau“- tai man pirmas karts :-D
20130907_125117-1.jpg
20130907_125117-1.jpg (162.43 KiB) Peržiūrėta 14529 kartus(ų)
Ir svarbiausia, visas takas rodos „išgrįstas“ kalpokais. Taigi, niekur vaikščiot nereikia, visas veiksmas vienoje vietoje.. rezultatas per porą nepilnų valandzikių:
20130907_150537-1.jpg
20130907_150537-1.jpg (142 KiB) Peržiūrėta 14529 kartus(ų)
Teko net krepšiuką, kuri vežiojuos žuviai laikyt, paaukot ūmėdėms ir lenkiškiems baravykams, kurie jau pradėda dygt (daug mažiukų). Na, pasitaikė ir keletas makavykų bei tikrų baravykų :-D
Bet grybais grybais, o man lydzeks vis galvoj sukas, nors ir šviečia skaisti saulutė, galvoju- vistiek aš pavakary tavy pajamsiu :-D
Pasiekiu upę, akyse- kalpokai, vartau masalus, kurių jaučiu- pasiėmiau ryškiai per daug (nu kaip visada :D). Nuotraukų su voblerių ir blizgių dėžutėm jau nebedėsiu į šį reportažą, nes grybai gali nublankt :-D
Beveik puskilometrio ruože praskalauju bent pusę suplanuotų voblerių, bet upėj žuvis „nejuda“. Vanduo nusekęs geru pusmetriu (lyginant su paskutiniu apsilankymu), rudas, todėl bandau rinktis ryškesnius masalus.
Tačiau- nei barkšk, nei lydekos, nei ešerio, net salačių mano apeitam ruože nesimato. Galvoju, kad teks šįkart apsiribot žuviene iš grybų :-D
Mano duobėj toks vaizdas, kad irgi niekas „negyvena“. Bet juk žinau, kad taip nebūna, tiesiog ne ta diena. Ir tuomet dėžutėje tarp „monstrinių“ masalų surandu nedidelę blizgutę, kurias gamina du mano pažystami žvejai. Liaudyje ta blizgutė vadinama „šaukšteliu“, tiesa, aš ją specialiai „patiuningavau“ (melsvas perlamutras) Nemunui, nors dirba ir sidabrinės bei auksinės. Prisiminiau, kad ši maža blizgutė gan dažnai pasiteisindavo lydekoms, kai joms valgyt nieko nesinorėdavo :-D
Keletas metimų prieš srovę tuščiai ir užmetu trečiąkart.. leidžiu nuskęst, bet beskęstant pastebiu, kad valas kažkaip (buvo išsilenkęs nuo vėjuko lanku) keistai trūkteli, tai nieko nelaukdamas kirsteliu- ir jaučiu, kad „kelmiukas“.. nu bet ans dar ir juda.. tai į vieną pusę, tai į kitą.. Aiškiai suprantu, kad ne lydeks, nu ir ne salatis..
20130907_165928-1.jpg
Kova nebuvo ilga, bet bridkelnės labai padėjo, nes duobės pradžioj gylis beveik iki juosmens, o išokt ir pasimaudyt su karšiu teko keletą minučių (kol pačiupau :D) :-D
Vat ir nesivežiok daug masalų ir dėžučių.. o išgelbėjo nuo „nulio“ paprasta blizgutė, uždaryta vienos dėžutės kamputyje. Įdėsiu seną foto, gal kam ir prisigadys :-D
IMAG3943.jpg
Aišku, bandžiau dar po to ir lydeką su ja sugundyt, bet tą vakarą mano masalai jai buvo giliai vienoj vietoj.. :-D
Nu ką, pavargęs bet laimingas, su savo „grybais“ aš šeštadienio vakare jau namie:
20130907_200835-1.jpg
20130907_200835-1.jpg (101.33 KiB) Peržiūrėta 14529 kartus(ų)
Aišku, moterys karšiu labai apsidžiaugė, nes „senis“ žvejys jau ir taip senai nieko napagauna, bet grybai tai aiškiai jas labai nuliūdino, nes sekmadienis jų laukė ne prie Dusios, o prie puodų virtuvėj ;)
O „galingasis“ vyras po tokios žvejybos šeštadienį negalėjo nu niekaip neaplankyti Dusios ir nepamėgint joje suviliot lydekos :-D
Sekmadienį Dusia buvo kaip tyra ašara, rami, nuolanki ir didinga, melsvuma ir saulės ryškumas gadino akis :-D
20130908_122128-1.jpg
20130908_122128-1.jpg (29.09 KiB) Peržiūrėta 14529 kartus(ų)
Pravelkiavau pusdienį su savo savadarbiais vobleriais, nusivylęs nekiba išbandžiau ir pirktines naujienas, bet žuvis tądien buvo atostogose ir suvilioti man jos nepavyko ;)
Beliko tik :D gamtos grožis ir ramybė (nu dar vakarykščiai grybai ir karšis akyse) :-D
20130908_122136-1.jpg
20130908_122136-1.jpg (48.85 KiB) Peržiūrėta 14529 kartus(ų)
Kai grįžau per pietus, tai mano ponios baisiai apsidžiaugė, kad grįžau be grybų (svarbiausia:D )ir be žuvies, ir kad jos bent popiet galės pailsėti savame „kaime“, o vakare- grįžtam Vilniun.. (nu bet aš dar grįšiu tos lydekos kažkada :D) :-D
Atsidėkomas ponioms už „poilsį“ ir ramybę toli nuo miesto, dar sustojau prie Lynelio ežero (išsimaudėme :D), o Alytaus Lukoil-e nupirkau kakavinių (baltos varnelės) ledų su skania kapučino kava :-D
Tai tokia ta gavos „lašių“ žvejyba toli nuo Neries :-D
Nei žvyno, nei uodegos...
 #506291   marenas
 09 Rgs 2013 20:29
Nr 62

Rapolai :gutgut
as ir buvau biski sekmadieni Lydzeu.
antiek oras buvo fainas kad net perdaug,tad jki geru pietu lydekos net isejymo nemaciau.Ka tik nedariau ir zoliese ir palei krastus nieko pora eserioku
Paveikslėlis
upload gambar
Paveikslėlis
how to take a screen shot
jau pradiejau kaist nuo saules ir byski pykcio,ranka skauda nuo mietimo be perstojo.
Na galvoju leisios pasroviui pareguliodamas akumoliatoriniu,srovie mazyte ideali tvicui,nors dydelis gerbiejas nesu bet kai vilties niera pavarau,.
Paveikslėlis
greenshot free download
Paveikslėlis
picture share
Paveikslėlis
photo sharing software
Paveikslėlis
image upload no size limit
dar viena pusantrine atcivijo ir ant pauzes kirto prosali ;;yel vanduo skaidrus tad atakas visas liktais maciau.
o cia bandziau nusifotkint tai is penkto sykio,pastatau fotika ant pastatytos pylies is akumo ant soliuko,dezes ir kibiriuko,tai tik uzstatau laika paimu lydeka o fotikas fist ant optikos ir guli.tai notrauka nekokia,bet vizdelto prisiminimas bus prikaltas ant sieno,batus maunantis galies senatvei akis paganit,.
:/braj;
 #506423   kamstis
 10 Rgs 2013 09:37
Nr 63

"Rudeninis Karpis 2013"
Viskas prasidejo nuo to,kad pries gera menesi sulaukiau Manto skambucio su pasiulymu sudalyvauti "Rudeninio karpio" gaudyme.
Pasiulymas viliojantis,tad ilgai nesilauzau ir sutinku.Iki varzybu dar geras menuo,kyla ivairiu minciu,reikia sustrateguoti taktika,pasirinkti masalus,pasarus ir t.t.
Tvenkinys zinomas,zvejota jame kelis kartus,bet kad jis inoringas,irgi zinoma.Karpiu ten tikrai labai daug,bet jie gudrus,visi ko gero jau po keliasdesimt kartu ragave kabliuku.Tad kad neprasaut pro sali,reikia gerai pamastyt.
Stai ir atejo lauktoji diena.Daiktai sukrauti,atidundam iki varzybu vietos.Vienas is atsakingiausiu momentu,burtu traukimas.Mantas puikiai pasidarbuoja traukdamas sektoriu,galbut galejo buti ir geriau,bet siaip liekam patenkinti.Sektorius tikrai neblogas.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Isikuriam,laukiam starto signalo.12val.prasideda varzybos,gaudysim visa para.Paprastai zvejybai tai gal ir nemazas laiko tarpas,bet karpiu gaudyme,tai tikrai nera daug.
Laikas bega,rimtu kibimu neturim,kituose sektoriuose jau pagauti pirmieji karpiai,pas mus ramu.
Mantas ima i rankas fyderi.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Bet rezultatai mazai ka gereja,kimba mazos kuojytes,karsiukai.
Nuotaikos po truputi prasteja.Gal pasirinkom ne tuos masalus?Nebeiskenciu ir skambinu vienam rimtam karpininkui,gal ka negerai darom?Po pokalbio,apsiraminam.Reikia laukti.Laukiam :beer'2 ;-)
Saulei nusileidus,sudirba Manto signalizatorius,viskas atliekama tinkamai ir zuvis jau spurda graibste,bet ne karpis :roll: Visos zuvys iskatines,todel labai ir nepergyvenam,o ir laimikis nemenkas 5.5kg.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Dar keletas kadru ;-)
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Sugalvojam po nora ir paledziam lydeka namo.
Prabega nemazai laiko,bet lydeka musu nora ispildo.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
13.797kg.
Nuotaikos pasitaiso.Kai suzinom,kad pretenduojam i "Big fisha",dar smagiau pasidaro :ruko
Taip ir baigiam varzybas,daugiau kibimu nesulaukiam.
Gerai padirbejus,galima ir pasistiprinti skania zuviene.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Laukiam apdovanojimu.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Didelis dekui organizatoriams uz gera rengini.Dainuskai ir Tadziui uz geras nuotaikas.Viskas vyko labai sklandziai ir aukstam lygyje.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Trecios vietos laimetojai.Komanda "Mesininkai" :ruko
Mes dar zvejosim...........
 #507382   Evaldas Z
 12 Rgs 2013 23:21
Nr 64

Praejusios savaites isvyka i beveik nepazystamo telkinio patikrinima pries artejanti rudenini plesrunu sukilima.
1zt.JPG
Kadangi echoloto neturiu, tenka orientuotis pagal plika akim matomas potencialias plesrunu buveines. Ivirte i vandeni medziai gan daznai taikosi pasigauti vobleri i gelme nusiraiciusiomis apipuvusiomis sakomis, bet rizikuoti verta. Juolab, kad atkabeklis dar lig siol nenuvyle, o ir tikrinimas tokiu vieteliu duoda rezultatu.
2zt.JPG
Besizvalgant naujuose plotuose ir bekaitaliojant masalus, ranka uzkliuna uz praejusio rudens vieno is favoritu. Na, pasirodo, per metus jis formos neprarado - lydekaites vis bando suryt si stamboka kasneli.
3zt.JPG
Aisku, vyravo saudykles, bet kadangi tai buvo tik zvalgyba ir nemazai laiko uzeme plaukiojimas, tai buvo gan smagu ir nuo tokiu smugeliu.
4zt.JPG
Kas vandenyj pozavo, kas atsipurte, kas ir i valti ilipdavo.
5zt.JPG
Net vos uz vobleri didesnis piestukas buvo rimtai nusiteikes sociai papietaut.
7zt.JPG
Naujoji vieta visgi nepasirode kazkuo ipatinga, bet manau, jog as dar ten sugrysiu, kai varles nuo salnu i vandeni spruks.
8zt.JPG
 #507767   shelwius
 14 Rgs 2013 19:03
Nr 65

Nubėgau trumpam prie savęs pailsėt nuo masinės psichozės, na tos kur Saulius voliojosi pievoje :-D
Seniai jau metalą mėčiau, lydžio norėjau. Vieną radau nedidukę - 54cm :
SAM_4268.JPG
Galvojau pailsėsiu dar nuo ašarių, kurių primikrinau neperseniausiai gyvą velnią, bet tai kur tau, net iš vidurio upės blizgę griebia anie :-D
SAM_4262.JPG
SAM_4269.JPG
SAM_4271.JPG
SAM_4274.JPG
Uždėjau dar voblerį, bet ir to pro šoną nepraleido ;-)
SAM_4276.JPG
SAM_4278.JPG
Tai vat ir pailsėjau šiek tiek, kitą syk rasiu didesnę lydzeką, reiks gal dar ir tai psichozei laiko skyrt :-D
 #507912   PelkiuSenis
 15 Rgs 2013 17:48
Nr 66

Savaitgalis. Metas kai galima "isvalyti" mintis, atsipalaiduoti ir tuo paciu nusikalti kaip sunyciui :) Buvo apsizvalgyta ar upiu karaliene jau atplauke, kas kur kaip, ir prie to pacio pavyko sugaut Salati. 2,6kg 60cm.
yua.JPG
Ir dar vienas lydekiukas sugebejo pastvert vobleri, as ji atkabinu, sakau plauk, auk didutis :) O jis...
zfb.JPG

Bakst su nosim i koja ir stovi, ne krust. Tai spejau ir telefona issitraukt, isiamzinti, o tada jau teko greizciau su juo :-D
 #508586   Evaldas Z
 17 Rgs 2013 21:13
Nr 69

Buvau palandziot po visokius griovius apaugusius, tai keleta vaizdeliu is fotiko bei telefono atrinkau.
Paveikslėlis
Vanduo nusekes ir nuskaidrejes. Belaukiant kibimo yra i ka paziopsot, nes viskas kaip ant delno - beveik visur dugnas ir upelio gyventojai matos. Turbut kokiu 80% kibimu buvo matomi vizualiai, nors masalai ir ne pavirsiniai. Monstru cia sunku butu tiketis, bet siaip nuobodu nebuvo.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Pagal vietos salygas, geriausiai pritaikomi ir turbut todel rezultatyviausi sykart is pasiimtu buvo rigge 90 (tiek F, tiek ir SP).
 #509443   Tadass
 21 Rgs 2013 20:56
Nr 71

Reportažiukas - "Karpių gaudymas feederiu" :ks>

Karpininkas iš manes nekoks, o tiksliau sakant - joks, kadangi "tyčia" šitų žuvų nesu gaudes. O, bet, tačiau - prispyrė noras pasigauti vieną kitą karpioką :) Taigi jamam ką turim ir prie vandens:
2013-08-10 13.03.42.jpg
2013-08-10 13.03.42.jpg (295.64 KiB) Peržiūrėta 14334 kartus(ų)
Naujausio dizaino signalizatoriai "užtaisyti"
2013-08-10 13.04.28.jpg
2013-08-10 13.04.28.jpg (162.78 KiB) Peržiūrėta 14334 kartus(ų)
Nepagalvokit, kad viskas jau taip "diletantiška" - prieš žvejybą peržiūrėtas jutūbas apie karpių žūklę, ko pasekoje buvo surištos teisingos plauko sistemos, teisingai užšerta, užmauti boiliai ir t.t. :ruko

Kibimo ilgai laukti nereikėjo, tačiau ištraukti pavyko berods tik 4-tą ar 5-tą. Vat čia ir supratau kam reikalinga karpinė įranga... Vienas kabli nulaužė, kitas atlenkė, du kaip ėjo taip nuėjo net nepristabdę, kiti tiesiog nutraukė pavadėlius :twisted: Per dieną, kartu su kolega "palaikėm" 11 paršelių, bet į krantą "išlipo" tik 3.
Tikram karpininkui tai gal ir "mažiukai", bet mums 5-6 kg žuvis tai jau rimtas laimikis :gutgut
2013-08-10 11.59.49.jpg
2013-08-10 11.59.49.jpg (135.03 KiB) Peržiūrėta 14334 kartus(ų)
DSC_2815.JPG
DSC_2815.JPG (129.14 KiB) Peržiūrėta 14334 kartus(ų)
2013-08-11 10.44.08.jpg
2013-08-11 10.44.08.jpg (143.24 KiB) Peržiūrėta 14334 kartus(ų)
Taip pat buvau užmetęs dugninę su vėžio mėsa - ten tikrai yra linų, bet kažkaip sunku juos suvilioti, nes masalą nudaužo karosai.
2013-08-10 13.00.41.jpg
2013-08-10 13.00.41.jpg (80.8 KiB) Peržiūrėta 14334 kartus(ų)
Deja vėžiena priviliojo ne lyną. Tuom eksperimentas ir baigėsi...
2013-08-10 13.22.48.jpg
2013-08-10 13.22.48.jpg (120.63 KiB) Peržiūrėta 14334 kartus(ų)
Apibendrinant - žvejyba liuks, išvados - eini ant rimtos žuvies - pasiruošk rimtus įrankius :-D
2013-08-10 21.52.31.jpg
2013-08-10 21.52.31.jpg (106.5 KiB) Peržiūrėta 14334 kartus(ų)
2013-08-11 15.32.50.jpg
2013-08-11 15.32.50.jpg (161.3 KiB) Peržiūrėta 14334 kartus(ų)
2013-08-10 21.36.44.jpg
2013-08-10 21.36.44.jpg (88.5 KiB) Peržiūrėta 14334 kartus(ų)
akarpis.jpg
2013-08-11 14.44.32.jpg
2013-08-11 14.44.32.jpg (182.76 KiB) Peržiūrėta 14334 kartus(ų)
:/braj;
 #509583   arabas
 22 Rgs 2013 19:26
Nr 72
Kairys rašė:...tik karpio kažkaip gaila pasidarė, gal čia kaltos jų didelės neramios akys....
Donis rašė:Aha,ir man to karpio kazkaip gaila pasidare 'viarkt ....
Štai jums dar dvi akys. Viena - gudri, kita - nustebusi.
Prikabinti failai
DSCF1818.jpg
 #510383   Gedcka V
 25 Rgs 2013 17:41
Nr 74

Vienam tvenkinį pakrante praėjau, tai per pora val. 7 šaudyklės ir visos vaikiško dydžio, vienas ešerys. Kur didesnės dingo :roll: . O vėliau tai ir pora musmirių radau, o tas kur be baltų dėmių gal ne, gal koks . Aišku nevalgiau... O tėvai pririnkę mažų, bet daug rudmėsių. Skaniai pavakarieniavom :)
Prikabinti failai
IMG_0804.jpg
IMG_0804.jpg (40.79 KiB) Peržiūrėta 13895 kartus(ų)
IMG_0805.jpg
IMG_0801.jpg
IMG_0800.jpg
IMG_0797.jpg
 #510764   marenas
 27 Rgs 2013 10:01
Nr 75
Paveikslėlis

Na va sugryzau po bano ,taiyra poilsio. :/braj;
preitos savaites vidurio zvejyba.
neprastai kibo,koja suzalota bet ko nepadarai del zvejybos

Paveikslėlis
screenshot tools
Paveikslėlis
img
Paveikslėlis
windows 7 screenshot
Paveikslėlis
free upload
Paveikslėlis
screen shot on pc
Paveikslėlis
image uploading site
Paveikslėlis
greenshot screen capture
cia biski mamka tokia
bet stiprumas lydziu db.
Paveikslėlis
screencast
veteranui subine net isplese
Paveikslėlis
screen shot on windows
o cia ant sienos pasikabint :grin:
Paveikslėlis
how to take a screen shot
preito sekmadenio zukle
viejas dydelis,tad rezultatai menki,na jai butu zoliese pasikirtusios visos butu daugiau.
Paveikslėlis
how to take a screen shot
Paveikslėlis
image hosting 20mb
Paveikslėlis
pc screen shot
Paveikslėlis
screenshot captor
o cia bolido dobulinimas, :grin:
Paveikslėlis
image hosting
vakar isbandyta :gutgut
Paveikslėlis
greenshot screen capture
Paveikslėlis
upload an image
Paveikslėlis
pc screenshot
Paveikslėlis
photo sharing websites
Paveikslėlis
img
Paveikslėlis
Paveikslėlis
screenshot capture
vakar daug nepakirstu,bet gavau lyst i zoles,nes palei slaitus nejudiejo
per trys zvejybas nuostoliai kibus voblikas,pakirtimo momentu kaskas gero buvo,tik paukst ir laisva galvojau auksciau pavadielio nukando bet ne,atsisuko pinute tai iki siol mastau kaip taip iviko.
ir vakar savo karona sacioka paskandinau,nepastebiejau kada iskrito.
:ruko kita savaite tikiosi dar bus man zvejybu. :/braj;
 #511143   Tadass
 28 Rgs 2013 22:35
Nr 76

Kai internetas mirga nuo aukštaičių pagautų, protu nesuvokiamo dydžio, lašišų, žemaičiio nervai ilgai neišlaiko... Nors "mūsuose" tokie krokodilai praktiškai neužplaukia, bet ir vietinis standartas pradžiugintų :) Licencijos nupirktos, amunicija supakuota ir prie upės.

Vandens mažoka, nors pastaruoju metu lietaus kaip ir netrūko. Žvejojom dviejuose ruožuose (ieškojom ir žemiau ir aukščiau), deja per visa diena nei kibimo, nei išėjimo, nei parėjimo :-D nematėm. Šiek tiek nusivylėm, nes tikėjimas ir noras buvo dyyydelis :lol: Deja...
4.JPG
4.JPG (206.63 KiB) Peržiūrėta 14698 kartus(ų)
5.JPG
5.JPG (178.41 KiB) Peržiūrėta 14698 kartus(ų)
3.JPG
3.JPG (286.88 KiB) Peržiūrėta 14698 kartus(ų)
7.JPG
7.JPG (55.73 KiB) Peržiūrėta 14698 kartus(ų)
9.JPG
9.JPG (88.22 KiB) Peržiūrėta 14698 kartus(ų)
8.JPG
8.JPG (165.14 KiB) Peržiūrėta 14698 kartus(ų)
Siekiant nuraminti "kirminą", teko pakasyt dantis nedidelės senvgės margosioms :)
1.JPG
1.JPG (94.05 KiB) Peržiūrėta 14698 kartus(ų)
13.JPG
13.JPG (91.4 KiB) Peržiūrėta 14698 kartus(ų)
14.JPG
 #511387   Rapolas
 30 Rgs 2013 11:35
Nr 77
Paskutinis rugsėjo savaitgalis
Štai ir sulaukėm pirmosios rimtos auksinio rudenėlio šalnos...
20130926_1.jpg
20130926_1.jpg (120.32 KiB) Peržiūrėta 14159 kartus(ų)
Nutariu aplankyt Vilnelę ir pasižiūrėt, kaip vyksta pralaidos rekonstrukcijos darbai, kaip gyvena žuvinai ir kiti gyviai, ir koks dabar vandens lygis šioj upelėj.. Kaip tikras pilietis nusiperku licenciją (per ALIS sistemą), atsispausdinu ir ramiai žygiuoju į savo pamėgtą vietą- užvanką prie nakvynės namų.
Iš karto prie manęs atskuba gulbių porelė su savo dar „bjauriausiais ančiukais“.. maisto, kol dar gali susirasti pačios, aišku iš manęs negauna, nors ir nesu „suvalkas“ :-D
20130926_2.jpg
20130926_2.jpg (92.5 KiB) Peržiūrėta 14159 kartus(ų)
Žygiuoju toliau, prie pralaidos statybininkai tebevargsta. Pasilabinu, bet iš veido išraiškos matau nesidžiaugia mano pasirodymu, todėl apie orą neklausiu. Nutaikau momentą, kad nepakliūtų į kadrą, ir įamžinu jų darbo vietą
20130926_4.jpg
20130926_4.jpg (110.66 KiB) Peržiūrėta 14159 kartus(ų)
Ateinu kartais čia žiemą (ant tiltelio :D) pratestuoti savo naujų voblerių, dažniausiai, kai kiti vandens telkiniai jau būna užšalę. Gaila, aišku, kad šiemet jau šlakiai ir lašišos nebepakils aukštyn iki savo nerštaviečių, bet geriau tegul nepakyla, negu girtuokliai smaigsto jas kylančias per nesaugų žuvitakį. Tikėkimės, kad naujasis (rekonstruotas) bus saugesnis :-D
20130926_3.jpg
20130926_3.jpg (67.99 KiB) Peržiūrėta 14159 kartus(ų)
Leidžiuosi žemyn nuo užtvankos, kurioje mėgėjiška (...)žvejyba 100m atstumu yra draudžiama. Pakeliui vietomis (aišku, už draudžiamos ribos:D) prakišęs spiningą tarp medžių pamėtau vobleriukus, patikrinu gal koks dėmėtasis žuvinas piktinasi, kad negali pakilt upeliu aukščiau. Jau geras pusvalandis kelio, bet nerandu tokių „pasipiktinusių“, tik vienoj duobutėj užkabliauju pusę jau apipuvusio žuvino. Nefotografuoju, nes bais smirda, tad nupurtau nuo voblerio ir keliauju toliau :-D
Vienoje duobutėje neišlaiko nervai vienam papėtakiukui ir kala per „yo-zuriką“
20130926_5.jpg
Tokia poriebė patelė, ruošiasi jau nerštui, tai pamatuoju (~36cm), nufotografuoju ir paleidžiu atgal pratęsti savo giminės (sūnus vakare net pagyrė už tokį poelgį :D) ;)
Ką gi, apeinu ratuką ir grįžtu prie užtvankos, kurioje tebelaukia gražioji gulbių šeimynėlė
20130926_6.jpg
20130926_6.jpg (90.09 KiB) Peržiūrėta 14159 kartus(ų)
Šita šeimynėlė jau liks žiemoti, todėl iš anksto treniruojasi „kaulyti“ maisto iš aplinkinių, nu bet ir tų aplinkinių čia nedaug, o tie kur nakvynės namuose- ir patys nelabai ką gali pasiūlyt :-D
Trumpas rytinis pasivaikščiojimas po Vilnelės nedidelį ruožą baigtas.
Skubu į Vilnių, susitikti su forumiečiu (Wytux :D), atvykusiu darbo reikalais, perduoti totalizatoriaus nugalėtojo prizelio :-D
20130926_7.jpg
Akivaizdinė pažintis šį kartą trumpa, bet mes dar pasimatysim kokioj žvejyboj, ir gaudysim ne voblerio dydžio aukšles, o lydzekus normalius :-D
Popiet laisvo laiko turiu, tai nutariu aplankyt dar vieną pušinėlį už Vilniaus, pasižiūrėt, gal apšalusių rudmėsių yra. Nuojauta neapgavo, vakarienei, nors ir menkai, gardžių grybukų da y :-D
20130926_8.jpg
20130926_8.jpg (174.01 KiB) Peržiūrėta 14159 kartus(ų)
Na bet tie jau tikrai paskutiniai šiemet :-D
20130926_9.jpg
20130926_9.jpg (161.73 KiB) Peržiūrėta 14159 kartus(ų)
Kaip naujas rytas – taip nauja daina :-D
Su bičiuliu Eriku važiuojam į Dzūkiją- patikrinti ar tikrai taip pas dzūkelius su grybais šiemet striuka. Aišku, spiningai kaip visada paruošti „kilbukams“ gaudyt ;-)
Nemunas, o žvejų nesimato..
Vanduo- aukštas, vietomis užsemti „takeliai“, vanduo skalauja pievas, žuvų judėjimo taip pat nematom..
20130927_1.jpg
Diena permaininga, tai saulė, tai debesys, bet nelyja, vėjas- posmarkis
Erikas skambina, kad pasikabino salatis (~48cm), bet paleido, po to- lydeką (jau imama). Biškumėlį nervuojuosi jau aš, nes nerandu arba žuvies, arba masalo. Užsidedu savo „toliašaudę artileriją“ – voblerį DUO .. yra :-D
Salačio (71cm)nervai neišlaikė ir pakilo ant DUO voblerio, nors prieš tai buvo apmėtytas kitais masalais
20130927_2.jpg
Erikas dar pagauna porą lydekų, bet nedidelių, todėl paleidžia ir važiuojam į kitą vietą..
Pakeliui aplankom mišką, grybautojų nedaug (sutikom tik porą mašinų:D), bet ir grybų- tik „smulkmė“. Dviese per gerą valandą prirenkam kašikėlį (ūmėdzikės, kalpokėliai ir lenkiški baravykieliai)
20130927_3.jpg
20130927_3.jpg (181.96 KiB) Peržiūrėta 14159 kartus(ų)
Pasiekiam upę. Pakeliui („egzotinių“ grybų mėgėjams:D)padarau dar keletą „snimkių“ :-D
20130928_4.jpg
20130928_4.jpg (119.09 KiB) Peržiūrėta 14159 kartus(ų)
Ir dar „pimpotaukšlių“ plantacija
20130928_5.jpg
20130928_5.jpg (102.43 KiB) Peržiūrėta 14159 kartus(ų)
Toliau jau „drožiam“ upę, bet nesėkmingai, atrodo, kad žuvis „valgyt“ nenorėtų..
Draugas vieną suvilioja (apie 2kg), bet tolokai nuo manęs nuėjęs, o man tik vakarėjant pavyksta suviliot vieną normalią (~70cm) margašonę, bet piktą..
20130928_7.jpg
Nors iš akies nepasakysi, kad pikta ,gal iš burnos nebent :-D
20130928_8.jpg
Na bet iš voblerio- tai tiksliai pikta :-D
20130929_9.jpg
Buvo dar dau nuotykių, bet jie neverti „plunksnos“, todėl šiam kartui- tiek :-D
Nei žvyno, nei uodegos :-D
 #511607   Agis
 01 Spa 2013 07:43
Puikiai Jūs čia visi žvejojote ir dar puikiau aprašėte, bet atėjo laikas išsirinkti geriausią trečiojo ketvirčio reportažą
, todėl labai prašau visų aktyvumo
http://www.zvejotribuna.net/forumas/vie ... 85#p511605

Išduosiu paslaptį, kad yra minčių, jog gražųs reportažai turėtų atsidurti ir spaudoje.

Reportažus toliau numeruokite vėl nuo Nr.1. Manau jau pilnai užteko laiko priprasti prie jų numeravimo ir tvarkos, tai tiesiog nepamirškite to padaryti, jeigu yra noro, kad tas reportažas atsidurtų balsavime.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė